Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokrenuo s

poruka: 27
|
čitano: 6.931
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokrenuo s".
Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokrenuo s

Sve u svemu, dosadnije nego sam ocekivao. Nije da sam ocekivao da ce me nesto impresionirati, medjutim cekao sam nesto stvarno originalno.

 

News subscription postojao je i prije, nama doduse niti najmanje interesantan. Meni na pamet dodje pretplata na stripove i starije casopise, pa cak i playboy 😀, ali od toga nista.

 

Game susbcription vec postoji. Iako ce biti interesantno vidjeti kakve ce se to igre pojaviti gore. Problem je u tome sto je velika vecina mobilnih igara jedno veliko govno. Po pitanju funkcionalnosti jedan Atari 2600 je imao kompleksnije igrice od ovih virusoidnih klikadjija.

 

Virtualna kartica? Postoji. Koristim Revolut, toliko je dobra i pivoljna da cu otkazati mastercard. A aktivacija u 30 minuta, skeniranjem osobne.

 

Apple TV kod nas nije zazivio, pa ga je bedasto komentirati, ali ono sto me ocito jest cinjenica da ti za sve dostupne usluge treba enormna suma novaca. Tko je spreman placati samo TV program vise od 100 USD mjesecno (bez kupovine filmova) valjda zna zasto mu Apple TV treba.

 

Apple TV plus je opet nesto sto je vrlo slicno drugim servisima. Iskreno smatram da ovo bi moglo biti dobro. Naravno ako zanemarimo zagovornicu demokracije Oprah (koja je ovo godina, 1995??) I njenu borbu za prava (ubaciti bilo koju alternativnu skupinu special snowflakesa, posebice gender fluide i non binarye).

Vidjeti cemo kakve serije ce raditi Steven Spielberg. Mislim to bi stvarno trebalo biti dobro. A onda JJ Abrams (obiteljske drame s autima koji govore) i M Night Sljamalan. Nadam se da se opametio nakon onog novog tesko probavljivog sranja 😀

Ali kao sto je to slucaj s Netflixom i HBOm (Amazon nisam testirao), svaka serija ima dobru pocetnu epizodu, sredinu sezone i njen kraj. Sve ostalo su filleri koji se mogu preskociti.

Moj PC  
10 7 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren

Izjaviti da je mobilni gaming danas glupost je ... glupost.

5 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren

A gdje je to rekao?

8 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
Moja poruka odgovor je Zoranu, koji istina nije rekao glupost nego govno.
14 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
Umbel kaže...
Moja poruka odgovor je Zoranu, koji istina nije rekao glupost nego govno.

 druze, ako imas problema sa razumijevanjem, bolje citaj dvaput.

to sto ti navodis da:

Izjaviti da je mobilni gaming danas glupost je ... glupost

to on nigdje nije rekao, cak ni u obliku u kojem se kasnije ispravljas.

 

rekao je, a ja se s tim slazem, da je vecina igara za mobilne telefone sranje.

16 godina
offline
Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokrenuo s

Apple je nanjušio di leže novci. Za razliku od vremena kad je Jobs vladao, zadnjih godina Apple slijedi trendove, a ne postavlja ih. Sada idu u direktni fajt sa Netflixom i igračim servisima. Sve je to u redu, jer jedna stvar gdje je Apple uvijek bio kralj je kvaliteta implementacije postojećih usluga. Vidjet ćemo. Za glumce nije dugo bilo boljih vremena, svi su zaposleni . Ako će nam Apple dati visoku kvalitetu usluge za slične novce, zašto ne.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokrenuo s

Jedina dobra fora je ova uvodna špica koja je super napravljena u tom 70./80. stilu..

origin: mrxa
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokrenuo s

 je nanjušio gdje leže novci, samo dovoljno velika hrpa ne leži u Hrvatskoj 

 

Tako da se na moju žalost, ne nadam takvom nečem barem još najmanje dvije godine! 

Na kraju krajeva, pa niti njihov TV nam nije baš nešto too much dostupan/funkcionalan! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
Malto kaže...

Apple je nanjušio di leže novci. Za razliku od vremena kad je Jobs vladao, zadnjih godina Apple slijedi trendove, a ne postavlja ih. Sada idu u direktni fajt sa Netflixom i igračim servisima. Sve je to u redu, jer jedna stvar gdje je Apple uvijek bio kralj je kvaliteta implementacije postojećih usluga. Vidjet ćemo. Za glumce nije dugo bilo boljih vremena, svi su zaposleni . Ako će nam Apple dati visoku kvalitetu usluge za slične novce, zašto ne.

 Mobiteli su došli do zasićenja, novih uređaja na vidiku, a dioničari očekuju rast. Misli da to rade više stihijski, da svi budu sretni, novci i ozbiljnost također. Vjerojatno će proizvodi biti ok, ali sumnjam da mogu protiv Netflixa ili Amazona. 

Ja rekoh
11 godina
neaktivan
offline
Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokrenuo s

Ja mislim da su dosli prekasno.

 

Trebali su kupiti Netflix ili Disney, tako bi sigurno imali uspjeh.

Ovako, mislim da nemaju sanse jer treba napraviti sadrzaj, i to kvalitetan, a on ne moze doci preko noci.

Recimo da su kupili Disney, dobili bi gotovo pa neogranicen sadrzaj.

 

Sumnjam da imaju ikakve sanse

 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
flash6 kaže...
Umbel kaže...
Moja poruka odgovor je Zoranu, koji istina nije rekao glupost nego govno.

 druze, ako imas problema sa razumijevanjem, bolje citaj dvaput.

to sto ti navodis da:

Izjaviti da je mobilni gaming danas glupost je ... glupost

to on nigdje nije rekao, cak ni u obliku u kojem se kasnije ispravljas.

 

rekao je, a ja se s tim slazem, da je vecina igara za mobilne telefone sranje.

 eo, ja ću onda (izmjene i dopune): mobilni gaming jest glupost ali je (živa i vesela) lova. većina tih igara jest sranje, ako imaš više od 10 godina. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokrenuo s

Realno gledajuci,zasto bi netko placao arcade pretplatu? Ako te zanima neka igra tipa Candy Crush ili Cut the rope kupis je za 2 € umjesto da imas hrpu bezvezarija i obavezu da placas mjesecnu pretplatu na to, pa nije da igras AAA naslove ,nego se opustas u pauzama od 10 minuta ili u tramvaju uz neku no brainer igru. Sto se tice servisa za filmove tu sam skeptican,ali ne bih ih odbacio posto imaju veliku bazu uredjaja. Ali svatko tko zeli gledati HBO GO moze platiti 4.99 € i skinuti mobilnu aplikaciju da gleda film ili seriju tabletu,mobitelu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
flash6 kaže...
Umbel kaže...
Moja poruka odgovor je Zoranu, koji istina nije rekao glupost nego govno.

 druze, ako imas problema sa razumijevanjem, bolje citaj dvaput.

to sto ti navodis da:

Izjaviti da je mobilni gaming danas glupost je ... glupost

to on nigdje nije rekao, cak ni u obliku u kojem se kasnije ispravljas.

 

rekao je, a ja se s tim slazem, da je vecina igara za mobilne telefone sranje.

 Kad ti nemas problema sa razumijanjem onda valjda shvacas da tom tezom je i vecina igara za windowse sranje?

Ili to ne mozes shvatiti? 

12 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
Umbel kaže...
flash6 kaže...
Umbel kaže...
Moja poruka odgovor je Zoranu, koji istina nije rekao glupost nego govno.

 druze, ako imas problema sa razumijevanjem, bolje citaj dvaput.

to sto ti navodis da:

Izjaviti da je mobilni gaming danas glupost je ... glupost

to on nigdje nije rekao, cak ni u obliku u kojem se kasnije ispravljas.

 

rekao je, a ja se s tim slazem, da je vecina igara za mobilne telefone sranje.

 Kad ti nemas problema sa razumijanjem onda valjda shvacas da tom tezom je i vecina igara za windowse sranje?

Ili to ne mozes shvatiti? 

 

Želiš reći da je sve sranje osim pišanja u vjetar ?

 

 

15 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
Romano kaže...

Realno gledajuci,zasto bi netko placao arcade pretplatu?

Opcenito mi nije jasno kome bi ovo trebalo, pogotovo jer su sve igre na phoneu/tabletu na mikrotransakcijama, tj. na sustavu u kojem platis iznos od par dolara pa tek u igri content placas novcem.

 

Tako da ce sada korisnici imati dva sustava placanja (3 ako racunas igre koje se koliko toliko i moze igrati kad ih jednom platis), sto opet ne pokriva najpopularnije igre tipa Fortnite i PUBG.

 

Sto se streaminga tice, netko je vec izracunao da bi trebao davati oko 400$ mjesecno da plati sve servise za glazbu, igre i serije/filmove, jer je Apple servis vec 6 - sesti, veliki igrac na trzistu, dok se 7. i najveceg tek ocekuje - Disney. Uglavnom biti ce zanimljivo jer i Facebook vjerojatno gleda kako jos vise iskoristiti svoju bazu korisnika.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
mGT kaže...

 

 

Želiš reći da je sve sranje osimpišanja u vjetar ?

 

 

 i to je sranje. samo pišanje niz vjetar nije sranje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
protjeran
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
Ajar kaže...
flash6 kaže...
Umbel kaže...
Moja poruka odgovor je Zoranu, koji istina nije rekao glupost nego govno.

 druze, ako imas problema sa razumijevanjem, bolje citaj dvaput.

to sto ti navodis da:

Izjaviti da je mobilni gaming danas glupost je ... glupost

to on nigdje nije rekao, cak ni u obliku u kojem se kasnije ispravljas.

 

rekao je, a ja se s tim slazem, da je vecina igara za mobilne telefone sranje.

 eo, ja ću onda (izmjene i dopune): mobilni gaming jest glupost ali je (živa i vesela) lova. većina tih igara jest sranje, ako imaš više od 10 godina. 

 Nisi u pravu, ja ugodno zivim od mobilnog gejminga bez da previse radim. Da moram raditi "prave" igre dobro bi se oznojio, a slabo zaradio. 

13 godina
offline
Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokrenuo s

I'm sorry, is this some kind of a joke I'm too Android to understand!?

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
Nemojte da vam ovaj clanak i ovi komentari skrenu pozornost od prave istine, a to je da su mobilne igre jedno veliko govno.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
O_O_O kaže...
Ajar kaže...
flash6 kaže...
Umbel kaže...
Moja poruka odgovor je Zoranu, koji istina nije rekao glupost nego govno.

 druze, ako imas problema sa razumijevanjem, bolje citaj dvaput.

to sto ti navodis da:

Izjaviti da je mobilni gaming danas glupost je ... glupost

to on nigdje nije rekao, cak ni u obliku u kojem se kasnije ispravljas.

 

rekao je, a ja se s tim slazem, da je vecina igara za mobilne telefone sranje.

 eo, ja ću onda (izmjene i dopune): mobilni gaming jest glupost ali je (živa i vesela) lova. većina tih igara jest sranje, ako imaš više od 10 godina. 

 Nisi u pravu, ja ugodno zivim od mobilnog gejminga bez da previse radim. Da moram raditi "prave" igre dobro bi se oznojio, a slabo zaradio. 

 

To sto ti ti zivis od toga ne znaci da vecina igra nije uzasno losa.

 

Gale
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 13:32 (Legasus).
12 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Sve u svemu, dosadnije nego sam ocekivao. Nije da sam ocekivao da ce me nesto impresionirati, medjutim cekao sam nesto stvarno originalno.

 

News subscription postojao je i prije, nama doduse niti najmanje interesantan. Meni na pamet dodje pretplata na stripove i starije casopise, pa cak i playboy 😀, ali od toga nista.

 

Game susbcription vec postoji. Iako ce biti interesantno vidjeti kakve ce se to igre pojaviti gore. Problem je u tome sto je velika vecina mobilnih igara jedno veliko govno. Po pitanju funkcionalnosti jedan Atari 2600 je imao kompleksnije igrice od ovih virusoidnih klikadjija.

 

Virtualna kartica? Postoji. Koristim Revolut, toliko je dobra i pivoljna da cu otkazati mastercard. A aktivacija u 30 minuta, skeniranjem osobne.

 

Apple TV kod nas nije zazivio, pa ga je bedasto komentirati, ali ono sto me ocito jest cinjenica da ti za sve dostupne usluge treba enormna suma novaca. Tko je spreman placati samo TV program vise od 100 USD mjesecno (bez kupovine filmova) valjda zna zasto mu Apple TV treba.

 

Apple TV plus je opet nesto sto je vrlo slicno drugim servisima. Iskreno smatram da ovo bi moglo biti dobro. Naravno ako zanemarimo zagovornicu demokracije Oprah (koja je ovo godina, 1995??) I njenu borbu za prava (ubaciti bilo koju alternativnu skupinu special snowflakesa, posebice gender fluide i non binarye).

Vidjeti cemo kakve serije ce raditi Steven Spielberg. Mislim to bi stvarno trebalo biti dobro. A onda JJ Abrams (obiteljske drame s autima koji govore) i M Night Sljamalan. Nadam se da se opametio nakon onog novog tesko probavljivog sranja 😀

Ali kao sto je to slucaj s Netflixom i HBOm (Amazon nisam testirao), svaka serija ima dobru pocetnu epizodu, sredinu sezone i njen kraj. Sve ostalo su filleri koji se mogu preskociti.

 Frende mozes mi dati jos informacija vezano za tu karticu? Citao sam na njihovim stranicama, ali sigurno je puno korisnije doznati nesto od vlasnika iste, Hvala! 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
12 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
Ajar kaže...
mGT kaže...

 

 

Želiš reći da je sve sranje osimpišanja u vjetar ?

 

 

 i to je sranje. samo pišanje niz vjetar nije sranje. 

 Ovisi o i o tome bi se dalo raspravljati !

15 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
mGT kaže...

 Ovisi o i o tome bi se dalo raspravljati !

 ali ne tu. bolje tam, pod danom kad se uskrs strmoglavljuje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
neaktivan
offline
Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokrenuo s

Gledam tu komentare i zar nikoome volio apple ili ne, malo ne poraste kiselina da u želucu da Nigerija ima otključane Applove servise, a Hrvati ne. Pitam se neka pitanja,plačem i lupam glavom o kamen a kamenu ništa. Malo se zaostalo. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 23:20 (disk c).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
Umbel kaže...
flash6 kaže...
Umbel kaže...
Moja poruka odgovor je Zoranu, koji istina nije rekao glupost nego govno.

 druze, ako imas problema sa razumijevanjem, bolje citaj dvaput.

to sto ti navodis da:

Izjaviti da je mobilni gaming danas glupost je ... glupost

to on nigdje nije rekao, cak ni u obliku u kojem se kasnije ispravljas.

 

rekao je, a ja se s tim slazem, da je vecina igara za mobilne telefone sranje.

 Kad ti nemas problema sa razumijanjem onda valjda shvacas da tom tezom je i vecina igara za windowse sranje?

Ili to ne mozes shvatiti? 

 previse gledas hrvatske TV programe, pa si ocito pokupio whataboutizam ovdasnjih politkriminalaca

Re: Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokren
Bash kaže...

 Frende mozes mi dati jos informacija vezano za tu karticu? Citao sam na njihovim stranicama, ali sigurno je puno korisnije doznati nesto od vlasnika iste, Hvala! 

 

 

Naravno, u principu prije sam koristio Entropay. Kako se on odnedavno ugasio zbog XYZ razloga (mislim zbog novih pravila s EU) istraživao sam koje su druge mogućnosti za virtualnu VISA karticu.

Postoje još neke alternative (Moneybookers ili slično, ne mogu se sad sjetiti svih), međutim niti jedna od tih nije omogućavala ono što meni treba - da jednostavno povežem Maestro karticu s virtualnom VISAom.

 

Prilikom registracije za Revolut (radi samo na mobilnim uređajima), mora se potvrditi autentičnost unesenih podataka. Tu se preko aplikacije skenira prva i druga strana osobne karte, i kroz 30ak minuta račun je aktivan.

Tada će se kreirati virtualna VISA kartica (broj kartice i CVV su jedino bitni). Novci se uplaćuju na karticu preko nekoliko mogućih načina, međutim meni je bilo najbitnije da sam mogao preko ZABA Maestro kartice. 

 

Jednom kad se plati koristi se Revolut kao obična VISA kartica, gdje god ti treba na internetu. Iskreno ne znam da li je moguće plaćati u marketu primjerice ili slično (nije mi nikad trebalo), treba malo vidjeti.

12 godina
offline
Apple izdao virtualnu kreditnu karticu, pokrenuo s

Razumijem, a premium je to + fizicka kartica, zdravstveno ono osiguranje itd itd... Zanima me da li to zdravstveno mogu koristit i kod nas za npr posjet doktoru ili?

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice