Tutorial za korištenje torrenta

poruka: 56
|
čitano: 80.250
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Tutorial za korištenje torrenta

ja jedva čekam skinit novu verziju adobe flash playera preko torrenta haha Cool 

http://gtabalkan.com
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Tutorial za korištenje torrenta

makni torrent s liste i otvori torrent fajl i onda će ti on checkirat šta je skinia i nastavit downloadat još šta ima

http://gtabalkan.com
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Tutorial za korištenje torrenta

nije pomoglo nakon nekog vremena opet se pojavilo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Tutorial za korištenje torrenta
joehrv kaže...

nije pomoglo nakon nekog vremena opet se pojavilo

možda nešto nije u redu s torrentom

http://gtabalkan.com
13 godina
neaktivan
offline
Tutorial za korištenje torrenta

sve je u redu s torrentom, još ću nešto pokušat

havla na pomoći

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za korištenje torrenta

e ljudi može pomoć može mi neko nać negdje chuck sezona 2 plz nidgdje nemogu nač a da nema više leech od seed...

 

btw.

ima ko kakav aktivn i velik privatni torentt da me pozove svaki film koj skinem seed-am min po tjedan dana a i 50% sam ih ostavio i po mjesec dana

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2011 20:02 (teo7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tutorial za korištenje torrenta

Pozdrav zadnjih nekoliko mjeseci sam primjetio da mi se torrent skida maksimalnom brzinom 480-520kbps.Korisnik sam Max Adsl FLAT paketa od 4. mjeseca prošle godine i do prije par mjeseci brzine su bile 800-900kbps a sada ne prelaze 520kbps Znate li možda razlog tome? Paket nije mijenjan.Windowsi su reinstalirani nekoliko puta.Promijenjeni su razni AV-u zbog sumnje da oni tj,njihov firewall koči torrente,no nisam uspio doći do uzroka problema.Molim Vas pomozite mi.

Piracy lives forever!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tutorial za korištenje torrenta
A kojeg flata? Ako je 4mbps onda ti je to sasvim normalna brzina, a prošle godine je vrlo vjerojatno bilo tako zbog starih centrala i max tv-a kojeg imaš...
14 godina
offline
Re: Tutorial za korištenje torrenta

Da,4mbps je,imao sam MAX tv da,više ga nemam.

Piracy lives forever!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tutorial za korištenje torrenta
Eto ti odgovora...

Točno kako sam napisao...
13 godina
neaktivan
offline
Tutorial za korištenje torrenta

Fino napisano i korisno, Thx !

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tutorial za korištenje torrenta

Mozes jos dodati u svoj tekst problem s "Windows tcpip.sys connection limit patch for Event ID 4226" na Windows XP.

Gdje windowsi po defaultu dopustaju samo 10 konekcija (nekakva zastita od sirenja virusa i sl.).

Ima uputa na internetu, nije tesko za podesiti. A cini mi se da i program XP-Antispy ima u sebi za promjenu limita broja konekcija.

Na Visti je malo kompliciranije.

Ali prema nekim tekstovima s Service Packom 2 za Vistu su maknuli limit po defaultu.

To jos nisam provjerio, tj. pokusavam naci kako provjeriti na koji broj je podeseno u Visti.

U XP je bio neki programcic koji je ocitavao taj broj.

 

Dok sam bio na XP meni je ovaj patch pomogao, plus naravno port forward koji si naveo i ti u svom tutorialu.

 

Sad sam na Visti gdje mi isto skida max. brzinom za moju liniju od 2MB cca 230kb/sek sto je ok (2048/8=256).

Tako da su mozda i maknuli u Visti SP2 limit, ali nisam to jos uspio potvrditi.

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tutorial za korištenje torrenta

Vrlo dobar tutorijal, sve pohvale za trud {#}

Tehnologija nas vodi u bolju budućnost dok god njome upravljaju ljudi bez zlih primisli!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tutorial za korištenje torrenta

Ljudi moze pomoc u vezi seedanja...Ovako skinuo sam fajl od 5,50gb i sad stavio sam da seedam, nakon jedan dan gledam ratio 5,50gb download, 2,50gb uplaod al nakon toga u 5 dana mi se upload povecao na 2,54gb...Pocetnik sam s torrentima tako da se dobro nerazumijem al mi se cini da nesto nije dobro evo vam jedna slika kako to me izgleda, kao da se nista ne dogada...

http://www.pohrani.com/?3h/ya/2drJFh9W/torrent.jpg

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2011 18:03 (sLim95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tutorial za korištenje torrenta

Pogledaj si ovu temu KLIK

Ako ti nema leechera onda ti ne moze ici ni upload. Samo ti ostavi torrent na seedu i netko ce se vec ''nakaciti'' na njega.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Tutorial za korištenje torrenta

Hvala na odogovoru, imam jos jedno pitanje...

Kako maknuti onaj znak upozorenja(trokut) dole u dnu u zelenu kvacicu? ->http://www.pohrani.com/?35/oY/3kqWE54c/cats.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tutorial za korištenje torrenta

Taj znak ti govori da ti u router-u nije otvoren port kojeg koristi utorrent, za više informacija pogledaj ovdje !

I see offline people !
12 godina
offline
Re: Tutorial za korištenje torrenta
Groza kaže...

Taj znak ti govori da ti u router-u nije otvoren port kojeg koristi utorrent, za više informacija pogledaj ovdje !

Probavao sam tu nesto raditi, skinuo sam one programe i rucno sam pravio nesto kao u tutu al i dalje isto...

Moze netko ovako u korake pokazat?

16 godina
protjeran
offline
Tutorial za korištenje torrenta

jel može malo pomoći oko konfiguriranja comodo firewall da propisti torrent kroz port.

kad isključim firewall port se uredno vidi na ovoj stranici (open port check tool)

kad je uključen onda se ne vidi.

u comodu sam dao sva dopuštenja za torrent al ništa.

mada ovo i nije tolik problem jer download ide bez problema.

 

thomson port forward thomson port forward
firewall ON firewall ON
firewall Off firewall Off
firewall config firewall config
''how yes no''
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tutorial za korištenje torrenta
Evo javljam se i ja vecinom skida 460-470 ali to je s onim linkom kako ubrzati utorrent za 400% a kada hakiram sa cheat enginom penje se čak i na 2 gb alli to moj (flat) internet ne može podnijeti pa skida obično oko 800 kbs.
Neznam ima li ovo nekih nuspojava ali ako ima javite da ne smrdam svog dragog prijatelja!!!
Ako ima javite mi što da napravim!

Evo link
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tutorial za korištenje torrenta

jel ima neko stranicu slicnu partis.si?

 

tu stranicu koristim vec godinama, medutim nedavno sam imo problem sa trojancom koji mi je drzo grafu na 90%, instaliro sam antimalware program i sad ga stalno imam upaljenog.  apsolutno sve sta skinem sa partisa ima trojanac u sebi......... uvijek procitam komentare i svi budu pozitivni... ocito ekipa ne koristi dobre antivirus programe.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tutorial za korištenje torrenta

mojblink.com

Ne vjerujem da ima sličnija.

11 godina
offline
Re: Tutorial za korištenje torrenta
Grbi94 kaže...

mojblink.com

Ne vjerujem da ima sličnija.

 

Limit uporabnikov je bil dosežen.. Prosimo, poizkusite kasneje.

Limit of users has been reached .. Please try again later.

 

{#}

 

ima li jos koja? moram naci nesto... ovaj partis ima vise virusa gore nego thepiratebay i torrentz eu zajedno

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2013 20:51 (b00).
12 godina
offline
Re: Tutorial za korištenje torrenta
b00 kaže...

jel ima neko stranicu slicnu partis.si?

 

tu stranicu koristim vec godinama, medutim nedavno sam imo problem sa trojancom koji mi je drzo grafu na 90%, instaliro sam antimalware program i sad ga stalno imam upaljenog.  apsolutno sve sta skinem sa partisa ima trojanac u sebi......... uvijek procitam komentare i svi budu pozitivni... ocito ekipa ne koristi dobre antivirus programe.....

Hmmm cudno,godinama koristim doticnu stranicu i nisam nikad imao problema,a skinuo sam stotine torrenta s nje.Imam KIS 2013 i Malwarebytes i nikad se nisu javili,sta god skinuo.

12 godina
offline
Tutorial za korištenje torrenta

Da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje

 

Imam acc na jednom privatnom torent trackeru sa kojeg skidam neku seriju,download se zavrsi brzo (30-40 min) samo sto ja nakon downloada moram ostaviti ukljucen torent 72h (znate vec kako to ide na privatnim torent trackerima).Sve bi bilo ok da ja ne dijelim internet sa bratom koji dan-noc provodina na Counter-u i You Tub-u,a internet nam je srednja zalost.

Dakle moje pitanje je : Koliko ja smem istovremeno da drzim trenta na seedu i da li uopce to utice na brzinu i ping neta?

 

Sadmir K
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice