Youtube full screen problem !!!

poruka: 14
|
čitano: 6.864
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Youtube full screen problem !!!

ovako.. imam problem sa youtubeom .

kad hocu otvoriti neki filmic u full screenu cijela slika mi se prebaci u negativ a zvuk ostane normalan .

probao sam prebacivati imzedu rezolucija ali nista opet isto...? jel zna netko kako to rijesiti ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube full screen problem !!!
marko1z kaže...

ovako.. imam problem sa youtubeom .

kad hocu otvoriti neki filmic u full screenu cijela slika mi se prebaci u negativ a zvuk ostane normalan .

probao sam prebacivati imzedu rezolucija ali nista opet isto...? jel zna netko kako to rijesiti ?

Provaj napraviti reinstal drivera od grafičke. Ako to ne upali desni klik na video pa na settings i odznači kvačicu enable hardware acceleration

12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube full screen problem !!!
marko1z kaže...

ovako.. imam problem sa youtubeom .

kad hocu otvoriti neki filmic u full screenu cijela slika mi se prebaci u negativ a zvuk ostane normalan .

probao sam prebacivati imzedu rezolucija ali nista opet isto...? jel zna netko kako to rijesiti ?


Disejblaj hardversku akceleraciju.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
12 godina
offline
Youtube full screen problem !!!

hvala uspio sam sa micanjem te akceleracije . moze lock ..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Youtube full screen problem !!!

Kad prebacim neki youtube klip u full screen treba mu jedno 2-3 sec da pokaže sliku..na moje obe konfe i laptopu (q6000,phenom x6,intel dual core), i jel zna netko jel postoji neki tweak da se makne onaj pop-up što iskoči nakon par sec svakog videa

 

 

pop-up pop-up
Pro audio equipment
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Youtube full screen problem !!!
Nikacc kaže...

i jel zna netko jel postoji neki tweak da se makne onaj pop-up što iskoči nakon par sec svakog videa

AdBlock Plus.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
offline
Youtube full screen problem !!!

Danas sam dobio poruku da moram ažurirati video driver.

Ažurirao sam na verziju AMD Radeon R7 360   23.20.782.259.

 

Od tada imam problem da kada gledam bilokakav YT video u full screenu,dobijem crnu sliku sa zvukom u pozadini.

Ne pomaže ESC,Ctrl+Alt+Del,Log off,restart...ma nista,jednostavno moram cekati da video zavrsi,tada mogu stisnuti Esc i minimalizirati sliku???

Inace,video uredno radi minimaliziran!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube full screen problem !!!

Kako si ažurirao driver? Preko Windows Updatea ili preko AMD-ove stranice? Driveri s Windows Updatea nekad znaju izazvati probleme.

 

Skini DDU i uz pomoć njega ukloni drivere, pa ih zatim skini s AMD-ove stranice i ponovno instaliraj. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 17:49 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Youtube full screen problem !!!

Preko Win updatea sam!

 

Uz pomoć AMD-ova uninstallera sa pobrisao drivere(inace,debilni program,koji radi sporo i ne pokazuje proces),instalirao zadnje drivere i jos gori problemi!

Nakon restarta dobijam beskonacni loading Windowsa(samo onaj kružić) i ne mrda dalje.

U safe modu sam obavio opet ciscenje i instaliranje istih novih drivera,opet loading Windowsa.

 

Instalirao sam stare drivere koji sam dobio sa grafom i sve je proradilo,Windowsi su se digli,YT full screen proradio,samo sam dobio malu nuspojavu (slika)

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
Re: Youtube full screen problem !!!

Zato ti i nisam preporučio njihov deinstaler, nije mi samo jednom zadao probleme. U stvari, to beskonačno učitavanje pri bootu je bilo izazvano njihovim deinstalerom (kod mene). Nakon što sam deinstalirao drivere s DDU i instalirao nove, učitavanje je bilo gotovo u roku od par sekundi. Sad čitam malo po AMD forumu vezano za pogrešku koja ti se pokazuje i svi preporučuju korištenje DDU-a i ponovno instaliranje drivera.

 

Tako da pokreni DDU-u, neka ti restarta računalo u Safe Mode i onda ih lijepo ukloniš do kraja. Onda opet instaliraj drivere i sve bi ti trebalo raditi bez problema. 

 

I da, nemoj ažurirat drivere od grafičke preko Windows Updatea. Ako te Windowsi budu forsirali da instaliraš update, možeš ga sakriti s ovim Microsoftovim alatom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 18:51 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Youtube full screen problem !!!

U download mapi mi ostao taj njihov uninstaller,pa sam ga odmah pokrenuo,totalno zanemarujuci tvoj link(jer sam mislio da linkas isto).

Evo sada idem tvojoj procedurom+najnoviji driver 17.11.2

Javim rezultate!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
Re: Youtube full screen problem !!!

Ako ti se pojavi ono učitavanje, pričekaj malo (cca. 10 minuta), pa ako učita dobro, ako ne, deinstaliraj i stavi starije drivere. Ne znam što da ti kažem. I mene AMD-ovi driveri izluđuju...

12 godina
offline
Re: Youtube full screen problem !!!

Unatoc tome sto sam nakon deinsaliranja drivera u safe modu sa preporucenim programom,prilikom restarta dobio BSOD,Windowsi su se normalno digli,instalirao sam najnovije drivere i sve je ok!

Inace,Windowsi me upozore da trebam update i ja im odobrim,niti ne citajuci sta instaliram-nikada nisam imao sa time problema do sada!

Hvala Markane po tko zna koji puta!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
Re: Youtube full screen problem !!!

Nema na čemu. 😊

 

Mislim da bi bilo najbolje da isključiš automatsko instaliranje drivera, to možeš učiniti ovako i onda s ovim programom sakriti update od grafičke kartice, za svaki slučaj.

 

Ako ti Windowsi sami budu instalirati driver od grafičke (što se zna dogoditi), to ćeš primjetiti tako da će ti ili blinkati ekran ili će ti u desnom kliku, na desktopu, nestati AMD settings. Tada samo odeš u Device Manager, pronađeš grafičku i klikneš na Roll Back Driver i to je to.

 

Inače, meni su se nekoliko puta sami ažurirali driveri dok nisam koristio komp i onda su mi se pojavile vertikalne crte u Windows Exploreru, tako da nisi jedini koji ima probleme s driverima s Windows Updatea. 😆

 

Ako bude bilo nekih problema, javi... 😉 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 19:39 (Marko :D).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice