Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 24
|
čitano: 15.554
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj".
16 godina
offline
Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj

Jailbreak-a se i na njega se instalira KODI. Pametnom dosta ;)

 
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj

Po čemu je ovaj uređaj bolji od android Boxa (2/16GB) za tristotinjak kuna?

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
dado kaže...

Jailbreak-a se i na njega se instalira KODI. Pametnom dosta ;)

Ili kupis za 30€ RPi i stavis OSMC gore.

6 godina
neaktivan
offline
Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj

Ovo je prva generacija Fire TV Stick-a, i već duže se ne proizvodi. Vjerovatno se riješavaju zaliha. Za prvu generaciju je preskupa.
P.S. Ako će se uparivati sa AI Alexom, potrebna je druga generacija. Osim toga, nijedan Android Box nema potrebnu vrijednost, ma koliko jeftin i dobar bio, jer nema integraciju sa Alexom..

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 23:55 (Box1).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj

jel to podrzava PLEX?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj

Fire Stick s Alexom se može u njemačkoj kupiti u dućanu (Saturn, MediaMarkt...) za 40 € (300 kn).

U HR uštekaš i sve savršeno radi (naravno + KODI)!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
Taj prvi stick je tak, meh. Kupil sam ga preorderom prije par godina za dvadesetak eura i ima slab hardver ako se usporedi sa konkurencijom i kupit RPi kraj jeftilen Android boxeva nema smisla jer su boxevi najmanje duplo jaci i vrte hevc. Osim toga je android box u stanju gurat sve zive appove dok RPi vrti samo Kodi.
Doma imam cetiri RPi uredaja, prvi, B i dvicu, imam taj amazon stick, imam android stick i dva android boxa. Sve osim boxeva je bacanje novca. Ako vec ocete kupit nesto bolje od android boxa onda Amazon Fire TV jer gura 4K sa Amazona i Netflixa.
12 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
NEW_MAN kaže...
Taj prvi stick je tak, meh. Kupil sam ga preorderom prije par godina za dvadesetak eura i ima slab hardver ako se usporedi sa konkurencijom i kupit RPi kraj jeftilen Android boxeva nema smisla jer su boxevi najmanje duplo jaci i vrte hevc. Osim toga je android box u stanju gurat sve zive appove dok RPi vrti samo Kodi.
Doma imam cetiri RPi uredaja, prvi, B i dvicu, imam taj amazon stick, imam android stick i dva android boxa. Sve osim boxeva je bacanje novca. Ako vec ocete kupit nesto bolje od android boxa onda Amazon Fire TV jer gura 4K sa Amazona i Netflixa.

Fire TV gen 3 je 80€ i ne opravdava si bas cijenu. Imam smart TV i vecina aplikacija mi je dostupna vec tamo, RPi3 moze gurati H265.

14 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
dado kaže...

Jailbreak-a se i na njega se instalira KODI. Pametnom dosta ;)

 I sta si dobio s kodiem? Ali mislim zaista dobio? Sta ima u kodiu a da je kvalitetno. Hrpa sd zapisa i streamova koji ne rade.

Barem naših. 

Spija
16 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
SPIJA kaže...
dado kaže...

Jailbreak-a se i na njega se instalira KODI. Pametnom dosta ;)

 I sta si dobio s kodiem? Ali mislim zaista dobio? Sta ima u kodiu a da je kvalitetno. Hrpa sd zapisa i streamova koji ne rade.

Barem naših. 

 

platis tih par dolara za real-debrid.com i nemas problem sa streamovima

14 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj

To je već nešto drugo. Nisam znao. istražit ću. Hvala

Spija
14 godina
offline
Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj

Imam fire tv stick, ali zanimljivo je da ne mogu pogledati ni trailere, ok ako ne mogu gledati nekakav film ili seriju jer nisam se pretplatio na uslugu, ali trailer isto ne mogu. Ne sjećam se točno ali nešto izbacuje vezano za lokaciju (geolokaciju). Pa se sad pitam jel on dostupan ovdje samo za kupiti ili i za koristiti ?

Koju god lokaciju postavim, isto

Spija
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj

Kako da instaliram HBO GO na fire stick? Imam pretplatu na svojem TV-u (tizen os), a roditelji imaju fire stick jer imaju stariji tv. Nemogu nigdje naći aplikaciju, a kad hocu pokrenuti neku seriju s naslovne stranice trazi me da budem prime member. Je li amazon prime obavezan za hbo go na fire sticku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
dmanz kaže...

Kako da instaliram HBO GO na fire stick? Imam pretplatu na svojem TV-u (tizen os), a roditelji imaju fire stick jer imaju stariji tv. Nemogu nigdje naći aplikaciju, a kad hocu pokrenuti neku seriju s naslovne stranice trazi me da budem prime member. Je li amazon prime obavezan za hbo go na fire sticku?

 https://apkpure.com/hbo-go/eu.hbogo.android

14 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
dmanz kaže...

Kako da instaliram HBO GO na fire stick? Imam pretplatu na svojem TV-u (tizen os), a roditelji imaju fire stick jer imaju stariji tv. Nemogu nigdje naći aplikaciju, a kad hocu pokrenuti neku seriju s naslovne stranice trazi me da budem prime member. Je li amazon prime obavezan za hbo go na fire sticku?

 Sve sa naslovne strane se plaća ili moraš biti Prime. Evo kolega vam je linkao apk. Ako ga ne znate instalirati, imaju dva načina.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj

Uspio, samo sam morao skinuti za android tv apk a ne ovaj s linka, sve radi, hvala dečki

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj

Pozdrav.

Imam isti problem.

Pa ako bi mogli objasnit kako se instalira.

 

Hvala unaprijed

14 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
eurupa kaže...

Pozdrav.

Imam isti problem.

Pa ako bi mogli objasnit kako se instalira.

 

Hvala unaprijed

 Koji problem? Sa HBO ili općenito kako nešto instalirati na Stick?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj

Za sad me trenutno zanima HBO.

 

Pa ako bi mi mogli pojasniti.

 

Hvala

13 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
Uzeo sam danas u Linksu u želji da oživim malo stari LG u dječjoj sobi, ima webos 1.4 koji dosta sporo radi. Dojam za sada je: ništa posebno. Ono što mi se sviđa jest da daljinski upravljač zamjenjuje onaj od tv-a, tv se može paliti i gasiti na upravljač od fire tv-a, također upravlja i glasnoćom tv-a a ne onom svojom posebnom kao kod nekih boxova. Uz to, odmah kod paljenja tv-a ide na home screen fire tv sticka bez potrebe da se prebacije input ili tako nešto. Samo sučelje je nabacano, radi relativno dobro. Radi Netflix, Plex, Youtube, Youtube kids. Ono što nema podršku je HBO MAX i to mi je najveći minus. Još istražujem jel se može nekako ubaciti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
display name ivo kaže...
Uzeo sam danas u Linksu u želji da oživim malo stari LG u dječjoj sobi, ima webos 1.4 koji dosta sporo radi. Dojam za sada je: ništa posebno. Ono što mi se sviđa jest da daljinski upravljač zamjenjuje onaj od tv-a, tv se može paliti i gasiti na upravljač od fire tv-a, također upravlja i glasnoćom tv-a a ne onom svojom posebnom kao kod nekih boxova. Uz to, odmah kod paljenja tv-a ide na home screen fire tv sticka bez potrebe da se prebacije input ili tako nešto. Samo sučelje je nabacano, radi relativno dobro. Radi Netflix, Plex, Youtube, Youtube kids. Ono što nema podršku je HBO MAX i to mi je najveći minus. Još istražujem jel se može nekako ubaciti.

 JA sam svoj prodao i uzeo Fire TV cube. Odlican. uredjaj. Zanimljivo je da na cube radi alexa a na sticku kaze nije dostupno u mojoj regiji... BiH je u pitanju.... 

13 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2022 21:19 (iMik).
13 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
Onaj gumbić za glasovno pretraživanje mi radi ako je to to? Hrvatska. Ma ok je stikić, probao sam i Mi tv stick na posudbu ali on mi je bio sporiji i užasno me iritiralo koliko je kliktav daljinski upravljač. Samo me razočaralo što nema hbo max.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amazonov Fire Stick dostupan i u Hrvatskoj
display name ivo kaže...
Onaj gumbić za glasovno pretraživanje mi radi ako je to to? Hrvatska. Ma ok je stikić, probao sam i Mi tv stick na posudbu ali on mi je bio sporiji i užasno me iritiralo koliko je kliktav daljinski upravljač. Samo me razočaralo što nema hbo max.

 Riješio sideloadom aplikacije. Radi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice