Alzashop

poruka: 556
|
čitano: 229.087
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Alzashop
Smiri se, dosad nisam cuo da bi ikoga zaebali, moguce da je do dostavne sluzbe

Meni su vratili lovu prije nego su dobili izvjestaj o kvaru monitora od servisa, rekli su da cu lovu dobiti najkasnije za mjesec dana i kad im se servis nije javio u roku 20 dana nisu se izvlacili na to, nego su meni kesirali povrat love i dalje rjesavali sa servisom problem sami
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Alzashop

Ekipa, kad se naruci nesto iz alze, kojom dostavom stigne i za koliko dana?

p.s. Koji nacin placanja preferirate za njih?

hvala

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop
metallic kaže...

Ekipa, kad se naruci nesto iz alze, kojom dostavom stigne i za koliko dana?

p.s. Koji nacin placanja preferirate za njih?

hvala

 Overseas ili GLS ti donese doma. U pravilu 3, 4 dana nakon uplate. Paypalom plaćam.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Alzashop

Grafa narucena, javim dojmove o shopu kad stigne.

coffe,coffe,coffe.....
8 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
Planiram narucit konfu iz Alzashopa i zanimaju me reklamacije ako mi zatrebaju ( nedaj bože ) pa jel imao tko kakvih iskustava sa time kolko je plaćao poštarinu itd...
Parkour is life
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Alzashop

Ne plaćaš ništa kad reklamiraš, oni pošalju kurira po komponente.

8 godina
offline
Re: Alzashop
_mark0_69 kaže...

Ne plaćaš ništa kad reklamiraš, oni pošalju kurira po komponente.

 Evo meni kurira šalju već tjedan ipo. Nikad da pošalju stalno se izvlače.

11 godina
offline
Re: Alzashop

Valjda za sve postoji prvi put, nisam još čuo da je netko iz hr imao problema sa reklamacijom u alzi.

8 godina
offline
Alzashop

Da javim, dobio sam refund od njih nakon mjesec dana muke.

Ali to sam se morao sa njivim customer team leaderom dopisivati, da on nije uskočio vjerovatno ne bi bilo riješeno do sada.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop

Ogromni su pa normalno da ima negativnih iskustava. Ja samo sve najpozitivnije mogu rec...

14 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop

Na trustpilotu kojeg si linkao alza ima 8.2/10 na 510 review-a sta je odlicno... 

13 godina
offline
Alzashop

htio sam kupiti nešto preko alze, međutim kad idem platit sa pay palom izbacuje mi "Wrong delivery phone format", do sada sam imao četri kupnje i sve je bilo u redu, nije mi jasno zašto ovo sada traži?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Alzashop
mickname kaže...

htio sam kupiti nešto preko alze, međutim kad idem platit sa pay palom izbacuje mi "Wrong delivery phone format", do sada sam imao četri kupnje i sve je bilo u redu, nije mi jasno zašto ovo sada traži?

 

ja sam neki dan narucio nosac za tv (stigao bez problema) i mislim da sam imao istih problema prilikom placanja

 

probaj upisati broj mobitela bez pocetne nule - odaberes pozivni (385) i onda umjesto 098.. upisujes 98..

6 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
Fanu kaže...
mickname kaže...

htio sam kupiti nešto preko alze, međutim kad idem platit sa pay palom izbacuje mi "Wrong delivery phone format", do sada sam imao četri kupnje i sve je bilo u redu, nije mi jasno zašto ovo sada traži?

 

ja sam neki dan narucio nosac za tv (stigao bez problema) i mislim da sam imao istih problema prilikom placanja

 

probaj upisati broj mobitela bez pocetne nule - odaberes pozivni (385) i onda umjesto 098.. upisujes 98..

 

Da obično ljudi tu griješe i upisuju 0. I kod +385 možeš staviti 00385

13 godina
offline
Alzashop

sve sam probao, ali nikakve koristi...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2017 12:27 (mickname).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Alzashop

Isti problem je bio i kod mene

Rjesenje ti je da upises broj kao 0038509xxxxx koliko god to cudno bilo

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Alzashop

Ostao sam dužan iskustvo o Alzi nakon kupnje grafe.

 

Dakle, dobra cijena HW-a, dosta sporija dostava nego oglašavaju, iako je to do GLS, a ne alze.

Jedina pritužba na agenta supporta koji nije znao što priča o bonus igri, ali barem nije bio lijen(mislim na gift Destiny 2).

 

Zasad ih mogu mirna srca preporučiti, a dalje ćemo vidjeti.

 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Alzashop

Meni je bas odapela graficka, kontaktirao ih i rekli su da mi taman danas istice garancija i da u srijedu salju kurira po nju :) 

 

S obzirom da nemaju vise GTX 970, sta bi mi mogli ponuditi/dati u zamjenu? Nadam se barem GTX 1060 6 gb, a mokri snovi su mi GTX 1070 :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Alzashop

GTX1060 6GB je realno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Alzashop
Minneyar kaže...

Meni je bas odapela graficka, kontaktirao ih i rekli su da mi taman danas istice garancija i da u srijedu salju kurira po nju :) 

 

S obzirom da nemaju vise GTX 970, sta bi mi mogli ponuditi/dati u zamjenu? Nadam se barem GTX 1060 6 gb, a mokri snovi su mi GTX 1070 :P

 Možda da ih pitate da li možete nadoplatiti za gtx 1070 ako na prvu Vam nju ne ponude

12 godina
offline
Alzashop

Dali su mi full refund :) Znaci imao sam 3 godine graficku potpuno besplatno, nije lose. Sad cu dodat jos 100 eur i kupit nekakav GTX 1070 za BF/ CM.

 

Inace, trenutno na alzi isto kostaju 1070 i 1070 Ti jer jos nisu adaptirali cijene 1070, odnosno cijene su jos uvijek kakve su bile na vrhuncu mining hypea.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Alzashop

I evo vec danas uplacen na racun refund...

 

Dakle 2.11. je kurir pokupio graficku, 15.11. uplacen refund. Deset puta brze nego kod nas, bez ikakvih prijetnji inspekcijom itd, bez ikakvih troskova, problema... Odgovaraju uvijek brzo, cak i kroz noc i nedjeljom/ na blagdane. Def nastavljam kupovati tamo iako im cijene vise nisu tolko niske u odnosu na nase kao sto su nekad bile. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Alzashop

Dobar dan svima, zna li netko primaju li kupovinu na rate, ako da, koje kartice i koliko mjeseci? Preletio sam po njihovoj web stranici ali nigdje nema kontakt email, pa ako ga netko zna puno bi mi pomogao. Hvala 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Alzashop
_Ares1 kaže...

Dobar dan svima, zna li netko primaju li kupovinu na rate, ako da, koje kartice i koliko mjeseci? Preletio sam po njihovoj web stranici ali nigdje nema kontakt email, pa ako ga netko zna puno bi mi pomogao. Hvala 

 Kako nema? :) I lijevo imas br. telefona ako ti se da trositi

https://www.alzashop.com/contact-form

everyday i'm shuffling...
6 godina
offline
Alzashop

To i dalje nije email za kontakt. Pod sto bih se vodio moj upit? Samo me zanimaju opcije za kartice, koje bas i neznam, posto pod payment options samo pise da se s njima moze kupovati . Zvat ih jos nisam probao posto mi je bezbolnije i jeftinije pitat prek maila. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop

Možeš ih pitati i preko Facebooka, meni su odgovorili, nekad vrlo brzo, nekad malo sporije:

https://www.facebook.com/alzashopcom/

6 godina
offline
Alzashop

( info@alzashop.com ) je email na koje se moze slati upite, pise na facebooku al ne na stranici. Hvala na svemu.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Pozdrav,novi sam u svemu ovome pa bih imao par pitanja. Da li se isplati kupovati preko alzashopa kada bih uzimao sve komponente? Koja je procedura,da li bi morao placati pdv,carinu?

Nemojte nista zamjeriti na glupim pitanjima.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Alzashop

niti pdv, niti carinu..plaćaš samo poštarinu cca 10€..

 
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice