Links-kupovina

poruka: 692
|
čitano: 355.717
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Links-kupovina

Trzna inspekcija.

PODRUČNA JEDINICA - SLUŽBA INSPEKCIJSKOG NADZORA U RIJECI

Osječka 50

51 000 Rijeka

Tel: 051/500-642

E-mail: infopjri@mingo.hr

 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

ja sam kod njih kupio powerbank nakon 2 godine korištenja strgao se micro usb port ja to donesem na servis i daju mi povrat novca 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Links-kupovina

Ja narucio neku glupost. Poslo mail i zamolio ponudu.

Odgovorili i poslali cijenu ali ne po web shopu nego valda koliko je u maloprodaji, razlika 5% bila. Kazu da moram napravit racun i prek web shopa narucit da bude po web cijenu.

S tim da je na racunu pisalo da je narudzba prek web shopa odradjena al ne po web shop cijeni. :D

Reko nema veze, platio i sve odradjeno u roku par dana.

Jedna primjedba je cijena postarine 28kn plus pdv za stvar velicine usb sticka. Recimo narucio sam od jedne firme neke stvari i dosla velika kutija i naplatili mi 35kn plus pdv. 

Uglavnom zadovoljan sam, to su eto neke sitnice na kojima bi se mozda moglo poraditi.

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Links-kupovina

Ugodno iskustvo iz Linksa, komponente koje su uglavnom nedostupne u cijeloj RH naručene u srijedu, došle danas iz Splita i Koprivnice. Kvalitetno zapakirano i sa svom pripadajućom dokumentacijom. Još provjerit kad dođem s posla da komponente nisu otvarane i to bi zaključilo potencijalnu pohvalu prema linksu.

Senior IT Consultant
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Links-kupovina
natal kaže...

Ja narucio neku glupost. Poslo mail i zamolio ponudu.

Odgovorili i poslali cijenu ali ne po web shopu nego valda koliko je u maloprodaji, razlika 5% bila. Kazu da moram napravit racun i prek web shopa narucit da bude po web cijenu.

S tim da je na racunu pisalo da je narudzba prek web shopa odradjena al ne po web shop cijeni. :D

Reko nema veze, platio i sve odradjeno u roku par dana.

 

Ubuduce lijepo poklikaj takvu ponudu po webshopu i imaš po -5% u istom roku.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Očekivano kvalitetni Links, jebat ga ako ću išta kupiti kod njih ubuduće. Naravno svi shopovi po Rijeci igru imaju na zalihama.

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 13:35 (TIR669).
Moj PC  
0 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
11 godina
offline
Links-kupovina

Nisam još naletio na kurirsku službu koja ima međugradsku dostavu isti dan.

 
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Uskoro slijedi jedan test za Links. xD

Kakve sam ja sreće, opet mi je riknulo nešto što sam kupio kod njih. :D

Tako da ćemo vidjet za dalje. :D

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Zbilja svaka čast Linksu na reklamacijama, ali mi nešto opako smrdi. XD Šta god da kupim kod njih, krepa mi unutar garantnog roka. XD Bivša grafa, laptop 2 puta, slušalice, USB ... ne znam dal' sam ja crna ovca kad kupujem ili koji k? XD Ali samo kod Linksa mi se roba kvari do bola. :( Ali usluga i reklamacije tip top. Nikad problema. Jel' ima kakvo logičko objašnjenje za moje stvari? XD

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Links-kupovina

Links još i nekako, ali zbog ovih mulaca iz Oveseas-a više si nećemo biti dobri. Za dostavu treba uzeti slobodan dan i valjda ih dočekati pečenom janjetinom i rakijicom. Uglavnom nikad više.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Links-kupovina

Netko je retardiran, ili ja ili korisnička podrška u Linksu, sami procijenite

 

Jučer pošaljem mail, Dobar dan, kupio bih to i to na Diners na 24 rate, molim vas izračun koliko bi bila rata

(ovo pitam jer se na 24 rate obračunavaju kamate, neki dućani obračunavaju od prve rate, neki tek od 13-te rate pa ne znam sam izračunati)

 

Stiže odgovor: 

Diners karticom se može platiti maksimalno do 12 obroka.
Ukoliko Vam možemo još kako pomoći, slobodno nas kontaktirajte!
Pišem novi mail:
Na vašoj stranici piše da je sa Dinersom moguće platiti od 13-60 rata, molim vas izračun koliko me košta to i to na 24 rate...
Stiže odgovor:
To spada u potrošački kredit, i trebate kupovinu najaviti svojoj banci.
Ukoliko Vam možemo još kako pomoći, slobodno nas kontaktirajte!
Sad sam već zbunjen, što trebam najaviti, kojoj banci? Imam račun u PBZ, brijem da bi me čudno gledali da dođem u poslovnicu i kažem da sam se došao najaviti da bih nešto kupio sa Dinersom.
Gledam na stranici Dinersa, kaže ovako:
Erste Card Club je za korisnike Diners Club kartica uveo mogućnost plaćanja do 60 obroka. 
Za realizaciju potrošačkog zajma dovoljno je na prodajnom mjestu ispuniti zahtjev i odabrati broj obroka.
Ništa mi nije jasno kome bih se trebao najaviti, pa pišem novi mail
Poštovani, ako obavim sve što treba da realiziram potrošački kredit, najavim se svojoj banci, poštaru, dostavljaču, prodavaču, i svima kojima se moram najaviti dali mi možete reči koliko bi me koštao tablet na potrošački kredit od 24 rate?
Stiže odgovor:
Poštovani,
obračun kamate ovisi isključivo o banci, trenutno se je možda iznos kamate promijenio zato morate kontaktirati banku te sa njima vidjeti trenutni iznos kamate.
Samim time ćete moći izračunati iznos rate.
Ukoliko Vam možemo još kako pomoći, slobodno nas kontaktirajte!
Sad sam već sam sebi glup i odustajem od daljnje prepiske...
U blizini imam Svijet medija, odlučim se prošetati makar nemaju ono što trebam
Ulazim, pitam prodavača, kupio bih to i to, na Diners 24 rate( isto potrošački kredit sa kamatama), možete li mi reči koliko bi me koštalo i koji je postupak...
Čovjek nešto kucka po compu, kaže rata bi vam bila 120Kn, treba vam Diners kartica i osobna iskaznica...
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.11.2017 10:59 (Gestapo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Links-kupovina
Gestapo kaže...

Netko je retardiran, ili ja ili korisnička podrška u Linksu, sami procijenite

 

Ja imam osjecaj da bi trebali zaposliti po jos poneku osobu u korisnicku, jer neki sto tamo rade su na***** sve u 16. Premala placa ili previse posla ?!?!

Znam da sam ja isao pitati/nazvati oko placanja na rate, a odgovor je bio: Ne znam. Kod nas sve radi. I to je bilo to. Niti dobar dan, niti izvolite, niti molim, a kamoli da je pokusao pomoci. Nista.

Ali barem odgovaraju na mailove. U HG-u mi evo vec mjesec dana nije odgovoreno na mailove. Zato sam i kupio to sto sam trebao u linksu, a ne u hgsrotu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.11.2017 13:30 (Mrgud Veliki).
6 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Eto, meni reklamacija rješena u 2 i pol dana. :D Dobit ću novi zapakirani proizvod. xD Sutra idem po njega. :D

 

HG Spot je koma, najgori shop na svijetu.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina

@VelvetGlove

 

Iz osobnog iskustva sa kupnjom kod njih i kod drugih mogu ti samo reći da si jednostavno pehist i nesretnik kao i ja...svi koje znam nikad problema s njima...ja osobno unazad 10 ak godina na 2 laptopa toshiba i dell otišle matične na asusu transformeru otišao ekran...i zadnje ove godine na lenovo otišla tipkovnica...pomiri se da si pehist nema veze s njima...i da kad su mi vraćali dell netko je razbio ekran...prepucavali se links i overseas dok nisam zaprijetio tužbom nakon toga isplatili keš...najpametnija stvar koju sam napravio je da sam u linksu provjerio laptop kod primopredaje...možeš mislit kad otvoriš laptop da provjeriš dali radi nakon zamjene matične a ono ekran puknut po dijagonali...

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 23:01 (mrkihno).
11 godina
offline
Links-kupovina

najavili su happy day u Rijeci s masovnim popustima pa me zanima ako je netko bio u Vinkovcima,kakvi su popusti na kraju na koje stvari?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Evo i mene to zanima kako je bilo u Vinkovcima, je li bilo popusta na matične ploče? 

 

Ja sam blizu Rijeke i zanima me da li isplati ići do tamo, gužvati se i sl....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Links-kupovina

Samo nemojtle laptope uzimat u linksu, ako nes nevalja ne primaju laptop nazad a kamoli da mozete probat prije kupovine, reklamacije se čekaju i do 2mj, jednom se opekao i nikad vise!

 

izuzetno nam je žao što se nezadovoljni nastalom situacijom. 

Prije svega dopustite da Vam, u dobroj namjeri, pojasnim nekoliko činjenica vezano za Vaš zahtjev:

- kako smo Vam već naveli prijenosno računalo je uređaj iz grupe proizvoda kojeg nakon prvog korištenja nije moguće vratiti u prvobitno stanje za daljnju prodaju, te je zbog toga isključen iz opcije povrata/zamjene.

- navedena činjenica izložena je u svim našim poslovnicama na vidljivom mjestu

- artikle koji su korišteni ne možemo više prodati kao nove, vjerujemo da ni Vi ne biste željeli kupiti rabljeni uređaj pod novi.

Nažalost, ne možemo udovoljiti Vašem zahtjevu.

Lijepi pozdrav.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 10:16 (danmega).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Links-kupovina

Ako nesto ne valja, laptop ionako mora nazad na servis.

 

Ali po ovom sto si prepisao, cini se uredu. Laptop ili printer se ne moze vratiti u pakirano

stanje nakon sto ga netko isproba, a oni ga ne zele vise prodavati kao novi.

 

Svi bi htjeli probati laptop, a onda kupit novi. Odes fino na Youtube, ukucas model,

provjeris dali ti se svidja ili ne. A ne narucit, i onda nakon tjedan dana vracati jer ti

se ne svidja boja kucista, ili LED-ica.

 

Mozes vratiti, ali treba kao i u auto industriji, naplatiti koristenje.

 

Mozes kupiti novi automobil za 30.000€, voziti ga 5 dana, napraviti 500km,

vratiti ga, i dobiti 27.000€ (/10%) natrag. Isto tako i s a laptopom, platis 20.000kn,

igras se s njim 5 dana, vratis ga i dobijes 18.000kn (-10%), po meni posteno.

 

Znam da je zakon na daljinu kod kupnje takav da mozes vratiti nakon do 14 dana uredjaj

bez razloga, ali to je stvarno debilno - jer onda si nesto kupovao - bez razloga.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
Meni u linksu rekli da ako kupim stolac kod njih (koji se nemre isprobat jer nemaju izlozeno) neovisno dal je preko web shopa ili u trgovini, prilikom vracanja ukoliko mi stolac ne pase naplacuju 25% cijene. Evo, trcim kupit lol...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Links-kupovina

teško je reč dali ce ti nesto odgovarat ili ne bez probe, ne žele ga niti upalit prije nego platiš, malo pretjerano po meni, modele auta možeš čak i isprobat prije kupovine

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Links-kupovina

25% je puno, ali sto je tu je.

 

Ne vjerujem da mozes modele auta isprobati. Imas testno vozilo,

ali kad kazes "da, ja bi to, slozite mi to i to u automobil",

narucis ga, cekas 3-4 mjeseca, i kad stigne, nemas ga sta isprobavati,

vozis ga takvog kakvog si ga narucio. Mozda ti se nesto nece svidjati

(moj sogor je zaboravio da zeli fish-tail antenu, jer mu smeta obicna kad na nosace stavi camac,

te je nova antena 97€ i 63€ ugradnja, a da je narucio odmah uz vozilo, kostalo bi ga 50ak €),

ali ti auto dobijes sa 0km (max 4km ako ga prevoze u skladiste), i nema "isprobavanja",

narucio si ga i tvoj je.

 

Al da je 25% puno za povrat, je.

14 godina
offline
Re: Links-kupovina
Čitatelj kaže...

25% je puno, ali sto je tu je.

 

Ne vjerujem da mozes modele auta isprobati. Imas testno vozilo,

ali kad kazes "da, ja bi to, slozite mi to i to u automobil",

narucis ga, cekas 3-4 mjeseca, i kad stigne, nemas ga sta isprobavati,

vozis ga takvog kakvog si ga narucio. Mozda ti se nesto nece svidjati

(moj sogor je zaboravio da zeli fish-tail antenu, jer mu smeta obicna kad na nosace stavi camac,

te je nova antena 97€ i 63€ ugradnja, a da je narucio odmah uz vozilo, kostalo bi ga 50ak €),

ali ti auto dobijes sa 0km (max 4km ako ga prevoze u skladiste), i nema "isprobavanja",

narucio si ga i tvoj je.

 

Al da je 25% puno za povrat, je.

 auto se nemože uspoređivati sa laptopom, barem bi links trebao imati izložbene primjerke popularnih laptopa koji bi se mogli i upaliti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
Ma to je cista glupost, a usporedba s autima ne stoji jer u auto mozes sjest dok u ovaj stolac nemres..
Nadalje, auto barem vidis kak izgleda uzivo dok od stolca vidim kutiju. Kak da ja znam po kutiji dal ce taj stolac mozda bit velik ili sl.

I onda jos kupis pa se hebes da sastavis pa skuzis da nije to to i onda rastavis da bi ti oni prakticki naplatili to kaj si sam sastavljao stolac da ga isprobas. Takva toba ako ju prodajes mora bit izlozena i tocka.

Kada dodes kupiti trosjed u lesninu bome ne gledas izlozenu ambalazu i po izgledu kutije vrsis procjenu dal je to to..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
danmega kaže...

 auto se nemože uspoređivati sa laptopom, barem bi links trebao imati izložbene primjerke popularnih laptopa koji bi se mogli i upaliti.

Tocno. Auto je jedan model godisnje, dakle ako imas jedan testni, u cijelog godini su svi modeli isti.


Kod laptopa se modeli mjenjaju iz mjeseca u mjesec, pa bi trgovine trebale imati bar tri kata izlozbenih uredjaja.

I to nije nemoguce, imas MediaMarkt ili Saturn. Ali naravno, ljudima onda smeta cijena koja je veca nego na Amazonu.

 

Placa se dakle - usluga, cjena skladistenja, potrosnja El.en. itd. Sve u svemu, ja sam za da sve bude dostupno,

jer nije problem nesto pogledati i platiti - problem nastaje u Hr mentalitetu - ako je roba dostupna i izlozena,

onda pljujemo po cijeni jer je 10% veca nego u webshopovima, a ako nema izlozeno nigdje, onda pljujemo

po trgovinama jer nitko nece izloziti 15.000kn laptop samo da klinci dodju po njima drk*t, a stariji ga dodju pogledati

i isprobati, i onda ga kupe na webshopovima ili Amazonu.

 

Sale_ds kaže...
Ma to je cista glupost, a usporedba s autima ne stoji jer u auto mozes sjest dok u ovaj stolac nemres..
Nadalje, auto barem vidis kak izgleda uzivo dok od stolca vidim kutiju. Kak da ja znam po kutiji dal ce taj stolac mozda bit velik ili sl.

I onda jos kupis pa se hebes da sastavis pa skuzis da nije to to i onda rastavis da bi ti oni prakticki naplatili to kaj si sam sastavljao stolac da ga isprobas. Takva toba ako ju prodajes mora bit izlozena i tocka.

Kada dodes kupiti trosjed u lesninu bome ne gledas izlozenu ambalazu i po izgledu kutije vrsis procjenu dal je to to..

Zato nikad ne kupuj "gej-merske" stolce, jer su uglavnom losi i neudobni. Kupi si uredsku fotelju u specijaliziranim salonima,

platit ces ili jednako ili malo skuplje nego gejmerski stolac, a tvoja kicma ce biti zahvalnija uredskoj fotelji, nego

nekakvom kicu koji izgleda kao sjedalo trkaceg automobila, a zdravstveno gledano je smece nad smecem.

 

Cak je zdravije sjediti na drvenoj klupi, nego na takvim losim sjedalima.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
Rasprava se ne vodi oko toga kakav ja stolac zelim kupiti niti je to bitno.
Isprobao sam hrpu stolica pa zelim isprobati i te "gamerske" ali nemrem jer ducani koji ih prodaju nemaju izlozene, a neki ocito i naplacuju "isprobavanje" po par stotina kuna sto je apsurd.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
6 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
Sale_ds kaže...
Isprobao sam hrpu stolica pa zelim isprobati i te "gamerske" ,...

 Znači baš bi probao još i te "Gej-merske" stolce a nedaju ti?

11 godina
offline
Links-kupovina

Slazem se ti gejmerski stolci su samo smece upakirano u kič.

 

Jel ima negdje specijalizirana trgovina sa ortopedskim stolicama?

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Links-kupovina
roby27 kaže...

Slazem se ti gejmerski stolci su samo smece upakirano u kič.

 

Jel ima negdje specijalizirana trgovina sa ortopedskim stolicama?

 Spinalis je na glasu kao dobar, ortopedski stolac, ali kad im vidiš cijene, ohladiš se od kupnje...

7 godina
protjeran
offline
Re: Links-kupovina

Herman Miller su super stolci, treba ih hvatati na rasprodaji, kad stare modele prodaju po -70% dolje,

daju se dobiti za 300-400€.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice