AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark testov

poruka: 13
|
čitano: 4.161
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark testov".
12 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark testov

Super kad ste vec nabrojali toliko single i multy scorova bilo bi dobro da ste ih s necim i usporedili, ovako se sad mozemo hebat jer nemamo s cim to usporeditilp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark te
Stjepanj kaže...

Super kad ste vec nabrojali toliko single i multy scorova bilo bi dobro da ste ih s necim i usporedili, ovako se sad mozemo hebat jer nemamo s cim to usporeditilp

Cekaj, ti samoprozvani veliki clockeru po brojevima nisi u stanju zakljucit da je to Geekbench 4? 

12 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark testov

Lako za mene kaj s ostalima, moglo se nadodati barem jedan intelov pandan ovim procesorima cisto za informaciju/usporedbu, neznam samo cemu facepalm, komentar ti je totalno suvisanlp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark testov

to su osnovne informacije tih procesora koje nisu namijenjene natjecanju čiji je veći.

tebe to muči...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark te
Anđeo bez falinge kaže...

to su osnovne informacije tih procesora koje nisu namijenjene natjecanju čiji je veći.

tebe to muči...

 o kakvom natjecanju pricas? izvlacis zakljucke iz guzice, ako su se napisale nekakve informacije i brojke pa treba imati neku referencu za usporedbu, no tebi je u interesu trolanje po forumu tebi mrzlih forumasa pa onda pises budalastine koje nemaju veze s icim cisto da nesto napises jer te nesto kopa u toj maloj glavici umjesto da budes korisnijilp

Intel Core™ i7 Forever
10 godina
offline
AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark testov

Stjepan je u pravu, meni kao laiku su ti podaci isprazni brojevi, bez da idem kopati i uspoređivati te podatke.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark te
Stjepanj kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

to su osnovne informacije tih procesora koje nisu namijenjene natjecanju čiji je veći.

tebe to muči...

 o kakvom natjecanju pricas? izvlacis zakljucke iz guzice, ako su se napisale nekakve informacije i brojke pa treba imati neku referencu za usporedbu, no tebi je u interesu trolanje po forumu tebi mrzlih forumasa pa onda pises budalastine koje nemaju veze s icim cisto da nesto napises jer te nesto kopa u toj maloj glavici umjesto da budes korisnijilp

 ti znas da ti apu jos dugo nece u laptope ?

i dva da amd stavi 78xx gpu unutar bio bi brzi od tog intelovog iris smeca

6 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark te
Entry Point kaže...

Stjepan je u pravu, meni kao laiku su ti podaci isprazni brojevi, bez da idem kopati i uspoređivati te podatke.

 Istina, vulgaris čitatelj nema i ne treba imati bazu podataka geekčmarka u glavi.

8 godina
online
AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark testov

Znači Ryzen 3 (najslabiji) na 4 corea 8T, za laptope!

Auuu kaj će tek biti sa Ryzen 5 i 7

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 18:52 (EricCartman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark te
.
Baci neku ponudu za bilo kakav ssd i 8gb ddr4 rama
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 19:02 (petarjukic).
8 godina
offline
Re: AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark te
Greška u pisanju teksta, nisu promijenili oznake
Baci neku ponudu za bilo kakav ssd i 8gb ddr4 rama
16 godina
offline
Re: AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark te
EricCartman kaže...

Znači Ryzen 3 (najslabiji) na 4 corea 8T, za laptope!

Auuu kaj će tek biti sa Ryzen 5 i 7

 A šta je zapravo Raven Ridge APU , dakle to su Zen/Ryzen ili Ryzen+ modeli,a ne Zen 2 ili buduči Desktop modeli 3000 serije.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-raven-ridge-apu/249954.aspx?page=0&jumpto=5514369&sort=asc&view=flat

 

Oznakama 3000 serija je tu, pod uvjetom da nisu krive informacije pa onda ionak nebitno.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx?page=258&jumpto=5806533&sort=asc&view=flat

 

"Raven Ridge arhitektura ne postoji", to je samo naziv serije prvih Zen/Ryzen APU modela.Ali kad te boli đon za napisanu vijest, eto tak to onda ispadne zbrčkani čušpajz.

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
8 godina
online
Re: AMD Ryzen 3000 Picasso APU-ovi na benchmark te
rambox kaže...
EricCartman kaže...

Znači Ryzen 3 (najslabiji) na 4 corea 8T, za laptope!

Auuu kaj će tek biti sa Ryzen 5 i 7

 A šta je zapravo Raven Ridge APU , dakle to su Zen/Ryzen ili Ryzen+ modeli,a ne Zen 2 ili buduči Desktop modeli 3000 serije.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-raven-ridge-apu/249954.aspx?page=0&jumpto=5514369&sort=asc&view=flat

 

Oznakama 3000 serija je tu, pod uvjetom da nisu krive informacije pa onda ionak nebitno.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx?page=258&jumpto=5806533&sort=asc&view=flat

 

"Raven Ridge arhitektura ne postoji", to je samo naziv serije prvih Zen/Ryzen APU modela.Ali kad te boli đon za napisanu vijest, eto tak to onda ispadne zbrčkani čušpajz.

 

 

 Znači to još nije Zen 2  a na kojem procesu će onda biti rađeni, pretpostavljam 14nm, i da li će onda biti 6 i 8-jezgrenih modela za laptope?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice