Alzashop

poruka: 556
|
čitano: 229.441
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Alzashop

Digli su opcenito cijene dostave i to jako. Mali paket je bio 4.9 EUR, sad je 9.9 EUR. Veliki paket je bio 10, sad je 27... na zalost alza vise nije ni blizu isplativa kao nekad, jedino ako vas se skupi vise pa se dode do 300 eur (besplatni shipping)... iako je pitanje kad ce i to ukinut...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Alzashop
Et_Tu_Brute? kaže...

LP, za vas koji ste kupovali monitore iz alze, jesu li vam slali sa 9 eura postarine ili 26?

Salju sa skupljom ako su itemi teži od 2kg sto monitori jesu, cca 5-8kg je monitor?, ali kad sam ja u njih uzima ima par godina naplatili su mi 9 eura, pa what gives.

Koji je u vas slucaj?

 kao što kaže kolega gore, digli su cijene - sad sam išao naručiti neki bt zvučnik i cijena dostave je 8,90 eura

koliko će biti cijena onoga što kupuješ možeš vidjeti i sam, staviš u košaricu i klikaš next dok ti ne dođe do izbora načina dostave i onda vidiš cijenu - naravno, i u tom koraku možeš odustati od kupovine

14 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop
Sickness kaže...
NeoDubic kaže...

 Da li bi tvoja preporuka onda bila caseking, budući da praktički nema razlike u cijeni između njih i alze? 

Uzevši u obzir sve ove probleme šta ljudi govore o Alzi, ipak bih ih stavio na hlađenje jedno vrijeme. Ja isto planiram uzimati neke dijelove u skorije vrijeme i isto će biti preko Casekinga.

Caseking je vrlo skup za njemacke pojmove, nije mi jasno kako uopce uspiju ostat u biznisu pored jednog Mindfactory-a....

10 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Ja mislim uzeti cijeli PC u komponentama tamo, imaju free shipping i slaganje PCa za 1 eur. Malo je skuplje od njemackog amazona ali na kraju sve skupa ispadne 400-500kn jeftinije. E sad što se tiće isporuke, uzeo sam prije miš i slušalice, došlo sve uredno kroz par dana, sad neznam da li imaju probleme sa isporukom više proizvoda

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Pričo sa alzom preko fejsa, rekli da će mi staviti DPD kao dostavnu službu nakon sto napravim narudžbu i posaljem im mail, isto moram odabrat 'bank transfer' kao naćin plačanja, pa nakon poslanog maila će oni promijeniti naćim plačanja na paypal ili šta god i staviti DPD kao službu dostavnu. Mislim da ću uzeti cijeli PC sa alze, DPD se čini kao normalna dostavna služba koja nema previse problema sa dostavom. A ako se paket izgubi, dobit cu pare nazad nakon 2-3 tjedna.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
freshyy kaže...

Pričo sa alzom preko fejsa, rekli da će mi staviti DPD kao dostavnu službu nakon sto napravim narudžbu i posaljem im mail, isto moram odabrat 'bank transfer' kao naćin plačanja, pa nakon poslanog maila će oni promijeniti naćim plačanja na paypal ili šta god i staviti DPD kao službu dostavnu. Mislim da ću uzeti cijeli PC sa alze, DPD se čini kao normalna dostavna služba koja nema previse problema sa dostavom. A ako se paket izgubi, dobit cu pare nazad nakon 2-3 tjedna.

 Jel ti nudi GLS? Meni za neki proizvod nudi gls mislim da su oni isto dobri ? aj stavi njihov link od face-a, thx.

 

Jel ima ko od alze kakav discount code ili voucher code? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 21:44 (crash11).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

https://www.facebook.com/alzashopcom/

 

Nema vouchera nikakvih koji rade. Sto se tice GLS-a neznam isto. Čini mi se da je DPD dovoljno dobar, a sa overseasom necu riskirati

 

Nvidia GTX 680 on je kupio sa alze preko DPD i doslo mu kroz par dana.

7 godina
neaktivan
offline
Alzashop

https://m.alzashop.com/hyperx-16gb-kit-3200mhz-ddr4-cl16-predator-rgb-d5454219.htm

Uzimati cu ovo, pa ako netko iz Okolice Osijeka hoce uzeti jos nesto da dobijemo besplatnu postarinu neka se javi

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
freshyy kaže...

https://www.facebook.com/alzashopcom/

 

Nema vouchera nikakvih koji rade. Sto se tice GLS-a neznam isto. Čini mi se da je DPD dovoljno dobar, a sa overseasom necu riskirati

 

Nvidia GTX 680 on je kupio sa alze preko DPD i doslo mu kroz par dana.

 Dap nisam imo problema ali ja sam prico sa agentom i reko da sam cuo da imaju problema sa dostavom i da se potrude ne imati to ovaj put jel necu vise nikad kupiti od njih posto je monitor bio skoro 1200 eura

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
10 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Prico sam i ja snjima rekli nema problema, saljemo DPDom

5 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Pa ja ću se ranit s ovom Alzom.

 

Znači prije dva tjedna naručim CPU, PSU, matičnu i kučište od njih, mada da sam vidio ovu temu sigurno ne bi. Za dva dana stiže samo paket s kučištem, ovom drugom se gubi trag nakon Beča. Šaljem u pon da vide što je, pa ponovo u srijedu, u petak odgovaraju da potpišem neki papir da ću vratiti robu ako stigne, pošaljem i kažem da ponovo šalju s DPD-om jer izgleda ti ne nestaju. I danas mi odgovaraju da se ispričavaju te da će mi vratiti lovu za kučište, a triput sam im napisao da je samo kučište i stiglo.

 

Neznam što reći, najgore iskustvo s online naručivanjem ikad.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
jmatko kaže...

Pa ja ću se ranit s ovom Alzom.

 

Znači prije dva tjedna naručim CPU, PSU, matičnu i kučište od njih, mada da sam vidio ovu temu sigurno ne bi. Za dva dana stiže samo paket s kučištem, ovom drugom se gubi trag nakon Beča. Šaljem u pon da vide što je, pa ponovo u srijedu, u petak odgovaraju da potpišem neki papir da ću vratiti robu ako stigne, pošaljem i kažem da ponovo šalju s DPD-om jer izgleda ti ne nestaju. I danas mi odgovaraju da se ispričavaju te da će mi vratiti lovu za kučište, a triput sam im napisao da je samo kučište i stiglo.

 

Neznam što reći, najgore iskustvo s online naručivanjem ikad.

 uZMI PARE

7 godina
offline
Alzashop

Evo jedno pozitivno iskustvo s alzom. U utorak 20.11. oko 18h naručio mobitel i grafičku karticu, oni su narudžbu obradili isti dan i poslali GLS-om te je paket upravo stigao. Imao sam i jedan upit u vezi mobitela pa sam im poslao poruku na facebooku i odgovorili su u roku jednog dana. Ali u svakom slučaju se nadam da će sve raditi kako treba pa da neću morati testirati i njihovu uslužnost prilikom reklamacije .

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Alzashop

I kolega Minneyar, kakvo je stanje s popustima na Alzi ? 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Meni jučer nakon ljutite poruke u rekordnom roku od 10 minuta odgovaraju da je došlo do greške, da će revidirati povrat, a danas vidim stigao povrat love za kučište na PayPal, vidit ćemo što će dalje biti.

Stavio sam i poruke ako koga zanima, a sad kako su oni iz tih poruka došli do tog da mi vrate lovu za kučište, neznam. Lakše se sporazumiš s Kinezima koji jedva natucaju engleski nego s ovima.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop

Svašta. Jel imaš Facebook ? Ako da, obrati im se tamo preko poruke. Brže odgovaraju, a i vidiš kad su je pročitali ako ništa drugo. Ja sam im isto bio svašta reko kad mi je 3500kn visilo u zraku 2 tjedna i onda sam uspio doći do voditelja prodaje i s njim sve razriješiti. Sretno i javi kako je prošlo.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
online
Alzashop

I Alzashop se pokvario . 

Za sva pitanja, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Alzashop
Ja sam neki dan prijavio kvar na mobu starom godinu i pol, koji je pod jamstvom.
Poslali su dostavu po njega i u roku 3 dana je stiglo kod njih.
Tražio sam popravak ili povrat, pa ćemo vidjeti.
Za sad nemam primjedbi.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 18:34 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Evo danas stigao i ostatak love, još kad bi riješili to nestajanje paketa, a ne ovako ko da rulet igraš, il će stići sve na vrijeme ili ćeš izgubit 20 dana čekajući.

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Alzashop

Predlozi ti strategiju kako se rijesit balkanskih lopova.

 

Vidis da prodje paket Austriju, i onda nestane kod slovenije/hrvatske.

 

Pa ne vode oni paket za ruku do tebe doma.

Moj PC  
1 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
Čitatelj kaže...

Predlozi ti strategiju kako se rijesit balkanskih lopova.

 

Vidis da prodje paket Austriju, i onda nestane kod slovenije/hrvatske.

 

Pa ne vode oni paket za ruku do tebe doma.

nije tocno, svi paketi sto im "nestanu" nikad ne dodju do Austrije, tocnije po trackinzima koje sam ja imo nikad nisu napustili Slovacku (ili su napustili pa se "zagubili" do Austrije).

 

kod svih pise "Wien" > "in transit", znaci da nisu nikad stigli u Bec, jer bi tamo bili skenirani 

 

greska je do slovackog SPS-a/In-Time-a i/ili austriske Post AG

 

p.s. ako ukucas tracking na Post AG stranici, onda napise da je "u najavi"

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 20:29 (nathan.fake).
10 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Uzimajte samo preko DPD-a. Posaljite na fejsu poruku i sredit ce vam dostavu DPD-om. Ovaj tjedan narucujem cijelu konfu kod njih od 1.300 eur, dogovoreno da salju DPD-om. Javim kak prodje sve, mada do sad sam dva puta narucivo mis i sluske kod njih i nikad problema. Dovoljno su jeftini da se isplati riskirat. U najgorem slucaju da se 'zagubi' paket vracaju full pare ili salju novi paket. Jedino sto se gubi dodatnih tjedan dva da sve prodje.

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Alzashop

znate li da li se moze preko alze zatraziti r1? kupujem cijelu konfiguraciju na firmu, no medjutim ne znam da li je to moguce van hr, u ovom slucaju alzi?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
Kako ne, samo pod kupac napises podatke od firme.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Alzashop
Sickness kaže...

I kolega Minneyar, kakvo je stanje s popustima na Alzi ? 

 Ah sad tek vidim... stanje je cista katastrofa cak i kad ne bi isla jos poskupa cijena shippinga na "cijene na popustu". Sve sto sam gledao kosta vise manje isto kao kod nas, mozda par kn jeftinije... RIP Alza.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
10 godina
neaktivan
offline
Alzashop

PC naručen, plačeno PayPalom 1328 eur, šalju 30.11. DPD-om.  updejtam kak ce teci proces dostave.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop
Minneyar kaže...

 Ah sad tek vidim... stanje je cista katastrofa cak i kad ne bi isla jos poskupa cijena shippinga na "cijene na popustu". Sve sto sam gledao kosta vise manje isto kao kod nas, mozda par kn jeftinije... RIP Alza.

 Pa slažem se, nije ni Alza kao prije. A s cijenom poštarine i cijelokupnom dostavom su se još više zakopali.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Evo da updejtam narudžbu PC-a. sve je prošlo korektno sto se tice dostave, trebalo im je 10 dana da sastave računalo, ali posiljka je bila poslana 11.12. a dosla je 14.12. Alza se i dalje pokazuje jako dobrim shopom, tak da savjetujem svima da uzimate tamo. Obavezno ih kontaktirajte prije narudžbe i tražite DPD dostavnu službu.

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Da i ja napišem, prije mjesec dana naručio procesor i matičnu i još neke sitnice, stiglo za 4 dana.
U kutiji sve uredno zapakirano, bili oni zračni jastučići, kutija nigdje nije bila oštećena.
Kupnjom sam uštedio oko 400kn (2250 umjesto 2650kn).
Jedino se dostava naplaćuje ako je narudžba manja od 300€.
Imaju + od mene :)

 

(29.12) Update: Naručivao sam opet, izgleda da više nemaju free dostavu. Platio sam 8€ za paket do 2kg

 

Update 2: Drugi paket stigao, sve uredno zapakirano, izgleda da više Overseas ne dostavlja za njih, paket poslan preko GLS-a. Uredni podaci o trackingu!

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2019 23:34 (glitchervk).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Alzashop
DeniZg kaže...
Ja sam neki dan prijavio kvar na mobu starom godinu i pol, koji je pod jamstvom.
Poslali su dostavu po njega i u roku 3 dana je stiglo kod njih.
Tražio sam popravak ili povrat, pa ćemo vidjeti.
Za sad nemam primjedbi.

 Nastavljam na svoj upis vezano uz reklamaciju mobitela.

Alzashop mi je vratio mobitel, međutim, nisu ga popravili kako i treba i ponovno sam im ga vratio i tražio refund.

Dobio sam Kredit notu za refund u roku sat vremena.

 

 

 

PSN - DeniZg80
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice