CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

poruka: 20
|
čitano: 7.432
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

Jedan dobar hrvatski klan koji igra isključico CoD 2, igramo solidno, naš trenutni omjer pobjeda, neriješenih i poraza je 29:1:1. Ne želim nas nazivati PRO klanom jer igramo na v.1.0 i tu nemožeš bit pro jer uvijek postoji šansa za onom gamadi koja se naziva cheateri. Toga kod nas nema, u to sam siguran jer ja osobno kao ldr klana nakon svakog wara tražim record i najmanje 1 SS iz igre od svakog člana. Uskoro planiramo kupit origigi CD key-eve, tvrtka INTECH nam ih je ponudila po dosta povoljnoj cijeni jer kod njih imamo i server i free web hosting (web sa .com domenom je u izradi) i proći na v.1.3 i igrat sa pravim klanovima. Eto pa malo nas posjetite, ldr sam ja (Undertaker) i moj bratić (Cr@zY*) pa ako vas što zanima možete pitati ili ovdje ili na našem webu... Regrutacije su trenutno zatvorene, ima nas 20, ali ako je netko tko dobro igra zainteresiran za ulazak u klan može se prijaviti pa će klan odlučiti. Opširnije o nama na:

 

http://crokillers-team.ucoz.com/

 

Također ako igrate CoD 2 v.1.0 posijetite i naš server za koji vas uvjeravam da nećete imat problema sa cheaterima jer je gotovo cijeli dan barem netko od admina online:

 

85.114.53.74:28963

 

Eto toliko o nama,

LP svima...

www.crokillers-team.ucoz.com/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

Da, baš kako je Under rekao uskoro dolazi stranica s .com domenom. Pod tim uskoro smatram negdje sljedeći tjedan,a naj kasnije kraj mjeseca. Kada bude bila gotova obavijest će osvanuti ovdje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

Da, BTW. Kardaki je naš moderator sadašnjeg weba a i on radi na webu sa origigi domenom....

www.crokillers-team.ucoz.com/
16 godina
offline
CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

Nije mi jasno, zašto niste odmah krenuli sa 1.3, čemu prvo 1.0?

 

Btw, ima citera svugdje, bez obzira na verziju. Gamad jedna.

Sretno vam bilo, javite kad budete imali 1.3 server, po mogućnosti cracked public pa bi mogli nabaciti koju :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

Ma ja sam počeo sa 1.0 jer sam igrao ono što sam imao kad sam instalirao i kad sam počeo igrat nisam ništa znao o igri, pa tako nisam ni znao da postoje takvi jadni ljudi koji koriste cheatove... Ekipa se brzo skupila, pa smo tako odlučili neko vrijeme ostati na 1.0 dok se ne dogovorimo za korak dalje...

www.crokillers-team.ucoz.com/
16 godina
neaktivan
offline
CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

Novi site je u pogonu Osmijeh www.crokillers-team.com

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

e jel regate i glazba na webu je ok my xfir>>>>>>:; undertakermario

Napojnica je ulaganje u buducnost
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

Invite only, ako igras dobro, evo link pa ostavi prijavnicu, i u klan mogu samo pro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

Kud 1.0 pobogu.....ajte to stavite na 1.3 pa vam dolazim u kontrolu, da vas preslušam Smijeh

 

 

-Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience -
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team
Wiz3m4n kaže...

Kud 1.0 pobogu.....ajte to stavite na 1.3 pa vam dolazim u kontrolu, da vas preslušam Smijeh

 

 

 Ma pola nas nema org. cd/key, pa to je glavni razlog, a hackove nitko nekoristi jer ce bit kickan(u nasem klanu), i za svaki war moramo imati record.
A Ja igram i 1.3.

16 godina
offline
CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

Pa daj mi onda ip gdje igrate na 1.3v....i ja sam na public cracked serverima....pa lako pređete na 1.3v ne vidim di je problem sa ili bez origigi ključeva! Ali znam da kako prićaš volio bih imati gdje odigrati sa domačim ljudima bez natjerivanja sa varalicama i nefer igrom....kako već imam/svi uglavnom imaju v 1.3 neda mi se sad ponovno makivat i stavljat nanovo zbog v 1.0 .....ajde slobodno mi stisni kakav pm.

 

pozz!!

-Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience -
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

ja iam org i swicther pa mogu i 1.0  i 1.3....imam ti oko 700 h cod2.....nisam los....a iam 1300 sveukupno jer moram i malo druge igre igrat..xd

Napojnica je ulaganje u buducnost
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team
Wiz3m4n kaže...

Pa daj mi onda ip gdje igrate na 1.3v....i ja sam na public cracked serverima....pa lako pređete na 1.3v ne vidim di je problem sa ili bez origigi ključeva! Ali znam da kako prićaš volio bih imati gdje odigrati sa domačim ljudima bez natjerivanja sa varalicama i nefer igrom....kako već imam/svi uglavnom imaju v 1.3 neda mi se sad ponovno makivat i stavljat nanovo zbog v 1.0 .....ajde slobodno mi stisni kakav pm.

 

pozz!!

 ok, navratit cu ja tebi na 1.3.
El Maniachi kaže...

ja iam org i swicther pa mogu i 1.0  i 1.3....imam ti oko 700 h cod2.....nisam los....a iam 1300 sveukupno jer moram i malo druge igre igrat..xd

 imam i ja switchera, i oko 1150 h, ma ima bi i vise, nego meni se cesto xfire izgasi u igri, pa ga prije nisam ni palio, igram 3 ipo god.
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team
markoal kaže...
 imam i ja switchera, i oko 1150 h, ma ima bi i vise, nego meni se cesto xfire izgasi u igri, pa ga prije nisam ni palio, igram 3 ipo god.
 znam kako ti je...xd
Napojnica je ulaganje u buducnost
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

Kad u konzolu napisem "connect 85.114.53.74:28963"  samo mi pise awating connection i idu one brojke...bas mi se pojavljuje na taj server jer sam na druge pokusao i ide normalno

 

EDIT: imam verziju 1.0

Svaki sat ranjava, zadniji ubija!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2009 16:30 (Maxy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

omg napravite webspell web

King of the South!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team
Maxy kaže...

Kad u konzolu napisem "connect 85.114.53.74:28963"  samo mi pise awating connection i idu one brojke...bas mi se pojavljuje na taj server jer sam na druge pokusao i ide normalno

 

EDIT: imam verziju 1.0

 to je do servera, os vidit koliko sam ja ceka da uđem na server, vidi ovu sliku s mog xfirea:
http://screenshot.xfire.com/screenshot.....png
epic kaže...

omg napravite webspell web

 Web pravi Kardaki, ja pravim intro za stranicu(to je ono kad ulazis na stranicu kao kod wardancea), i jos nesto, al necu rec, xD.
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

i dalje mi samo idu ti brojevi, evo pokrenuo sam cod2 i pokusao na taj server, i dalje mi pise awaiting conection...

vec 40 minuta. 

da li nekome brzo zadje na server?

Svaki sat ranjava, zadniji ubija!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

jer ima mjesta u klanu a mene?

15 godina
offline
Re: CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team
ernone kaže...

jer ima mjesta u klanu a mene?

Ne, neigramo već par godina.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice