Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišne vr

poruka: 11
|
čitano: 3.323
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišne vr".
14 godina
offline
Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišne vr

Eto slike kapitalizma i gospodarstva 21. stoljeća: kompanija od bilijun dolara tržišne vrijednosti s ekstremno bogatim vlasnikom koji zapošljava potplaćene radnike. Gospodarstvo budućnosti: 1. generiranje oglasa, 2. uzimanje marže u lancu između prodavatelja i kupca, 3. proizvodnja visoke tehnologije za najbogatije.

 

 
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišn

slika kapitalizma su prenapuhani baloni koji uveliko ovise o PRu

16 godina
offline
Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišne vr

Neka mu 10 000 trilijuna... Sumnjam da je zadovoljniji svojim zivotom od mene koji nemam ni peteroznamenkasta primanja u kunama :)

Taman da zivi i 50 godina duze, crve izbjegnut nece :)

 

Mozda se cini kao da sam mu zavidan, vjerujte - ni najmanje...

Truth in engineering.
 
8 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišn
BarbaVeli kaže...

Eto slike kapitalizma i gospodarstva 21. stoljeća: kompanija od bilijun dolara tržišne vrijednosti s ekstremno bogatim vlasnikom koji zapošljava potplaćene radnike. Gospodarstvo budućnosti: 1. generiranje oglasa, 2. uzimanje marže u lancu između prodavatelja i kupca, 3. proizvodnja visoke tehnologije za najbogatije.

 

 Nije to kapitalizam 21. stoljeća, to je tako stoljećima. Što misliš na čemu su se obogatili svi koji su imali kolonije?

8 godina
offline
Re: Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišn
BarbaVeli kaže...

Eto slike kapitalizma i gospodarstva 21. stoljeća: kompanija od bilijun dolara tržišne vrijednosti s ekstremno bogatim vlasnikom koji zapošljava potplaćene radnike. Gospodarstvo budućnosti: 1. generiranje oglasa, 2. uzimanje marže u lancu između prodavatelja i kupca, 3. proizvodnja visoke tehnologije za najbogatije.

 

Ako netko smatra da vrijedi više, zašto i dalje radi u Amazonu gdje je "potplaćen"?

 

15 godina
offline
Re: Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišn
Batista kaže...

Neka mu 10 000 trilijuna... Sumnjam da je zadovoljniji svojim zivotom od mene koji nemam ni peteroznamenkasta primanja u kunama :)

Taman da zivi i 50 godina duze, crve izbjegnut nece :)

 

Mozda se cini kao da sam mu zavidan, vjerujte - ni najmanje...

 Da nije zadovoljan ne bi to više radio...

14 godina
offline
Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišne vr

Veliko bogatstvo bi trebalo donijeti i veliku odgovornost. Kada bih ja imao 100% siguran plan koji bi recimo mogao očistiti naše oceane i trebao milijardu dolara da to provedem, vjerujem da nijedan od najvećih bogataša (Bezos, Gates, Buffet) ne bi dali ni centa ako u tome ne bi bilo "ekonomske računice", tko šljivi što se Zemlja uništava dok se njima slijevaju slapovi $.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišn
Baš me zanima kupuje li i Bezos preko Amazona. Jer, jebiga, dolar po dolar i eto ti trlijuna...ako štedljivo kupuješ. Tzv. američki san ;)

Kapitalizam?
Sve same konjokradice!
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišn
učo kaže...

Veliko bogatstvo bi trebalo donijeti i veliku odgovornost. Kada bih ja imao 100% siguran plan koji bi recimo mogao očistiti naše oceane i trebao milijardu dolara da to provedem, vjerujem da nijedan od najvećih bogataša (Bezos, Gates, Buffet) ne bi dali ni centa ako u tome ne bi bilo "ekonomske računice", tko šljivi što se Zemlja uništava dok se njima slijevaju slapovi $.

 

A na wikipediji svi filantropi hhahahaha

8 godina
offline
Re: Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišn
dejo6 kaže...
Batista kaže...

Neka mu 10 000 trilijuna... Sumnjam da je zadovoljniji svojim zivotom od mene koji nemam ni peteroznamenkasta primanja u kunama :)

Taman da zivi i 50 godina duze, crve izbjegnut nece :)

 

Mozda se cini kao da sam mu zavidan, vjerujte - ni najmanje...

 Da nije zadovoljan ne bi to više radio...

 ili ona 
Lako bit siromak kad imas novce

13 godina
offline
Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišne vr

Kako to da se kompletni komentari na clanak o vrijednosti jedne kompanije svode na to koliko su ovi posteni ili nisu ili kako nista ne valja i tako dalje :). Samo fali HDZ i SDP

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice