Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 965.376
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Evo još jednog scama,naručeno 3.1 još nije stiglo u Zg..stoji u Budimpešti..a rok isporuke je kao 2 dana..

 

(Edit :xd  kak da su jučer čitali forum : roba danas stigla u dostavni centar te ide na isporuku)

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 8:19 (BugUser).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ako je pošiljka predana, ostalo je na kurirskoj službi, ne na trgovini. Ne tvrdim da je trgovina super ili bilo što slično ali u ovom slučaju nije trgovina kriva što tvoja pošiljka stoji.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Oni su povezani,te diktiraju kad i kako da se vozi..misliš da bi pošta čekala ako im je to plaćeno?očito se čeka da se napuni kamion za veću dostavu jer 1-3 artikla
7 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Diktira trgovina posti, da sigurno.. Isto tak i tele2 diktira overseasu, posalju mi karticu i napomenu obavezno dostaviti poslije 17h, a overseas me zove prije 13h da je kod mene jel sam doma... Tak da ne slusa se trgovinu bas cesto
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
BugUser kaže...
Oni su povezani,te diktiraju kad i kako da se vozi..misliš da bi pošta čekala ako im je to plaćeno?očito se čeka da se napuni kamion za veću dostavu jer 1-3 artikla

 Zaboravio si stavit aluminijsku foliju na glavu pa su te uhvatili prije nego si završio pisanje posta?

 

Ako čekaju, čekaju zbog nekih svojih razloga, ne zbog EDa, pa nisu im oni jedini klijent.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2017 20:50 (_mark0_69).
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

ja sam narucio rezac krumpira i jos nije stigao XD, ista stvar, paket negdje zaglavio u budimpesti, pouzece pa me bas briga, valjda bude do kraja mjeseca dostavljeno.

Linux, Arch Linux.
7 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Planiram kupiti kućište nzxt s340 sa Extreme Digitala: https://edigital.hr/kucista/nzxt-s340-mid-tower-atx-kuciste-crna-plava-p425670

Jer je cijena s dostavom 584kn i mozda jos dobijem 5% popusta pa pada na 555, čak 55-85kn jeftinije od centro.hr koji je među ovim boljim stranicama u lijepoj našoj. Naravno u ovu nižu klasu sa svim mogucim problemima spada ED i iPon.

No pitam se je li vrijedno davati 55-85 kuna više samo za kućište jer je to samo metal i nekoliko konektora za usb, audio izlaze, reset, i za ukljucit komp, jedino sto moze poci po zlu je ako mi dostavljeno izgrebano razbijeno kuciste i ne daj boze razbijeno staklo pa se pitam, je li pametno kupiti kuciste od njih, sto vi mislite?

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ZThunders kaže...

Planiram kupiti kućište nzxt s340 sa Extreme Digitala: https://edigital.hr/kucista/nzxt-s340-mid-tower-atx-kuciste-crna-plava-p425670

Jer je cijena s dostavom 584kn i mozda jos dobijem 5% popusta pa pada na 555, čak 55-85kn jeftinije od centro.hr koji je među ovim boljim stranicama u lijepoj našoj. Naravno u ovu nižu klasu sa svim mogucim problemima spada ED i iPon.

No pitam se je li vrijedno davati 55-85 kuna više samo za kućište jer je to samo metal i nekoliko konektora za usb, audio izlaze, reset, i za ukljucit komp, jedino sto moze poci po zlu je ako mi dostavljeno izgrebano razbijeno kuciste i ne daj boze razbijeno staklo pa se pitam, je li pametno kupiti kuciste od njih, sto vi mislite?

 

 Naručio kućište pretprošle godine ako se ne varam...doduše nema staklenu stranicu,ali čak je i kartonska kutija bila neoštećena,naravno,unutar nje kućište netaknuto.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Dao si mi jos vece uvjerenje da sam donio ispravnu odluku uštediti novac tako, ako nitko ne kaze nesto negativno do sutra popodne ona naručujem to kuciste za extreme digitala pa kud puklo da puklo (iako se nadam da staklena stranica neće pući xD)

11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Takvo obično kućište je možda jedna od par stvari koje bi naručio od tamo.

7 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ima li netko kupon za podijeliti?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

11.1 sam narucia ram, baš me zanima šta če bit od toga. bilo bi mi bolje da nisan naletia na ovu temu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
dabar_solta_V2 kaže...

11.1 sam narucia ram, baš me zanima šta če bit od toga. bilo bi mi bolje da nisan naletia na ovu temu..

 Pa nisi platio? Nemoj prihvatit paket. Nije par desetina kuna vrijedno da covjek razmislja a kamoli nateze se sa botovima.

7 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ma nisu mi ništa loše napravili ali me strah sta ce bit kad vidim komentere tu, nadam se da ce se ram isporucit i da nece bit problema..
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Dajes im svoj novac a strah te i nadas se da ne najebes jer ako nesto ne bude uredu najebat ces sigurno. Zasto ti to treba?

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 10:06 (esko).
7 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
kako mozes bit toliko siguran da ce me zeznit? cini mi se da ipak malo pretjeruje ekipa tu..
9 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Svi ramovi se testiraju tvornicki,tako da nemas problema...Mislim da se nikom nije dogodilo da tek kupljeni ne rade

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
dabar_solta_V2 kaže...
kako mozes bit toliko siguran da ce me zeznit? cini mi se da ipak malo pretjeruje ekipa tu..

 Ma druze ja sam ti samo pokusao dati stress free savjet ali vidim da ne funkcionise. Sretno.

10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

pa ram bar kolko ja imam dojam nije neka kvarljiva roba kao sto bi mogla bit graficka proc ili maticna, tako da se to cak i moze od njih naruciti

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
dabar_solta_V2 kaže...

bilo bi mi bolje da nisan naletia na ovu temu..

dabar_solta_V2 kaže...
ma nisu mi ništa loše napravili ali me strah sta ce bit kad vidim komentere tu
dabar_solta_V2 kaže...
cini mi se da ipak malo pretjeruje ekipa tu..

 Lol. Najbrze samouvjeravanje ikad. :)))))))

Isporucit ce ti ram, bez brige, to nikad nikome nije bio problem ovo ostalo, a nista, to konkurencija prica jel :) Sve te stranice i stranice pozitivnih ishoda su samo potvrda tome!

CyberPlague kaže...

Mislim da se nikom nije dogodilo da tek kupljeni ne rade

 Ma nikad stvarno. Mozda ni garanciju ne bi rame trebale imat, to se prakticki i ne kvari, sta je to, komad plastike s malo metala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 11:43 (sandokan111).
11 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva
Del_Boy97 kaže...

pa ram bar kolko ja imam dojam nije neka kvarljiva roba kao sto bi mogla bit graficka proc ili maticna, tako da se to cak i moze od njih naruciti

Nisu ni procesori bas kvarljivi...

Ali opet jedino sto bi ja narucivao od tih mađara su kućišta, ventovi i slične stvari za koje ti prakticki i ne treba garancije jer ih jedino mozes fizicki osteti sam a to garancija svakako i ne pokriva

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 13:50 (ibme74).
7 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

evo da i ja podijelim iskustvo... kupio bratu huawei p9 lite...doslo sve uredno,paket neostecen,neotvaran...garancija i sve u redu... doslo za 3 radna dana... tako da su moja iskustva i vise nego pozitivna...

 

a sad jbg da sam se mogo zajebat mogo sam,ali sam htio probat na vlastitoj kozi i nisam pozalio... jbg izgleda da sam ja od onih koji jedino nauce na svojim greskama(gubljenju novaca),al velim za sad sve 5.

 

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva

Nitko nije rekao da su oni spori sto se dostave tice, ali ako se (nedaj Boze) mob shebe onda ocekuj par mjeseci navlacanja oko reklamacije.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

sve mi je to jasno... nadam se za svoje dobro da do toga nece doci

8 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Jesi li dobio i onaj gift box s mobitelom?

 

Crosagittarius
8 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Jinx6666 kaže...

evo da i ja podijelim iskustvo... kupio bratu huawei p9 lite...doslo sve uredno,paket neostecen,neotvaran...garancija i sve u redu... doslo za 3 radna dana... tako da su moja iskustva i vise nego pozitivna...

 

a sad jbg da sam se mogo zajebat mogo sam,ali sam htio probat na vlastitoj kozi i nisam pozalio... jbg izgleda da sam ja od onih koji jedino nauce na svojim greskama(gubljenju novaca),al velim za sad sve 5.

 

 

 esi li dobio i onaj gift box s mobitelom?

Crosagittarius
7 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Jesam... Imas kakva pitanja?
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Pozdrav ekipa,

evo planirao sam uzeti grafu 1070, točnije ovu:
https://edigital.hr/nvidia/asus-nvidia-dual-gtx-1070-8gb-gddr5-graficka-kartica-dual-gtx1070-o8g-p445537

 

Daleko je jeftinija nego u drugim trgovinama, ali ne znam kakva je situacija sa garancijom, kvalitetom usluge, te može li se naručiti preko firme.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva

Prolistaj malo detaljnije ovu temu pa će ti se samo reći dali vrijedi kupovati tu.

9 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

56 stranica, ti pitas kakva su iskustva :). Koliko si od ovih stranica procitao prije tog?

 

Ovo je jos jedan od onih gdje sam sebe hoces uvjerit kao i ovaj prije tebe da je to u biti sve pretjerivanje :) Na kraju je na tebi odluka, al dovoljno stranica iskustava ima, kreni od kraja ako ti je lakse...

 
3 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice