Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina bez bl

poruka: 12
|
čitano: 3.733
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina bez bl".
13 godina
online
Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina bez bl

Ja mislin da bi trebalo sta prije uputit prijedlog zakona da se ovako nesto zabrani u Hrvatskoj. Koliko ce ljudi ostat bez posla!?

 
0 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina be
Pa netko mora slagat robu na police, lijepit etikete za senzore, izgraditi i odrzavati trgovine.

A Amazon sigurno bolje placa od todorica (namjerno malim slovom).
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina be
Antonic kaže...

Ja mislin da bi trebalo sta prije uputit prijedlog zakona da se ovako nesto zabrani u Hrvatskoj. Koliko ce ljudi ostat bez posla!?

 nije da nisam zabrinut ali ipak stvaraju se i nova radna mjesta, zamisli koliko danas ima profesija koje bi pred 15-20 god. zvučale suludo.. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina be
Čemu onda fizičke trgovine, kad će roboti raditi, jeftinije je preko web shopa prodavati.
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina bez bl

Koliko je meni ovo iritantno, ja to ne mogu opisati riječima.

Koji kok ću u trgovini gdje nema blagajnika ? Koji kok ću ići kupiti jelo u takvu trgovinu kada ga mogu na ulici kupiti ?

Pretvaraju i nas lagano u robote. Posao, jelo, kartica, jelo, posao. Mada se ne bi čudio da i pobjede, jer ljudi su danas sve manje ljudi, a sve više roboti čiji stav se temelji na onome što na socijalnim mrežama misle o nama.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina be
Seronja nezauzet kaže...

Koji kok ću u trgovini gdje nema blagajnika ? 

 Cek ne razumijem. Ti ides u trgovinu radi druzenja s blagajnicima? Ako da, razumijem zasto te ova vijest smeta.

 

Ja obicno idem po stvari koje mi (vise ili manje) trebaju, a blagajnik je obicno samo izvor stresa jer je nedovoljno placen pa onda i radi posao preko one tvari.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina bez bl

A što ako "slučajno" "prodrmaš" policu s proizvodima i on ti nekako sklizne u ruke. Onda ga nećeš platiti? Ili sendvič nabodeš s onom vilicom za okretanje mesa na roštilju. Isto se neće registrirati da je sendvič na tebe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina be
Antonic kaže...

Ja mislin da bi trebalo sta prije uputit prijedlog zakona da se ovako nesto zabrani u Hrvatskoj. Koliko ce ljudi ostat bez posla!?

Tako je, nemamo dovoljno glupih i zaostalih zakona pa ajmo još jedan.

PSN - darklydexter
14 godina
offline
Re: Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina be
miller1985 kaže...
Čemu onda fizičke trgovine, kad će roboti raditi, jeftinije je preko web shopa prodavati.

 jel brže (praktičnije) prošetat 5 min do trgovine gdje ćeš osobno nešto kupit i odmah odnijet kući ili čekati dostavu drugi dan u neko vrijeme?

15 godina
offline
Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina bez bl

to treba prvo u nas otvoriti u "istočnom dijelu" (= dubrava), da im poslije ovakve iDiotarije više ne bi padale na pamet. svaka škola košta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina be
jozef kaže...
miller1985 kaže...
Čemu onda fizičke trgovine, kad će roboti raditi, jeftinije je preko web shopa prodavati.

 jel brže (praktičnije) prošetat 5 min do trgovine gdje ćeš osobno nešto kupit i odmah odnijet kući ili čekati dostavu drugi dan u neko vrijeme?

 praktičnije je otići do trgovine, ali ja osobno više volim popričati s trgovkinjom / trgovcem o onome što tražim i itd... nego s robotom

Robote treba polit kiselinom i užgat 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
13 godina
online
Re: Amazon planira otvoriti tri tisuće trgovina be
Antonic kaže...

Ja mislin da bi trebalo sta prije uputit prijedlog zakona da se ovako nesto zabrani u Hrvatskoj. Koliko ce ljudi ostat bez posla!?

 Sarkazam je izgleda izumrla vrsta na ovijem prostorima..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice