Alibabin Dan samaca potukao lanjske rekorde u onli

poruka: 9
|
čitano: 3.755
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alibabin Dan samaca potukao lanjske rekorde u onli".
15 godina
offline
Alibabin Dan samaca potukao lanjske rekorde u onli

Ne mogu se nakajat što se prekjuče ne predbilježi na Xiaomi Mi 8, jer je sa redovne cijene od $550 (okvirno) pao na $310.

 

Zna l inetko hoće li još biti ovakvih ludih popusta na AliExpressu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Alibabin Dan samaca potukao lanjske rekorde u onli

A zato mi je mob popizdio od notifikacija Aliexpres aplikacije, no biti će dobro za nagodinu za novi mob :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Alibabin Dan samaca potukao lanjske rekorde u

Većina popusta su bile muljaža. Digli cijene za duplo pa spustili na origigi ili par centi niže nego što je inače. Za te stvari dobro dođe site tipa https://www.pricearchive.org/ gdje lijepo pokaže graf kako se cijena kojeg oglasa mijenja.

 

Envy kaže...

Ne mogu se nakajat što se prekjuče ne predbilježi na Xiaomi Mi 8, jer je sa redovne cijene od $550 (okvirno) pao na $310.

 

Zna l inetko hoće li još biti ovakvih ludih popusta na AliExpressu?

 

To je od kineskog sellera ili nekog tko ima skladište u EU? Gledao sam par ovih što šalju iz EU i kod njih nije bilo popusta.

14 godina
offline
Alibabin Dan samaca potukao lanjske rekorde u onli

pa imate Mi 8 za 321$:

 

Alij'na_baba

 

Oprema_najbolja

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 12:21 (Stric_Jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Alibabin Dan samaca potukao lanjske rekorde u
Solo761 kaže...

Većina popusta su bile muljaža. Digli cijene za duplo pa spustili na origigi ili par centi niže nego što je inače. Za te stvari dobro dođe site tipa https://www.pricearchive.org/ gdje lijepo pokaže graf kako se cijena kojeg oglasa mijenja.

 

 Cijene za mobitele su uglavnom par postotaka nize nego redovne  (5-15%) kako kod kojeg sellera. ali nadje se i starijih ili noname modela na vecim snizenjima.

 

Evo ima Huawei 8x za 182 eura ali kineska verzija. takodjer i Pocophone za ispod 260 eura global verzija. uz to dodajte i trosak dostave DHL  i trebalo bi doci bez carine (nadam se ).

 

No budite strpljivi dok ne dodje.

Ja sam narucio Meizu X8 za 215 eura sa DHL dostavom i pise Processing time 40 days )

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 13:00 (tutanjkamen).
12 godina
offline
Re: Alibabin Dan samaca potukao lanjske rekorde u
Envy kaže...

Ne mogu se nakajat što se prekjuče ne predbilježi na Xiaomi Mi 8, jer je sa redovne cijene od $550 (okvirno) pao na $310.

 

Zna l inetko hoće li još biti ovakvih ludih popusta na AliExpressu?

 

Akcije traju do 14h danas, znaci jos 36-37 minuta ako netko zeli naruciti

16 godina
offline
Re: Alibabin Dan samaca potukao lanjske rekorde u
Solo761 kaže...

Većina popusta su bile muljaža. Digli cijene za duplo pa spustili na origigi ili par centi niže nego što je inače. Za te stvari dobro dođe site tipa https://www.pricearchive.org/ gdje lijepo pokaže graf kako se cijena kojeg oglasa mijenja.

 

Envy kaže...

Ne mogu se nakajat što se prekjuče ne predbilježi na Xiaomi Mi 8, jer je sa redovne cijene od $550 (okvirno) pao na $310.

 

Zna l inetko hoće li još biti ovakvih ludih popusta na AliExpressu?

 

To je od kineskog sellera ili nekog tko ima skladište u EU? Gledao sam par ovih što šalju iz EU i kod njih nije bilo popusta.

 

Da, vecinom namjeste cijene tako da je dobitak 5%.

No, ja sam ugrabio nesto za 350 dolara ispod cijene, preko 30% popusta i cekao sam 11.11. mjesecima. Prosle godine su popusti bili osjetniji.

16 godina
offline
Re: Alibabin Dan samaca potukao lanjske rekorde u
Stric_Jura kaže...

pa imate Mi 8 za 321$:

 

Alij'na_baba

 

Oprema_najbolja

 

Ovaj prvi je Mi8 SE, a ovaj drugi nakon što me carina odere bi bio solidno skuplji :D.

Bolje je ovoga onda kupiti.

Sa DHL dostavom nema carine i košta $381

 

tutanjkamen kaže...
Solo761 kaže...

Većina popusta su bile muljaža. Digli cijene za duplo pa spustili na origigi ili par centi niže nego što je inače. Za te stvari dobro dođe site tipa https://www.pricearchive.org/ gdje lijepo pokaže graf kako se cijena kojeg oglasa mijenja.

 

 Cijene za mobitele su uglavnom par postotaka nize nego redovne  (5-15%) kako kod kojeg sellera. ali nadje se i starijih ili noname modela na vecim snizenjima.

 

Evo ima Huawei 8x za 182 eura ali kineska verzija. takodjer i Pocophone za ispod 260 eura global verzija. uz to dodajte i trosak dostave DHL  i trebalo bi doci bez carine (nadam se ).

 

No budite strpljivi dok ne dodje.

Ja sam narucio Meizu X8 za 215 eura sa DHL dostavom i pise Processing time 40 days )

 

 

Uh, nisam siguran za carinu. Ne piše "Not just DHL, airmails may also cause custom duty in some counties, such as Spain, Greece, Israel, etc. To pay taxes is the duty of every citizen.", to mi zvuči kao da napominju da se carina plaća i kod obične pošte, ne samo kod DHL-a :/.

Ovaj seller npr. piše da nema carine ako se uzme sa DHL-om

 

Inovator kaže...

 

Da, vecinom namjeste cijene tako da je dobitak 5%.

No, ja sam ugrabio nesto za 350 dolara ispod cijene, preko 30% popusta i cekao sam 11.11. mjesecima. Prosle godine su popusti bili osjetniji.

 

Prošle godine sam čekao kao ozeblo sunce, sve našao, pripremio i kada je došao 11.11. spustilo cijenu na artiklu koji sam htio, ali je najednom bilo "0 na lageru". Naravno, ostalih stvari, kojima se cijena promjenila za par postotaka, je i dalje bilo kod istog sellera. I nije bio jedini takav. Hrpa onih koji su imali solidan popust (realan, a ne da dignu cijene pa ih kao spuste 30-40% je bilo "unavailable", a nekako sumnjam da je svima otišlo u roku keks :D.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 7:49 (Solo761).
15 godina
offline
Alibabin Dan samaca potukao lanjske rekorde u onli

meni je svaki dan samački (ok, s cuckom) i baš mi se dopada takav pa mi ne treba posebna kupnja osim kruha i još poneke sitnice 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice