Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 970.764
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

a) Sjest i plakat

b) Pokusat isposlovat garanciju preko proizvodjaca

c) Procitat par stranica prije pa vidjet kako su ostali dosli do nekog kontakta kod njih pa pokusat na te nacine, posto je valjda svima jasno vec da reklamacije kod njih ne idu glatko :P

d) profit?

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Da li se isplati kod njih kupiti LG 29um68-p monitor koji dođe 1855kn, a u drugim trgovinama je od 2350kn na više. Ipak 500kn nije mala razlika. Da li reklamacija mora ići preko ED ili može preko LG servisa budući da sa ED ima problema kod reklamacije. Ne vidim razloga zašto ne bi poslao  monitor direktno u servis, ali nisam siguran da li se to može.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Probaj pitati ovlašteni servis primaju li njihove uređaje.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

loko_1

Jesi zvao ovlasteni servis mozes li slati direkt kod njih? Jesi kupio monitor na kraju u ED?

10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Pitanje za ljude koji su kupovali u ED. Koji servisi su vam bili navedeni u jamstvenom listu, madjarski ili hrvatski. Ako su HR servisi ne vidim neki veliki problem sa potencijalnim problemima, odneses npr. monitor u neki servis u Zg i bok, cemu uopce slanje nazad EDu? To su jos naveli ovdje: https://edigital.hr/servis "Pošaljite vaš uređaj u najbliži ovlašteni servis!". Jedino ceg se bojim kod kupnje monitora kod njih su mrtvi pixeli, unatoc onom zakonu o povratku unutar 14 dana. Razmisljam se uzeti li LG 29UM68-P kod njih ili mozda u Alzashopu ili pak u HR. Ipak je to IPS, moze me potrefit los panel :/

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 16:05 (The_Fichek).
9 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
The_Fichek kaže...

Jedino ceg se bojim kod kupnje monitora kod njih su mrtvi pixeli, unatoc onom zakonu o povratku unutar 14 dana.

 Kojem zakonu?

10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Zakon o zaštiti potrošača, članak 72: http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2014_03_41_723.html Nisu naveli ime zakona, ali su napisali objašnjenje, da je moguć povrat bez razloga unutar 14 dana: https://edigital.hr/opci_uvjeti_i_odredbe (gledaj 8. dio, raskid ugovora i povrat kupljenog proizvoda). Isto se navodi u skoro svim dućanima, obično pod općim uvjetima i odredbama.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 18:35 (The_Fichek).
9 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
The_Fichek kaže...

Zakon o zaštiti potrošača, članak 72: http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2014_03_41_723.html Nisu naveli ime zakona, ali su napisali objašnjenje, da je moguć povrat bez razloga unutar 14 dana: https://edigital.hr/opci_uvjeti_i_odredbe (gledaj 8. dio, raskid ugovora i povrat kupljenog proizvoda). Isto se navodi u skoro svim dućanima, obično pod općim uvjetima i odredbama.

 A taj zakon vrijedi za edigital jer?

 

Isto se navodi u HR ducanima. Te odredbe su kad je edigital bio prisutan u Hrvatskoj, dal se toga pridrzavaju je pitanje, al sigurno ne radi hrvatskog zakona kojeg si upravo citirao jer ih ne moraju postivat.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Narucivao sam graficku jos u 2014., nije bilo nikakvih problema i dosla je relativno brzo.

Evo sad u subotu sam narucio pentium g4400, gigabyte h110m s2h maticnu, hyperx 4gb ddr4 ram i silicon power 120gb ssd, posto sam imao krizmu, a komp neam vec 3 mjeseca jer mi se sjebo. Moro sam uzet pentium jer neam dost para, a i vjv cu upgrade na i5. Sad cekam.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Odlicna kupovina

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
sandokan111 kaže...

Odlicna kupovina

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Uzo bi WD Black iz Extreme Digital se ta trgovina ikaj popravila po pitanju garancija itd ili i dalje cigani? tnx

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Nvidia GTX 680 kaže...

Uzo bi WD Black iz Extreme Digital se ta trgovina ikaj popravila po pitanju garancija itd ili i dalje cigani? tnx

 Cigani!

10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja sam uzeo zvučnike jer su dosta jeftiniji nego bilo gdje drugo pa ćemo vidjeti... Nikad nisam imao problema sa zvučnicima pa neću valjda ni sad.

 

HDD nikad nebi uzeo tamo jer je to ipak hardware koji se najviše kvari

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
SnakeST kaže...

Ja sam uzeo zvučnike jer su dosta jeftiniji nego bilo gdje drugo pa ćemo vidjeti... Nikad nisam imao problema sa zvučnicima pa neću valjda ni sad.

 

HDD nikad nebi uzeo tamo jer je to ipak hardware koji se najviše kvari

 Nebi ja tamo uzeo ni zvučnike jer više mi je u zadnjih 10 godina zvučnika pocrkalo nego HDD-ova

ništa mi se neda
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Heh meni su trajali 5 i 3 god, stim da ovi drugi jos rade super samo su mi slabašni... valjda će se tradicija nastaviti :)

 

U prilog mi ide što sve iz ED do dan danas radi pa se nadam nastavku i te tradicije. No budem li jedan od onih koji se žale ovdje zbog garancije znat ćete :)

11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ja isto planiram tamo naruciti zvucnike ovih dana, osjetno su jeftiniji nego drugdje a da bas i crknu i moraju na stomjesečnu reklamaciju nije nesto bez cega ne mogu jer imam zvucnike na monitoru a tu su i slusalice 

14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ovu temu treba obrisat. Jebena negativna iskustva ne dopiru ni do koga! 

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ova tema sluzi da se ostave iskustva, e sad dali ce netko tko procita sve to poslusati i kloniti se te trgovine ili ne je stvar vlastitog odabira. Svako svoj novac neka trosi gdje hoce. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
esko kaže...

Ovu temu treba obrisat. Jebena negativna iskustva ne dopiru ni do koga! 

 

Netko odluči riskirati kako bi uštedio neki novac (što na kraju ne mora biti slučaj) jer je kratak sa parama kao ja npr. A kao i što kolega kaže nije neki hardware bez kojeg se ne može u slučaju da dođe do trakavice oko reklamacije.

 

A druga stvar je kad netko kao ja kaže da nema negativnih iskusatava jer je:

 

a) prošao jeftinije,

b) sve komponente rade kako i trebaju raditi i nakon par godina,

c) nema razloga reći bilo šta protiv ove trgovine jer ništa se loše nije dogodilo (što ne znači da nebi da sam nastavio kupovati ovdje)

 

bude napadnut jer se nije priključio kolektivu u pljuvanju.

 

Stvar je jasna, trgovina ima super cijene za pojedine stvari, na tebi je da odlučiš hoćeš li riskirati moguće probleme sa garancijom i ostajanjem bez komada hardwera na ko zna koje vrijeme, ili ćeš platiti više i kupiti negdje drugo gdje si sigurniji no ne i posve siguran jer u svakoj trgovini se može desiti da ostaneš bez kupljenog na duže vrijeme i gubiš živce jednako.

 

Ja sam 5 od 6 stvari ovaj tjedan kupio u Linksu, ovi zvučnici su im skuplji 230 kuna, ako uključimo dostavu na adresu onda je to 260, a radi se o zvučnicima koje sam ovdje platio 480 kuna. Po meni se rizik isplati no vidjet ćemo na kraju.

 

Vaše je da iznesete svoje iskustvo, a ljudi sami biraju šta će. Napadati nekog jer je unatoč pročitanom ipak odlučio ovdje kupiti mi je smiješno, ne troši vaš novac...

12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Narucio sam 2-3 stvari sa ED i sve radi kako treba niti sam imao ikakvih neugodnih iskustava sa podrskom, isto tako par kolega koji su slozili cijelu konfu preko ED. 

U ovu temu 95% ce ljudi dolaziti i pisati koji su imali problem jer imaju potrebu da se "osvete" i onda ED ispada totalno sranje, ja mislim da je OK jer su ipak dosta jeftiniji, ista stvar se dogada i sa npr,. autima gdje je dovoljno otici na forum marke auta i vidjeti samo postove kako je auto sranje i kvari se, a nigdje pohvale niti pozitivna iskustva.

 
0 11 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Nije problem u cijeni, placanju niti dostavi. Tu je sve ok, cijene su im odlicne, dostava nije skupa a preko 375kn je besplatna (dok je u vecini drugi ducana tek preko 1.000kn ili cak 2.000kn), problem je u rjesavanju reklamacija a to traje jako jakoooo dugo. Recimo da se tom tvom frendu shebe RAM, on bi bio bez kompjutera 3-4 mjeseca dok se sve to rijesi, da ne pricam koliko bi si zivaca u tom vremenu potrosio ganjajuci njih mailom i telefonom. Tada ti prisjedne ta usteda. Ja osobno nikada kod njih nebi uzimao maticne ploce, graficke kartice, napajanjan, monitore/TV-e i slicnu kvarljivu robu. Kucista, podloge za miseve i stvari koje ne mozes bas "pokvartiti" a da ti garancija to pokriva vec mozes tamo uzeti ako je dosta jeftinije ili npr stvari bez kojih mozes u slucaju da se pokvare i da trebas duze cekati poput zvucnike koje sam vec spomenuo, slusalice, pa cak mis i tipkovnicu (za to dvoje i moras imati neki backup i vjerujem da vecina ljudi ovdje ima, makar one najeftinije od MS-a jer ako ti se pokvare i saljes na reklamaciju nebitno hoce trajat 3 dana ili 3 mjeseca ne mozes koristiti racunalo ako nemas zamjenu).

9 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
esko kaže...

Ovu temu treba obrisat. Jebena negativna iskustva ne dopiru ni do koga! 

 Uvijek je tako, i tako ce bit. Svak vjeruje samo sebi i sto je iskusio na svojoj kozi jer je mogucnost "nagrade" (u ovom slucaju ustede) uvijek privlacnija od vjerovanja tamo nekom kog nikad nisi vidio u zivotu i odustajanja od nagrade. A ktomu, pa "mozda se meni to nece dogodit" je uvijek dobar izgovor :P

ivanzu kaže...

Narucio sam 2-3 stvari sa ED i sve radi kako treba niti sam imao ikakvih neugodnih iskustava sa podrskom, isto tako par kolega koji su slozili cijelu konfu preko ED. 

U ovu temu 95% ce ljudi dolaziti i pisati koji su imali problem jer imaju potrebu da se "osvete" i onda ED ispada totalno sranje, ja mislim da je OK jer su ipak dosta jeftiniji, ista stvar se dogada i sa npr,. autima gdje je dovoljno otici na forum marke auta i vidjeti samo postove kako je auto sranje i kvari se, a nigdje pohvale niti pozitivna iskustva.

 Ne samo to. Ja bi se kladio da svi koji tu pisu negativno su u biti ljubomorna konkurencija i svako toliko registriraju nickove i pisu negativne stvari za ovu divnu trgovinu koja samo nama kupcima zeli priustiti stvari po PRAVOJ cijeni, a ne ove napuhane cijene ljubomornih konkurenata.

14 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ima tko rodendanski kupon za udjelit? Kupujem SSD (najjeftiniji koji imaju, nije mi bitna garancija) za neku backup masinu

mojpismonosa
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ibme74 kaže...

Nije problem u cijeni, placanju niti dostavi. Tu je sve ok, cijene su im odlicne, dostava nije skupa a preko 375kn je besplatna (dok je u vecini drugi ducana tek preko 1.000kn ili cak 2.000kn), problem je u rjesavanju reklamacija a to traje jako jakoooo dugo...

 

O tome i govorim. Ljudi su svjesni što im se može dogoditi i prihvaćaju ili ne prihvaćaju rizik... njihova lova, njihova odluka, njihovi problemi na kraju...

10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

kaj jednostavno ne napravis fejk racun sa danasnjim datumom?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Del_Boy97 kaže...

kaj jednostavno ne napravis fejk racun sa danasnjim datumom?

 Probao sam i ta metoda ne radi...

mojpismonosa
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Mojpismonosa kaže...
Del_Boy97 kaže...

kaj jednostavno ne napravis fejk racun sa danasnjim datumom?

 Probao sam i ta metoda ne radi...

 ebiga, sjećam se da je netko to već radio pa pisao tu na temi

8 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Jel mi može netko objasnit kako se kupuje na tom hebenom ED shopu? Jer nikako da napravim kupovinu. Samo mi refresha stranicu svaki put kad osoble podatke unesem bez ikakve greške. U životu toliko traljavo napravljenu stranicu nisam vidio. 

 

Twitch-Duxcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva

Provjeri jel ti ad blocker upaljen na toj stranici.

Kruha i igala...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice