Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 965.558
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Pozz, 

Postoji li šansa da ovo prođe, makli su proizvod sa stranice nakon što sam ga naručio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 12:28 (Djozaa).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Djozaa kaže...

Pozz, 

Postoji li šansa da ovo prođe, makli su proizvod sa stranice nakon što sam ga naručio.

 

Ne bu ti to prošlo.

Pogotovo ako si naručio pouzećem.

Da si i platio odma 99% će ti vratit pare i poslat mail kako je došlo do greške ili još kurvinjski kako tad tog proizvoda nisu imali na lageru.

Viđeno već 100 put greške sa cijenama i svaki put koliko se sjećam ljudi nisu dobili proizvod.

13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Odabrao sam predračun da mi pošalju, nemaju opciju direktnog plačanja.

Šteta , bas sam se ponado. :)

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

naručio danas soundbar LG SJ5. Ovdje je 1.500 kn, a u SD i na eKupi po 2.000,00 kn

kupujmo korejsko. to je top svjetska kvaliteta. javim kako je prošlo, očekujem sve 5

pa će vrlo vjerojatno tako i biti dostava do 19. ili 20-og. registrirao sam se prije par dana ali nikakav kupon

nije uletio, nego su spustili još 100 kn proizvod. gledao sam te sound barove i ovaj 

mi se čini jako dobar uz novi LG OLED. Kad je bal nek je maskenbal.

sve mailove i potvrde da je pošiljka krenula dobio od ED u roku minute i da je krenula u roku 2 sata.

uvijek preporučam plaćanje pouzećem, jer je ugodnije tako plaćati. i pregledati paket da nije slučajno

razbijen ili slično.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
kućaposo kaže...

naručio danas soundbar LG SJ5. Ovdje je 1.500 kn, a u SD i na eKupi po 2.000,00 kn

kupujmo korejsko. to je top svjetska kvaliteta. javim kako je prošlo, očekujem sve 5

pa će vrlo vjerojatno tako i biti dostava do 19. ili 20-og. registrirao sam se prije par dana ali nikakav kupon

nije uletio, nego su spustili još 100 kn proizvod. gledao sam te sound barove i ovaj 

mi se čini jako dobar uz novi LG OLED. Kad je bal nek je maskenbal.

sve mailove i potvrde da je pošiljka krenula dobio od ED u roku minute i da je krenula u roku 2 sata.

uvijek preporučam plaćanje pouzećem, jer je ugodnije tako plaćati. i pregledati paket da nije slučajno

razbijen ili slično.

 A čuj, oni nemaju ništa sa tim soundbarom, samo ga prodaju, dakle jel korejska kvaliteta ili ne, to je do tvog odabira. 
Već su govorili kolege forumaši - u principu sa brend firmama nije velik rizik(kad konačno dobiješ naručeno) dakle jedino što sad imaš za izmoliti krunicu da ti nisu poslali nešto drugo i da će stići u jednom komadu u nekom razumnom roku.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
5 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

javim, ali očekujem u nekoliko dana jer sam već dobio mail 

da je na DPD-u, ali tracking nije vidljiv, tek nakon 24 sata.

možda je najvažnije ne unaprijed platiti, nego staviti pouzeće

jer onda si skroz relaksiran kao kupac. puno stvari sam kupovao

preko interneta u i sve je bilo u redu. kolega mi je preporučio

ed kao pouzdanog, on je kupovao svašta tako da od tuda pozitivna očekivanja.

12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ljudi, kolko sam skuzio Vas sve muci jamstvo i popravci u jamstvenom roku. zasto?

pa zar nije ako imas valjani racun i ovjeren jamstveni list da mozes artikl vozit u koji god ovlasteni servis zelis i oni ti to moraju sanirat pod jamstvenim uvjetima?
a sto se tice placanja, uzmes robu pouzecem i boli te johnny
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

Naručio u petak popodne, dobio danas, platio pouzećem.Sve besprijekorno. Dpd isporučio. LG SJ 5 vec je spojem sa novim TV LG Oledom HD. Sve 5, stvarno brza dostava. Soundbar sa više sound efekata... iznad očekivanja, bežičnost oduševljava.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

i da. digli cijenu danas za 100 kn, popusti budu 3-4 dana 

onda cijena ide na staro. Moj savjet je naručujte bez straha

i plaćajte pouzećem da ste na miru i ne stavljate se u položaj

iščekivanja svaki dan. Samo pozitivno.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Danas sam naručio isti model na E.Digital. Tv još radi? :D
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo, da malo pohvalim ED, naime , njihovom greskom su stavili samsung ssd evo 860 500gb za 544 kn.

Odmah sam narucio , i cekao, nakon par dana mi poslali da robe nema na lageru al da ce mi poslat racun za naplatu cim bude. I stvarno nakon tjedan dana mi poslali racun za naplatu.

 

Dakle, 14 lipnja naruceno, danas 27 lipnja nakon sta je dosao ssd na lager mi stigao doma, ispravan, sa jamstvom.

 

ssd 500gb - 544kn, njihova greska ali su ispostovali narudbu.

 

Svaka im cast.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 10:06 (Djozaa).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Djozaa kaže...

Evo, da malo pohvalim ED, naime , njihovom greskom su stavili samsung ssd evo 860 500gb za 544 kn.

Odmah sam narucio , i cekao, nakon par dana mi poslali da robe nema na lageru al da ce mi poslat racun za naplatu cim bude. I stvarno nakon tjedan dana mi poslali racun za naplatu.

 

Dakle, 14 lipnja naruceno, danas 27 lipnja nakon sta je dosao ssd na lager mi stigao doma, ispravan, sa jamstvom.

 

ssd 500gb - 544kn, njihova greska ali su ispostovali narudbu.

 

Svaka im cast.

 

 

To u našem dućanu ne bi prošlo nema tih Bogova.

 

 

7 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

Pa njihove cijenik se povlaci sa centralnog skladista EU.

Ako tamo netko zezne cijene, vidi se odmah na njihovom cjeniku.

I ako su po tom cijenom kupili dio robe, mogu je po toj cijeni prodati dalje.

 

Ista stvar bilo gdje i u bilo kojoj drzavi. Tako se i meni jednom potrefilo u MediaMartku,

prazni Verbatim DVD-R 8.5GB 50kom pakiranje za 5€ - narucio 30 komada (5 kutija - pakiranje od 6x 50 spinovi).

 

Jos ih nisam sve potrosio :)

 

A vidi obicna cijena ispod 30€ nije, najcesce je oko 55€.

https://geizhals.at/verbatim-dvd-r-8-5gb-dl-8x-life-series-97693-a1119922.html

 

To je bio zadnji put da sam kopio povoljnije medije u AT nego u HR. Obicno su u HR do 30% povoljniji.

 

Jedino gdje sad nabavljam povoljne medije u AT su u Alza.AT, jer imaju cijene kao i HR.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Silent horror1992 kaže..

 

To u našem dućanu ne bi prošlo nema tih Bogova.

 

 

 Znalo je proći, jednom je Abrakadabra poslala nekakve HDDove koje su greškom prodavali dosta jeftinije.

11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Paolo Maldini kaže...
Silent horror1992 kaže..

 

To u našem dućanu ne bi prošlo nema tih Bogova.

 

 

 Znalo je proći, jednom je Abrakadabra poslala nekakve HDDove koje su greškom prodavali dosta jeftinije.

 

Ne sjećam se toga, ali se sjećam onih ssdova iz centro hr i još nekih trgovina gdje su se povukle krivo cijene gdje ssd od 1000kn koštao 100kn, hrpa ih uplatila pare i na kraju su slali svima mail da ili nemaju na lageru ili je došlodo greške, pa i oni akumulatori zimus ako se sjećaš.

Uglavnom bilo je na destke puta takvih bugova sa cijenama i nikad nije prolazilo.

6 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Silent horror1992 kaže...

Uglavnom bilo je na destke puta takvih bugova sa cijenama i nikad nije prolazilo.

Ja se sjećam, dakle u pravilu takve greše ne prolaze ali ima iznimaka.

https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver-po/147743.aspx?page=144&jumpto=5021166&sort=asc&view=flat

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 15:08 (Paolo Maldini).
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Paolo Maldini kaže...
Silent horror1992 kaže...

Uglavnom bilo je na destke puta takvih bugova sa cijenama i nikad nije prolazilo.

Ja se sjećam, dakle u pravilu takve greše ne prolaze ali ima iznimaka.

https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver-po/147743.aspx?page=144&jumpto=5021166&sort=asc&view=flat

 

 

A može se probat ko ima živaca, jednom od 100 put bi moglo upalit.

15 godina
online
Extreme Digital - iskustva

Pozdrav da li netko od vas ima kod za popust? Ako da pm. Hvala 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 12:26 (Frenkyca).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Moje nedavno iskustvo s njima.

Kupio od njih mali kućanski uređaj koji je bio neispravan, pohvalno su poslali dostavljačku službu već idući tjedan po njega i onda slijedi čekanje i muk od gotovo mjesec dana. Istovremeno s mojim povratom tog uređaja isti se ponovo pojavio raspoloživ u web shopu. Možda je slučajnost, a opet ...

Nakon mog maila u kojem se pozivam na zaštitu potrošačkih prava i nadležne službe, stiže mi odgovor želim li da mi pošalju uređaj ili izvrše povrat novca. Nisam želio riskirati da mi se vrati isti uređaj pa sam zatražio povrat novca i dobio samo iznos bez troškova poštarine.

Izgubio sam mjesec dana i ostao kraći za 20-tak kuna, no naučio sam lekciju. IZBJEGAVATI!

 

Komunikacija s kupcem loša, reklamacije idu nazad u Mađarsku iako postoji HR servis, moguće da "recikliraju" povrate. NE, HVALA!

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 14:08 (Bura).
 
0 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Pozdrav, ako netko ima neki kod za popust u edigital a da mu netreba, bio bih zahvalan! Lp

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Moja zadnja narudzba sa njima je da sam dobio monitor ostecen i odmah javio. Poslali su dpd po monitor u roku tjedan dana. Trazio sam povrat novaca. Uglavnom dva mjeseca se natezo, klasika ne odgovaraju na mailove, na poziv se odmah javili, zena bila ok, ljubazna, obecala da ce sve rijesiti u sto brzem roku.

 

Uglavnom nije mi do monitora bilo jer monitor imam, do love isto mi nije bilo hitno, kad vrate vrate jel. Generalno lose iskustvo, mene nije toliko pogodilo al recimo neko ko je na knap sa lovom i treba mu monitor bi imao jako veliki problem jer ni monitora ni love dva mjeseca.

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ajde budi ljubazan pa mi u pp posalji taj broj od poslovnice posto imam samo od ovog glupog automata koji nista ne pomaze

 

5 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ajme ljudi pa ta firma je katastrofa. Prije Svjetskog si odlučim kupiti dodatni TV da mogu na miru pratiti, ali prvenstvo prođe, još malo će i Liga prvaka, a mog TV-a ni love nema.

Popušio kao i većina jer sam tražio jeftinije. Kupio Tv Philips koji je stigao strgan. Ispunio obrazac, slikao oštećenja, tražio lovu natrag i tako već 37 dana od dana kada sam im vratio robu.

Igra živaca ...

11.06. DPD bio, pokupio robu i vratio im 13.06. Danas je 18.07. Već sam im poslao 10 mailova i danas ih osobno nazvao.

Liku sam sasuo drvlje i kamenje (neki Takač) mi kaže kako oni, eto, čekaju odgovor od DPD-a i kada ga dobiju javit će se (halooooo, 37 dana čekaju odgovor).

Ja velim da me ne zanima odgovornost za štetu jer sam im sve prijavio ODMAH čim sam otvorio ambalažu i da oni to rješavaju međusobno ili sa osiguranjem, da se to mene ne bi trebalo ticati ali 

ne može ...

Na telefon se javljaju, a na mailove odgovaraju sa nekoliko dana zakašnjenja - DEBILI

 

MOJ SAVJET = DEBELO IZBJEGAVATI !!! 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Naručio TV prije Svjetskog. Navlakuša na jeftino koju sam popušio. Stigao mi strgan. Reklamirao. Tražio novce natrag. Slao mailove. Na kraju ih dobio telefonom, prijetio.

Danas je 37 dana prošlo otkako je DPD došao po TV i vratio ga u centralni servis u Budapest. 

Kažu da još treba čekati. Do kada? POSLOVNOST NULA !

IZBJEGAVATI U ŠIROKOM LUKU. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Naručio TV prije Svjetskog. Navlakuša na jeftino koju sam popušio. Stigao mi strgan. Reklamirao. Tražio novce natrag. Slao mailove. Na kraju ih dobio telefonom, prijetio.

Danas je 37 dana prošlo otkako je DPD došao po TV i vratio ga u centralni servis u Budapest. 

Kažu da još treba čekati. Do kada? POSLOVNOST NULA !

IZBJEGAVATI U ŠIROKOM LUKU. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Zaxx kaže...

Na kraju ih dobio telefonom, prijetio.

 Pametan si jako.

15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

@Zaxx Ako si kupio preko interneta imaš pravo na povrat novca,nisi trebao prihvatiti servis.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.7.2018 8:34 (zzz).
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Triba si prije kupnje pročitat ovu temu 

SHOW MUST GO ON
10 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ja sam kod njih planirao kupiti zvučnike taman prije nego što su zatvorili svoju fizičku poslovnicu (u Importanneu čini mi se). Zvao sam ih valjda pola dana dok mi se netko nije javio. Neko vrijeme nakon zvanja, otkrio sam ovu temu. Svaki puta kada bacim pogled na ovu temu, obuzme me tolika sreća zbog onih riječi koje su me tada bacile u tugu. "Nemamo tih zvučnika."

10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Mackey kaže...

Ja sam kod njih planirao kupiti zvučnike taman prije nego što su zatvorili svoju fizičku poslovnicu (u Importanneu čini mi se). Zvao sam ih valjda pola dana dok mi se netko nije javio. Neko vrijeme nakon zvanja, otkrio sam ovu temu. Svaki puta kada bacim pogled na ovu temu, obuzme me tolika sreća zbog onih riječi koje su me tada bacile u tugu. "Nemamo tih zvučnika."

 Je imali su dućan u Importaneu na Iblerovu trgu i srećom tamo sam samo dva ventilatora kupio

SHOW MUST GO ON
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice