Headshot

poruka: 26
|
čitano: 4.235
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Headshot

Otvaram diskusiju - zasto HR_Squad nije nikad mogao pobijediti Firefly tamo negdje krajem 1999. godine? I zasto je Bučar uvijek kempao na Fejsu?


Work is for people who suck at video games.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Headshot

Zato jer si ti uvijek trcao unazat i spamao s flakom i zato - mir! Uostalom, mali Storm vas je sve gazio...

16 godina
moderator
offline
RE: Headshot

Pih, lako mu bilo gazit s čitovima...


Work is for people who suck at video games.
16 godina
moderator
online
RE: Headshot
Davor kaže...

Otvaram diskusiju - zasto HR_Squad nije nikad mogao pobijediti Firefly tamo negdje krajem 1999. godine? I zasto je Bučar uvijek kempao na Fejsu?


Work is for people who suck at video games.
 Mladi kolega - nemojte otvarati stare rane, moglo bi (za)boljeti! Namigiva
 
Uostalom, ili ne vladate činjenicama ili obmanjujete javnost (da ne kažem da lažete). Sasvim konkretno: 19.02.2001. HR_Squad i Fireflay igrali su u 23:00 - 5x5 CB i stariji dečki pobijedili su s rezultatom 5-3 ! Belji se
FF je bio jedno vrijeme bio opako jak i dobar klan (kako se ono zvao onaj manijakalni šef, koji je vladao željeznom rukom?) i istina je da je više puta pobijedio HR_Squad, ali to fakat nikome više ništa ne znači - a squadovci su legenda koja traje!
A što se tiče Fejsa, zna se da je izvjesni HR_Boss osijedio kempajući gore (svjedno nije baš puno killova uhvatio), no zato bi njihovim najboljim igračima MegaDeathu i Seeku (nickove pišem po sjećanju, možda nisi sasvim točni), HR_Butcher i HR_Basta naprašili tur u 2x2 meču u bilo koje doba (možda danas više i ne - u međuvremenu su nekoliko puta pali s motora, pa su u malo lošijem stanju Osmijeh) !
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2008 23:46 (Miro).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Headshot
Davor kaže...

Pih, lako mu bilo gazit s čitovima...


Work is for people who suck at video games.

Ha, samo sam cekao da se pocne s tim! Nema goreg od hrvatskog jala :)
 
16 godina
moderator
offline
RE: Headshot
Miro kaže...
 Mladi kolega - nemojte otvarati stare rane, moglo bi (za)boljeti! Namigiva
 
Uostalom, ili ne vladate činjenicama ili obmanjujete javnost (da ne kažem da lažete). Sasvim konkretno: 19.02.2001. HR_Squad i Fireflay igrali su u 23:00 - 5x5 CB i stariji dečki pobijedili su s rezultatom 5-3 ! Belji se
FF je bio jedno vrijeme bio opako jak i dobar klan (kako se ono zvao onaj manijakalni šef, koji je vladao željeznom rukom?) i istina je da je više puta pobijedio HR_Squad, ali to fakat nikome više ništa ne znači - a squadovci su legenda koja traje!
A što se tiče Fejsa, zna se da je izvjesni HR_Boss osijedio kempajući gore (svjedno nije baš puno killova uhvatio), no zato bi njihovim najboljim igračima MegaDeathu i Seeku (nickove pišem po sjećanju, možda nisi sasvim točni), HR_Butcher i HR_Basta naprašili tur u 2x2 meču u bilo koje doba (možda danas više i ne - u međuvremenu su nekoliko puta pali s motora, pa su u malo lošijem stanju Osmijeh) !
 
Lazi, lazi i obmane. Dragi kolega, mec koji spominjete je ujedno jedini kojeg je HR_Squad osvojio, a i to je bilo iskljucivo jer su clanovi ove ocvale momcadi imali prednost brze internetske konekcije, dok su junaci is Fireflyja pod maestralnim vodstvom Faraona virtualnim bojisnicama pristupali preko modema. Hmda, ovo zapravo i nije zajebancija, jos pamtim dane kad bih morao izostajati s meceva ako je padala kisa - zbog vlage su se pojavljivale smetnje na liniji =)

Takodjer ne mogu da se ne osvrnem na 2v2 - koliko me pamcenje sluzi, na jednom jedinom turniru kad se ovo igralo ozbiljno su legendarni MEGADEATH i njegov trusty sidekick SeeK natamburali konkurenciju sve do finala, gdje su Biggy i dj bili preveliki zalogaj (imali su cuvene Asusove drivere pomocu kojih su mogli vidjeti kroz zidove, ha!). Kasnije je SeeK ispao iz kombinacije, a u istu je upao cyberhrc, te od tada hrvatska mrezna FPS scena vise nije pricala o nijednom drugom 2v2 timu - ne samo jer smo bili jedini frikovi koji su jos igrali UT! :D

Siguran sam da ce drug cyberhrc imati stogod za dodati kada posjeti nas forum!

Work is for people who suck at video games.
16 godina
moderator
offline
RE: Headshot
Goran Racic kaže...
Davor kaže...

Pih, lako mu bilo gazit s čitovima...


Work is for people who suck at video games.

Ha, samo sam cekao da se pocne s tim! Nema goreg od hrvatskog jala :)
 

Hrvatski jal i lose kvotanje, dvije stvari koje ce nas kad-tad stajati glave :)))

Work is for people who suck at video games.
16 godina
moderator
online
RE: Headshot
Davor kaže...
Lazi, lazi i obmane. Dragi kolega, mec koji spominjete je ujedno jedini kojeg je HR_Squad osvojio,
 Čekaj - možeš li se ti odlučiti što želiš tvrditi? Da HR_Squad nije NIKADA pobijedio FF ili ipak je pobijedio, barem jednom? Btw bilo je i neriješenih mečeva, a sve skupa nije ih odigrano baš puno (između ta dva klana), mada je danas sve to totalno irelevantno...
Kao što rekoh - HR_Squad je imao neki viši smisao, koji ni Firefly, ni mnogi drugi tadašnji klanovi nisu imali. Uostalom, vjerojatno su zato spomenuti Megadeath i SeeK prelazili iz jednog u drugi, mijenjali nickove i danas se ne zna ni gdje su sahranjeni! :(
16 godina
moderator
offline
RE: Headshot

Izvlacim se na tehnikaliju, napisao sam da HR_Squad nije nikad mogao pobijediti Firefly krajem 1999. sto je posve tocno :P

 

BTW kad ste vec poceli ovu raspravu, ima li netko pojma sto se dogodilo s drugim klanovima koji su tada zarili i palili, poput DoJaJa (tko se ne sjeca njihovih plakata i "jajanskih susreta" u Medi?), slavonskog Jumpera i.... ne znam, vise se nikoga ne sjecam :)

 

Inace ne znam jeste li znali, ali domaca UT (99) scena je jos uvijek aktivna i trenutno se na Clanbaseu natjecemo u samom vrhu Europe. Bas mi je prije par dana cyberhrc slao shotove gdje gaze americku reprezentaciju s najvecom razlikom u povijesti natjecanja!


Work is for people who suck at video games.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Headshot
Davor kaže...
 

BTW kad ste vec poceli ovu raspravu


Work is for people who suck at video games.
 Je, mi smo počeli... ;) Jako nas muči kompleks manje vrijednosti, pa stalno počinjemo takve teme ;P

16 godina
moderator
offline
RE: Headshot
HR_The_Butcher kaže...
 Je, mi smo počeli... ;) Jako nas muči kompleks manje vrijednosti, pa stalno počinjemo takve teme ;P

 
Sad bi nes rekao, ali forum je tek otvoren, necemo odmah kocijaski... :)

Work is for people who suck at video games.
16 godina
offline
RE: Headshot

Nažalost od starih hr klanova u ut nema više nikog, u ctf ostao je samo x klan di je hrc, fus i marin i kurve,  a u tdm 4P i os, makar jos uvijek ima ekipe nešto  po ffa serveri

16 godina
neaktivan
offline
Headshot

Da se previse ne raspravlja kako je bilo, dajte demose negdje za download pa da vidimo to Osmijeh. Bas gledam arhivu i imam onaj Bastin voice pack Smijeh


Online games rules
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Headshot

Heheh, dobra tema Davor-e, mene zanima gdje je nestala sva ekipa koja se zafrkavala na UT-u?!?

Uvijek se sjetim onih prvih susreta u pivnici "Medvedgrad" kad smo se par puta okupili uz pivo i chevape ;)


::: peace 0n earth :::
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Headshot
wiz4rd kaže...

Heheh, dobra tema Davor-e, mene zanima gdje je nestala sva ekipa koja se zafrkavala na UT-u?!?

Uvijek se sjetim onih prvih susreta u pivnici "Medvedgrad" kad smo se par puta okupili uz pivo i chevape ;)


Tebi nedostaje ekipa ili čevapi?:)
16 godina
offline
RE: Headshot
Hahaha, pa gle ako uzmem u obzir da imam cca 95 kg...reklo bi se ovo drugo ;)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Headshot

Pih, a ja mislio ti društven. Na kraju će ispasti da čevape i smatraš društvom. I oni su od krvi i mesa... :)

16 godina
offline
RE: Headshot
Pa naravno da sam drustven tip...u drustvu se vise pojede i popije ;)))
16 godina
moderator
offline
RE: Headshot
wiz4rd kaže...

Heheh, dobra tema Davor-e, mene zanima gdje je nestala sva ekipa koja se zafrkavala na UT-u?!?

Uvijek se sjetim onih prvih susreta u pivnici "Medvedgrad" kad smo se par puta okupili uz pivo i chevape ;)



Pozdrav Robi, lijepo te je vidjeti ovdje =) Jos te se dobro sjecam, ti si bio prvi klanovac kojeg smo ozenili :D Gdje je ekipa... dobro pitanje. S Hrcom se cujem dosta cesto, s Paskeom sam jedno vrijeme igrao WoW, Seeka vidjam i cujem tu i tamo (kad si kupuje komp), a ostali... nemam pojma sto se s njima dogadja :(

Work is for people who suck at video games.
16 godina
offline
RE: Headshot

Bok Davor,
da, s Teom imam dvoje krasne djece [Fran i Dora]. Vidim da se dosta ekipe dobro zabavljala na WoW-u, AA-u i ostalim on-line igrama. Kaj se mene tice, totalno sam out u vezi on line gejmanja...s torrenta sam si skinuo UT3 i zadnji HL pa si malo piknem single player ako ulovim cajta...Razmisljam si nekad, da su nam bile ovakve veze kad su bili clan fajtevi, ajmeeee koliko smo love ostavili haklajuci preko onog jadnog modema i ISDN-a ;) Eto "parazyd" bas mi je drago da na ovom forumu vidim neke poznate face....butcher-a, bastu, tebe...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 18:45 (wiz4rd).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Headshot
wiz4rd kaže...

Bok Davor,
da, s Teom imam dvoje krasne djece

 

Odvratno, zašto se ovakve ljude pušta na forum? Tko je taj Teo? I tko vam je dao djecu?



Smijeh
16 godina
offline
RE: Headshot
Hahahahha dobraaaa....
16 godina
neaktivan
offline
Headshot

Hitno oformiti istražno povjerenstvo!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Headshot

 

Davor

"Bas mi je prije par dana cyberhrc slao shotove gdje gaze americku reprezentaciju s najvecom razlikom u povijesti natjecanja!"

 

 

 

Ja se ispričavam na upadanju, ali kad me ova rečenica tako obradovala! Uvijek sam tvrdio da se Ameri ne znaju igrati ko mi balkanciCool

 

Pozdrav s BojnogPolja 1942!Osmijeh


"Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell."
Gray Fox
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Headshot

Tajna je u ljudskim kvalitetama, a to nijedan oformljeni tim ne bi mogao istražiti :), pogotovo ako nije dorastao istraživanome timu :)

16 godina
offline
RE: Headshot

Nije HR_Squad, vec je HR.SQUAD!! :D

 

BTW, jedna od tadasnjih vijesti:

 

Welcome HR_Krisna! by HR_Mulec on 18.04.2000. - 15:27


Još jedan fine addition (kak bi američani rekli) HR.SQUADu. The Butcher kojeg vjerujem apsolutno svi već jako dobro znate je novi član naše ponosne, sad već ne tako male družbe. :)
Jako nam je drago kaj krasi naše boje i nadamo se da će se dobro zabaviti kao HR_Krisna, član definitivno najperspektivnijeg i profesionalnijeg UT klana u Hrvata. :)

 

HIHIHI

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice