Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

poruka: 97
|
čitano: 16.191
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira ".
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Paolo Maldini kaže...

Jedno je pamtiti datume a drugo promatrati piramide, Notre Dame ili Partenon kao hrpu kamenja koju treba rasturiti bez trunke žaljenja. Alarmanta je činjenica da nisi usamljen u takvim mislima.

Paolo Maldini, de se ti obrane! A mogao bi i u trenere...

 

inace, pricamo o pisljivoj crkvi staroj pisljivih 600 godina! tvorevini trenutne civilizacije..... i oprosti ali imam pravo pljuvati po svome, ako to ti smatras dijelim svoje kulturne bastine, europske bastine, kojoj i mi pripadamo, oprosti ali imam pravo pljuvati svoje! ok?

drva i kamenje :D

 

nemoj mi molim te u isti kontekst stavljati nesto sto sa nama nema veze, i izricati u moje ime nesto sto ja nisam rekao! ok?

6 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
warhammer kaže...
 Vecini stanovnistva kontinenta bilo je bolje pod kolonijalizmom ! 

 

Isto se može reći za Američke domorodce, pitanje je kako su živjeli prije kolonijalizma?

15 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

ovdje je to prekrasno pojašnjeno: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
love2ml86 kaže...
warhammer kaže...
 Vecini stanovnistva kontinenta bilo je bolje pod kolonijalizmom ! 

 

Isto se može reći za Američke domorodce, pitanje je kako su živjeli prije kolonijalizma?

pa cuj keyboard humanitarac pravila nisu univerzalna, drugacije je bilo u Africi gdje se kolonijalizam oslanjao na lokalne  dinastije,europljani su se masovno samo naseljavali u Juznoj Africi, a drugacije u Amerikama koju su europljani naseljavali ,cak je razlika u odnosu prema nativnom stanovnistvu  kolonijalnih rezima Britanaca ili Francuza i onog odnosa katolickih fanatika Spanjolaca 

 

 

U Sjevernoj Americi nativni amerikanci su ispali naivni jer su pruzili ruku prijateljstva ,mir i zemlju europskim imigrantima koji su bjezali od vjerskih ratova ,gladi,losih feudalnih vlada itd ... moze se reci da je karma stigla europljane !

 

sorry na offtopicu ali iritiraju me ovi ,,humanitarci ; ljudi ce platiti obnovu katedrale oni pizde ima gladnih ,i ima ih da ne bude nesporazuma ! ,na onu prekrasnu sliku sjene crne rupe takodjer su potroseni milijuni i opet ,,humanitarci ,, pizde ima gladnih ! 

 

 

 

 

 

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 18:13 (warhammer).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
LudaRajcica kaže...
Paolo Maldini kaže...

inace, pricamo o pisljivoj crkvi staroj pisljivih 600 godina! tvorevini trenutne civilizacije..... i oprosti ali imam pravo pljuvati po svome, ako to ti smatras dijelim svoje kulturne bastine, europske bastine, kojoj i mi pripadamo, oprosti ali imam pravo pljuvati svoje! ok?

 nije ok, al ka prvo ne seri i ne pljuj na internetu bez da ista znas ili razmisljas... moga si u osnovnoj naucit da je katedrala Notre-Dame stara ~800 godina (tocnije, 856 godina je proslo od pocetka izgradnje)
ka drugo, odakle ti uopce obraza tako pljucat po svemu, po tuđoj kulturi, po tuđoj tradiciji...

7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
@Ivan(4)
Ne rugam se ja arapskoj civilizaciji, nego se rugam modernoj muslimanskoj mitomaniji kako zapad i čovječanstvo praktički sve živo duguju islamu. Vjerojatno nisi gledao film o 1001 islamskom izumu... Nevjerojatne bajke.

Znam ja dobro za te činjenice koje spominješ, ali reći da današnje znanosti i civilizacije ne bi bilo bez islama, a u istom dahu reći da bi naseljavali svemir da nije bilo kršćanstva je u najmanju ruku KOMIČNO.
Pa dovoljno je vidjeti da su i danas najzaostalije zemlje na svijetu po svim parametrima islamske. A najnaprednije "kršćanske".
8 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

zapad napredak duguje francuskoj revoluciji i prosvetiteljstvu ...  renesansi 

 

Da je zapad ostao krscanski danas bi europljani bili mentalno na nivou arapskih kraljevina a narocito katolici  koji bi bili mentalno degradirani poput Saudijaca !

waaagh
 
9 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

Ovo je sve sta cu rec na ovu temu 

Moj PC  
2 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Neuk kaže...
....A najnaprednije "kršćanske".

najnaprednije zemlje su sekularne

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

Ovo je trebalo davno srusiti svjesno. objekat pun satanizma grotesknih figura i gadosti fujjj 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
@Louis Pluto

Čuj to? A gdje su nikle te sekularne države? Sve redom po Bliskom Istoku
Africi i Aziji...

Svi se čude kao pura dreku kako to da su najnaprednije i najpoželjnije države one nastale u judeokršćanskom kulturnom i civilizacijskom krugu.

Zašto nisu negdje drugo?
Što im danas priječi?
7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Neuk kaže...
@Louis Pluto

Čuj to? A gdje su nikle te sekularne države? Sve redom po Bliskom Istoku
Africi i Aziji...

Svi se čude kao pura dreku kako to da su najnaprednije i najpoželjnije države one nastale u judeokršćanskom kulturnom i civilizacijskom krugu.

Zašto nisu negdje drugo?
Što im danas priječi?

 japan, južna koreja, tajvan, singapur... ubrzo i kina?

 

nikle su na temeljima grčke demokracije i filozofije i razvile se sa slobodomislećim građanstvom i usprkos kršćanstvu (dakle trebalo je državu odvojiti od kršćanstva a za to su bili potrebni vijekovi od renesanse, prosvjetiteljstva do danas)

 

da ponovim warhammerov upis s kojim se slažem, osim o mentalnoj degradaciji...

Da je zapad ostao krscanski danas bi europljani bili mentalno na nivou arapskih kraljevina...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 21:30 (Louis Pluto).
7 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
warhammer kaže...

zapad napredak duguje francuskoj revoluciji i prosvetiteljstvu ...  renesansi 

 

Da je zapad ostao krscanski danas bi europljani bili mentalno na nivou arapskih kraljevina a narocito katolici  koji bi bili mentalno degradirani poput Saudijaca !

 Velika Britanija je kao monarhija, krscanska, postala najmocnije carstvo koje svijet pamti. Industriska revolucija? Sve to kao krscanska monarhija. Ideja na kojoj je zasnovano to carstvo je bila 3C: Christianity, Commerce and Civilisation. Kako to? USA, ona koja je poslala covjeka na mijesec, predsijednik te zemlje u to vrijeme je dao zakletvu sa rukom na bibliji. Spanjolski kralj jos prije svega toga financirao otkrivanje novog svijeta, spanjolski i protugalski moreplovci oplovljavaju svijet. Rusko krscansko crastvo istrazuje i donosi civilizaciju u najudaljenije dijelove svijeta, sibirska prostranstva.

 

Svi su oni bili mentalno degradirani kao saudijci?

 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
@Louis Pluto

Jašta... Japanci, J.Koreja itd su divne zemlje. Samo bi se i sad kamikaze raznosile po Mandžuriji da ih Uncle Sam nije primirio Debelim Dječakom.
Ne omalovažavam ničiju kulturu, samo ne mogu te glupe priče kao da je Prosvjetiteljstvo palo sa nebesa i industrijska revolucija i tiskarski stroj....
Sve je to kao "slučajno" na Zapadu.

Velika Britanija i danas monarhija kojoj na čelu može biti samo Anglikanac, a u familiju ne može prismrdit katolik. Po zakonu ne može.

Glede Antike i Rima... Pa u pravu si, udarili su temelje znanosti, filozofiji i demokraciji, ali reci mi molim te kako se te tekovine antičke Grčke i Rimskog Carstva nisu primile u drugim krajevima? Kako ih je samo Zapad razvio?

Uostalom i Grci i Rimljani su bili mnogobošci, i dosta korumpirani. Pročitaj Sokratovo suđenje pa ćeš vidjeti da to društvo nije bilo baš najsavršenije. Ali je ipak udarilo temelje modernoj zapadnoj civilizaciji.

Stalno se mantra kako su "sve religije iste"...jesu li baš? Baš sve? I baš iste u svemu? Pa kako je kršćanstvo unazadilo svijet? Pa jebemu kako taj svijet nije procvijetao tamo gdje nije bilo kršćana?
Što je Guttenberg baš u kršćanskoj zemlji izumio tiskarski stroj?
Zašto se armirani beton baš u kršćanskoj engleskoj izumio? Zašto je naš isusovac Ruđer Bošković baš prvi čovjek koji je proračunao kupolu Sv.Petra u Vatikanu i tako praktički čovjek izumio znanost statike? Prije njega se radilo po iskustvu, a on prvi napravio račun.
Pa kako to da je baš katolička crkva stvorila prva sveučilišta (govori li ti išta Bologna?)

Eto daj neki smislen odgovor zašto u drugim krajevima svijeta gdje nije bilo kršćanstva nije procvjetala znanost, umjetnost, sloboda i ljudska prava?

Kako to da LGTB pokret, feminizam, ovo ono, sve nastade u zemljama sa kršćanskim temeljima? Zasto ne drugdje?
16 godina
online
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

Kaj brijete vi nepismeni?

Istočnjaci su pisali i čitali dok su evropćani se još verali po drveću i jeli buhe jedni s drugih.

Pogani vikinzi su, kao i eskimi, plovili između dva kontinenta još daleko prije nego su prljavi crkvenjaci imali papu (vrhovnog svećenika, odabranog od Boga) koji je ševio svoju kćer.

Ovakvim nazadnim stavovima samo dajete za pravo rulji koja ne cijeni vlastitu povijest i ne razumiju važnost umjetnosti u ljudskoj povijesti.

Bez umjetnosti nema kulture, bez kulture nema čovječanstva. Bez toga smo samo životinje, koje se hrane i razmnožavaju.

Zapadna kultura niti je jedina, niti je dominantna. To samo kada si malen u glavi možeš brijat gluposti tipa "zapad je najveći i najjaći".

Gledam te!
 
8 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Veliki Brat kaže...

Kaj brijete vi nepismeni?

Istočnjaci su pisali i čitali dok su evropćani se još verali po drveću i jeli buhe jedni s drugih.

Pogani vikinzi su, kao i eskimi, plovili između dva kontinenta još daleko prije nego su prljavi crkvenjaci imali papu (vrhovnog svećenika, odabranog od Boga) koji je ševio svoju kćer.

Ovakvim nazadnim stavovima samo dajete za pravo rulji koja ne cijeni vlastitu povijest i ne razumiju važnost umjetnosti u ljudskoj povijesti.

Bez umjetnosti nema kulture, bez kulture nema čovječanstva. Bez toga smo samo životinje, koje se hrane i razmnožavaju.

Zapadna kultura niti je jedina, niti je dominantna. To samo kada si malen u glavi možeš brijat gluposti tipa "zapad je najveći i najjaći".

 Tvoj je komentar baš oličenje pismenosti i veličine. 

15 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

Iskreno nisam odigra niti jedan AC do sada...

Jel ima smisla igrati sve nastavke.

Dal je dovoljno krenuti od ovog besplatnog Unitya itd??

Pretpostavljam da su Origins i Odyssey zasebni?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

ih baš Rvat'ne budu pljuvali po onima istočno..

 

nemojte, svi vaši HDZ-ovski očevi (mislim da je ipak tu mlađa ekipa, mlađa bar 15 g. od mene) su zadnji tjedan vadili iz zakutaka ormara partijske knjižice kad su Kinezi obilazili Rvatistan, i kao nekad Veliki Bijeli Bwane po Africi, dijelili staklene perlice...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
toxic kaže...

Iskreno nisam odigra niti jedan AC do sada...

Jel ima smisla igrati sve nastavke.

Dal je dovoljno krenuti od ovog besplatnog Unitya itd??

Pretpostavljam da su Origins i Odyssey zasebni?

Assasins Creed 2 ima dva standalone nastavka.

Assassins Creed 3 je povezan s četvrtim dijelom, Liberationom i AC Rogueom.

Ostali Assassini su sami za sebe.

Sve Assassine dijeli nekakva priča u modernom vremenu, ali ona je realno nebitna i zbrčkano prikazana.

 

Ako hoćeš preporuku AC2 "trilogija" je meni najbolja. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 9:15 (Paolo Maldini).
9 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Cudno kako se ljudi vežu uz Francusku. Bude teroristički napad svi su po odmah uz Francusku. Izgori Notre dame svi se odmah uspanicili. Cudno kako smo se ogradili. Mi smo zapadnjaci, Europljani, sve europsko je i naše. Da izgori Budin zlatni hram na Šri Lanci vjerojatno nebi ni culi za to, nebi nitko ništa donirao. Nisam cuo da je itko zalio ili donirao ista kad je ISIS uništio rimski hram u Palmiri. Kao i obicno gledamo na sebe i svoje dvoriste.
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Neuk kaže...
@Louis Pluto

Jašta... Japanci, J.Koreja itd su divne zemlje. Samo bi se i sad kamikaze raznosile po Mandžuriji da ih Uncle Sam nije primirio Debelim Dječakom.
Ne omalovažavam ničiju kulturu, samo ne mogu te glupe priče kao da je Prosvjetiteljstvo palo sa nebesa i industrijska revolucija i tiskarski stroj....
Sve je to kao "slučajno" na Zapadu.

Velika Britanija i danas monarhija kojoj na čelu može biti samo Anglikanac, a u familiju ne može prismrdit katolik. Po zakonu ne može.

G

  velika britanija je danas monarhija na papiru a sav utjecaj ima parlament, henry viii je odjebao katoličku crkvu i ustanovio vlastitu "Supreme Head on earth of the Church of England", u engleskoj je crkva pod direktnom upravom krune a ne obrnuto...

 

imperijalizam i ratni zločin apsolutno nije izum japanaca... a što su to radili japanci a da prije toga nisu englezi po indijama ili belgijci po kongoima primjerice? inače divne kršćanske kulture...


...dogodilo se građanstvo i bogatstvo zahvaljujući trgovini sa istim tim istokom koji je napredovao (za vrijeme islamskog zlatnog doba, za razliku od europskog mračnog srednjeg vijeka), razmjena ideja, ponovno otkrivanje starih, višak sredstava, oslobođenje od vjerskih predrasuda, želja da bude bolje na ovom svijetu a ne onom... nije čudo da je renesansa prvo počela u italiji, ima perfektan položaj baš za trgovinu

Neuk kaže...

Glede Antike i Rima... Pa u pravu si, udarili su temelje znanosti, filozofiji i demokraciji, ali reci mi molim te kako se te tekovine antičke Grčke i Rimskog Carstva nisu primile u drugim krajevima? Kako ih je samo Zapad razvio?

Uostalom i Grci i Rimljani su bili mnogobošci, i dosta korumpirani. Pročitaj Sokratovo suđenje pa ćeš vidjeti da to društvo nije bilo baš najsavršenije. Ali je ipak udarilo temelje modernoj zapadnoj civilizaciji.

 grčka demokracija je europsko nasljeđe i nema apsolutno nikakve veze sa crkvom niti ikakvom religijom... niti jedno društvo ili društveno uređenje nije savršeno i svugdje ima demagoga ne samo u antičkoj grčkoj, svjedoci tome smo i danas

Neuk kaže...

Stalno se mantra kako su "sve religije iste"...jesu li baš? Baš sve? I baš iste u svemu? Pa kako je kršćanstvo unazadilo svijet? Pa jebemu kako taj svijet nije procvijetao tamo gdje nije bilo kršćana?
Što je Guttenberg baš u kršćanskoj zemlji izumio tiskarski stroj?
Zašto se armirani beton baš u kršćanskoj engleskoj izumio? Zašto je naš isusovac Ruđer Bošković baš prvi čovjek koji je proračunao kupolu Sv.Petra u Vatikanu i tako praktički čovjek izumio znanost statike? Prije njega se radilo po iskustvu, a on prvi napravio račun.
Pa kako to da je baš katolička crkva stvorila prva sveučilišta (govori li ti išta Bologna?)

Eto daj neki smislen odgovor zašto u drugim krajevima svijeta gdje nije bilo kršćanstva nije procvjetala znanost, umjetnost, sloboda i ljudska prava?

Kako to da LGTB pokret, feminizam, ovo ono, sve nastade u zemljama sa kršćanskim temeljima? Zasto ne drugdje?

 religija unazađuje današnji svijet, pogotovo abrahamska gdje se radi bezveznih dogmi ljudima oduzimaju prava (da stupe u brak primjerice, lgbt)... lgbt, feminizam ovo, ono se dešava u sekularnim zemljama i usprkos dominantnoj religiji

 

što se dešavalo za vrijeme srednjeg vijeka? gdje je napredak koji su imali u islamskom svijetu (zlatno doba islama)?

 

što u europi postoji u protoznanosti od aristotela do kopernika? gotovo ništa osim znanja o tome koliko anđela stane na vrh igle, nešto prava i medicine,
istina, postoje sveučilišta, reciklira se aristotel i antičko znanje, tekstovi prevedeni s grčkog u latinski pa u arapski ponovno se prevode na latinski, moderna matematika dolazi sa istoka...


roger bacon, čovjek otkrije barut (nezavisno od kineza), optika etc. i završi u petnaestogodišnjem pritvoru radi prakticiranja alkemije... kopernikova djela o kretanju nebeskih tijela se objavljuju posthumno...

 

zašto je gutemberg...? zašto pola neba ima arapsko nazivlje...? bolje pitanje bi ti bilo zašto su baš antički grci od svih naroda postavili temelj modernog svijeta, radi mnogoboštva? moš' mislit... gotovo svi koncepti modernog svijeta svoje prapočetke imaju u antičkoj grčkoj a gdje su danas? potpuno nebitna nacija da ih nema svijet ne bi ni primijetio... povijesna datost, splet okolnosti... više zemljopisni položaj nego išta drugo...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 12:49 (Louis Pluto).
16 godina
online
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don

toxic Možeš početi od Unityja. Suštinski, i ovo i nije neki spoiler (ali 'ajde da zasivim reda radi) u igri si osoba koja gleda / igra istorijski VR spektakl i dokle god si u njemu (a 99% vremena jesi), pratiš standalone priču; trik je da je taj VR najvećim delom realna rekonstrukcija vremena i događaja i da se u njoj kriju potencijalno bitne informacije. Kako je takva rekonstrukcija moguća i zašto i kako informacije koje se traže mogu biti bitne za današnje vreme je objašnjeno u prva dva nastavka (AC i AC2).

 

Inače, AC i AC2 su igre koje najsrdačnije preporučujem. Napomena je da prvi deo ima jošuvek blago nedorađenu mehaniku, dok jednim delom radnja postaje repetitivna, no gameplay je i dalje zabavan, priča, setting i likovi su vrhunski... i meni je možda najdraži (odigrao sam ga više puta i baš ovih dana razmišljam da krenem ponovo ispočetka). Drugi je značajno ispoliraniji i lepo se nadovezuje na prvi. Sa te dve igre, serijal se i dalje držao originalnog plana da bude trilogija, dok je nakon njih prešao na "pravimo igre dokle god bude interesovanja", tako da su što se tiče globalne priče najbitniji, najkonkretniji i imaju najviše smisla, pa ih, ako ikada budeš imao vremena, probaj, a posle toga se svi ostali nastavci mogu igrati manje više nasumično.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 12:56 (Ivan(4)).
7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Louis Pluto kaže...

 
Zapanjujuća ignorancija i neznanje. 
Nemam vremena sada te podučavati povijesti, a i otišli smo predaleko u offtopic (da ne bi fasovali karton).

Prijedlog: valjalo bi se premjestiti na drugu temu, ili otvoriti novu temu da se baš ove teme mogu raspraviti i razbiti svi leftardski mitovi.
Ako nađeš takvu temu, javi da tamo nastavimo. Ovdje već riskiramo suspenziju

Pozz

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 13:23 (Neuk).
7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Neuk kaže...

Nemam vremena sada te podučavati povijesti, a i otišli smo predaleko u offtopic (da ne bi fasovali karton).

ne pizdi... ili raspravljaj ili ne raspravljaj, koji si mi kujac postavljao tolika pitanja ako se bojiš kartona? i krati citat...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 13:09 (Louis Pluto).
7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Louis Pluto kaže...
Neuk kaže...

Nemam vremena sada te podučavati povijesti, a i otišli smo predaleko u offtopic (da ne bi fasovali karton).

ne pizdi... ili raspravljaj ili ne raspravljaj, koji si mi kujac postavljao tolika pitanja ako se bojiš kartona? i krati citat...

 
Prva stvar, nauči se komunicirati. Druga stvar, ova rasprava je izašla iz okvira teme, a nije se jednom dogodilo da popusim karton zbog toga.
Za mene je ova rasprava na ovom mjestu završena. Pogotovo ako misliš na takav razgovarati.

Otvori novu temu, ili mi linkaj već otvorenu pa da raspravljamo.

7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Neuk kaže...
Prva stvar, nauči se komunicirati. Druga stvar, ova rasprava je izašla iz okvira teme, a nije se jednom dogodilo da popusim karton zbog toga.

Za mene je ova rasprava na ovom mjestu završena. Pogotovo ako misliš na takav razgovarati.

Otvori novu temu, ili mi linkaj već otvorenu pa da raspravljamo.

 

 ok, zašto si mi postavio tolika pitanja ako se bojiš kartona?

 jesi li želio da ti ne odgovorim?

 

pitanja koja sam sam postavio u op su ili odgovorena od mene samog ili su retorička

tako da...

 

zašto bih ja otvarao temu kako bi ti reagirao na iznešeno?... otvori je sam

 

kako želiš da ti se obraćam a da ti ne povrijedim osjećaje uz tolike nelogičnosti koje nerviraju...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 13:35 (Louis Pluto).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don

Kad je poruka uređivana?

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 18:44 (Mad-Max-X).
8 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
OMG koliko lupetanja.
Čim se tema barem rubno dotakne religija, društva i civilizacija, krene laprdanje bez kraja i konca, pa iskoče ksenofobi i šovinisti.
Dajte ohladite! Ne dijelite ljude ni na koji drugi način osim na dobre i loše. Sve drugo su umjetne podjele na "naše dobre" i one "druge loše".
Puna mi je kapa "naših dobrih" koji nas tlače i unazađuju godinama, stoljećima.
Ovdje je tema počela marketinškim tirkom, a završila ratom religija...
Pa vi lupajte palce dolje...
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 21:47 (Macumba).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 2:29 (xDISORDERx).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
LudaRajcica kaže...

Ova nakupina kamena i drva koja je izgorila prilican je dokaz koji ukazuje na disfunkcionalnost naseg drustva ali i nerazvijenost homo sapiensa kao "ljudske" rase.

 

Na zalost, daleko smo mi od definicije covijeka, puno vise nalikujemo nekom primitivnom bicu. Za nebitne stvari, kamenje i drva (crkva) cemo odmah naci novaca i rjesenja, nema beda, evo ih, miljarderi, filantropi, megalomani djele lovu, ponavljam za kamenje i drva.

 

Kada je neki sugradjanin siromasan, nema novaca da si djecu skoluje, kada je netko dijete bolesno.... di su miljarde? di su filantropske kretencine? Tada narod mora sakupljati milione, ah, da.... nisu u pitanju kamenje i drva (crkva) u pitanju je samo ljudska sudbina, zivoti... jebes to, ljudi stalno umiru i radaju se novi.... al Notre Dame je jedan, vrijedna i bitna nakupina kamenja i drva....

 

 

Za kojih par tisuca godina smijati cemo se ovoj eri, eri majmuna koji samoga sebe uvijerava da je covijek a zapravo, debil na dvije noge kojem je kamenje bitno, tradicija bitna, drva bitna..... al ljudski zivot tko jebe! DEBIL, daleko od covijeka! daleko od humanog bica!

 

 

kamen

 Ljudski život ?

Onaj što u Africi godinama financiramo pa jedino što smo dobili je povećanje stanovništva sa manje od 250 milijuna do 1,5 milijardu u 50ak godina..

I sve što smo dobili je milijardu i pol ljudi koje mi moramo financirati da ne umru od gladi.

To je bacanje novca a ne građevine.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2019 13:15 (MadDogMattis).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice