Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od brač

poruka: 12
|
čitano: 3.641
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od brač".
5 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od brač

Prvi!

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od brač

> 61: dodatno: udovice žive dulje od supruga, a neženje najdulje - čak tako dugo dok ne umru. 

 

> 62: ja imam tzv. "mesarski sindrom": svi su mi samo zbroj dijelova (po kategorijama), neovisno o ičemu. 

 

> 63: to znači da je dr. frankenstein u nečemu pogriješio, iako je dobio željen rezultat. 

 

> 64: ok, to vrijedi za kilklope. a kad imamo dva oka u jednoj glavi (ili nedajbože treće)? 

 

> 65: ovo je kvarna navlakuša. još smo se u srednjoj školi zajebavali s time i 99% ih je pokušalo unatoč i usprkos. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od

Kaj se tiče 65, znam ja dvojicu braće koji mogu to, i još i obojica mogu rukom dotaknuti kontra rame od iza leđa i presavinuti palce unatrag da stoje paralelno s  rukom.

Fascinantno, a normalne su građe, nije da su kosturi pa da mogu tak nekaj.

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od
fer-de-lance kaže...

Kaj se tiče 65, znam ja dvojicu braće koji mogu to, i još i obojica mogu rukom dotaknuti kontra rame od iza leđa i presavinuti palce unatrag da stoje paralelno s  rukom.

Fascinantno, a normalne su građe, nije da su kosturi pa da mogu tak nekaj.

 

 

 isukrste. ja jedva načinim stoj na nogama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
online
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od brač

 

Doc razbija predrasude u vezi medicine i okolo nje, jer mnogi ljudi danas svoje znanje crpe iz popularne kulture(filmovi...).

 

Mene bi zanimalo objašnenje one situacije što se isto tako može vidjeti u filmovima...

...avion leti(-znači nema hitne pomoći u blizini) ,čovjek  odjednom počne gušiti ili doživi srčani napad, masaža srca ne pomaže, pa onda mu na vratu nožićem ekipa oko njega kaj mu pomaže, rezreže rupu na vratu  i stave cjevčicu ili neku slamku...Da, bi preživio, odnosno da može normalno disati......

Jel' može objašnjenje te situacije, te da li ona realna?

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od
To je traheotomija i nema veze sa srčanim udarom, nego s blokadom dišnih puteva. Može se izvesti priručnim sredstvima, ali velike su šanse povrede glasnica i da pacijent izgubi mogućnost govora.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od
fer-de-lance kaže...

Kaj se tiče 65, znam ja dvojicu braće koji mogu to, i još i obojica mogu rukom dotaknuti kontra rame od iza leđa i presavinuti palce unatrag da stoje paralelno s  rukom.

Fascinantno, a normalne su građe, nije da su kosturi pa da mogu tak nekaj.

 

 

 Pics or it didn't happen.

- Psiho246
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od

Ima negdje neko objašnjenje za 61?

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od
Psiho246 kaže...

 Pics or it didn't happen.

 Na žalost, odselio sam se, ne viđam ih više, jedan je u švabiji, a drugi u Rijeci.

Ali možda imam negdje sliku na kojoj presavija prst, budem pogledal.

 

 

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od brač

Doc, ja sam 11 godina stariji od svoje žene. Kakve su moje prognoze glede životnog vijeka? @#64: Sadašnji mobiteli i fotoaparati su cca 20-ak MP. Treba još puuuno raditi da se dostigne rezolucija ljudskog oka. A zamislite da vidimo kao sokol - 3-5 puta oštrije od ljudskog vida.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 12:57 (učo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od
učo kaže...

Doc, ja sam 11 godina stariji od svoje žene. Kakve su moje prognoze glede životnog vijeka? 

 tajna moje dugovječnosti je u tome što je ona uvijek prva probala gljive. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#13) - Od

#61
Postoji studija koja kaze da brak ima vecu sansu da uspije ako su partneri iste/slicne dobi, vidi npr.:
https://www.theatlantic.com/health/archive/2014/11/why-to-marry-someone-your-own-age/382520/

Ekstrapolirajuci ovo gore, razlika dobi od 7-9 godina znaci 20-30% vecu sansu da ce doci do razvoda, a sam brak ima pozitivan efekt na dugovjecnost. Pa se pitam kako je studija radjena, tj. je li ovo uzeto u obzir ili je statistika radjena samo na osnovu onih koji su uspjeli do smrti ostati u braku.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice