Tia mobiteli - web shop

poruka: 61
|
čitano: 94.554
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Tia mobiteli

Jeli ko zna sta o ovoj online firmi,mislim si kupiti mob preko njih jer je jeftiniji od drugih ducana 900kn

 

ako je tema na krivom mistu,neka mod prebaci,hvala 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2014 18:20 (krokodil).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tia mobiteli

Ja kupio mob tamo. Došlo brzo. Mobitel Original zapakiran. Isti takav u dučanu skuplji za 300-400 kuna.

16 godina
offline
Re: Tia mobiteli
A koje ste modele kupili/kupit cete u tom ducanu da su tolko jeftiniji od ostalih?
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tia mobiteli
Mirkec83 kaže...

Ja kupio mob tamo. Došlo brzo. Mobitel Original zapakiran. Isti takav u dučanu skuplji za 300-400 kuna.

Jesi dobio i ovjerenu garanciju? I ja razmišljam o kupovini moba kod njih. 

9 godina
offline
Tia mobiteli

Da li je tko narucivo od njih u skorije vrijeme, jesu li pouzdani?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tia mobiteli

Prije par mjeseci uzeo neke sitnice, sve ok i dobio poštambiljanu garanciju. Ništa mi se još nije pokvarilo pa ne znam što bi se dogodilo da zbilja zatreba. Nagađam da sami rade uvoz, pa zbog manje posrednika u lancu mogu staviti manje marže.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Tia mobiteli

Evo prvi put uzeo nesto, dosta jeftinije nego na drugom mjestu (40%) Sve fino stiglo bez problema. Jedino nije bilo bas neke komunikacije dok sam nisam pitao :) Napravio narudzbu, obicno nakon toga stigne nekakvi predracun i slicno i provjera da ne bi netko narucio stvari na necije tudje ime, ovdje nista takvo :) Tako da nisam bas znao kad ce proizvod stic dok nisam pitao sam, ali sve je stiglo uredu, fino zapakirano, s ovjerenim jamstvom i racunom (da, ovjereno jamstvo :) :) ).

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Tia mobiteli

imam jako loše iskuistva sa Tia mobitelima, telefon Iphone za 4.200 kn kupljne u 2 mjesecu  ne prizna garanciju jer je kao telefon otvaran u nelegalnoim servisu, a to nije,  i neželi sudsko viještačenje, niti prihvača garanciju nego krivicu prabacije na kupca da je on nešto napravio,

nevjerojatnooooooooooooo  i  sramotaaaaaaaaaaaaaa 

NEMOJTE TU NIŠTA KUPOVATIIIIIIIIIIIII

čisti lopovi

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Tia mobiteli

Mobitel naručio jučer u pol 1, već je danas došao u podne

 

mobitel je bio jako dobro zapakiran, cijena jako pristupačna

 

svakako preporuka dućana

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2015 22:18 (hrčak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tia mobiteli - web shop

službeno jamstvo ovlaštenih servisa ili njihovog?

Beerman
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Tia mobiteli
zzz999 kaže...

imam jako loše iskuistva sa Tia mobitelima, telefon Iphone za 4.200 kn kupljne u 2 mjesecu  ne prizna garanciju jer je kao telefon otvaran u nelegalnoim servisu, a to nije,  i neželi sudsko viještačenje, niti prihvača garanciju nego krivicu prabacije na kupca da je on nešto napravio,

nevjerojatnooooooooooooo  i  sramotaaaaaaaaaaaaaa 

NEMOJTE TU NIŠTA KUPOVATIIIIIIIIIIIII

čisti lopovi

Nemaju oni sto ne prihvacat ili prihvacat, vjestacenje ide htjeli oni ne htjeli. ZOO clanak 43, stavak 5 i 6. Sad kad to znas i siguran si u sebe fino obavi to pa javi rezultate. Nacin pisanja ipak mi ne ulijeva povjerenje u tebe.

Imao sam jako pozitivno iskustvo u kontaktu s njima tako da neznam sto mislit.

16 godina
offline
Tia mobiteli - web shop

Nisam imao problema s njima, a garancija vrijedi i u službenim servisima..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tia mobiteli - web shop

Da li je tu sigurno kupovati neki mobitel? Što preporučujete do 1000 kn?

8 godina
neaktivan
offline
Tia mobiteli - web shop

Jel ima tko kakve friške informacije o toj trgovini? Gledam jedan laptop i dosta novaca je u pitanju pa mi nije baš svejedno.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Tia mobiteli - web shop

Ja nedavno uzeo nesto.

 

Pro's - Cijene dobre, vlasnik se javlja na mobitel i kad ne radi. Kad im se direktno posalje mail odgovore brzo, iako mi na mail preko "kontakt forme" na webu nisu nikad odgovorili.

con's - Nakon narudzbe nema nikakve komunikacije s kupcem. Drugi put vec lol. Napravim narudzbu, pojma nemam dal je proslo, kad ce stic, kad je poslano. Prvi put je uredno stiglo jako brzo, ovaj put je malo potrajalo, al bila su 2 praznika taj tjedan pa se mozda radi tog produzilo jer mi je rekao nemaju robu na lageru vec je mora narucit iz van.

 

Sve u svemu, legit su. Jos da popravi malo informiranje kupca kako sta i bilo bi sve za 5. Reklamacije jos nisam odradio nikakve preko njih, al ima na webu detaljno objasnjeno sve, i koliko vidim, proucio je zakone cega se treba drzat.

 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Tia mobiteli - web shop

Evo da podijelim svoje iskustvo s njima:

 

prije desetak dana naručio futrolu za tablet, stigla uredno, ali sam shvatio da sam naručio krivu.

 

Kontaktirao ih putem maila, odg mi nakon dan-dva da će pokušati naći futrolu za moj tablet ili vratiti novac, ali da im pošaljem ovu.

 

Poslao sam im je u ponedjeljak, javili su mi u utorak da nemaju onu koja meni treba i da će vratiti novac samo da im dam broj računa.

 

U srijedu novac već na mom računu i to uključujući trošak dostave, dakle iako sam ja kriv za pogrešnu narudžbu, vratili mi lovu uključujući trošak dostave

 

imao sam samo tu jednu narudžbu, ali eto, pokazali su se kao korektni

 
0 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Tia mobiteli - web shop
Sto im znaci ova "Outlet" prodaja?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tia mobiteli - web shop

Prodaja stvari (uz popust) koje su ostale neprodane a više se ne proizvode ili su zamijenjene novim modelom ili imaju grešku.

15 godina
offline
Tia mobiteli - web shop

Bas gledam. iPhone 7 32 je 1500 kn jeftiniji u tia mobiteli (4699Kn) kod njih nego u iStyleu (6264Kn)

Na sluzbenim apple stranicama je $649 dolara (to je mislim bez ikakvih poreza) sto u kunama bude cca 4389Kn.

 

Vidim da gore ljudi imaju pozitivna iskustva ali mi je ova cijena nestvarna za ovo podrucje. Dal se mozda radi o refurbished telefonima?

Zapravo jedino lose iskustvo na ovom threadu je vezano za iPhone :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tia mobiteli - web shop
JosephBullet kaže...

Bas gledam. iPhone 7 32 je 1500 kn jeftiniji u tia mobiteli (4699Kn) kod njih nego u iStyleu (6264Kn)

Na sluzbenim apple stranicama je $649 dolara (to je mislim bez ikakvih poreza) sto u kunama bude cca 4389Kn.

 

Vidim da gore ljudi imaju pozitivna iskustva ali mi je ova cijena nestvarna za ovo podrucje. Dal se mozda radi o refurbished telefonima?

Zapravo jedino lose iskustvo na ovom threadu je vezano za iPhone :(

Mobiteli su zapakirani, novi. Nisu refurbished, a negativno iskustvo o kojem govoriš nije provjereno, tako da...

13 godina
offline
Tia mobiteli - web shop

Danas mi od Tiamob došao paket koji sam naručio u subotu oko podne.

Lijepo zapakirano i osigurano.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tia mobiteli - web shop

Jel dostava uvijek 35 kuna?

Glupo mi za jedan usb-hub i zvucnike koji zajedno kostaju 60 kuna dati 70 samo na dostavu(ako se ne moze slat zajedno).. Steta sto nisu u Zagrebu.

Ima li netko iz Zga da planira nesto narucivat pa da prepolovimo dostavu 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.7.2017 18:42 (passat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tia mobiteli - web shop
passat kaže...

Jel dostava uvijek 35 kuna?

Glupo mi za jedan usb-hub i zvucnike koji zajedno kostaju 60 kuna dati 70 samo na dostavu(ako se ne moze slat zajedno).. Steta sto nisu u Zagrebu.

Ima li netko iz Zga da planira nesto narucivat pa da prepolovimo dostavu 

 Je, dostava je bila 35 kn. Prijatelj i ja smo naručili istu stvar i podijelili troškove dostave.

6 godina
neaktivan
offline
Tia mobiteli - web shop

 da li netko možda zna koji su to njihovi ovlašteni servisi te da li takav postoji u zadru

 

naručila bih htc one m9, ali nigdje nisam pronašla informacije o ovlaštenim servisima

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2017 16:00 (hetiahe).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Tia mobiteli - web shop

Oni su samo trgovina. Ovlasteni je ovlasteni za htc.

Neznam sto se uopce zamaras s tim, kad se pokvari saljes njima a oni dalje komegod.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tia mobiteli - web shop

Ima li netko iskustva u skorije vrijeme?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tia mobiteli - web shop

Kupio iPhone 8 256gb u subotu navecer, stigao jucer. 6000kn, cca 1000 i nesto kuna jeftinije nego igdje drugdje.

 

Dobio GLS tracking kod za pracenje nakon sto je poslan, mob u kutiji neotpakiran sve okej zasad. Naravno i racun i jamstvo.

 

Evo i slike kako je dosao zapakiran te odmah nakon vadjenja iz kutije: https://imgur.com/a/5oZsW

 

Ako ista znaci i prije sam poslovao s njima dvaput, kupovao Samsung Galaxy S5 (prije par godina kad je bio najnoviji model) i Samsung Galaxy S7 (takodjer kad je bio najnoviji model), i nikad nisam imao problem niti sam ikada reklamirao ista pa o tome ne znam reci vise kako ide.

 

Jedina zamjerka koju imam je nikakva komunikacija (osim ako se ne javis prvi).

 

Prvi puta se nisam ni javio ni nista nego ispunio korake na webshopu i samo docekao kurira da dostavi nakon 2-3 dana.

 

Drugi i treci put sam se javio da provjerim jesu zaprimili narudzbu jer nikakvog feedbacka nema.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 21:39 (kokum20).
7 godina
protjeran
offline
Re: Tia mobiteli - web shop
FanBoy kaže...

Ima li netko iskustva u skorije vrijeme?

 ja naručio ima jedno 6 mjeseci onaj toplomjer za uho, lik mi dovezao ispred zgrade mukte, sve 5

6 godina
neaktivan
offline
Tia mobiteli - web shop

Zelim narucit iphone 7. Ima li ko iskustva s kupovanjem istog preko njih jer vidim da jedine zamjerke na ovom forumu su za kupovinu iphona?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tia mobiteli - web shop
Donna kaže...

Zelim narucit iphone 7. Ima li ko iskustva s kupovanjem istog preko njih jer vidim da jedine zamjerke na ovom forumu su za kupovinu iphona?

 Imam, doslovno dva posta iznad tebe sam napisao osvrt.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice