Ronis

poruka: 7
|
čitano: 9.896
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Ronis

Nigdje nisam naso nesto u vezi sa ronis ducanima

zanima me kakva je cijena kod njih, iskustva sa IT komponentama i ostalim

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ronis

Kaj nitko nema nikakva iskustva sa ovom trgovinom?

 

Ja sam prije 14 dana kod njih naručio slušalice, trebale su doć za 10-11 dana, već 2 puta su rekli da će mi se javit i nisu, na email ignore, moro sam ih zvat.

Sve me strah ak su ovak ažurni sad kad mi treba lovu uzet kak bu tek u slučaju nekakve reklamacije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ronis

Kupio sam stalak za monitore i miš kod njih (odvojeno) i bili su sasvim ok.

 

Obje narudžbe sam preuzeo u trgovini kod njih. Miš je zapeo jer su me zvali na telefon iako sam napisao da preferiram mail i nisam vidio poziv,

kada sam poslao upit na mail odgovorili su u razumnom roku (unutar sat-dva).

 

Meni su bili ok (Riječka poslovnica, narudžbe preko web shopa).

9 godina
neaktivan
offline
Ronis

Jedan savjet svima. Nemojte kupovati TV u Ronisu jer njihov odnos prema kupcima je katastrofalan. Prvo dva tjedna ne mogu organizirati dostavnu službu da dođe pokupiti neispravan TV, onda u servisu kažu da TV-u nije ništa i vrate ga nazad, da bi se drugi dan se pojavio isti problem i sada mi kažu da ga sam pošaljem poštom TV ili im ga dovezem u Čakovec. Žao mi samo što unutar 14 dana nisam tražio povrat novaca nego sam pristao na servis, ali u svakom slučaju prije bi zurio u Sunce nego kupio TV kod njih ikada više.

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Ronis

Izbjegavat ako možete ovaj dućan ako volite svoje vrijeme i ne da vam se zajebavat sa klaunovima..

Divide et impera!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Ronis

Kad je već tema podignuta, evo i moje iskustvo - prošle godine naručio od njih 5-6 stvari (većinom audio oprema), sve uredno stizalo i imam samo riječi hvale.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ronis
Zanimljivi komentari. Nasmijah se, nažalost. Ima li još Ronisovaca ili ronilaca hehe?
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice