Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 969.718
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

ima li netko možda rođendanski kod za popust od 5% u edigitalu?  hvala!

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
xLockdown kaže...

Kao sto sam rekao u prijasnjem postu , stvarno nikad nikakvih problema s ADM-om no tko zna , uvijek postoji 1. put za sve .
Kupovao sam stvarno puno stvari kod njih preko firme tako da mozda i to igra ulogu jer sam njihov stari kupac..

ni ja. 

Iz Osijeka sam i mogli su me hladno zaj****

 

Još davno prducnuo mi je SSd Agility 120 Gb koštao je 1400kn , bez problema dobio novi i to Vektor u roku 10 dana od moga slanja.

Prije toga, negdje 2010, dva mjeseca stara XFX grafička se pregrijavala, poslao , isto za desetak dana dobio novu i još sam mofa birati, pa sam uzeo Saphire.

 

Da, JA lično i osobno !
8 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Stigao je miš i sad nakon treće reklamacije konačno radi kako spada.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 7:01 (Spinout).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo nakon duzeg vremena da nesto napisem.

 

Uglavnom, dolazi mi kolega i govori kako je u mojoj "najdrazoj" trgovini kupio WD 1TB RED (zna da sam imao s njima problema pa zajeb...) i govori kako mu je disk pokazao dosta weak sectora nakon cca 5 mjeseci koristenja i naravno da je kontaktirao njih bla bla sluzba dosla preuzela disk i to je to.

 

Nakon toga nista nekih 15-20 dana, kad stize mail. Postovani, bla bla bla, nemam na stanju taj disk da zele da naprave puni refund koliko je disk kostao, i za 2 dana 600i kusur kuna na racunu...

 

E reko ne mogu vjerovat ali eto... naravno i dalje mislim da su smeće od trgovine, ovo im se vjerovatno zalomilo.

Fool for a day, King for a lifetime...
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 21:00 (zmedic).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Odlucih se po prvi put nesto narucit, upravo zbog niske cijene.

Kako ide obavjestavanje kad krene posiljka? Koliko prije dolaska salju mail / sms?

Edit: sinoc narucio, a mail upravo stigao da je predat kurirskoj sluzbi..najs

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 17:45 (passat).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Od nedavno rade i u Austriji.

 

Web u startu ima bug sa registracijom,jer je telefonski broj predugacak.

 

Regao sam se na Hr web, i sa istim podatcim sam se logirao na Austrijski web i prepravio adresu.

 

Na mail odgovaraju instantno kroz 15min, na tocnim njemackim, makar je operaterka Madjarica.

 

Takodjer su u roku 24h ispravili gresku sa registracijom.

 

Dostava je 2€ i ide DPD-om.

 

Paket je putovao tocno 7 dana iz Madjarske.

S tim da je u Austriju stigao za 3 dana, i 3 dana putovao od Beca do Tirola,

i onda jos jedan dan po Tirolu.

 

Kupio sam ove Sony slusalice za 36€, sad su vec 30€:

https://edigital.at/kopfhorer/sony-xb50bs-extra-bass-bluetooth-sport-kopfhorer-schwarz-p464271

 

U Alza.At su 47€ + skuplja i dostava:

https://www.alza.at/sony-mdr-schwarz-xb50bsb-d4491126.htm

 

A u Austrijskim trgovinama su 55€ plus dostava od 4€:

http://www.mediamarkt.at/de/product/_sony-sport-wireless-kopfh%C3%B6rer-mdr-xb50bs-in-ear-spritzwassergesch%C3%BCtzt-extra-bass%E2%84%A2-bluetooth-1526444.html

http://www.saturn.at/de/product/_sony-sport-wireless-kopfh%C3%B6rer-mdr-xb50bs-in-ear-spritzwassergesch%C3%BCtzt-extra-bass%E2%84%A2-bluetooth-1526444.html

https://www.amazon.de/dp/B01LD5GTTQ?smid=A3JWKAKR8XB7XF

 

Dakle za skoro 50% manju cijenu se isplati riskirati. Meni je sve proslo OK.

Jamstvo na slusalice je pisano od Sony-a, i vrijedi 18 mjeseci.

16 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Kupio kod njih Apple TV 4K 32 GB za 1148 kn. Najjeftiniji u HG-Spotu 1670 kn. Razlika 522 kn. U USA je 179 $ preracunato u kune 1149 kn. Najsmjesnije je to sto je stari model 4 iz 2015 koji u USA kosta 149$ kod njih je 1250 kn. Na koju foru je toliko jeftino nemam stvarno ideje.Uglavnom,narucio u srijedu placanje pouzecem.Stiglo u petak. Otvorio paket da vidim da nije cigla ili apple tv 1,kad ono stvarno Apple 4K. Ajd dobro rekoh sam sebi u bradu,platio čovjeku i ajd zdravo.Sve 5.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 17:38 (Romano).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Pozz.

Mislim kod njih kupit iPad Pro 2017 , koji je puno jeftiniji nego bilo gdje u Hrv , pa me zanima, pošto to nije baš nešto što se tek tako kvari, pa me ovi problemi oko reklamacija ne brinu, dali se isplati riskirati? I da ćekam par dana više nije problem. Hvala

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
rope69 kaže...

Pozz.

Mislim kod njih kupit iPad Pro 2017 , koji je puno jeftiniji nego bilo gdje u Hrv , pa me zanima, pošto to nije baš nešto što se tek tako kvari, pa me ovi problemi oko reklamacija ne brinu, dali se isplati riskirati? I da ćekam par dana više nije problem. Hvala

 Zar nisi ovime sam sebi odgovorio?

16 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Naručio u Extreme Digital : Seagate Archive 3,5" 8TB HDD (ST8000AS0002)  narudžba poslana: 8. pro 2017.

do sad ništa ... a bilo je da će biti isporučeno u roku od 4 dana...

 

To su lažovi malo jači...

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Pozdrav, 

 

Imaju na akciji sad playstation 4 slim po stvarno top cijeni...ako se stavi da se placa pouzecem u principu me nemogu zeznut al me zanima sa garancijom dal ima veze? U principu to bi trebalo vrijediti kod zastupnika za sony kod nas i to je to zar ne? Ako se bilo kaj dogodi direkt odfuram u sony i ne moram njima to slat? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Danas stigao HDD  znači naručen 08.12.2017. a došao 27.12.2017. Dpd-om... ma nije strašno...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
krelos kaže...

Danas stigao HDD  znači naručen 08.12.2017. a došao 27.12.2017. Dpd-om... ma nije strašno...

 Mozda ga cak nisi ni trebao primit s obzirom da im na artiklima pise isporuka 2-3 dana.

Koliko si ga platio?

16 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

1.597,32 kn  sa dostavom...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
krelos kaže...

1.597,32 kn  sa dostavom...

 To je odlicna cijena. Nekih 40ak % niza nego inace.

Zato se nisi bunio :P

Al kuzim apsolutno. Mene je zapalo da je treci dan dostave subota, pa sam cekao ponedjeljak pa sam se iznervirao.

Mogu mislit tebe i tvojih 20 dana.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 0:13 (passat).
13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

brisano - nebitno

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 19:30 (akiaki).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Meni je neshvatljivo da nešto što naručim u hrvatskoj čekam 10 dana da se isporuči. Osim ako se radi o robi koja je rijetka, koja ide po posebnim naruđžbama  i sl. E digital ima web shop ovdje i isporuka po meni ne bi smjela trajati duže od tri dana. Pogotovo ako uzmemo u obzir da plaćaš dostavu, nebitno koliko.

Evo ja čekam tv 10 dana ( ok tu je i vikend) ali opet je predugo. Pa iz kine mi stigne paket nekad i za dva tjedna, a kupim nešto što je dolar ili dva. A ovaj tv 4000 kn pa čekam skoro kao da ide iz kine.

 

Spija
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Sva roba dolazi iz Mađarske koliko znam, poslovnica koja je bila u HR je odavno zatvorena.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Kakva su nevremena, kisa, snijeg i led, budi sretan da ti spedicija i dodje.

 

Jutros 17km kolona samo kamiona, nebi im bio u kozi. Na prolaz se ceka do 2 sata.

14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Može dolaziti odakle god hoće. moja preporuka je tamo ne kupovati. A oni neka prodaju mađarima i švicarcima čija i jest firma. Na njihovoj stranici trenutno se mogu isčitati i razumijeti informacije kako je web shop u hrvatskoj aktualan. Nigdje ja nisam vidio da piše da je zatvoren.

Ja sam naručio prošli petak, tijekom naruđžbe je pisalo dostava u srijedu, pa potom u četvrtak ili petak. Da bi sad od DPD-a saznao da paket još nije u Hrvatskoj, što znači dostava idući tjedan.

Pa šta ja trebam uzeti bolovanje 10 dana zbog njihovog glupog paketa.

Sad namjerno neću ništa poduzimati, već kad mi dovezu, samo ću DPD ispratiti iz dvorišta i nek vrate paket odakle su i uzeli. Moj web browser više neće otvoriti extreme D. Oni jesu extreme ali samo po neotganizaciji i prodavanju magle.

Nedaj bože da moram reklamirati , pa koliko bi tek onda čekao. Kad ovoliko čekam na nešto što oni tek trebaju prodati i naplatiti.

Bože sačuvaj i trgovine. Moj savjet, njemački web shop. jeftinije i vjerovatno i brža dostava. Od ovih što dalje. Samo prenosim svoja iskustva.

Pozzz

Spija
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Čitatelj kaže...

Kakva su nevremena, kisa, snijeg i led, budi sretan da ti spedicija i dodje.

 

Jutros 17km kolona samo kamiona, nebi im bio u kozi. Na prolaz se ceka do 2 sata.

 To nema veze, čeka se kod njih i kad je vrijeme do jaja. Prema tome,

Spija
7 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Sam si kriv sto skrtaris. Sjedi u auto i odi u KTC/Pevec/Gdje god i kupi za 2000kn vise,

pa onda budi prava rvatna i zali se kak je sve skupo.

 

Il jos bolje, kupis rvacko Vivax za malo novaca i kazes "vidje kvalitet domaci, bolji od kineskog teveja".

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 11:38 (Čitatelj).
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
SPIJA kaže...

Može dolaziti odakle god hoće. moja preporuka je tamo ne kupovati. A oni neka prodaju mađarima i švicarcima čija i jest firma. Na njihovoj stranici trenutno se mogu isčitati i razumijeti informacije kako je web shop u hrvatskoj aktualan. Nigdje ja nisam vidio da piše da je zatvoren.

Ja sam naručio prošli petak, tijekom naruđžbe je pisalo dostava u srijedu, pa potom u četvrtak ili petak. Da bi sad od DPD-a saznao da paket još nije u Hrvatskoj, što znači dostava idući tjedan.

Pa šta ja trebam uzeti bolovanje 10 dana zbog njihovog glupog paketa.

Sad namjerno neću ništa poduzimati, već kad mi dovezu, samo ću DPD ispratiti iz dvorišta i nek vrate paket odakle su i uzeli. Moj web browser više neće otvoriti extreme D. Oni jesu extreme ali samo po neotganizaciji i prodavanju magle.

Nedaj bože da moram reklamirati , pa koliko bi tek onda čekao.Kad ovoliko čekam na nešto što oni tek trebaju prodati i naplatiti.

Bože sačuvaj i trgovine. Moj savjet, njemački web shop. jeftinije i vjerovatno i brža dostava. Od ovih što dalje. Samo prenosim svoja iskustva.

Pozzz

 Majstore, trebao si ovdje prolistati temu prije kupnje pa bi znao sve o ovoj trgovini, o reklamacijama da ne pričam...

14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Čitatelj kaže...

Sam si kriv sto skrtaris. Sjedi u auto i odi u KTC/Pevec/Gdje god i kupi za 2000kn vise,

pa onda budi prava rvatna i zali se kak je sve skupo.

 

Il jos bolje, kupis rvacko Vivax za malo novaca i kazes "vidje kvalitet domaci, bolji od kineskog teveja".

 Ima ovdje i previse podnaslova i tema koje su prikladnije za tebe. S toga, molio bih da zaobiđeš moje postove. Ako ikad i budem trebao komentar ili savjet od tebe ga sigurno neću trebati.

Spija
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Nema potrebe da se svađate dečki.

Uglavnom, prvi post bih uredio uz napomenu ako se netko odluči kupiti nešto u ED da se u 99% slučajeva naoruža konjskim živcima. To bi dosta razjasnilo neke stvari ljudima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
vrinho kaže...

Nema potrebe da se svađate dečki.

Uglavnom, prvi post bih uredio uz napomenu ako se netko odluči kupiti nešto u ED da se u 99% slučajeva naoruža konjskim živcima. To bi dosta razjasnilo neke stvari ljudima.

Iz mog iskustva potpisujem. A sto se tice svade, ma kakvi. Pa kad bi se uopce upustao u raspravu sa ovakvim tko ne zna niti ostaviti komentar niti dati savjet, tko zna gdje bi zavrsio.

Mislim , reci nekome da skrtari. A da pri tome nema pojma niti sto je kupljeno niti koliko je placeno. Zapravo ne zna nista o nicemu, ali nije problem ostaviti u najmanju ruku, glup komentar.

Zbog takvih mi se poceo gaditi i ovaj forum

Spija
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Hoćeš reći da je to nešto što si kupio bilo skuplje na nekom drugom web shopu čija adresa završava sa točka ha er, ali si ti izabrao edigital jer si očekivao bolju uslugu?

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

evo da i ja napisem svoje osobno iskustvo vezano za njih.

 

naručim ekran za komp 13.12.2017 i čekam nekakvih tjedan dana da mi ga dostave.

Stigne mi ekran 20.12.2017 i pošto sam bio na poslu nisam paket raspakirao. Kad sam došao doma, složim ekran, upalim ga i imam šta i vidjet. 

Ekran je bio slomljen.

 

Pošaljem im odmah isti dan mail da je ekran dostavljen u neispravnom stanju.

Odgovorili su im da im spakiram sve nazad i da će DPD doći nazad po paket. (Javili su mi se 21.12.2017. i rekli da će DPD pokupiti paket)

 

U međuvremenu ja nazovem DPD te mi oni kažu da je svaka pošiljka osigurana i da se ne brinem.

Pošto poštarina nije plaćena u HR, nadležan je DPD u Mađarskoj. Neka pošiljatelj paketa kontaktira DPD u Mađarskoj te će oni pokriti troškove i bit će mi poslan novi uređaj.

 

Tješim sam sebe, odlično. Nema frke.

 

Dolazi mi DPD 08.01.2018 i odnosi slomljeni ekran. (čekam od 21.12. rekao ajde, bio je Božić, Nova godina pa nisu došli ranije)

 

Od tad nikakav odgovor od njih.

 

Ja im 17.01. šaljem mail gdje je pošiljka, šta je s ekranom, u kojoj je to fazi.

Dolazi mi mail 22.01. da im to DPD još uvijek nije dostavio te da će mi javiti kad stigne.

Ja nazovem DPD i pitam njih gdje je taj paket, kako da to nije dostavljeno. Oni mi odgovaraju da je taj paket bio dostavljen 09.01. u Budimpeštu. (znači ovi me lažu da nisu primili paket)

 

DPD mi pošalje dostavnicu i potvrdu o dostavi paketa te ja to sve skupa pošaljem njima.

 

Sad je 06.02. a ja još nemam nikakvu informaciju o tome, ni traga ni glasa od njih.

Nit imam ekran, niti lovu. A nemam se ni kome obratit po pitanju toga.

 

Zvao sam ih više puta ali im se nitko ne javlja na telefon.

 

Samo su trebali javiti DPD-u da je pošiljka oštećena te bi im oni dali lovu,a meni poslali novi uređaj. Nikakav trošak oni nebi imali. Stvarno strašno.

 

Sve u svemu, definitivno neorganizirana i neprofesionalna usluga. 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2018 21:29 (chr_n_brn).
 
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Zaista cudno da si tako nesto dozivio.

 

 
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ima tko rodendanski poklon bon za edigital? Kupujem brijaci aparat, pa bi mi dobro doslo... Hvala!

mojpismonosa
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice