Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?

poruka: 13
|
čitano: 5.402
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?".
6 godina
offline
Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?

i svi ostali nakon njega

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
10 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?

Apple ne zna sta bi vise... Ukinu HP jack pa ga ostave na nekim uredjajima, pa nece USB-C pa ga stave na neke uredjaje, pa nece oled pa ga ipak stave pa nece velike mobitele pa naprave velike pa sad opet male..... Nemaju ideja i lutaju a prodaja pada.....

15 godina
offline
Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?

ima smisla. koji će mi q televizor u džepu? ovaj moj šaomi od 12,7 cm dijagonale radi i dalje i taman kad izdahne, sve će ponovo natrag na to ili manje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?

Neka daju iPhone SE u XS obliku i dat ćusve mobitele za to. Dosta je ovih tableta.

 
5 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?
Ajar kaže...

ima smisla. koji će mi q televizor u džepu? ovaj moj šaomi od 12,7 cm dijagonale radi i dalje i taman kad izdahne, sve će ponovo natrag na to ili manje. 

To je zanimljivo. Sve dimenzije na mobitelima su u SI jedinicama. Imaju 7 nm čip, 128 GB memorije, 4000 mAh bateriju, 149,1 mm visine, 7,8 mm debljine, 192 g težine, 3,5 mm audio priključak (ili ga nemaju) itd., samo je ekran 5,99".

 

Koji kurac i ekran nije 152,1 mm?

 

Iako bi trebao bit 125 mm!

42
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 13:05 (markoBT).
12 godina
offline
Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?

Pa jel nije iphone 8 4.7 incha ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?
MGloc kaže...

Pa jel nije iphone 8 4.7 incha ?

 Da je ali 4.7 incha na 16:9, dok bi novi iPhone SE trebao imati 4.7 na  19.5:9

 

Dakle, iPhone SE bio je jednako snažan kao i iPhone 6S (izuzev kamera i sl.), ali manji. Umjesto 4,7“, imao je 4,0“ zaslon kojim se lakše koristilo jednom rukom.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 13:38 (NiDJO7Z7).
15 godina
offline
Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?

Imam iPhone SE skoro godinu dana i preporodio sam se. Sve na dohvat palca. Za po doma komp i iPad. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?
Zato sam ja sretan sa svojim Samsungom A3 i ne treba mi ništa veće! Sve uredno šljaka već 2g. čak i baterija traje cijeli dan unatoč tome što ima mali kapacitet (za današnje standarde), jedino bi me veselilo više podatkovnog prostora i malo bolja kamera...čak mi ni samo 2GB RAM-a uopče ne smeta!
4.7' je za mene savršena dimenzija za mobitel tak da mislim da će mnogi biti presretni sa iPhone SE-2 !!!
Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.4.2019 9:29 (andi.cro).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?
Dead kaže...
Nitko sretniji od moje žene.

 zbog tebe, telefona ili oboje? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?

Znaš kako žene govore da je veličina bitna. Evo našla se još jedna stvar na koju se to odnosi

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?
Hrco kaže...

Imam iPhone SE skoro godinu dana i preporodio sam se. Sve na dohvat palca. Za po doma komp i iPad. 

 tako i ja , al sta je je mogli su te bezele smanjit pa bi bio veci ekran u tom malom kucistu. upravo to se nadam da ce i napravit, ostavit dimenzije kucista a stavit ekran od ruba do zuba 

 

ako to naprave ja cu svoj SE updejtat , ako ne, moze on izdrzat barem jos jednu godinu 

11 godina
offline
Re: Apple dogodine vraća 4,7" iPhone?
Tak je, ako reduciraju rubove oko ekrana ni 5,5" neće biti veliko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice