Mobis

poruka: 7
|
čitano: 5.871
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Mobis

Kupio bih mobitel huawei p smart preko mobisa a vidim da nema nikog da je napravio ovu temu...kakav je shop?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mobis
Arci5 kaže...

Kupio bih mobitel huawei p smart preko mobisa a vidim da nema nikog da je napravio ovu temu...kakav je shop?

 Ja sam ga uzeo preko Linksa. Naručiš ga putem njihovog Web-a pa ti je 1899kn https://www.links.hr/hr/smartphone-huawei-p-smart-5-65-ips-lcd-fhd-octacore-kirin-659-2-36ghz-1-7ghz-3gb-ram-32gb-flash-dual-sim-microsd-wifi-lte-android-8-0-crni-046500081 

 

Mobis mi je nepoznanica

MISCREATED
7 godina
protjeran
offline
Mobis

Pa Mobis ti je vjerojatno jedan od najstarijih i najpoznatijih uvoznika i Partnera za mobilnu telefoniju u HR.

Takodjer imaju i svoj servis, tako da je super, ne mora ici van nego sve kod njih ide. Bili su distributer

za Nokiu, i jos uvjek su, i vjerovatno najveci Nokijin partner (uz VIP) u HR.

 

Kupio sam kod njih dosta u zadnjih 15 godina, tako da nemas straha.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Mobis
nicky.sl kaže...
Arci5 kaže...

Kupio bih mobitel huawei p smart preko mobisa a vidim da nema nikog da je napravio ovu tebi...kakav je shop?

 Ja sam ga uzeo preko Linksa. Naručiš ga putem njihovog Web-a pa ti je 1899kn https://www.links.hr/hr/smartphone-huawei-p-smart-5-65-ips-lcd-fhd-octacore-kirin-659-2-36ghz-1-7ghz-3gb-ram-32gb-flash-dual-sim-microsd-wifi-lte-android-8-0-crni-046500081 

 

Mobis mi je nepoznanica

 

 

 

Uh nisam ni vidio u linksu da je 1899 kn fala :)

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Mobis
Čitatelj kaže...

Pa Mobis ti je vjerojatno jedan od najstarijih i najpoznatijih uvoznika i Partnera za mobilnu telefoniju u HR.

Takodjer imaju i svoj servis, tako da je super, ne mora ici van nego sve kod njih ide. Bili su distributer

za Nokiu, i jos uvjek su, i vjerovatno najveci Nokijin partner (uz VIP) u HR.

 

Kupio sam kod njih dosta u zadnjih 15 godina, tako da nemas straha.

 Preko weba si narucivao?

7 godina
protjeran
offline
Mobis

Da, direkt preko njihovog weba. Imali su super akcije, pa sam povukao svaki put nesto dobro.

 

Uvjek imaju neke akcije, nekad cak 20% povoljnije nego u EU. Recimo MOZO maske za mobove znaju biti kriminalno povoljne:

178kn umjesto 50€, odmah dvije uzem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobis

Koji huawei ili xiaomi da uzmem do 1500kn max ( ne više samo manje ) i da li ima negdje jeftinije u HR ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice