Bulletproofz.com|Cod2 pro clan zaključana tema

poruka: 63
|
čitano: 19.380
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Iako Bulletproofz.com|Cod2 pro clan na ovom forumu pokazuje odredjeni stepen kulture, pismenosti, te da imaju i neku skolu na njihovom forumu je totalno drugacija situacija, tamo pokazuju pravo lice te mene kace o vrbu, psuju mi sve po nacionalnoj osnovi, nazivaju cetnikom itd itd. . . (al najurnebesnije je sto sam ja Hrvat, pa jedino sto mogu reci da me je sramota da se ispod sahovnice kriju ovakvi kao oni)

 

No opet ja nisam djete od 10 godina kao sto oni kazu pa cu jos jednom svoje navode podrzati s copy/paste i naravno linkovima. . .

Jos jednom naglasavam moderima da sljedeci neprimjereni sadrzaj nije od mene nego samo citiranje rijeci  bulletproofz.com|Tale****

 

no ako i dobijem koji karton necu se naljutiti jer vrijedi pokazati svjetu kakvih nacionalista i seljaka ima kod nas

 

"Krivo si shvatio.
 
MI jesmo svi nacionalisti i ustaše i ubit cu vs sve s pištoljom ili golim rukama ću ti izvadit grkljan sa svim arterijama četniče jedan kretenasti. Tebe triba ubit ka i sve balije i one prljave muđahedine....Goni s foruma ili ću ti pobit cilu obitelj.
Nema vrba koliko ima srba nema veze može i na breze...
Ti si k**** od čovjeka i treba te sterilizirat kako ne bi radio takve šporke srbe kao što si ti....."

 

Eto tako govori bulletproofz.com|Tale**** koji je jedan od osnivaca klana uz bulletproofz.com|Nox***** i bulletproofz.com|Pasto***** cij sam nivo kulture i nacionalizma naveo u svojim prethodnim postovima.

Evo i link da nebi bilo da ja opet izmisljam i lazem:

 

http://bulletproofz.com/index.php?option=com_smf&Itemid=26&topic=859.0

 

 

 

 

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2009 12:28 (D3ViL).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Hahahaha moj xf koji nikom nisam dao ima 3-4 godine je xenonumum pa me adaj ako želiš da ti objasnim ovu  situaciju inače me nebi bilo briga, ali stvarno je smiješno pa ću ti sve to objasnit, ako ne želiš meni svejedno.........

Nemoj ljutit nexeema da se jadan čovik mora natezat vamo radi nas.....

Tikviči vladaju svijetom!
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2009 13:06 (Tale).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Meni se čini da je sve rečeno u onom postu na koji je dan link i koji je tu ciritan. Mislim da ovu raspravu nema smisla gurati više pa ide ključ.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice