Wix aplikacije se ne otvaraju

poruka: 1
|
čitano: 957
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Wix aplikacije se ne otvaraju

Da li netko zna kako riješiti problem ne učitavanja wix aplikacija, točnije wix blog appa?

Naime prebacujem blog sa bloggera na wix i primijetila sam da mi na laptopu ne učitava wixovu blog aplikaciju bez obzira u kojem browseru otvarala. Izbacuje mi "We're sorry, this content cannot be displayed. Please try again later."

Prilikom rada na website editoru mi ne učitava ni jednu aplikaciju koja je na stranici i izbacuje poruku "oops something went wrong", dok na samoj stranici normalno učita mailing listu i instagram feed, ali wix blog postove ne učitava. 

Gledala sam na mobilnoj verziji sve učita normalno, također sam gledala na drugom računalu i tamo učitava najnormalnije kompletnu stranicu. 

Također kad u editoru stisnem na sami app i odem na "manage posts" mogu normalno pisati postove i objaviti iste, ali ih ja ne vidim jer i dalje stoji "oops..."

Nisam uspjela naći nikakvu korisnu informaciju na helpu osim ovog teksta koji se odnosi na import vlastitih aplikacija.

 

"If your app loads in the iframe but disappears after a few seconds and you see an error like “We’re sorry, this content cannot be displayed. Please try again later”, this means that your endpoint didn’t load the Wix JS SDK within 20 seconds..."

 

Pošto se ne radi o mojoj aplikaciji već appu wixa sva njihova rješenja tipa provjere response headera ili zabrane korištenja URL redirekta su meni nedostupna(ili sam pre plava da bi u postavkama našla gdje se to nalazi).

Neka ideja kako da produljim vrijeme loadanja pošto mi je ovako gotovo nemoguće koristiti stranicu jer nisam sigurna da li se drugim učitava normalno, a isto tako ne mogu ni normalno pisati kad ne mogu provjeriti kako izgleda objavljeni post. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice