Ima tu neki iskusni webmaster da bi ušli u busines

poruka: 3
|
čitano: 1.729
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Ima tu neki iskusni webmaster da bi ušli u busines

Najme, šhema je da sam eto sasmah slučajno ispao vrhunski kuhar, radio sam u Marchellinu(onaj restoran di je gazda snimo Sanadera i mafju, onak ručak tam je koštao ko 2 plače prosječne hrvatske blagajnice, definitvno najekskluzivniji restoran u Hrvatskoj),

radio u "People's"-u (naucio sushije, japansku,korejsku,tajvansku i inu kuhinju) te jos radio u prvom arapskom restoranu u RHa(falafel,mutabbal,hummus,tabouli etc..), tak da onak znam skuhat stvari kaj zna možda 10-ak ljudi u nepreglednoj našoj...

 

Pa pomislih da se otvori neki web site, s linkom na youtube, di bi propremao tjedno jedno jelo(il na engleskom il na hrvatskom), isto, s obzirom da je kod nas situacija takva kakva je , mislio sam otvorit nekakav portal tipa "Ručak za 10kn", isto link na Youtube, jel bi se sabralo love od Adsense-a i reklamnog prostora proizvođača hrane koje bi koristio za pripremanje jela?

Ak neko pozna neke velike web mastere(tipa likove iza portala Moj-Posao i Index il tak nekaj, da me upozna i to?)

Da ne bi bilo da pricam gluposti, evo slikice kaj sam uspio skuhat za 3,5 kn i kolač za 7 kn...Onak, brijem da bi mogli zaradit na tom sam trebam ekipu iskusnih i gladnih web majstora koji ce se bavit tim djelom, a ja cu se brinut za izradu recepata,odabir namirnica i da to ispadne kao show...

 

ovo sam napravio za 3 i pol kn ovo sam napravio za 3 i pol kn
matrix ,brate.. matrix ,brate..
7kn ,cudovište punjeno bananama,jabukama i sezamom i kak necu imat 108 kg 7kn ,cudovište punjeno bananama,jabukama i sezamom i kak necu imat 108 kg
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ima tu neki iskusni webmaster da bi ušli u busines

moje mišljenje: fino to sve izgleda, no zašto nebi prvo započeo sam, dok ne budeš imao neku posjećenost, a posjećenost ti donosi veću moguću zaradu , onda kad se uhodaš tražiš naprednije web opcije,

youtube kanal moš sam otvorit, a za web stranicu uzmes wordpress, i vidiš

 

znam htio bi imat sve najbolje, imas onaj ushit i to, no trebas pocet polako, osim ako imas para

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2012 12:15 (golatificon).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ima tu neki iskusni webmaster da bi ušli u bus

Moj savjet ti je da koristiš za poćetak google blogger i njegov ad sense umjesto weba tako da malo i zaradiš a na youtube možeš isto zaraditi tako da postaneš partner ali treba ti dosta gledatelja i pretplatnika naravno. Ideja je super samo rešetaj finom hranom i svi će se vraćati na tvoj blog...

Arian RIčko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice