Abrakadabra - iskustva

poruka: 136
|
čitano: 102.448
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Stigla mi danas knjiga, plaćeno 41,90 kn, a na njoj cijena 4,95 km. To ko kak je znalo bit u našim trgovinama, kupe obuću i odjeću u Bosni pa kod nas prodaju, ko bi reko da će se i Todorić tog sjetit.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

110% marža

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva

Imam desetak narudžbi preko Abrakadabre. Što od mobitela, hard diskova, tableta, elektronike do kućanskih potrepština.

Iznimno profesionalni.

MeanIt tablet mi se pokvario, čak tri puta mi besplatno poslali Tisak da ga preuzme i dostavi njima pa na servis, popravljao se no htio sam novac natrag, poslao im ga DPD-om (24kn) te isti dan kada su ga dobili mi stornirali transakciju preko kartice.

Inače mi sve drugo radi savršeno. U zadnjoj narudžbi- Star Wars čaše od 6kn su im zakon, jeftinu a kvalitetnu posteljinu a nađe se i televizora, mobitela po povoljnim cijenama.

Imaju puno artikala kao Konzum (neprehrane) ali puno povoljnije. Pa znam u Konzumu si mislim nešto kupiti (unesem na Abrakadabri isti naziv artikla pa me dođe jedno 20% povoljnije uz dostavu za 5kn:D )

Jedino da porade na točnosti opisa artikala a ne da stoje opisi artikala od sasvim drugog proizvoda te da uvedu chat.

 

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

Ima ko kakav kupon nije bitno kolko posto? Kupujem ljetne gume pa svaka kuna je vrijedna :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva

Sada ako si preplaćen na newslleter je akcija na gume 20%, besplatna dostava, gratis vreća za gume a uz montažu guma (50kn) gratis provjera vozila.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Ag008 kaže...

Sada ako si preplaćen na newslleter je akcija na gume 20%, besplatna dostava, gratis vreća za gume a uz montažu guma (50kn) gratis provjera vozila.

 pretplacen jesam, al nisam dobio nikakav kupon. Jedino ak su oni vec snizili cijenu za tolko na webu.

16 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva

Onda su im već na webu snižene, ovo sam dobio na mail pa sam mislio da na to misliš

http://image.prntscr.com/image/18a3f74f03c44d87b1b486e334bb856f.jpeg

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

Ima li tko da kupuje ili da radi u konzumu/tisku da provjeri na sto sve se dobiju kuponi u magazinu 'Plus za mene'?

Navodno idu do -20%.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Abrakadabra - blokirana?

Jel tko zna radi li Abrakadabra ili je blokirana kao jos neke clanice Agrokora?
U Firefoxu i Chromeu ne mogu maknuti jedan artikl iz kosarice vec moram preko IE EDGE a na njemu mi ne da izabrati placanje (ne radi gumb).


Trebam do ponoci realizirati jednu narudzbu da bih ostvario popust.

 

 

blahh... vratio se u Firefox i proslo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.3.2017 20:55 (tutanjkamen).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Problem imaju u kosarici ako je ukljucen adblock
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
7 godina
neaktivan
offline
Abrakadabra - iskustva

Katastrofalno iskustvo!

Naručim mobitel Samsung galaxy s7 edge 26.3. i tamo piše ovaj artikl dostavljamo u roku 3 radna dana ali međutim ta tri radna dana prođu i pošaljem mail da vidim što se događa i kažu mi da će kasniti zbog kašnjenja dobavljača te da će njima dobavljač dostaviti paket sredinom slijedećeg tjedna a meni krajem tog istog. I to se naravno nije dogodilo, pošaljem 2 maila ni na jedan ne dobijem odgovor te ih nazovem da mi kažu da ću morati čekati još desetak dana ali da ni to nije sigurno te da je najbolje da otkažem narudžbu... Frustrirajuće.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva

Da, nekada imaju problem s dobavljačem, šteta jer znaju imati dobre akcije i cijene.

Pošalji im poruku preko facebooka, tamo dosta brzo i dobro odgovaraju.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva

I kod mene je jednako. Prošli ponedjeljak smo naručili obični Galaxy S7 i krajem tjedna dobili mail kao da se ispričavaju, da imaju problema kod dobavljača i kao doći će sredinom ovog tjedna, ali evo i dalje ništa. Možda je stvarno nešto do uvoznika Samsunga.

 

EDIT: Inače sam bio zadovoljan s njima jer su dvije narudžbe (monitor, zvučnici) došle u roku 3 radna dana (na kisok Tiska) i sve je bilo u redu.

Evo vidim sad da pored većeg broja Samsung mobitela i opreme piše da nema zaliha. Možda ima veze sa stanjem u Agrokoru.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2017 17:17 (kiwi_91).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Danas sam nazvala i otkazala narudžbu jer nema smisla cekati skoro mjesec dana. Čim su mi sami predložili da otkazem pitanje je dali bi ikad stigla hahah
9 godina
odjavljen
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Meni su oni poprilično spori. Nisam imal puno narudžbi ali od kupnje pa do dostave mislim da nikad nije bilo ispod 5 dana, po meni je to sporo.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva

Prije jedno dva mjeseca naručio u ponedjeljak (dvije narudžbe, jedna zbog veličine nije mogla na kiosk), poslano u srijedu, četvrtak ujutro već na paketomatu s time da je drugi paket bio na kiosku tek u petak.

Nekada brzo pošalju ali onda 2-3 dana dok stigne iz RI u ZG na kiosk, ovisi kako kad. Nikada nisam čekao više od 10 danaa prosjek je 4 dana.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Naručio kosilicu prošli tjedan i evo prošlo več 8 dana pa sam ih danas nazvao da provjerim i kaže teta stiže krajem idućeg tjedna, a na stranici piše rok isporuke 5 dana od uplate. Šta reći...
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Da li mozda ima netko kupon od 5 ili 10 % bio bih veoma zahvalan?
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Abrakadabra - iskustva

Da podignem malo temu
Jel ima tko kakvih friških iskustava sa abrakadabrom pobodom ovih najnovijih događanja sa agrokorom ?
Zahvaljujem

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
popo kaže...

Da podignem malo temu
Jel ima tko kakvih friških iskustava sa abrakadabrom pobodom ovih najnovijih događanja sa agrokorom ?
Zahvaljujem

 Nedavno sam naručio preko njih jedan jeftiniji kućanski uređaj. Rok isporuke je bio pet dana i jave se oni meni petog dana od moje uplate s isprikom da mi nisu u mogućnosti isporučiti odbrani model, pa da izaberem neki drugi ili će mi vratiti novce. Nisam htio uzeti ništa drugo i već sljedećeg dana uplatili su mi kompletan iznos nazad na moj račun.

...
6 godina
neaktivan
offline
Abrakadabra - iskustva

Jel narucivao neko na abrakadabri u zadnje vrijeme? kakva su iskustva

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
tictactoe kaže...

Jel narucivao neko na abrakadabri u zadnje vrijeme? kakva su iskustva

 Ja sam kupio Xiaomi Mi9 prije nekih mjesec i pol dana. Naručio u petak navečer i stigao mi je u srijedu. Meni su ok.

4 godine
neaktivan
offline
Abrakadabra - iskustva

Narudžba 12.08.2019. god. nazovem 19.08.2019. god. ljubazna operaterka kaže da je baš danas dobavljač javio da je paket spreman za dostavu njima u skladište. Kažem ja da to nije prihvatljivo jer je danas ponedjeljak, a pored proizvoda stoji da je rok za dostavu prošla subota. Kaže opet NN operaterka da za dostavu treba tri do pet dana. Molim? Prošlo je sedam...-da, ali tri do pet radnih dana. Ma dajte molim vas, rekoh, pa televizor se dostavi na kućnu adresu za 48 sati, a vi dostavljate paketić od 200 grama deset dana na kiosk kojem dosta ljate (kao) svaki dan. Ma gospodine, opet će ona, nije deset već sedam.... Tu se nema što dalje pričat. Abrakadabra se očito odnosi na čaroliju nestanka para s kartice. Nema praćenja paketa, nema naznačenog roka na potvrdi o plaćanju ili narudžbi...žali bože.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2019 14:22 (Vuk-efendija).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

Mislio sam uzeti tv kod njih, ali koliko vidim imat cu samo problema.

Odustao.

Gale
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Abrakadabra - iskustva

Bok svima,

Može li mi netko poslati kod za popust na abrakadabri. Kupujemo kućanski aparat, a jedino tamo smo našli da besplatno dostavlja na adresu.

Hvala!

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

Prvi puta kupujem kod njih i odma problem, dakle 4.11. narucujem Xiaomi Redmi Note 8 Pro - necu cekat black friday, treba mi mob hitno jer je stari mob poceo divljat, vidim imaju dobar deal, zašto ne?
Stigne mob za 2 dana, ok. Primjetim da na sivim pozadinama sporadicno titraju crtice na milisekundu, na drugim pozadinama ne. Kontaktiram njih i servis, servis me trazi IMEI uređaja da vide jel njihov - pošaljem - je, abrakadabra kaže poslat cemo vam kurira sutra - može, super. To je poslano 11.11.

 

Prođe nekih 5 radnih dana, šaljem mail na servis - nema odgovora, šaljem u abrakadabru - kažu da su mobitel izručili na tech doctor servis 13.11. Reko nemam nikakvih povratnih informacija o mobu, nikakvog kontakta nista, kažu poslat ce upit o statusu pošiljke te me odmah izvjestiti o statusu. Sutra opet ništa, ponovno šaljem mail, kažu da "baš par min. prije mog maila su poslali ponovni upit na servis" - ok. Sutra, čuda li opet ništa... Ponovno šaljem mail servisu - nema odgovora... I tako danas poludim jer je vec 19.11. navecer, skoro ce i black friday, a nemam mob i osjecam se ko debil jer skroz zivkam i pišem... No da stvar bude bolja odjednom se javi servis "Nemamo primljen uređaj sa tim IMEIom", kontaktiram ponovno abrakadabru kažu ne moguće oni su dostavili 13.11. na servis i da ce poslat ponovni upit. Tu sam malo puko i zvao ih ponovno i trazio povrat novca, no kaze zenska "evo pošto ne znamo što se događa, poslali smo i broj paketa servisu pa se mozemo cuti sutra ujutro", i onda mi jos izdiktira totalno ni slican broj mog moba...

Ako sutra ne dobijem nikakve konkretne informacije tražim povrat novca, iako sam trenutno dosta ispilan da mi se ni neda vise surađivat. Tako da ocito moraš bit super dosadan s reklamacijama inace neces vidit svoje stvari nikad jer negdje hoveraju u ničjoj zemlji. 

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 17:06 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Trebao si odmah tražiti povrat novca ili novi uređaj. Da sam na tvom mjestu, odmah bi im pisao i tražio ili novi ili povrat novca (nisam primjetio da si naveo da si to tražio, pq zato kažem) "Ukoliko se nedostatak pojavio tijekom prvih 6 mjeseci nakon kupnje, pretpostavka je da je za nedostatak odgovoran trgovac odnosno prodavatelj, osim ako on ne dokaže suprotno. U tom slučaju, pravo je potrošača birati želi li popravak, zamjenu, povrat novca ili sniženje cijene. Obveza potrošača je da nedostatak prijavi najkasnije 2 mjeseca od dana kad je otkrio nedostatak."

Ukoliko na to odgovore negativno, slobodno šalji na MINGO. Za ustvrditi takav kvar, pogotovo odmah nakon kupnje ne treba par tjedana, tako da je razumni rok, po meni, prošao.
10 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

Mali update, vratili su mi novac još tad (prije mj. dana) jer se mobitel negdje zagubio na servisu. Na servisu su govorili da nisu primili nikakav mobitel sa tim IMEIom, u abrakadabri tvrde da su poslali njima, i tako par puta kroz nekoliko dana. Pa sam zatražio refund. Evo mj. dana poslje stiže mi paket sa Tech Doctor servisa, mob za 0kn... Nisam potpisao niti preuzeo, no koliko mare o robi ocito nebi nitko skuzio ni da sam preuzeo, jako cudno iskustvo. Iako kažem refundali su mi kroz par h nakon zahtjeva

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
D3lBoy kaže...

Mali update, vratili su mi novac još tad (prije mj. dana) jer se mobitel negdje zagubio na servisu. Na servisu su govorili da nisu primili nikakav mobitel sa tim IMEIom, u abrakadabri tvrde da su poslali njima, i tako par puta kroz nekoliko dana. Pa sam zatražio refund. Evo mj. dana poslje stiže mi paket sa Tech Doctor servisa, mob za 0kn... Nisam potpisao niti preuzeo, no koliko mare o robi ocito nebi nitko skuzio ni da sam preuzeo, jako cudno iskustvo. Iako kažem refundali su mi kroz par h nakon zahtjeva

 Vjerojatno su u medjuvremenu pronasli taj mob, ili je abrakadabra "dobila" to natezanje pa je servis odobrio/dobio novi zamjenski i poslao tebi, a ovi ih iz abrakadabre nisu obavijestili da su te refundali. Sto je donekle i u redu jer su se oni umjesto tebe natezali s trgovinom, tebe refundali i ti si miran i nisi morao cekat dok se oni i servis natezu, a oni ce se namirit kad/tad. Servis je ocito neki levatski.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 21:11 (sandokan111).
12 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva

Kupio kod njih Xiaomi Redmi 2 prije par godina. Mob došao, nije radio jedan kapacitivni gumb, slao na servis, isto se natezo s njima skoro 2 mjeseca da bi dobio drugi uređaj. Nakon toga više nikad naručio kod njih.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice