Apple za jesen sprema entry-level MacBook

poruka: 6
|
čitano: 2.887
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple za jesen sprema entry-level MacBook".
Apple za jesen sprema entry-level MacBook

Bezicni punjac za 200 dolara ...?! Jebote mislim stvarno moras biti totalna tuketina da toliko novaca das za najobicniji punjac. Kad ce alternativni wireless punjaci doci do maksimalno 500kn, 50 usd ili slicno.

 

Ima i samsung svoj licencirani wireless charger, ali oni su ipak nesto pristojniji, mislim da ga naplacuju cca 300kn ili slicno.

 

200 dolara za punjac, ma goni se u k.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple za jesen sprema entry-level MacBook
Zoki,
to je Apple. Sigurno je perfektan, trajat će doživotno i puniti više uređaja odjednom bez obzira gdje ih staviš i kako ih okreneš. Plus, ne smetaju mu debele futrole. Dobar punjač za jedan uređaj košta oko 50-60 usd pa ti računaj...
Ja rekoh
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple za jesen sprema entry-level MacBook
Suska se da ce njihov charger imati A chip kojo ce omoguciti međusobnu komunikaciju više uređaja koji se u tom trenutku pune - npr na iphoneu ce ti biti prikazano i punjenje watcha i onih njihivih wireless slusalica. E sad da li to i dalje vrijedi tih 200$...po meni ne🤨
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
5 godina
protjeran
offline
Re: Apple za jesen sprema entry-level MacBook
U, jbmti, orijentiraju proizvodnju na jadnike. Kriza je, ha?
Više nikada neće Ogrizak u moju ruku!
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple za jesen sprema entry-level MacBook
Aa-d00d:

Upravo tako, to je pokazano na predstavljanju. Još kad bi se iphone mogao postaviti tako da se puni do 70-80%, bilo bi perfektno.
Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple za jesen sprema entry-level MacBook
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Bezicni punjac za 200 dolara ...?! Jebote mislim stvarno moras biti totalna tuketina da toliko novaca das za najobicniji punjac. Kad ce alternativni wireless punjaci doci do maksimalno 500kn, 50 usd ili slicno.

 

Ima i samsung svoj licencirani wireless charger, ali oni su ipak nesto pristojniji, mislim da ga naplacuju cca 300kn ili slicno.

 

200 dolara za punjac, ma goni se u k.

 To je cijena bez poreza, marže i tako dalje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice