Prestavljanje klana

poruka: 8
|
čitano: 1.379
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
[CRO]klan

pozz svim BUG-ovcima od [CRO]klana,evo odlucil sam malo promovirat svoj klan da se ljudi malo informiraju i saznaju za nas,nas klan postoji vec od samog pocetka Call of Duty serijala(znaci vec vise od 4-5 godina),nas broj membera je oko 30 opakih gamera Cool,otvaramo povremeno regrutacije i isto tako kikamo one koji nisu za nas klan dovoljno aktivni,trenutno smo u nabavi novih servera za Call of duty 2,te za Call of duty 5...joj nikad se nisam tak raspisal,enivej posjetite nas na nasem web sajtu... pozz

 

http://www.croclan.eu/

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: [CRO]klan
5cent kaže...

pozz svim BUG-ovcima od [CRO]klana,evo odlucil sam malo promovirat svoj klan da se ljudi malo informiraju i saznaju za nas,nas klan postoji vec od samog pocetka Call of Duty serijala(znaci vec vise od 4-5 godina),nas broj membera je oko 30 opakih gamera Cool,otvaramo povremeno regrutacije i isto tako kikamo one koji nisu za nas klan dovoljno aktivni,trenutno smo u nabavi novih servera za Call of duty 2,te za Call of duty 5...joj nikad se nisam tak raspisal,enivej posjetite nas na nasem web sajtu... pozz

 

http://www.croclan.eu/

 A koliko ima onih koji
 nisu opaki gameri?
Procesor: Amd athlon 5000+3,0 Ram: Buffalo 2x 1gb Grafička: hd3850 1 gb hdd:500 Gb Matična:ECS GeForce7050M-M
15 godina
neaktivan
offline
Prestavljanje klana

njih nisam brojao....uostalom kaj se to tebe tice?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prestavljanje klana
5cent kaže...

njih nisam brojao....uostalom kaj se to tebe tice?

 Ko je tebe izabrao da promoviraš klan? Obično ako netko postavi pitanje, ne odgovoriš "Kaj te se to tiče?". Koji je onda uopće smisao topica ak nećeš odgovarat na pitanja?

P.S. [CRO] je već fakat isfurano ime klana, još napisano crven-bijeli-plavi kombinacijom...
And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
15 godina
neaktivan
offline
Prestavljanje klana

[CRO]klan je vec pojam kao klan koji pruza najvise servera za jednu online igru u Hrvatskoj i nije nikakvo "dosadno" ime za klan,trebali bi bit malo prosurfat po webu pa gledat statistike preko nekoliko tisuca igraca na serverima ,mi kao klan prihvacamo igrace iz CIJELE EUROPE da ako su dobri igraci nose nas tag.Nemoj ti meni bahato citirat moje odgovore,nisam se dosao ovdje prepucavati nego predstavit klan,a to sto netko pita koliko ima "neopakih" gamera mogu rec da ih je jako malo jer su vecinom prijatelji klana i fun memberi koji igraju samo public,ne warove i sl. Da bi privukli sto vise igraca na servere nasa "misija" je stavit info linkove na ostale forume da vas pozovemo na nase servere da igramo,imamo velika prijateljstva sa klanovima u cijeloj Europi i nasa zelja je da stvorimo neke prijateljske odnose izmedu klanova i da pozovemo igrace da se pridruze.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2008 20:05 (5cent).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestavljanje klana

Kaže se predstavljanje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prestavljanje klana
5cent kaže...

Nemoj ti meni bahato citirat moje odgovore,nisam se dosao ovdje prepucavati nego predstavit klan,a to sto netko pita koliko ima "neopakih" gamera mogu rec da ih je jako malo jer su vecinom prijatelji klana i fun memberi koji igraju samo public,ne warove i sl.

Dobro, ok, poštujem vaš klan - iako ne igram CoD, ali je lik lijepo pitao, a ti bahato odgovaraš.
Nemoj biti uobražen, nije da držiš boga za muda ako igraš u prestižnom klanu. Ja se isto tako mogu bahatiti sa stvarima u kojima sam ja dobar.
Samo, smiri malo doživljaj... Neću više postati u ovom topicu (možda nisam ni trebao) jer nemam veze s CoD-om, al ono, barem pristojno odgovaraj...
Htio sam samo reći da je smisao predstavljanja da odgovaraš na tuđa pitanja, a ne da im odbrusiš.

Ni ti, a ni tvoj klan nećete pobrati puno simpatija ako ćeš biti bahat...

P.S. - što znači "bahato citiranje"?
And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2008 20:18 (i_rambo_plache).
15 godina
neaktivan
offline
Prestavljanje klana

Nisam se mislio bahatit nego branit ugled klana posto u zadnje vrijeme nas napadaju sa svih strana tipovi koji zele "rasturit" klan zbog nase strogosti i izbacivanja ako ne pripadaju u klan,te smo primali prijetnje sa hakiranjem servera etc. etc.

Malo smo pogresno poceli komunicirat u ovom topicu al nema veze,forget na nasilje,tu smo da se zabavimo i steknemo mozda neke suradnje.Osmijeh

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice