Iskustva sa M-Computers ducanom

poruka: 13
|
čitano: 26.399
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Iskustva sa M-Computers ducanom

Dakle, ima li netko iskustava sa ducanom iz subjecta. Naime spremam se u shopping, pa se ne bi htio opeci. A kako oni rade po sistemu plati pa ti saljemo robu doma.......

 

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.


Failure is allways an option.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iskustva sa M-Computers ducanom

Nekoliko sam puta od njih naručivao bez problema. Jedino na što moraš biti spreman je da nakon inicijalne narudžbe oni kod svojih veletrgovaca provjeravaju da li je artikal dostupan, stoga iako ti daju predračun ne se žuriti odmah platiti po njemu, ali tako to funkcionira i kod Diskonta24 i sličnih web face, zero stock dučana.

 

 

Sretno!

16 godina
offline
RE: Iskustva sa M-Computers ducanom

Evo ovako, nisam kupovao kod njih nikada i šteta što nema nekakva trgovina kod njih, jer gledao sam malo cijene proc., matičnih, itd. i ustanovio sam da su jeftiniji čak i od Ve-mila.

AMD Athlon64 X2 6000+ je kod njih jeftiniji za oko 200kn, tako da iako nemaš s njima iskustva moj prijedlog ti je da kupiš jer češ proči jeftinije, a ako žele zadržati kupce tada sigurno i paze da ne

oštete nekoga.


AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB DDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
16 godina
offline
RE: Iskustva sa M-Computers ducanom

Kao prvo, hvala za odgovore.

 

Kao drugo, ispostavilo se da OPTIMUM Online ima iste cijene alli ima i ducan u koji se moze doci i kupiti direktno. ;o)


Failure is allways an option.
12 godina
offline
Iskustva sa M-Computers ducanom

Vidm da da se dugo nije pisalo u ovu temu, pa me zanima kakva su sada iskustva, vidim da imaju 20% popusta na neke fotiće pa me zanima isplati li se s njima trgovati, kompliciraju li i tak to ?

http://d-u-d.deviantart.com
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Iskustva sa M-Computers ducanom

DELETE

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 8:50 (hrčak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iskustva sa M-Computers ducanom

BUMP

 

Gledam jedan laptop koji je 10% snižen u toj trgovini i najjeftiniji je od svih dućana.

 

http://www.m-computers.hr/acer-aspire-v3-372-133ips1920x1080-core-i5-6200u280ghz-8gb-lddr3-256gb-ssd-noodd-intel-hd-graphics-bt-hdmi-wi-fi-ac5gb-usb30-hd-webcam-linux/NX.G7BEX.002/product/

 

Jel netko ima iskustva s kupovinom u tom dućanu? Jel se isplati uzimat?

Nothing is true, Everything is permitted!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iskustva sa M-Computers ducanom
Kuys kaže...

BUMP

 

Gledam jedan laptop koji je 10% snižen u toj trgovini i najjeftiniji je od svih dućana.

 

http://www.m-computers.hr/acer-aspire-v3-372-133ips1920x1080-core-i5-6200u280ghz-8gb-lddr3-256gb-ssd-noodd-intel-hd-graphics-bt-hdmi-wi-fi-ac5gb-usb30-hd-webcam-linux/NX.G7BEX.002/product/

 

Jel netko ima iskustva s kupovinom u tom dućanu? Jel se isplati uzimat?

 Sto se trgovine tice, ja sam jako zadovoljan uslugom i komunikacijom.

WordPress ❤
11 godina
offline
Iskustva sa M-Computers ducanom

Vidim da tema nije baš aktivna pa da ih pohvalim malo - kupio tipkovnicu kod njih, bila 20% jeftinija nego u ostalim trgovinama u tom trenutku. Sve od narudžbe do komunikacije i dostave prošlo korektno i u redu, paket odlično zapakiran.

Moje preporuke.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva sa M-Computers ducanom

Odlična trgovina kao i komunikacija s kupcem. Jeftiniji od večine za cca 10% - 15%

Preporuka!

10 godina
offline
Iskustva sa M-Computers ducanom

Uzimao sam par stvari i sve super, komunikacija, cijene, Saša radi dobar posao.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Iskustva sa M-Computers ducanom

Tražio sam monitor kojeg pratim već neko vrijeme i odlučio uzeti u M-Computers.

Prvo nazvao da provjerim jel monitor dobavljiv, nakon inicijalnih dogovora, zatražio ponudu preko web-shopa.

Na mail stigao predračun prema kojem sam platio.


U ponedjeljak platio poslije podne, u srijedu (jučer) iza 15h stigao.


Velika preporuka i slobodno kupovati 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Iskustva sa M-Computers ducanom

Ja mislim kupiti jedan fotoaparat ali na rate, dali je neko kupovao kod njih na rate i kakva su vam iskustva?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice