EFComp iskistva

poruka: 7
|
čitano: 8.984
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
EFComp iskustva

Pozdrav,

Dakle prije par dana naletio sam na oglas stranice efcomp.hr na fejsu. Dobar mi je njihov konfigurator, malo sam pocacko i nasao sam racunalo kakav bi htio a i cijene su mi dobre. Ima li netko iskustva s njima? Je li netko kupovao preko njih? 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
EFComp iskistva

Odlucio sam kupovat kod njih. Kad mi stigne roba podjelit cu svoje iskustvo, mozda nekome bude korisno

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
EFComp iskistva

PC je stigao danas u jutro. Moram priznat cim sam otvorio kutiju bio sam ugodno iznenaden :) na kompu je bilo pismo di se zahvaljuju za kupnju i potpisan od osobe koji je slagao racunalo... sitnica ali sretan sam sto su se potrudili napisat nesto

Racunalo je odlicno sastavljen a cable managment je top. Dobio sam i papir na kojem pise da imam pravo na 5 godina garancije kod njih ako saljem racunalo na servis godisnje kod njih.. mada neznam dal mi se isplati posto je cijena 180 kuna po servisu plus postarina do tamo al vidjet cemo... 

Sve u svemu jako sam zadovoljan kupnjom i preporucio bi ih svakome... podrska im je prva liga, odgovaraju u roku od odma

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
EFComp iskistva

Evo da se i ja javim. Naručila sam stolno računalo za poslovne potrebe u EFComp internet trgovini. Kontaktirala sam ih preko EFComp facebook stranice i njihov zaposlenik me savejetovao kako bi mi pomogao sastvaviti najbolje računalo za potrebe moga posla. Čim sam sastavila narudžbu dobila sam e-mail sa podacima o narudžbi i uplati. Odlučila sam platiti preko internet bankarstva. Računalo je stiglo do kraja tjedna, odlično je sastavljen, glatko radi i brz je. Jako sam zadovoljna, veliko hvala zaposleniku koji mi je pomogao u izboru komponenti, imaju moju preporuku!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EFComp iskistva

Ne bi bilo loše da vidimo kako su sastavljeni ti drveni kompovi :) Pa slobodno nabacite slike...

Moj PC  
2 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Re: EFComp iskistva

Hahah moj nije drveni al cu postat slike samo da poslikam po danu :)

6 godina
neaktivan
offline
EFComp iskistva

Evo par slika :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 20:12 (kire466).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice