UVI shop

poruka: 6
|
čitano: 1.936
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
UVI shop

https://shop.uvi.hr/

 

Radi se o njima. Ima tko dosadašnjih iskustava sa kupovinom kod njih? Moj trenutni problem je sljedeći:

 

5.11.2018. sam naručio tipkovnicu. Redragon Kala K557 je u pitanju. Tipkovnica je dostupna (barem tako piše na njihovom web shopu)

9.11. sam ih kontaktirao, te su mi u telefonskom razgovoru rekli kako je tipkovnica došla na stanje, te će ista biti isporučena 13.11.

13.11. Taj dan u popodnevnim satima sam ih zvao i rekli su mi kako mi mogu dati precizniji odgovor isti dan oko 16h kada im kolega dođe na posao i provjeri status. Također je rekao da će me osobno kontaktirati.

Povratnu informaciju nisam dobio. Također pokušavao sam ih kontaktirati zadnja 2 dana (14. i 15. studeni) na  +385 91 504 8535 ali se nitko ne javlja.

 

U međuvremenu do danas (27.11.) sam ih nekoliko puta pokušao kontaktirati sms, mail, poziv no odgovora nema. (Na prvih par telefonskih upita su odgovarali vrlo brzo, sada mi samo odzvoni ili nekad i prekinu poziv).

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 10:11 (g3arv8).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: UVI shop
7.12. se javljaju i govore da je artikl poslani da im je cudno da nisam dobio tracking number na mail, te da ce mi ga odmah poslati.
utorak 11.12. ih zovem da artikl nije dosao. Naravno od onda se ne javljaju.


Koje pravne korake mogu poduzeti u ovom slučaju?
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 17:29 (g3arv8).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
UVI shop

Ja ti se divim kako si pored toliko poznatih i renomiranih IT trgovina uspio iskopati ovaj webshop i odlučio obaviti kupnju tamo, svaka čast.

Također ti se divim kako si uspio izostaviti najbitniji podatak: jesi li ti to uopće platio? Odnosno, koji je bio način plaćanja?

Ako su pare uzete, piši prigovor trgovini, guglaj za obrazac, ako si uspio izguglat ovu crap trgovinu onda ćeš i to.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
UVI shop

Tipkovnica u tom trenutku bila najjeftinija kod njih i naručio, platio paypalom. Neću propasti za taj novac, ali eto neka čisto i ostali znaju

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
UVI shop

Pa jos si platio paypalom. Otvori si tamo dispute i ako ne predaju tracking vraca ti paypal pare.. Ako imaju tracking to je to.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
UVI shop

Otvorio case prije par dana. Jučer ga taman krenem eskalirati stiže poruka od GLS-a da imaju paket. Tipkovnica danas stigla :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice