ADATA predstavila USB flash pogon UV240

poruka: 15
|
čitano: 4.596
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ADATA predstavila USB flash pogon UV240".
15 godina
offline
ADATA predstavila USB flash pogon UV240

Kad je tjedan toliko suh pa i USB 2.0 memorije dobe svoj clanak...

 
8 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: ADATA predstavila USB flash pogon UV240
Mitch kaže...

Kad je tjedan toliko suh pa i USB 2.0 memorije dobe svoj clanak...

 ali to je zbog jednostavnijeg dizajnalp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
neaktivan
offline
Re: ADATA predstavila USB flash pogon UV240
Mitch kaže...

Kad je tjedan toliko suh pa i USB 2.0 memorije dobe svoj clanak...

 podržava li Vista ready boost ?

15 godina
offline
Re: ADATA predstavila USB flash pogon UV240
Markić7 kaže...
Mitch kaže...

Kad je tjedan toliko suh pa i USB 2.0 memorije dobe svoj clanak...

 podržava li Vista ready boost ?

 Je al na obrnut nacin, jos uspori komp

15 godina
offline
Re: ADATA predstavila USB flash pogon UV240

ne..

+ ''ispravak'' nema detaljnih spec.. (nigdje), tj prevedeno, performanse koje se mogu očekivati 5-10mbs.. da je 20-30 ili +10 bilo bi zanimljivo (možda), dok ni poklopac nije neki uber-izum.. sve skupa 'nextati' :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
ADATA predstavila USB flash pogon UV240

Šta je sljedeće? Hladnjak za ram?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ADATA predstavila USB flash pogon UV240

ne, rgb led..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
ADATA predstavila USB flash pogon UV240

za flash je 2.0, 3.0 ... sve isti q u načelu. bitna je trajnost, pouzdanost i ne izgubiti poklopac. a tu je ovo čist ok za većinu toga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: ADATA predstavila USB flash pogon UV240
Ajar kaže...

za flash je 2.0, 3.0 ... sve isti q u načelu. bitna je trajnost, pouzdanost i ne izgubiti poklopac. a tu je ovo čist ok za većinu toga. 

 pa i nije baš sve isti q

itekako je razlika kad ti prebacuje desetke gigabajta brzinom od 5-10mbs ili 200-400mbs kao što prebacuje moj lexar p20, koji usput i nema poklopac

15 godina
offline
Re: ADATA predstavila USB flash pogon UV240
picajzla0707 kaže...
Ajar kaže...

za flash je 2.0, 3.0 ... sve isti q u načelu. bitna je trajnost, pouzdanost i ne izgubiti poklopac. a tu je ovo čist ok za većinu toga. 

 pa i nije baš sve isti q

itekako je razlika kad ti prebacuje desetke gigabajta brzinom od 5-10mbs ili 200-400mbs kao što prebacuje moj lexar p20, koji usput i nema poklopac

 USB3.0 je napravio veliku stvar, a to je potpuno ubijanje potrebe za internim data HDDovima.

 

Danas je lakse nego ikad imati vani na stolu 4TB na usb3.0/3.1 bez gubitka brzine u odnosu na SATA.

15 godina
offline
Re: ADATA predstavila USB flash pogon UV240
picajzla0707 kaže...

 pa i nije baš sve isti q

itekako je razlika kad ti prebacuje desetke gigabajta brzinom od 5-10mbs ili 200-400mbs kao što prebacuje moj lexar p20, koji usput i nema poklopac

 većina ipak uopće ne treba usb stik ili tu i tam snimi nekakav dokument. nisu to sad neki filmovi, serije, pizdematerine ... i većina (izvan foruma, jasno) uopće ne kuži razliku između 2 i 3 (ili formatiranja na ntfs ili ostavljanja na fat32) niti pita u dućanu. o tome ti govorim. meni treba 3 za prijevodne memorije - brz i pouzdan. imam ih i gomilu manjih pokraj na kojima nema niš. kao i cd - nekad bilo, sad se ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
offline
Re: ADATA predstavila USB flash pogon UV240
Ajar kaže...

 većina ipak uopće ne treba usb stik ili tu i tam snimi nekakav dokument. nisu to sad neki filmovi, serije, pizdematerine ... i većina (izvan foruma, jasno) uopće ne kuži razliku između 2 i 3 (ili formatiranja na ntfs ili ostavljanja na fat32) niti pita u dućanu. o tome ti govorim. meni treba 3 za prijevodne memorije - brz i pouzdan. imam ih i gomilu manjih pokraj na kojima nema niš. kao i cd - nekad bilo, sad se ... 

da se većinu pita još bi tačkama prevozili teret i osvjetljavali kuće lojanicama

ne govorim o situacijama gdje prebacuješ dokumente od par kb, nego o situacijama kad prebacuješ desetke giga i tu je razlika itekako očita

15 godina
offline
Re: ADATA predstavila USB flash pogon UV240
picajzla0707 kaže...

da se većinu pita još bi tačkama prevozili teret i osvjetljavali kuće lojanicama

ne govorim o situacijama gdje prebacuješ dokumente od par kb, nego o situacijama kad prebacuješ desetke giga i tu je razlika itekako očita

 to je, ali nije za mase. ovo adatino bu čist ok. još ak je jeftilen (a mora biti) ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
offline
Re: ADATA predstavila USB flash pogon UV240
Ajar kaže...

 to je, ali nije za mase. ovo adatino bu čist ok. još ak je jeftilen (a mora biti) ... 

da, za većinu, onu nezahtjevnu, jest dovoljno

imam takvih jedno 4-5 komada doma i na poslu, kad mi treba prebaciti nešto sitno nekome ili kad prebacim neki film puncu da pogleda

za sve ostalo na ključevima mi visi lexar kao privjesak i uvijek je na raspolaganju, pouzdan, popriličnog kapaciteta (64gb) i kad je najbitnije - brz

15 godina
offline
Re: ADATA predstavila USB flash pogon UV240
Ajar kaže...
picajzla0707 kaže...

da se većinu pita još bi tačkama prevozili teret i osvjetljavali kuće lojanicama

ne govorim o situacijama gdje prebacuješ dokumente od par kb, nego o situacijama kad prebacuješ desetke giga i tu je razlika itekako očita

 to je, ali nije za mase. ovo adatino bu čist ok. još ak je jeftilen (a mora biti) ... 

 Kaže od 8 do 64 GB. Ajde ovaj mali ali ako netko kupi 64 GB pa valjda ga misli i napuniti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice