Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

poruka: 22
|
čitano: 15.170
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

Prošloga tjedna sam posla Logitech Wawe tipokovnicu njima na servis jel je zaglavala tipka SPACE koja se mogla izvući samo silom, a kad bi opet bili korištena bi nanovo zaglavila. I došlo to tamo kod njih prošli ponediljak i evo šalju mi oni mail prije sat vrimena u kojemu piše da je tipkovnica njima došla ispravna i traža 90kn za troškove dostave. Moram reći da sam krajnje šokiran ovim i da momak koji tamo radi u setvisu očito laže i maže i želi izvući dostavu od mene, a sebi je moda izvuka i drugi primjerak te tipkovnice.

 

Poučak: Zaobiđite Diskont 24 u širokom luku jel jadni vi ako vam se nešto pokvari u garantnom roku.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2010 14:57 (Bara).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

Da si mene slusa odma...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem
tnakir kaže...

Da si mene slusa odma...

E da si ti reka da i slike triba slat.

 

U svakom slučaju im ne gine krš i lom servisa kada se ja pojavim u ZG.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2010 15:26 (Bara).
15 godina
offline
Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

Ja imam pozitivno iskustvo sa Diskont 24 jer sam kupio par komponenti, brzo su došle, jeftinije su i rade dobro skoro godinu dana.

 

 

Imao sam tu tastaturu samo je bila Cordless Wave verzija koju sam dobio iz Švedske i tipka Space je odmah po raspakiranju tastature i stavljanju u pogon zaglavljivala.

Znači nova je zaglavljivala.

Kad je opalim lijevim palcem po Space ona u tom dijelu ostane zaglavljena.

It's good to be smart - It's smarter to be good
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

Ja san isto kupova ormare za mreznu opremu, diskove, procesore... svasta nesto i nisan ima problema nikad...

I'm going woo woo
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem
Bara kaže...

Prošloga tjedna sam posla Logitech Wawe tipokovnicu njima na servis jel je zaglavala tipka SPACE koja se mogla izvući samo silom, a kad bi opet bili korištena bi nanovo zaglavila. I došlo to tamo kod njih prošli ponediljak i evo šalju mi oni mail prije sat vrimena u kojemu piše da je tipkovnica njima došla ispravna i traža 90kn za troškove dostave. Moram reći da sam krajnje šokiran ovim i da momak koji tamo radi u setvisu očito laže i maže i želi izvući dostavu od mene, a sebi je moda izvuka i drugi primjerak te tipkovnice.

 

Poučak: Zaobiđite Diskont 24 u širokom luku jel jadni vi ako vam se nešto pokvari u garantnom roku.

kako bi ti ljudi rekli...serem ti se na poučak.....u diskontu sam uzeo tv-karticu, imam ju vec vise od pola godine, radi ko svicarski sat...jeftini su, korektni...svaka im cast...a to sto si ti nest sjebo i neces da platis popravak, to pokazuje kolko si bezobrazan i neozbiljan...tolko od mene...

tnakir kaže...

Da si mene slusa odma...

za tebe vrijedi isto ovo gore...

Bara kaže...
tnakir kaže...

Da si mene slusa odma...

E da si ti reka da i slike triba slat.

 

U svakom slučaju im ne gine krš i lom servisa kada se ja pojavim u ZG.

ovo boldano...samo cu ti nest reci...slobodno ti radi krs i lom, al nemoj se onda cudit kad ti ''dečki u plavom'' pokucaju na vrata sa prijavom...uzivajte!!

...it's only business...
16 godina
online
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem
themain.x kaže...

u diskontu sam uzeo tv-karticu, imam ju vec vise od pola godine, radi ko svicarski sat...jeftini su, korektni

Kako možeš ocjenjivati njihovu korektnost kad nikad nisi imao posla s njihovim servisom?

[sarkazam]TV kartica radi već pola godine... impresivno![/sarkazam]

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 10:03 (Elles D.).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem
Elles D. kaže...
themain.x kaže...

u diskontu sam uzeo tv-karticu, imam ju vec vise od pola godine, radi ko svicarski sat...jeftini su, korektni

Kako možeš ocjenjivati njihovu korektnost kad nikad nisi imao posla s njihovim servisom?

[sarkazam]TV kartica radi već pola godine... impresivno![/sarkazam]

 

imam neki jadni pik..al men nist neradi vise od 3-4mjeseca tak da je ovo stvarno cudo...nemam problema sa servisom jer ne divljam po svojim komponentama ko neki pa onda seru da moraju platit popravak...

...it's only business...
15 godina
offline
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem
themain.x kaže...
tnakir kaže...

Da si mene slusa odma...

za tebe vrijedi isto ovo gore...

Momce, a sta ti vristis na mene?

I'm going woo woo
16 godina
offline
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem
Izinstiraj na razgovoru sa glavnim u tvrtki i trazi da je salju u ovlasteni servis i da ti dadu napismeno da je ispravna
Uvijek Vaš nikad svoj.
15 godina
neaktivan
offline
Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

Jeste li vi uopće čitali šta vam ja pišem? Tamo neki tip u servisu kaže da je tipkovnica došla ispravna kod njih i stoga mi žele naplatiti 90kn za dostavu tamo i nazad, a to nebi trebao da su je oni popravljali.

 

A ti themain.x molim te ne pravi se pametan jel kako ti to moš znat da se iživljavam na komponentama.

 

Meni nadasve zanimljivo sa tim Diskontom24 je to što kada sam reka da ću poslta sve HPexpresom su zapritili da neće primit paket nefo da moram salti sa DPP-om. Ja sam doša do zaključka da oni očito imaju neku proviziju od DPP-a i da mi stoga žele podvaliti da je sa tipkovnicom bilo sve u redu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 12:36 (Bara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem
tnakir kaže...
themain.x kaže...
tnakir kaže...

Da si mene slusa odma...

za tebe vrijedi isto ovo gore...

Momce, a sta ti vristis na mene?

nista...ja sam reko svoje iskustvo a neki su se odma uhvatili srat...(nekazem za tebe..)

Bara kaže...

Jeste li vi uopće čitali šta vam ja pišem? Tamo neki tip u servisu kaže da je tipkovnica došla ispravna kod njih i stoga mi žele naplatiti 90kn za dostavu tamo i nazad, a to nebi trebao da su je oni popravljali.

 

A ti themain.x molim te ne pravi se pametan jel kako ti to moš znat da se iživljavam na komponentama.

 

Meni nadasve zanimljivo sa tim Diskontom24 je to što kada sam reka da ću poslta sve HPexpresom su zapritili da neće primit paket nefo da moram salti sa DPP-om. Ja sam doša do zaključka da oni očito imaju neku proviziju od DPP-a i da mi stoga žele podvaliti da je sa tipkovnicom bilo sve u redu.

gledaj decko, ja sam ti reko svoje iskustvo i nemoras odma srat i pravt se pametan...

...it's only business...
15 godina
offline
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem
themain.x kaže...

gledaj decko, ja sam ti reko svoje iskustvo i nemoras odma srat i pravt se pametan...

U redu, ti si imao dobra iskustva, ja sam imao dobra iskustva (do duse, meni nije nista crklo) ali Bara nije... i covjek zeli podijeliti svoja iskustva sa ostalima... ne vidim di je tu problem...

I'm going woo woo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

i ja sam podijelio svoje iskustvo pa su neki odma poceli srat...stvarno nemog vjerovat kakih ljudi ima...al ok...uzivajte!!

...it's only business...
15 godina
offline
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem
themain.x kaže...

i ja sam podijelio svoje iskustvo pa su neki odma poceli srat...stvarno nemog vjerovat kakih ljudi ima...al ok...uzivajte!!

Ali ti si malo preagresivno i bezobrazno nastupio... Znam da si tu pod krinkom avatara i nicka... ali kultura ponasanja postoji, i na ulici i na forumu...

 

Ajde sve 5... nastavljamo u mirnom tonu, ok?

I'm going woo woo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

to kakav ja nick i avatar imam to nije tvoja stvar...necemo se vrijedat..ja teb neserem, nemoj ni ti men...

 

ja se nisam svadao, nit nemislim...

...it's only business...
15 godina
offline
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

Mislim da ne kuzis sto hocu reci.. ali dobro...

I'm going woo woo
16 godina
offline
RE: Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem
Reci liku u servisu da je salje u ovlasteni servis,inzistiraj na tome jer to mora napraviti a sta se tice slanja preko DDP-a imaju ugovor pa su im troskovi slanja jeftiniji
Uvijek Vaš nikad svoj.
15 godina
offline
Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

Da ali ako on salje o svom trosku onda bi njima (Diskontu) trebalo biti svejedno kako se salje?

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

ja odsada zaobilazim diskont 24 jer su mi naplatili dostavu za odobrenu reklamaciju te nisu me kontaktirali i obavijestili o tome,nula bodova za profesionalnost

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
offline
Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

Tek danas skuzio da je ducan zatvoren... netko zna zašto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

Kasniš par godina, zatvorili su prije nego si se ti registrirao na ovaj forum. :facepalm:

Zašto je zatvoreno je totalno nebitno, trgovine se otvaraju i zatvaraju svaki dan.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice