T-Com smeće

poruka: 301
|
čitano: 123.389
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
GigaGirl kaže...
CroMaky96 kaže...

Jao ima da poludim, dao sam vec prije nekih mjesec da raskinem ugovor s t-scamom i da pređem na Iskon... sve ok, dobiejm ja router od Iskona i sada čekam prijenos linije s t-scamma na Iskon... Zove mene jučer čiko iz Iskona i veli da t-šrot još nije obavio svoj dio posla i da još njih čekaju... I ko zna koliko ja sad moram čekati tu gamad da prenesu liniju... Trebalo je biti gotovo 22.07 i još ni traga ni glasu... A da sam išao produljiti ugovor s t-lopovima još bi mi se uvlačili u cmar i davali neke glupe nagrade...   Tako je to kada ideš s goreg na bolje, uvijek te oni gori moraju zaje*****. Sada kada u potpunosit pređem na Iskon s 10mbps brzinom, svako toliko ču zvati t-com i zezat ih kada će sniziti cijene usluga i povećati brzine interneta, i govoriti im kako je meni predivno na iskonu, čisto iz zaje*****e da im pijem mozak, koliko su oni meni krvi uzeli ovih 2 dana

  Tebi je istekao ugovor pa si se prebacio ili... ? Sorry nisam te dobro skužila.

Da istekao je još prošle godine, pa sam se prebacio jer mi je dosta te bande. Sada s guštom zovem službu za korisnike i kada se netko javi samo sviram muziku pomoću tipki na telefonu...

Maky
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće

Mislila sam da si ih možda nekako uspio natjerati da se prebaciš prije isteka ugovora. Ja isto jedva čekam da mi istekne ugovor. U zadnja 2 dana net mi stalno puca. Rekli su da će doći, ali ne znam ni ja kada. Najgore mi je sada skidam poveću datoteku s neta i pukne mi net, a ne mogu nastaviti download. Već sam se naživcirala.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
GigaGirl kaže...

Mislila sam da si ih možda nekako uspio natjerati da se prebaciš prije isteka ugovora. Ja isto jedva čekam da mi istekne ugovor. U zadnja 2 dana net mi stalno puca. Rekli su da će doći, ali ne znam ni ja kada. Najgore mi je sada skidam poveću datoteku s neta i pukne mi net, a ne mogu nastaviti download. Već sam se naživcirala.

Rješavaj se te gamadi, kada vidiš neki letak od njih pljuni u njega, obriši bale iz nosa s njim.

Baš sam uzeo sada Iskon Duo telefon+net s brzinom do 10mbps pa ću baš vidjeti cijene na kraju mjeseca.. 

 

EDIT: evo i meni počela pucat internet veza, svako toliko si moram refreshat ip

     nadam se da je to zbog polaganog prijelaza veze s t-shita na iskon

Maky
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 21:09 (CroMaky96).
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće

daj, ta "penzička ekipa" rula po nečemu, a ti uzimaš zdravo za gotovo da su bili na jednoj stranici iako si i sam napisao da si iz logova mogao isčitati samo zadnjih 2h spajanja? i to je kao dovoljan razlog da sereš po provideru? takvi kao ti su korisnici iz pakla ... kada predjes na optimu srati ces po njima ...

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće

a šta iskon nije ht ili sam ja nešto krivo shvatio 2006 kada je ht kupio iskon? :)

13 godina
protjeran
offline
T-Com smeće
T-Com MAX adsl je sasvim OK.Ja imam od 15 GB jer se više isplati od 1 GB.Za spriječavanje toga djed i baka(ili tko su ti ves ti umirovljenici) bi ti trebali dok ga ne koriste iskljćiti zada na modemu ili barem preko noći.To se jednom dogodilo meni raćun mi je bija nabildan!!!!Vjerovatno su ti haxeri upali u mrežu i troše tvoj (odnodno njihov) INTERNET....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
kilajabuka kaže...

daj, ta "penzička ekipa" rula po nečemu, a ti uzimaš zdravo za gotovo da su bili na jednoj stranici iako si i sam napisao da si iz logova mogao isčitati samo zadnjih 2h spajanja? i to je kao dovoljan razlog da sereš po provideru? takvi kao ti su korisnici iz pakla ... kada predjes na optimu srati ces po njima ...

Dakle, pogledao sam history (imaju samo 1 browser), torrent klijent nemaju itd....

Di će penzička ekipa ić skidat nešto i nabit 21 GB?  Daj molim te,odi soli pamet nekom drugom, nemoj mi sad izmišljat toplu vodu.

 

 

I serem po T-Comu jer je korisnička podrška očajna,a i zaključavaju hardver tako da samo oni mogu isčitati logove i ostale fileove.

Dominik121 kaže...
T-Com MAX adsl je sasvim OK.Ja imam od 15 GB jer se više isplati od 1 GB.Za spriječavanje toga djed i baka(ili tko su ti ves ti umirovljenici) bi ti trebali dok ga ne koriste iskljćiti zada na modemu ili barem preko noći.To se jednom dogodilo meni raćun mi je bija nabildan!!!!Vjerovatno su ti haxeri upali u mrežu i troše tvoj (odnodno njihov) INTERNET....

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 21:25 (lzgr).
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
lzgr kaže...
kilajabuka kaže...

daj, ta "penzička ekipa" rula po nečemu, a ti uzimaš zdravo za gotovo da su bili na jednoj stranici iako si i sam napisao da si iz logova mogao isčitati samo zadnjih 2h spajanja? i to je kao dovoljan razlog da sereš po provideru? takvi kao ti su korisnici iz pakla ... kada predjes na optimu srati ces po njima ...

Dakle, pogledao sam history (imaju samo 1 browser), torrent klijent nemaju itd....

Di će penzička ekipa ić skidat nešto i nabit 21 GB?  Daj molim te,odi soli pamet nekom drugom, nemoj mi sad izmišljat toplu vodu.

 

 

I serem po T-Comu jer je korisnička podrška očajna,a i zaključavaju hardver tako da samo oni mogu isčitati logove i ostale fileove.

Dominik121 kaže...
T-Com MAX adsl je sasvim OK.Ja imam od 15 GB jer se više isplati od 1 GB.Za spriječavanje toga djed i baka(ili tko su ti ves ti umirovljenici) bi ti trebali dok ga ne koriste iskljćiti zada na modemu ili barem preko noći.To se jednom dogodilo meni raćun mi je bija nabildan!!!!Vjerovatno su ti haxeri upali u mrežu i troše tvoj (odnodno njihov) INTERNET....

 

možda deda i baka gledaju xxx filmice pa trose promet {#}

Maky
14 godina
neaktivan
offline
T-Com smeće

A jeste mi vesela ekipa bježite od T-coma i onda na ISKON, koji je dio THT-a, odnosno ISKON je u potpunosti HT-ov... pa opet lova ide u isti džep :)

 

 

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
T-Com smeće

imam problem...

 

htio bi se prebacit na DSL, no mogu jedino uzet Tcom?  {#}

 

vidim da svi pljuju po tom čuvenom Tcom.u, kaj da radim, uzimam ili ne? btw. daaleko sam od centrale, ako to išta znaći

 

hvala

 

 

The CAPS LOCK key is evil and must be destroyed
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće

Neki imaju dobra iskustva, a neki jaaaako loša. :(

Jesi siguran da ti nisu dostupni Optima, H1, BNet i sl.? Ako su jedini onda ćeš morati s njima.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
14 godina
neaktivan
offline
T-Com smeće

Ima u jednoj tu temi na forumu izračun t-com nije nešto skuplji od optime kad sve uračunaš kojih 10 kn mjesečno, ali oni to pokrpaju s poklonima i ok... :)

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
T-Com smeće

Sve sam zvao.. samo mogu Tcom.

 

Nije mi problem toliko cijena.. nego kvaliteta usluge! Platit cu flat i 500kn samo da RADI NORMALNO {#}

The CAPS LOCK key is evil and must be destroyed
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
elwood kaže...

Sve sam zvao.. samo mogu Tcom.

 

Nije mi problem toliko cijena.. nego kvaliteta usluge! Platit cu flat i 500kn samo da RADI NORMALNO {#}

Živiš približno gdje? Evo ja sam 4 godine na t-comu i nikakvih problema, udari grom u njiovu opremu 2. dan odma donesu novu, OPTIMA mi od kolege 190 kn tražila za novi ruter ha? Ovisi ako ti ne valja t-com i da imaš nešto drugo radit če slično na THT-ovoj liniji... 

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 0:57 (Zvjerkan).
14 godina
moderator
offline
Re: T-Com smeće
elwood kaže...

Sve sam zvao.. samo mogu Tcom.

 

Nije mi problem toliko cijena.. nego kvaliteta usluge! Platit cu flat i 500kn samo da RADI NORMALNO {#}

pa gdje imaš t-com morao bi imat i iskon hr.duo

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
12 godina
neaktivan
offline
T-Com smeće

pa..cinjenica je da kompanije znaju sto se dogada i oni djele kolac od te love sto 'elegantno otude' ljudima. to su radili s telefonima, ono, kao neko se spajao preko kajmanskog otocja i nisu oni krivi, to sto veza ide prek njih i sve nadziru nema  veze, jel da.  isto ko za net, neznaju tko se di spajao i sta je radio. a kad murija treba onda sve znaju o tebi, i izlist ti donesu od protekle 2god ak treba:). tak meni nedavno posalju 300kn veci racun za struju pa moram otic tamo da bi se ispricali jel kao, neki 'krivi obracun'. a jedne godine da registracija nije placena od auta, ne za tu, nego pretproslu. pa kak bi iso na tehnicki onda, koji k... a vecina ljudi necuva stare racune i da ih nisam imao mogu bi jedino se bogu zaliti. a kako su dubrad bezobrazna, dodem na salter, kazem dobar dan krivo ste poslali - sta smo krivo poslali, ako ste dobili znaci da nije placeno, i bla bla bla...sve dok nisam racun pokazao. i odjednom, oprostite, svakom se desi.. i sta ti sad njima mozes pristojno ili normalno reci... tako da..ima toga kolko hoces, ne samo kod nas vec i svuda u svjetu.

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
XXX-Man kaže...
elwood kaže...

Sve sam zvao.. samo mogu Tcom.

 

Nije mi problem toliko cijena.. nego kvaliteta usluge! Platit cu flat i 500kn samo da RADI NORMALNO {#}

pa gdje imaš t-com morao bi imat i iskon hr.duo

Mora biti, al ako hoće kasnije iptv ne isplati se jer onda ne može a cijene su ti tu negdje, jer onda če plačati pretplatu t-comu koju neče iskoristiti za pozive jer ima iskon, pa če telefonirati tamo i plačati dsl pa baš i nije isplativo... 

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
12 godina
protjeran
offline
Re: T-Com smeće

Hm... IPTV mi ne treba!

 

Trebam samo  ADSL. Preselio sam se van Zagreba, i nemam tel. priključka. Zvao Iskon - vele da mi nemogu spojit.  Također i Metronet, Bnet, Optima....

 

Jedino Tcom mogu.  {#}

 

Preostaje mi jedino prek satelita, no to je skupo ko sam vrag.

The CAPS LOCK key is evil and must be destroyed
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
elwood kaže...

Hm... IPTV mi ne treba!

 

Trebam samo  ADSL. Preselio sam se van Zagreba, i nemam tel. priključka. Zvao Iskon - vele da mi nemogu spojit.  Također i Metronet, Bnet, Optima....

 

Jedino Tcom mogu. {#}

 

Preostaje mi jedino prek satelita, no to je skupo ko sam vrag.

Gle ti možeš imati telefonski priključak imati od t-com [moraš imati telefonski priključak kod t-com jer ti drugo nije dostupno] što i samo možeš a net preko iskona, no nema baš svrhe, ust. imalo bi da uzmeš HR.DUO Surf, no opet god t-com plačaš pretplatu pa onda uzmeš MAX adsl (4 Mbit/s = 79.64 kn) + (Flat promet = 79kn uz ugovor na 12 mjeseci da nečeš mjenjati paket prometa)= 158,64 kn + 73,80kn = 232,44kn sve skupa dok u kombinaciji s iskonom izađe te 233,79 kn štoi nije velika razlika, sad možeš birrati ako češ više telefonirati prema fixnima onda ti se isplati uzeti iskon jer češ moči trošiti 60 min prema t-comu s t-com linije i 150 s ikon ipphone linije :)

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 1:24 (Zvjerkan).
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće

T-com je stoka sitog zuba...Imao sam 2 god star router i krajnje je vrijeme da se zamjeni jer me krenuo žešće za*ebavat.I sad ja nazovem i objasnim imam reset routera svakih jedan sat  i to me živciria ovo ono.Kažu oni ok doći će tehničar donjet će novi i problem riješen.2 tjedna poslje zovem i opet isto, treći tjedan mi dopi*dilo nazvao ih i počeo redom skidat bogove, majke i ostalo...Prekosutra OverseasExpress-om stiže novi Siemens...Nisam htio uzet njihov internet no kako jedini u mom selu nude DSL jebiga "moram".Čim dođe konkurencija prelazim!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
protjeran
offline
T-Com smeće

Ja dosada imam samo dobra iskusta sa t-comom, dogodilo mi se da sam imao smanjenu brzinu, nije prelazila 100kb/s. Nazvao sam ih, objasnio problem , prekosuta zove tehničar, pita jel može doči. Kaže da je parnica bila jako loša pa ju je promjenio, brzina se automstski smanjila, on napravio jedan telefonski poziv i sve sređeno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com smeće
kilajabuka kaže...

a šta iskon nije ht ili sam ja nešto krivo shvatio 2006 kada je ht kupio iskon? :)

Iskon nije HT.

T-Com nije HT.

T-Mobile nije HT.

HT je grupacija koja se sastoji od navedenih firmi. Jedna s drugom nemaju baš previše veze, kao što Konzum nema veze s Ledom, a u istom su koncernu. Svaka firma ima svoju politiku i zaposlenike.

13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com smeće
Zvjerkan kaže...

A jeste mi vesela ekipa bježite od T-coma i onda na ISKON, koji je dio THT-a, odnosno ISKON je u potpunosti HT-ov... pa opet lova ide u isti džep :)

 

 

Poprilično sam uvjeren da nije u potpunosti, već 25%, ili 50%. Na kraju krajeva zar je bitno gdje ide lova, ako ti usluga radi dobro, a puno jeftinije?

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 8:56 (RaNzO).
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com smeće
elwood kaže...

Hm... IPTV mi ne treba!

 

Trebam samo  ADSL. Preselio sam se van Zagreba, i nemam tel. priključka. Zvao Iskon - vele da mi nemogu spojit.  Također i Metronet, Bnet, Optima....

 

Jedino Tcom mogu. {#}

 

Preostaje mi jedino prek satelita, no to je skupo ko sam vrag.

To će biti nova telefonska linija? HR.DUO ti je sigurno dostupan, ali moraš od T-Coma uzeti paricu. Znači uzmeš od T-Coma osnovni tel priključak i onda zoveš Iskon za njihovu uslugu.

 

P.S. Naravno da je isplativo, a uskoro kad T-Com neće smjeti više naplaćivati tel pretplatu će biti još isplativije...

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
RaNzO kaže...
elwood kaže...

Hm... IPTV mi ne treba!

 

Trebam samo  ADSL. Preselio sam se van Zagreba, i nemam tel. priključka. Zvao Iskon - vele da mi nemogu spojit.  Također i Metronet, Bnet, Optima....

 

Jedino Tcom mogu. {#}

 

Preostaje mi jedino prek satelita, no to je skupo ko sam vrag.

To će biti nova telefonska linija? HR.DUO ti je sigurno dostupan, ali moraš od T-Coma uzeti paricu. Znači uzmeš od T-Coma osnovni tel priključak i onda zoveš Iskon za njihovu uslugu.

 

P.S. Naravno da je isplativo, a uskoro kad T-Com neće smjeti više naplaćivati tel pretplatu će biti još isplativije...

Hahah, dok se god koristi t-com linija naplačuje se, druga stvar bi bila da mu je iskon u potpunosti dostupan...

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
13 godina
neaktivan
offline
T-Com smeće

Pitala sam Optimu može li se prijeći kod njih za vrijeme trajanja T-Com ugovora i odg su sljedeće:

Poštovani,

možete zatražiti prijenos broja prije isteka ugovora s HT-om, ali će Vam naplatiti prijevremeni raskid.
Kada se odlučite napraviti prijenos broj potrebno je s nama potpisati dokumentaciju koju šaljemo u HT, tako da Vi ne morate samo raskidati ugovor.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
GigaGirl kaže...

Pitala sam Optimu može li se prijeći kod njih za vrijeme trajanja T-Com ugovora i odg su sljedeće:

Poštovani,

možete zatražiti prijenos broja prije isteka ugovora s HT-om, ali će Vam naplatiti prijevremeni raskid.
Kada se odlučite napraviti prijenos broj potrebno je s nama potpisati dokumentaciju koju šaljemo u HT, tako da Vi ne morate samo raskidati ugovor.

A cijena raskida ugovora ti je jednaka zbroju pretplata svih njihovih usluga do kraja isteka ugovora.

 

npr. imaš još 5 mjeseci i plačaš maxtv, adsl, i telefon = cca. 380 kn * 5 = i to češ platit negdje 2000 kn 

 

jednostavno ne isplati se, a optima ti nije nešto jeftinija odi na na temu di raspravljaju o tome i kad sve zbrojiš to ti je sve tu negdje... 

 

Evo pročitaj zadnje postove :)

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 19:13 (Zvjerkan).
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
CroMaky96 kaže...
GigaGirl kaže...

Mislila sam da si ih možda nekako uspio natjerati da se prebaciš prije isteka ugovora. Ja isto jedva čekam da mi istekne ugovor. U zadnja 2 dana net mi stalno puca. Rekli su da će doći, ali ne znam ni ja kada. Najgore mi je sada skidam poveću datoteku s neta i pukne mi net, a ne mogu nastaviti download. Već sam se naživcirala.

Rješavaj se te gamadi, kada vidiš neki letak od njih pljuni u njega, obriši bale iz nosa s njim.

Baš sam uzeo sada Iskon Duo telefon+net s brzinom do 10mbps pa ću baš vidjeti cijene na kraju mjeseca..

 

EDIT: evo i meni počela pucat internet veza, svako toliko si moram refreshat ip

          nadam se da je to zbog polaganog prijelaza veze s t-shita na iskon

  T-Com je 100%-tni vlasnik Iskona. ;D

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.spreadlinux.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
nidjo123 kaže...
CroMaky96 kaže...

  T-Com je 100%-tni vlasnik Iskona. ;D

Ne, Ne, i NE hihihi :) T-com ili ti deutsche telekom je negdje 50% vlasnik HT-a, a HT je 100% vlasnik ISKONA, znači onih hrvatskih 50% HT-a ima za sebe ISKON i time upravljaju... 

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
13 godina
offline
T-Com smeće

Kad dođem u bilo koji T-centar, ići ći od uređaja do uređaja u ovu temu stavit kao početnu stranicu web preglednika. PEOPLE MUST KNOW!!!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice