IQ Centar - Zagria - iskustva

poruka: 22
|
čitano: 15.480
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
IQ Centar - Zagria - iskustva

Pozdrav ljudi, imao sam na umu uzeti neki komad hardvera u njih, pa ima li tko kakva iskustva u njih, kakvo je osoblje, kako je stanje sa reklamacijama itd?

I Love Milka
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
IQ Centar - Zagria - iskustva

Nisu loši. Meni su blizu pa često uzimam kod njih, ali najčešće potrošni materijal: tonere, usb memorije, ex hdd, miševe, zvucnike.. Imaju i besplatni broj 08000801..  Uvjek su ista dva trgovca nutra i ljubazni su, i nikaj se ne bune kad moja kćer tamo one igračke malo razbaca.. Sve što mi nije radilo su trenutno zamijenili, ali kažem, nisam nikaj tamo skupljega kupio...tak da pričekaj i druga iskustva..

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: IQ Centar - Zagria - iskustva
Kupovao par puta od njih, sve je dobro proslo. Zadnji put kupio 16gb memorije i dostava je bila jako brza.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
offline
IQ Centar - Zagria - iskustva

ja sam nekoliko puta kupovao tamo ukljucujuci i konfu..ducan ko ducan uglavnom,ali mi se cini da su malo skuplji od konkurencije

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
IQ Centar - Zagria - iskustva

evo prvu kupnju sam obavio kod njih, iz zg su mi u kastela kraj splita isporucili paket u niti 20h sto mi je ogroman plus, usluga je ljubazna kao niti jedna druga ugl. sve pohvale za ovu trgovinu 10/10

I Love Milka
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: IQ Centar - Zagria - iskustva

Isto sam se tu nakupovao tonera i tonera i tinti...

9 godina
offline
IQ Centar - Zagria - iskustva

Bio u nekoliko navrata kod njih.

potrošio oko 8000kn

gospon sa bradicom ljubazan,oče radit i pomoči

Pito sam ga za savjet a on po googlu i pregledava specifikacije artikla.

kad kod budu imali nešta da mi treba i prihvatljive cijene tam sam.

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
IQ Centar - Zagria - iskustva

najbolji kaj se tiče truda osoblja da pomognu u odabiru i pružanju dodatnih informacija....godinama kupujem većinu svega kod njih...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2018 18:16 (hogar strašni).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
IQ Centar - Zagria - iskustva

Pozitivno iskustvo, kupio rx 570 4gb na njušci, nakon 3min rada stala, odnio kod njih na garanciju, čekao 45 dana, nisu mi niš javili, pa sam ih ja nazvao, ispričali se, i dali mi novu 5500xt 4gb. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
IQ Centar - Zagria - iskustva

Nisam siguran koliko je to pozitivno, al ako si ti zadovoljan sve 5.

 
4 0 hvala 0
12 godina
online
Re: IQ Centar - Zagria - iskustva
A jbg ne znam baš koliko je to pozitivno iskustvo ako si morao čekati 45 dana i onda još zvati da bi napravili ono što su mogli/trebali u tjedan dana.

Jasno mi je da si happy jer si dobio novu i jaču karticu ali to nije ništa wow nego tako stvari funkcioniraju kod reklamacija. Tj. trebale bi.


Edit: sandokan bio brži 😁
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.8.2020 18:04 (darkborg).
13 godina
offline
IQ Centar - Zagria - iskustva

U doba korone gdje je logistika na koljenima šta se tiče slanja paketa (čekao sam paket iz Rijeke za Zagreb 2 tjedna) i još za doba dok traju godišnji odmori, po meni je opravdano da se desi tih 45 dana, lijepo su se ispričali i dali mi jaču grafu.

 

Da nema korone, i da nije doba godišnjih ili da su bili bezobrazni, da sam ih morao stalno zivkati, bilo bi izuzetno loše iskustvo, ali ovako, je dobro.

 

Sad možda sam ja previše obziran, ali nekako sumnjam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: IQ Centar - Zagria - iskustva
Strm kaže...

 (čekao sam paket iz Rijeke za Zagreb 2 tjedna)

 Nesto je tu poslo debelo po krivu. Meni paketi uredno kad dodju u EU stizu unutar 10ak dana. Kad udju u HR kod mene je u roku od 2 dana, evo zadnjih 2mj na nekih 5-6 paketa. Dodje u sortirnicu ZG, isti dan se salje u moje mjesto i tu je sutra. Kupio sam par stvari takodjer u tom vremenskom periodu i u HR trgovinama. Od trenutka kad je trgovina poslala, do kad je bilo mene je bilo u roku od 1 ili 2 dana, cesce odmah sutra nakon slanja.

Neznam sto si to cekao 2 tjedna, al to svakako nije normalno niti "radi korone".

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.8.2020 22:04 (sandokan111).
6 godina
offline
Re: IQ Centar - Zagria - iskustva
Strm kaže...

U doba korone gdje je logistika na koljenima šta se tiče slanja paketa (čekao sam paket iz Rijeke za Zagreb 2 tjedna) i još za doba dok traju godišnji odmori, po meni je opravdano da se desi tih 45 dana, lijepo su se ispričali i dali mi jaču grafu.

 

Da nema korone, i da nije doba godišnjih ili da su bili bezobrazni, da sam ih morao stalno zivkati, bilo bi izuzetno loše iskustvo, ali ovako, je dobro.

 

Sad možda sam ja previše obziran, ali nekako sumnjam.

Kakve korona ima veze s slanjem paketa unutar zemlje?

15 godina
offline
Re: IQ Centar - Zagria - iskustva
sandokan111 kaže...
Strm kaže...

 (čekao sam paket iz Rijeke za Zagreb 2 tjedna)

 Nesto je tu poslo debelo po krivu. Meni paketi uredno kad dodju u EU stizu unutar 10ak dana. Kad udju u HR kod mene je u roku od 2 dana, evo zadnjih 2mj na nekih 5-6 paketa. Dodje u sortirnicu ZG, isti dan se salje u moje mjesto i tu je sutra. Kupio sam par stvari takodjer u tom vremenskom periodu i u HR trgovinama. Od trenutka kad je trgovina poslala, do kad je bilo mene je bilo u roku od 1 ili 2 dana, cesce odmah sutra nakon slanja.

Neznam sto si to cekao 2 tjedna, al to svakako nije normalno niti "radi korone".

 

wow.. next level

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 10:16 (toxic).
15 godina
offline
IQ Centar - Zagria - iskustva

sve što sam ikad u njih kupio bilo je ajnc-a, ekipa zna posao, cijene ok (u našim mjerilima) ... jedino kaj su mi malo daleko iz zapadnog dijela grada. o dostavama pojma nemam je ne kupujem niš kaj prvo je opipam, ponjušim, zagrizem, porazgovaram, bla. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 19:27 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: IQ Centar - Zagria - iskustva
toxic kaže...

wow.. next level

 ???

15 godina
offline
Re: IQ Centar - Zagria - iskustva
sandokan111 kaže...
toxic kaže...

wow.. next level

 ???

 a nista ono, covjek veli da je zadovoljan ali ti igras neku vrstu detektiva i govoris kak je to sve upitno... meni je to sorry next level... jos malo pa si preso sve nivoe

Bnet: mNik987#2148
9 godina
online
Re: IQ Centar - Zagria - iskustva
toxic kaže...

a nista ono, covjek veli da je zadovoljan ali ti igras neku vrstu detektiva i govoris kak je to sve upitno... meni je to sorry next level... jos malo pa si preso sve nivoe

 Pa jesi ti procitao da sam rekao da ako je on zadovoljan sve 5? Kakvog se detektiva igram i sto je upitno? Detektiv je netko sto nesto istrazuje. Ja nista ne istrazujem vec prilicno jasno i decidirano konstatiram da MENI, to iskustvo nije pozitivno, i da takodjer, to ne bi trebalo bit pozitivno. Dal postoji netko kome ne smeta 45 dana cekanja? Ocito postoji i onda je sve 5. Al ja svakako ne zelim da to bude moja normala, nit moje ocekivano stanje jer ne treba biti, i izmedju ostalog, nije.

Samim time, i moj komentar. Cekat 45 dana meni nije pozitivno iskustvo. Tebi je? Super. Ne kuzim sto te smeta u mom komentaru. Isto tako, 2 tjedna dostava  iz jednog grada u HR u drugi grad u HR je sve samo ne normalno. Dal postoje ljudi koje to ne dira? Evo ocito postoje. Ti i on. Mene dira i nije normalno. Smjesni su mi tvoji "nivoi" koji se baziraju ocito samo na tvojem subjektivnom poimanju stvari. Molim citati s razumjevanjem i sve bude ok. Nema nikakvih istrazivanja i nista upitno nije.

15 godina
offline
Re: IQ Centar - Zagria - iskustva
sandokan111 kaže...
toxic kaže...

a nista ono, covjek veli da je zadovoljan ali ti igras neku vrstu detektiva i govoris kak je to sve upitno... meni je to sorry next level... jos malo pa si preso sve nivoe

 Pa jesi ti procitao da sam rekao da ako je on zadovoljan sve 5? Kakvog se detektiva igram i sto je upitno? Detektiv je netko sto nesto istrazuje. Ja nista ne istrazujem vec prilicno jasno i decidirano konstatiram da MENI, to iskustvo nije pozitivno, i da takodjer, to ne bi trebalo bit pozitivno. Dal postoji netko kome ne smeta 45 dana cekanja? Ocito postoji i onda je sve 5. Al ja svakako ne zelim da to bude moja normala, nit moje ocekivano stanje jer ne treba biti, i izmedju ostalog, nije.

Samim time, i moj komentar. Cekat 45 dana meni nije pozitivno iskustvo. Tebi je? Super. Ne kuzim sto te smeta u mom komentaru. Isto tako, 2 tjedna dostava  iz jednog grada u HR u drugi grad u HR je sve samo ne normalno. Dal postoje ljudi koje to ne dira? Evo ocito postoje. Ti i on. Mene dira i nije normalno. Smjesni su mi tvoji "nivoi" koji se baziraju ocito samo na tvojem subjektivnom poimanju stvari. Molim citati s razumjevanjem i sve bude ok. Nema nikakvih istrazivanja i nista upitno nije.

 reko sam next level...

Bnet: mNik987#2148
9 godina
online
Re: IQ Centar - Zagria - iskustva
toxic kaže...

 reko sam next level...

Jebiga. Netko zna kako sebi olaksat zivot putem zakona koji mu to omogucuju, a netko pak ode i plati gablec i janjetinu trgovini koja mu je nakon 2mj "popravka" vratila proizvod koji mu se pokvario nakon 10 dana jer je eto sretan sto je uopce dobio proizvod koji je kupio. Sto da ti kazem, next level stvarno.

15 godina
offline
Re: IQ Centar - Zagria - iskustva
sandokan111 kaže...
toxic kaže...

 reko sam next level...

Jebiga. Netko zna kako sebi olaksat zivot putem zakona koji mu to omogucuju, a netko pak ode i plati gablec i janjetinu trgovini koja mu je nakon 2mj "popravka" vratila proizvod koji mu se pokvario nakon 10 dana jer je eto sretan sto je uopce dobio proizvod koji je kupio. Sto da ti kazem, next level stvarno.

 Eto to je to.

Kuzimo se to je bitno

Bnet: mNik987#2148
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice