Acquisitum Magnum - ADM

poruka: 2.574
|
čitano: 791.323
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Sorite na duplom postu ali jos jedno iskustvo sa ADM-om.

Narucio graficku za 400kn neki dan, pisalo je na njoj "low profile design" i zbog toga zakljucio da ce uci u nisko kuciste (za htpc), medjutim nije uslo. Limic je standardne velicine a u kutiji nije bilo "low profile" limica.

Isti tren kontaktirao ADM, objasnio situaciju i gospodja je rekla da ce vidjeti sa deckima u servisu.

Povratno se javili da sa tom grafickom nejde low profile limic ali da ce oni poslati jedan koji pase. Poslali svoj limic o svom trosku. Instalirano sve i perfektno pase.

 

Inace, nemam nikakve veze s ADMom (kaj neko nebi mislil kaj ih hvalim dva posta za redom), dapace, radim u konkurentskoj firmi. 

 

5/5 iskustvo jos jednom.

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Danas je graficka otisla u vjecna lovista, RIP. Ubio je Ancestors Legacy Skirmish, ocekivao sam da ce to bar uraditi neka postena igra kao buduci Metro. Koliko bih mogao dobiti kunica reklamacije ako je itko upoznat sa time kako oni procjenjuju? Kostala je 2300kn krajem 2016.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Trebaju je popraviti ako mogu, ako ne mogu, onda ide zamjena za identičnu, ako nemaju identičnu, onda zamjena za neku iste vrijednosti, ako ni to ne može onda povrat novca 2300KN.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Izgleda je skok napona ubio, 3 zarulje pregorile i osiguraci iskocili. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Poslao gpu na servis, koliko u prosjeku cekate popravak ili neki info? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Kako si plaćao da li se može debitnom direktno preko interneta.

15 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
ivanzu kaže...

Poslao gpu na servis, koliko u prosjeku cekate popravak ili neki info? 

 Nedavno sam reklamira 2x rx 570 i sve je bilo rijeseno za 20 dana. 

5 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Dostavljaju li do Istre?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
moan32 kaže...

Dostavljaju li do Istre?

 

SHOW MUST GO ON
5 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Nažalost sve što je dobro, kratko traje. Tako i dragi ADM. Do neki dan mi je bio prvi odabir za PC konfiguracije.

 

Evo mog iskustva:

Uzmem vikend za složiti konfiguraciju. Nakon kopanja svega živog, u ponedjeljak ujutro pošaljem mail sa screenshotom željenih komponenta i njihovih cijena. Krajnja cijena je 6.840,00 kn

Odgovor djelatnice slijedi nakon 8 sati gdje odgovara da "može ponuditi ovako nešto u ponudi" i pošalje pdf ponude.

 

U pdfu krajnja cijena 7.108,00 kn.

 

Na prvu sam mislio da su dodali nešto što je kompaktibilnije, ali vidim dolazi do promjena:

1) Matične ploće - stavili su drugu (slabiju, jeftiniju) matičnu koja nema usb-type-c. A moj prvi odabir je to imao, i naravno da mi je to potrebno. (Matična misteriozno nestaje sa njihovog webshopa)

2) Napajanja - fortron 550w hexa u fortron 550w raider II. Na webshopu i dalje piše da je fortron 550w hexa u webshopu dostupan.

3) Cpu i7 8700 poskupio u ponudi 200 kn.

Dakle od 8 inijalnih komponenta, 3 komponente su se promjenile? To je više od 30%, u 8 sati? Wow.

 

Odgovaram na mail, zašto je došlo do promjene. Odgovor slijedi. Te komponente se čekaju, pa je stavila najsličnije moguće. I da se cijene mijenjaju na dnevnoj bazi.

Nisam ekspert u komunikacijskim vještinama, ali ako dođe do promijene bilo bi lijepo napisati koji je razlog promjene i da je došlo do promjene cijena.

 

Nakon toga dolazi do izmjene mailova koje opet ne izgledaju ozbiljno, niti rezultiraju nekoj drugoj ponudi, niti koliko se čeka na navedene komponente, niti rješenju problema

 

Razmjena maila završava objasnjenjem djelatnice da ona ne zna koje su cijene bile jučer za pojedine komponente (a nije joj bilo čudno da je ponuda sa slabijim komponentama u biti skuplja). Te "da sam trebao reći reći što želim". A očito ni dalje nije jasno da želim usb-type-c, kojeg sam napomenuo u drugom mailu.

 

Naravno, nakon što sam dobio zadnji mail, odlučio sam da podjelim zadnji mail u svrhu poboljšanja njihove usluge, pa sam odgovorio ovako:

"

Iskreno zahvaljujem što ste mi napisali što sam trebao reći.

 

No problem i dalje nije riješen. Ja nemam kofiguraciju PC-a, a Vi nemate potencijalnog kupca. Te oba dvoje gubimo vrijeme na pisanje neproduktivnih mailova. Takozvana, dobitna situacija.

 

Da li se Vama čini da je to ok... Da sad opet moram kopat po webshopu, istraživati, pa da sutra opet bude ista priča.. Da se promjenilo tržište/dobavljač/nema na lageru/cijena se promjenila/ XY razlog?

Što ako vi složite ponudu i u međuvremenu (dok ja odobrim, razlika u satima) se cijene promijene?

 

Ne znam, ali meni se stalno dešava da kad uzmem jogurt u trgovnini, dok dođem do blagajne se cijena promjeni i blagajnica me ne obavijesti.

 

Evo što možete napraviti da buduće iskustvo s potecnijalnim kupcima bude bolje (i to ću podijeliti javno, nadam se da je u redu s Vama) - U svrhu Vašeg poboljšanja usluge kvalitete:

 

1) Ukoliko dođe do promjene cijene... Bilo bi lijepo obavijestiti kupca da se cijena promjenila kad pišete ponudu od prvobitnog stanja. Vi ste zaposlenik tvrtke, pa budite tako ljubazni pa provjerite što imate na lageru i koja je cijena.

2) Ukoliko nema nekog artikla, napišite: Žao mi je, nema tog artikla, da li biste možda htijeli X, Y... Razlike su Vam u tome, tome i tome.

3) Ukoliko na lageru nemate 30% ili više inicijalnih komponenta, budite tako ljubazni pa napravite barem tri (3) različite ponude i obrazložite.

4) Ukoliko nema nekog artikla napišite vrijeme čekanja. Meni osobno ni nije bio problem čekati do prije ovog razgovora.

5) Odgovorite na mail brže da biste izbjegli moguće flunktuacije cijena na već onako uzbrkanom tržištu PC komponenta.

"

 

Evo, toliko to tome. Ljuti me to što sam izgubio toliko vremena na produktivnoj komunikaciji i njihovom webshopu koji očito radi po principu 24/7. Od 24 komponente, 7 imaju na lageru.

 
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
gargo kaže...
ivanzu kaže...

Poslao gpu na servis, koliko u prosjeku cekate popravak ili neki info? 

 Nedavno sam reklamira 2x rx 570 i sve je bilo rijeseno za 20 dana. 

 ovisi o proizvodjacu i nabavljacu. Ja sam vodio borbu za R9 390 vise od 2 mjeseca,nakon čega se vratila neispravna i onda sam opet čekao  mjesec dana nakon čega  je došla opet sa istim kvarom i onda su mi odlučili vratit pare nakon čega sam uzeo novu graficku 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
15 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
motion kaže...

Nažalost su....

 Zao mi je zbog tvog iskustva jer sam vrlo slicno i ja prosao.

Na kraju sam odustao i sve kupio u Alzashopu za manje novaca.

 

Ipak ne mogu, a da ti ne prigovorim na gramatici i pravopisu u tvom pismu njima.

Poradi malo na tome.

Bez uvrede, stvarno dobronamjeran savjet (iako malo dvolicno zvuci jer dolazi od covjeka koji ne upotrebljava hrvatske dijakriticke znakove)

 

Za uvrede je zaduzena Mary Sue (grammar nazi vulgaris domesticus). Nadajmo se da nece vidjeti tvoj upis

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
5 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Žao mi je da si i ti slično prošao.

Hvala na prigovoru, prihvaćam. Većinu vremena dnevno provodim pisajući/govoreći na engleskom jeziku pa je materinji malo zapostavljen.

Ne vidim da sam napisao uvredu, ali volio bih znati ako ona postoji :) .

 

15 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
motion kaže...

Žao mi je da si i ti slično prošao.

Hvala na prigovoru, prihvaćam. Većinu vremena dnevno provodim pisajući/govoreći na engleskom jeziku pa je materinji malo zapostavljen.

Ne vidim da sam napisao uvredu, ali volio bih znati ako ona postoji :) .

 

 Nismo se razumjeli.

Nisam mislio da si ti nekoga uvrijedio, nego ja sam se ogradio unaprijed ukoliko moj prigovor tebe uvrijedi.

Eto, nakon sto smo sada kurtoazno prodiskutirali, imas kratak opis sto se meni dogodilo stranicu ispred.

 

Dugo sam sa njima poslovao, ali ocito se nesto promijenilo, ili jednostavno imaju previse posla pa onda cistim zakonom brojeva mora biti veci broj zadovoljnih klijenata, ali i nezadovoljnih.

Ja u posljednje vrijeme sve narucujem iz Alzashopa iz Slovacke i za sada jos uvijek nemam primjedbu.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
syncmaster245b kaže...

... iz Alzashopa iz Slovacke ..

 Mali ispravak. Alzashop je iz Češke (ako je kome bitno)

5 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Ah ok :), bez brige, prihvaćam dobru kritiku. Istina da se danas ljudi "lako" uvrijede. Svi su "special snowflake".

 

Pročitao sam tvoje iskustvo od prije i od ostalih. Čini se da je kvaliteta usluge unutar godine dosta pala.

Sad sam od future it dobio ponudu u roku od minute, sve kako je naznačeno na webshopu.

 

Ujutro kad sam se potužio prijatelju, kaže da je također imao slično iskustvo. Htio je kupiti laptop, prva opcija je bila ekupi, druga ADM. Cijene su bile gotovo identične s time da je ekupi imao 5 god garancije, ADM 2 god. Dan nakon što je ekupi ostao bez zaliha dotičnog laptopa (na webshopu je pisalo nedostupno), ADM je povisio laptop za 400kn.

 

Ok, možda slučajnost, a možda i "micro-managment" cijena da se bude konkurentan na tržištu.

 

Bilo bi lijepo da se stavi početna cijena nekog artikla, pa da se onda cijene mijenjaju. To jest da se na njih obračunava popust. Gotovi svi ostali webshopovi imaju tako.

 

Također tu je mala zavrzlama s cijenama. Na webshopu piše cijena s popustom (gotovina) kao glavna cijena, a u košarici cijena bez popusta na gotovinu (dakle bez -10%). Popust na gotovinu se obračunava tek u drugom koraku košarice. Dakle, kalkulator je neizostavan rekvizit svake narudžbe.

 

U ime dobrih starih dana i lijepih iskustva, iskreno se nadam da će adm vratiti ozbiljnost i staru slavu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 14:40 (motion).
7 godina
protjeran
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Mislim da je problem sto si slao Screenshot, jer to nije nikakav dokument.

 

Da si se registrirao i slozio si komponente, i spremio kao ponudu, te poslao upit

za broj ponude "ABC", dobio bi odgovor kad bi moglo biti spremno.

 

Ovako cijene se smiju mijenjati vise puta dnevno, i nisu obavezne pratiti "screenshote".

Isto tako sve sto drzis u kosarici i nisi napravio nekakvu rezervaciju ili narudzbu,

isto se smiju mijenjati cijene - cest slucaj meni kod Amazona, jer drzim neke stvari u kosari,

dok ne skupim 30€ za besplatnu dostavu, i onda mi javi da je neki artikl pojeftinio ili poskupio.

 

Ali svakako napravis si sam konfiguraciju sa ponudom, i onda razgovaras i pregovaras dalje,

jer po punudi cijene smiju ici samo dolje, odnosno smiju rasti samo uz snaznije komponente.

 

Screenshotovi nisu dokumenti i ne vrijede nikome nista.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Mislim da je problem sto si slao Screenshot, jer to nije nikakav dokument.

 

Da si se registrirao i slozio si komponente, i spremio kao ponudu, te poslao upit

za broj ponude "ABC", dobio bi odgovor kad bi moglo biti spremno.

 

Pa to što kažeš sam i napravio.

 

Regao se, složio komponente i poslao upit na mail kad bi bilo spremno. Opcija u webshopu za ponudu ne postoji, dakle ostao mi je samo screenshot. Kako da inače pitam da li je konfiguracija ok?

 

Da, slažem se, ko mi je kriv što nisam kliknuo odmah "kupi". Ali htio sam provjeriti prije da li je sve ok. Očekivao sam (kao i do sada) odgovor unutar pola sata, a ne 8 sati. Tako sam i do sada radio i uvijek je bilo sve 5. Nikakvih problema.

 

Prihvaćam da se i cijena promjenila, ali da se to jasno naznači. Lijepo napiše: Gle, sorry, nakon 8 sati nakon što smo uspijeli napisati ponudu cijena se promjenila. Da li ti je to ok?

 

Problem bi bio riješen i prihvatio bi ponudu. Ovako, bez obrazloženja i promjena ostalih komponenti samo budi sumnje kredibiliteta dućana.

 

Točno! Kod amazona, imaš artikle u košarici, ako se u međuvremenu cijene promjene, na košarici piše... Cijene su se promjenile, da li prihvaćaš ovu cijenu? Sve jasno.

 

9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Unutar godine dana? Malo duze ta godina traje od godine dana.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
motion kaže...

Ah ok :), bez brige, prihvaćam dobru kritiku. Istina da se danas ljudi "lako" uvrijede. Svi su "special snowflake".

 

Pročitao sam tvoje iskustvo od prije i od ostalih. Čini se da je kvaliteta usluge unutar godine dosta pala.

Sad sam od future it dobio ponudu u roku od minute, sve kako je naznačeno na webshopu.

 

Ujutro kad sam se potužio prijatelju, kaže da je također imao slično iskustvo. Htio je kupiti laptop, prva opcija je bila ekupi, druga ADM. Cijene su bile gotovo identične s time da je ekupi imao 5 god garancije, ADM 2 god. Dan nakon što je ekupi ostao bez zaliha dotičnog laptopa (na webshopu je pisalo nedostupno), ADM je povisio laptop za 400kn.

 

Ok, možda slučajnost, a možda i "micro-managment" cijena da se bude konkurentan na tržištu.

 

Bilo bi lijepo da se stavi početna cijena nekog artikla, pa da se onda cijene mijenjaju. To jest da se na njih obračunava popust. Gotovi svi ostali webshopovi imaju tako.

 

Također tu je mala zavrzlama s cijenama. Na webshopu piše cijena s popustom (gotovina) kao glavna cijena, a u košarici cijena bez popusta na gotovinu (dakle bez -10%). Popust na gotovinu se obračunava tek u drugom koraku košarice. Dakle, kalkulator je neizostavan rekvizit svake narudžbe.

 

U ime dobrih starih dana i lijepih iskustva, iskreno se nadam da će adm vratiti ozbiljnost i staru slavu.

 

 

Sigh, cijene na  web shopovima su povezane sa bazom uvoznika, i uvoznik JAKO često diže cijene kada vidi potražnju a malu ponudu. Algoritam od web shopa isto tako automatski podigne cijenu ako je kod uvoznika se povećala. Jedan dan su sva seasonic focus plus napajanja porasla za 30%, i gospodin iz UziShopa je tako objasnio. Nema tu teorije zavjere  ;)

11 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Neznam jel ovo prava tema...moram vratit kit svojih rama u adm...jedan neradi drugi radi...zvao sam servis..oni su provjerili u kompijutoru da im je za moje mame dobavljac iz njemacke i da ako im donesem rrame da ce biti rijeseno na garanciju tek kroz mjesec do dva...meni me stvarno toliko dugo ne ceka...jel mi pametnija solucija direktno kontaktirati Corsair i napraviti preko njih RMA? 

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Pametna solucija ti je slati njima i nakon 15 dana slati prijavu na trznu inspekciju s povratom novca. Mjesec/2 za njemacku hahaha.

 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
sandokan111 kaže...

Pametna solucija ti je slati njima i nakon 15 dana slati prijavu na trznu inspekciju s povratom novca. Mjesec/2 za njemacku hahaha.

 Kome njima? Adm ili corsair? Jel ce mi cors dat drugi ram i nastavit ce mi se gara od ovih stikova...moj vise nemaju na lageru cors ceng whit led nego samo rgb verziju starog ili rgb pro novi model....a ako.mi adm vrati pare..placeni pu 1250 kn..a sad takav novi je oko 1500 1600...tu sam.pusiona jer je ram poskupio

razorblade
12 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Zato si trebao kupit da nije kit nego svaku zasebno i sad bi im lijepo donio tu pokvarenu a ovu ispravnu ostavio sebi dok se ova ne vrati sa gare.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
mariolla79 kaže...

Kome njima? Adm ili corsair? Jel ce mi cors dat drugi ram i nastavit ce mi se gara od ovih stikova...moj vise nemaju na lageru cors ceng whit led nego samo rgb verziju starog ili rgb pro novi model....a ako.mi adm vrati pare..placeni pu 1250 kn..a sad takav novi je oko 1500 1600...tu sam.pusiona jer je ram poskupio

 Njima, as in adm. Al ako ti vise pase corsair onda salji tamo sto opce pitas?!

11 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Update situacije.u utorak poslaocorsairu..dobio prepaid shiping label..jucer im stigli rami dhl...1 do 2 dana da procesuiraju p ispitaju rame..poslat ce mi ih nattag u petak ili ponedjeljak utorak...sam sad salju natrag neide u roku 24 sata kao do njih..nego jedno 4 do 7 dana..ali ali opet brze nego da sam rijesavao preko adm-a......

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

HAHHAHAHAHHAHAHHAHA evo samo jedan veliki hahahahaha umjesto da plačem. Novi novcati komp poceo nakon 1 dana koristenja freezat na 3-4sec.

 

Toliko ne profesionalno zbrda zdola ne provjereno i ne testirano racunalo napravljeno u 1 dan samo zato jer je bio kes od 18400kn u pitanju.

 

Cabel menagment vjerujem da bi moja baba ljepse slozila pogotovo za rgb konfu i temper glass kuciste. Sa ventovih kablova nije ni skinuta ona plasticna poveznica sta drzi kablove. Doslovno su samo stavljene komponente unutra, ustekane i to je to.

Intel konfa, stavljeni rami za amd (G.Skill TridentZ kojima serijski zavrsava na TZRX su za amd a TZR za su za intel) + u krive portove. Nisu znali tj. tvrdili su da se ne mogu stavit rgb corsair ventove. Temperature za ovakav komp su previsoke i to dolazi u pitanje kako je blok na cpu postavljen i ima li paste ispod, znaci treba sve rastavit, ispitat provjerit.

Dogovor je bio da ce windowsi biti stavljeni s njihove strane, bilo mi je fer i korektno da ostavim zaposlenici koja je to obecala nesto (200kn i rafaelo). Dolazim kuci s kompom, nema windowsa, nisu ni particije namjestene. Kada sam nazvala da provjerim lik me pita koji ssd imam, kazem Kingston 480gb A1000 m2, kaze on 'Da to se s njim zna dogadja da sam od sebe obrise sve' Pitam ja: 'oprostite to znaci da mi se u bilo kojem trenu mog koristenja kompjutera, tj kad ga upalim moze dogodit da sve 'nestane' - DADA kaze on to je tako s njime. HAHAHHAH evo jadna da nemam prirodu istrazit pitat borit se valjda bi povjerovala u to.

Sramota!!!!!! Ducani poput ovih bi trebali znat raditi svoj posao kako bi ljudi poput mene koji nemaju velikih znanja i iskustva mogli s potpunim povjerenjem dati da im netko slozi kompjuter. Prjedlogom jednog od forumasa kupila sam u Admu sve jer su imali sve na lageru, moja je greska sto nisam slusala inuticiju i sto nisam provjerila recenzije to priznajem, ali to nije opravdanje za ovakvu nezainteresiranost za navedi posao. 

Evo ovo pisem u ovom trenu kad ne znam sta da prvo napravim, dal da im zabijem komp u glavu (a predivan je sad kad je decko u Mikronisu sve picikato kablove provuko) ili da im j**** sve po spisku. Povraca mi se.


Veliko HVALA Mikronisu, cijelom timu od servisa do deckiju u ducanu na informacijama, na ulozenom vremenu, na zelji i VOLJI da pomognu i pojasne sto je i kako je. Zao mi je ko psu sto nisam prije bila upucenja u njih i kod njih slagala PC. Ali komp ce sad ici kod njih na cijelu provjeru.

 

Nikako ne preporucam ADM i uvijek cu pricat kakvi ljudi rade tamo. Priučeni i neprofesionalni. 

 

BTW: ZALJEPITE SI TE ODVRATNE ADM NALJEPNICE NA CELO I HODAJTE TAK OKOLO. Fora da se gubi garancija na racunalo (a kupljene su komponente zasebno, a ne kao brand racunalo) je 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 14:08 (euphoricOpium).
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

 A dosta sam kod njih kupovao al posebno kompnente i s šifrom artikla inače...  Imao problema sa rx 480 kod njih,  popravak trajao mjesec i pol dal mi novu u vrečici grafičku (a ja njima komplet u kutiji) s koje mi je jednostavno naknadno pao ventilator koj mi nisu priznali pod garanciju nego reko lik da sam ga ja  sam slomil (onako bahato "pa to prvi put čujem") i morao sam kupit nove. 

 

E da trebali vi bit tamo kada sam kupovao ramove za ga-b450 nisu imali koje sam tražio,  i sad ja na mob skidam pdf sa popisom koje da kupim,  ova tam se dere kak to nema veze samo ih treba poštelat u biosu,  a ja uporan i nedam se ubit.  Čtao mu po redu s moba,  a on tražio po kompu i po stalaži imao sa svo vrijeme svijeta. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 14:53 (rokonja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
euphoricOpium kaže...
Prjedlogom jednog od forumasa kupila sam u Admu sve jer su imali sve na lageru,

 Marketing po forumima > recenzije. Vecina slagalica komponenti to radi u adma za neku pinku i to je to. Ovaj shop je davno vec trebao izgubit popularnost, al platis par forumasa da "slazu konfe" i to je to.

12 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Ma lako za te koje su složene na forumu, pa svi znano da ih se možda kupi 5% od složenih ovdje.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice