Iphone 6 - Rasprava izdvojena tema

poruka: 2.188
|
čitano: 407.336
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
offline
Iphone 6 - Rasprava

Brzinsko pitanje; Iphone 6 okupan u moru, ne da se naravno upalit. Da li je moguće ikako izvadit slike iz njega?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Jeli netko na 6-ici skinuo iOS11 do sada ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
ATJLučko kaže...

Jeli netko na 6-ici skinuo iOS11 do sada ?!?! 

Na software update kaze da je up to date i verzija 10.3.3, ne nudi ga još

 

10 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Bude oko 19 navečer...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Izašao je iOS 11.0.1!!!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Pozdrav, imam iphone 6 kojemu rijetko kad radi touch a kad radi često je ghoust touching...ekran je dvaput mjenjan al jos nema rjesenja...Ako itko zna kako popraviti nek napise,unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

PITANJE  

do sada sam pogledao par iphone 6 plus 

i ni na jednom se imei ne poklapa 

tj 2 imea

jedan u sistemu ,a drugi na pozadini telefona.

Da li se oni nuzno moraju poklopiti,tj biti isti ili ne moraju?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Cipurkovic99 kaže...

PITANJE  

do sada sam pogledao par iphone 6 plus 

i ni na jednom se imei ne poklapa 

tj 2 imea

jedan u sistemu ,a drugi na pozadini telefona.

Da li se oni nuzno moraju poklopiti,tj biti isti ili ne moraju?

M O R A J U!!!!! 

 

Broj IMEI mora odgovarati svugdje identično, a polazna osnovica ti je sa donje lijeve strane na donjoj strani kutije gdje pišu svi brojevi! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Cipurkovic99 kaže...

PITANJE  

do sada sam pogledao par iphone 6 plus 

i ni na jednom se imei ne poklapa 

tj 2 imea

jedan u sistemu ,a drugi na pozadini telefona.

Da li se oni nuzno moraju poklopiti,tj biti isti ili ne moraju?

 IMEI brojevi se ne moraju poklapati.

 

Ali ako se ne poklapaju IMEI na kucistu i u uredaju, ocito je to da je kuciste uredaja promijenjeno.

 

I osnovno ti je koji je IMEI u uredaju, sasvim je nebitno da li se IMEI na kutiji ili poledini poklapaju. Ali ako se ne poklapaju, svasta moze biti u pitanju: da li je uredaj zamijenjen u jamstvenom roku, da li je slagan u nekom servisu, da li je promijenjeno kuciste, itd.

15 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Da li postoji za Safari na iPhonu (kao što postoji Safari Inspector za Os X) aplikacija ili program s kojim bi mogli pregledati cache?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Kakvi su vam dojmovi na iPhone 6 sa ios 11?

 

Trenutno imam ios 10.3.2 , je li mi se isplati nadogradnja na 11.2.5? Napravio bi reset uređaja, pa onda nadogradnja.

 

Čitam da crkavaju baterije i da se uređaj dosta uspori... Kakva su vam iskustva?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

ja imam 5s i od početka sam na ios11 i sve je ok, nije se zamjetno usporio u odnosu na desetku jer je ionako prastara krama.. ovo crkavanje baterija nema veze sa ios-om nego sa istrošenim baterijama kao takvima

 

jedino je dosta trzuckao na početku ali su to više manje ispravili sa ios 11.2

11 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Ne znam kakav je bio na 10.3.2, ali meni 6ica na najnovijem softveru radi užasno. Bateriju punim 3x dnevno, mobitel je spor za poluditi. Koristim ga kao zamjenski mob xiaomiju note 4 koji je jeftiniji u dućanu nego ovo smeće na oglasima, a po brzini i nimalo začuđujuće-bateriji je noć i dan.

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 0:21 (maks0806).
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Ma 10.3 mi radi super, zato i pitam. Nisam siguran u kakvom mi je stanju baterija, pa ne znam hoće i crkavati ili ne.

 

Ali čitam da ugl ako se napravi clean install (ne update na prekrcan mob), onda ne bude prolema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Napravio sam factory reset na svojem. Radi iznimno loše, stoga ne preporučam ako si zadovoljan na iOs 10

Hearthstone: Maks0806#2960
16 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Ja sam na svom 6 plus odustao od 11, preveliki rizik mi je napravit update kraj toliko priča o štekanju i bateriji a 10-ka mi radi ko podmazana.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Darian kaže...
Ja sam na svom 6 plus odustao od 11, preveliki rizik mi je napravit update kraj toliko priča o štekanju i bateriji a 10-ka mi radi ko podmazana.

 neznam meni i 11 radi super, samo je 10-ka bolja za jailbreak, na 11 i nije bas optimizirano, losije radi kad ga se nakljuka sa svime i svacime

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
protjeran
offline
Iphone 6 - Rasprava

Pozdrav ljudi, ima ko da prodaje 6-icu ili 6s mozda. Bilo bi dobro da je baterija zamijenjena nedavno. Ili na njuskalu kaj da pazim najvise kad gledam oglase?

U obzir dolazi i SE pitam tu posto nema zasebne teme za njega.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 22:25 (ibosilj).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Bok

nedavno sam se prebacila na a1 mrezu(vip) i azirirala ios na 12icu (iphone 6s).

otad imam problema s mrezom na nacin da mi mob radi samo na 2G. ukoliko se prebacim na 3G ili LTE ugl pise da nema usluge, a ako ipak upsijem dohvatiti 3/4G radi mi internet, ali ne mogu uspostaviti poziv niti me itko moze dobiti.

Da li ima itko slicnih iskustava ili mozda saznanja sto bi ovo moglo biti?

hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
STana21 kaže...

Bok

nedavno sam se prebacila na a1 mrezu(vip) i azirirala ios na 12icu (iphone 6s).

otad imam problema s mrezom na nacin da mi mob radi samo na 2G. ukoliko se prebacim na 3G ili LTE ugl pise da nema usluge, a ako ipak upsijem dohvatiti 3/4G radi mi internet, ali ne mogu uspostaviti poziv niti me itko moze dobiti.

Da li ima itko slicnih iskustava ili mozda saznanja sto bi ovo moglo biti?

hvala

A da probate kolegice softreset ili "Reset all settings" ?!?! 

 

Je da će trebati ponovno postaviti šifru za privatni wireless password, ali trebalo bi pomoći! 

 

Meni je "jednom, prvi puta" zablokirao Safari, usrao sam se kao grlica, tjedan dana nisam nikome smio priznati kvar , no kada sam iskoristio priliku, neopaženo sam saznao kako popraviti moj problem, pa se iskreno nadam da je to rješenje i ovaj puta! 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Jesam, naravno...

hvala u svakom slucaju

5 godina
neaktivan
offline
Iphone 6s - označavanje i brisanje e-mail poruka

Pozdrav,

Kako u Iphone 6s u gmailu dolazne poruke, označiti sve poruke select all, a ne da klikamo jednu po jednu i iste selektirane obrisati?

 

Lijepi pozdrav

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Mrzim ajfon i apple zelim da propadne. Da ovu poruku pisem vec 4 put jer svaki put ako nedaj boze swipes prejako vraca te nanproslu stranicu i brise sadzaj koji si piso kad se vratis opet naprijeed. Kakva elegancije covjece uuu ajfon. Smece od mobitela, a ljudi kiji ga kupuju su debili da da debili ste. Ovo se mize shvatiti kao kritika, ali namjera je bila uvreda. Ok.

 

Salu na stranu vise namam ni volje, ali samo sam htio napisati da sam kupio iphone 6s 32gb u njemackoj i da meni. Ine normalno da baterija traje 5 sati. Mobitel je nov i nevejrojatno minje da jednom novom mobitelu kojeg platis 300 eura plus baterija traje 5 sati. Od intezivnijeg koriiatenja sluso ssm uoutube sat vremena malo manje. Eto skino sam ga sa punjaca u 6 i do gableca je vec bio prazan. Uzas.

Eto od preljepog prvog posta spao sam na ovo. Faking 5 sati kakva prevara.

 

 
0 4 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

300 eura za to staro smeće? kupi 8 plus ili noviji, ako nemas uzmi kineza jer vidim da za drugo nit nisi

 
1 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Zasto je smece?

Kupio sam ga novog btw.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
general_šu kaže...

Zasto je smece?

 Pa sam si napisao da je smeće. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava

Da tako pazljivo citas vidjela bi da te nigdje nisam nista pitao. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
general_šu kaže...

Da tako pazljivo citas vidjela bi da te nigdje nisam nista pitao. 

 Budem sljedeći put pažljivije čitala. Hvala na upozorenju!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice