Pouzdana trgovina za kupnju komponenata za PC

poruka: 4
|
čitano: 1.344
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Pouzdana trgovina za kupnju komponenata za PC

Pozdrav svima,

 

Evo narednih par tjedana gledam komponente i želio bih si složiti PC konfiguraciju,zato me zanima koje su IT trgovine po vama pouzdane što se tiče kupnji komponenata? Nije mi bitno da su najjeftiniji,bitno mi je da imaju reputaciju kao pouzdana firma i da nisu na glasu da svašta prodaju(tipa polovne komponente i tako)

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Pouzdana trgovina za kupnju komponenata za PC

Ako kupujes gotove Brand konfiguracije (HP, DELL, ACER, ASUS itd), onda ti je svejedno

gdje kupujes.

 

A ako zelis custop PC "slozence", prvo vidi kakvo je stanje u lokanim trgovinama u tvom mjestu.

Iz mog iskustva, nekad najbolje prodjes kad tak sluzeni PC uzimas lokalno,

za zanemarivo visu svotu, ali ti je servis i podrska na dohvatu ruke.

9 godina
offline
Re: Pouzdana trgovina za kupnju komponenata za PC
TheDelighten kaže...

Pozdrav svima,

 

Evo narednih par tjedana gledam komponente i želio bih si složiti PC konfiguraciju,zato me zanima koje su IT trgovine po vama pouzdane što se tiče kupnji komponenata? Nije mi bitno da su najjeftiniji,bitno mi je da imaju reputaciju kao pouzdana firma i da nisu na glasu da svašta prodaju(tipa polovne komponente i tako)

 Zar itko prodaje polovne komponente bez da jasno naznaci da su polovne?

Za preporuku trgovina ti je najbolje proci po temi od njih par pa odluciti. Evo osobno mogu preporucit (al to je naravno samo moje misljenje) amazon, magazinrs(mislim da su promjenili ime sad), futura. Mislim da tu neces naci nikakvih problema ni oko reklamacije ni usluge.

10 godina
offline
Re: Pouzdana trgovina za kupnju komponenata za PC

Ja preferiram Links u zadnje vrime. Nisam imao nikakvih problema ni s prodajom ni s servisom, za sada su prema meni bili korektni.

 

MISCREATED
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice