Video sa youtube-a pusten na komercijalnoj TV

poruka: 2
|
čitano: 676
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Video sa youtube-a pusten na komercijalnoj TV

Dakle, primjetio sam da u jednoj emisiji sa jedne od naše komercijalne televizijske kuće je korištena audio sekcija iz jednoj mog videa bez da me je itko iz te komercijalne televizijske kuće kontaktirao i barem pitao da li smije koristiti dotični video u svom programu.

Sad me zanima, da li je dozvoljeno tako skidati sa youtube-a video i audio materijal i tako ga puštati na javnoj televiziji bez mog pristanka?

Gledao sam "terms and conditions" na youtube, ali nisam baš puno pametniji, pa... možda ako netko nešto zna i da li je imao možda sličnih iskustava?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Video sa youtube-a pusten na komercijalnoj TV
potato kaže...

Dakle, primjetio sam da u jednoj emisiji sa jedne od naše komercijalne televizijske kuće je korištena audio sekcija iz jednoj mog videa bez da me je itko iz te komercijalne televizijske kuće kontaktirao i barem pitao da li smije koristiti dotični video u svom programu.

Sad me zanima, da li je dozvoljeno tako skidati sa youtube-a video i audio materijal i tako ga puštati na javnoj televiziji bez mog pristanka?

Gledao sam "terms and conditions" na youtube, ali nisam baš puno pametniji, pa... možda ako netko nešto zna i da li je imao možda sličnih iskustava?

 

Najbolje bi bilo da kontaktiras tu kucu i objasnis im situaciju. Ako imas snimljeni materijal te emisije bilo bi dobro da ju pokazes i Youtube-u, cisto da ti daju najbolji moguci odgovor.

Napisi nam o kojem se video i emisiji radi, ono, da vidimo da slucajno nebi spalo po "fair use".

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice