IT trgovine u EU

poruka: 38
|
čitano: 31.960
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
IT trgovine u EU

Možete mi navesti sve IT trgovine u EU koje vam padnu na pamet al uz triuvjeta. Moraju imat dostavu u HR, da su na dobrom glasu i po mogućnosti da su povoljnije nego trgovine u HR. Hvala !

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IT trgovine u EU

ComputerUniverse i AlzaShop

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: IT trgovine u EU

Amazon.De

Ebay.De

 

11 godina
offline
Re: IT trgovine u EU

Notebooksbilliger

Caseking

 

Cijena dostave može biti prepreka za jeftinije proizvode.

8 godina
neaktivan
offline
IT trgovine u EU

Ima li netko iskustva sa caseking.de trgovinom. U ovoj nestašici grafičkih kartica nemam drugog izbora nego naručiti iz vani. Mene zanima jesu li pouzdani i kako stvari idu sa garancijom?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: IT trgovine u EU

Isto pitanje.

 

Pozdrav

6 godina
neaktivan
offline
Re: IT trgovine u EU

Caseking.de, naručio, dobio u roku 36 sati na ruke. Pozdrav!

6 godina
offline
Re: IT trgovine u EU
Kakvo iskustvo sa shopeurope.net !?
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: IT trgovine u EU

Imaju live chat, pa ih pitaj sto te zanima.

 

Zanimljivo je da imaju novu Nokia 8800 Sapphire Arte

http://shopeurope.net/index.php?id_product=74&controller=product&id_lang=1

 

Imaju ih preko 40 komada, novih i nekoristenih. Pitao sam i za bateriju,

rekli su da provjeravaju u kutiji dali je napuhnuta prije slanja.

11 godina
offline
IT trgovine u EU

Ima tko iskustva s IPon.eu? Kak funkcionira garancija, dostava i to sve? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: IT trgovine u EU
Iamdanny kaže...

Ima tko iskustva s IPon.eu? Kak funkcionira garancija, dostava i to sve? 

 https://www.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/iponeu-iskustva/229222.aspx

12 godina
offline
IT trgovine u EU

Pozdrav , ima ko iskustva sa https://www.notebooksbilliger.de/ ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: IT trgovine u EU
Ja kupio dva puta laptop kod njih. Platio PayPal-om, dobio robu i to je to.
7 godina
protjeran
offline
IT trgovine u EU

Jedan laptop kupio tamo, platio kreditnom karticom, laptop dosao u roku 6 dana.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
IT trgovine u EU

Ipak sam se odlucio za caseking . Ima nesto sto bi trebao znati ? Kakva je procedura u slucaju problema , povratom artikla , garancije itd ? Zna neko ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: IT trgovine u EU

Pa za laptope ti je skroz jednostavno, kad ga dobijes, registriras ga kod proizvodjaca,

u slucaju kvara ih kontaktiras, i ako je kvar fizicke prirode, da ne mogu softwareski rijesiti,

dobijes ticket broj servisa, spakiras laptop u njegovu kutiju, pricekas ili njihovu dostavu,

ili saljes sluzbom koju ti oni jave o njihovom trosku.

 

Brzo i bezbolno. Servisi su ti vecinom u njemackoj, nizozemskoj i poljskoj.

12 godina
offline
IT trgovine u EU

nije laptop u pitanju , napojna je , ali svejedno hvala . Sve sam saznao sto me interesiralo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
IT trgovine u EU

Dali je ito poslovao sa Scan.co.uk, prijatelj mi je predlozio stranicu, zelim cuti vise misljena i iskustava sa stranice, jer evga gtx 1080 kosta do 1000 do 1500kn jeftinije nego u nasim prodavaonicama.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IT trgovine u EU
dokk1e kaže...

Dali je ito poslovao sa Scan.co.uk, prijatelj mi je predlozio stranicu, zelim cuti vise misljena i iskustava sa stranice, jer evga gtx 1080 kosta do 1000 do 1500kn jeftinije nego u nasim prodavaonicama.

 nisam poslovao sa spomenutom trgovinom ali ako te zanima evga gtx 1080 imaš ih i u drugim eu shopovima dosta jeftinije nego u hr.  Na computeruniverse  550€, dostavljaju u hr, na mindfactory 525€, mislim da ne dostavljaju u hr(nisam siguran) ali ako imaš nekog u njemačkoj može ti kupiti ili naručiš preko nekog servisa poput mailbox. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 23:45 (dtdtdt).
8 godina
neaktivan
offline
Re: IT trgovine u EU
dtdtdt kaže...
dokk1e kaže...

Dali je ito poslovao sa Scan.co.uk, prijatelj mi je predlozio stranicu, zelim cuti vise misljena i iskustava sa stranice, jer evga gtx 1080 kosta do 1000 do 1500kn jeftinije nego u nasim prodavaonicama.

 nisam poslovao sa spomenutom trgovinom ali ako te zanima evga gtx 1080 imaš ih i u drugim eu shopovima dosta jeftinije nego u hr.  Na computeruniverse  550€, dostavljaju u hr, na mindfactory 525€, mislim da ne dostavljaju u hr(nisam siguran) ali ako imaš nekog u njemačkoj može ti kupiti ili naručiš preko nekog servisa poput mailbox. 

 Kakav je computer univeres? Gledao sam i tu ponude. Dali je pouzdan web shop? Ipak nije jeftina komponent 4000-4200 kn nije mala svota novca. Kakva iskustva imas sa computeruniverse?

8 godina
neaktivan
offline
Re: IT trgovine u EU
dtdtdt kaže...
dokk1e kaže...

Dali je ito poslovao sa Scan.co.uk, prijatelj mi je predlozio stranicu, zelim cuti vise misljena i iskustava sa stranice, jer evga gtx 1080 kosta do 1000 do 1500kn jeftinije nego u nasim prodavaonicama.

 nisam poslovao sa spomenutom trgovinom ali ako te zanima evga gtx 1080 imaš ih i u drugim eu shopovima dosta jeftinije nego u hr.  Na computeruniverse  550€, dostavljaju u hr, na mindfactory 525€, mislim da ne dostavljaju u hr(nisam siguran) ali ako imaš nekog u njemačkoj može ti kupiti ili naručiš preko nekog servisa poput mailbox. 

 

zasto u caseking, computeruniverese kad scrollam kroz graficke, cijene pisu tipa 550 eura, 539 eura itd, udem u checkout, cijena graficke skoci na sa 539 na 566 + 22 shipping, i cijena na kraju zavrsi na 588 eura umijesto 561. To se dogada sa svakom grafickom, ja sam planirao uzeti ovu: https://www.computeruniverse.net/en/products/90655214/gigabyte-geforce-gtx1080-g1-gaming.asp

 

dodao sam 2 slike, cijena u web katalogu, i cijena kad udem u checkout.

7 godina
offline
Re: IT trgovine u EU
dokk1e kaže...
dtdtdt kaže...
dokk1e kaže...

Dali je ito poslovao sa Scan.co.uk, prijatelj mi je predlozio stranicu, zelim cuti vise misljena i iskustava sa stranice, jer evga gtx 1080 kosta do 1000 do 1500kn jeftinije nego u nasim prodavaonicama.

 nisam poslovao sa spomenutom trgovinom ali ako te zanima evga gtx 1080 imaš ih i u drugim eu shopovima dosta jeftinije nego u hr.  Na computeruniverse  550€, dostavljaju u hr, na mindfactory 525€, mislim da ne dostavljaju u hr(nisam siguran) ali ako imaš nekog u njemačkoj može ti kupiti ili naručiš preko nekog servisa poput mailbox. 

 Kakav je computer univeres? Gledao sam i tu ponude. Dali je pouzdan web shop? Ipak nije jeftina komponent 4000-4200 kn nije mala svota novca. Kakva iskustva imas sa computeruniverse?

 Iskustva vrhunska. Naručujem iz Alzashopa i Computeruniversa još od 2013. Preporuke. U zadnje vrijeme češće s Alze jer imaju besplatnu poštarinu iznad 250 ili 300 eura i znaju neke stvari biti jeftinije. 

Više puta mi je paket iz Computeruniversa stigao u Zagreb u roku 24 sata. Alza 2 do 3 dana.

9 godina
offline
Re: IT trgovine u EU
dokk1e kaže...

zasto u caseking, computeruniverese kad scrollam kroz graficke, cijene pisu tipa 550 eura, 539 eura itd, udem u checkout, cijena graficke skoci na sa 539 na 566 + 22 shipping

 vjerojatno je to razlika u pdvu koji svaki shop naplacuje sada automatski. Znaci to bi vjerojatno bilo nesto tipa 539e = baseprice*njemac_pdv, a 566e = baseprice*hrv_pdv. Ilitiga, 539-njem.pdv+hrv_pdv=566 i onda jos shipping :)

9 godina
offline
Re: IT trgovine u EU
Zanima me u vezi casekinga, sta im kod nekih proizvoda znaci plava boja i pise bestellt pokraj toga?
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
IT trgovine u EU

Naruceno

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: IT trgovine u EU
I koliko dugo u pravilu trebam cekat da im dodje na lager?
7 godina
protjeran
offline
IT trgovine u EU

Dok ne bude pisalo "Lagernd" iliti "In Stock":

https://www.caseking.de/en

 

Kad vec imaju cijelu stranicu prevedenu na Engleski, posluzi se s time.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 8:47 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: IT trgovine u EU
Bio sam na mobitelu pa nisam uspio nac, hvala
9 godina
offline
IT trgovine u EU

Na Casekingu mogu samo unaprijed plaćat jer ne vidim opciju Delivery Payment?

Naručio bih više stvari, dostava DHL jer je najjeftinija, koliko se otprilike čeka na dostavu te mogu li sve odjednom naručit ili moram kao što je slučaj kod Alzashopa da razdijelim na više kutija, mislim da je netko rekao 2kg/kutija, tako nekako...

Gdje da nađem podatak o garanciji na određene proizvode?

I da, jel to nova roba ili je to korištena? Pri vrhu stranice ima b2b reseller sekcija, al ja svoje proizvode nisam tamo gledao već po defaultu na samoj stranici...

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 15:11 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IT trgovine u EU

koji je postupak za kupovinu preko firme utrgovinanma u njemackoj. dostava bi bila u hrv i r1 racun treba.

 

Jel dovoljno samo ukucati podatke firme pri kupnji i onda taj racun priloziti u racunovodstvo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice