Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

poruka: 30
|
čitano: 6.375
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub".
5 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

#157

#158

zahvaljujući tome smo dominantna vrsta na planeti:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

po Vakuli vikend je kao naručen za prosunčat veseljka..makar na balkonu #158

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne
#157
#158
Zato afro-afrikancima je veseljko ko slonova surla

Zato nas euro-europljane kaznilo... nema sunca...ledeno pa moramo biti obučeni....pa se veseljko smanjio...ušao trajno u sebe
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

Ima stvarno kretenskih naljepnica po autima. Nisam ni obracao paznju na to, tek mi je sad sinulo kad sam ovo procitao...

Freak Show Inc.
 
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne
Friday kaže...

Ima stvarno kretenskih naljepnica po autima. Nisam ni obracao paznju na to, tek mi je sad sinulo kad sam ovo procitao...

 također. i pogodio je u sridu...što čudniji hibrid egzotičnog imena, to veća naljepnica.  

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne
torrente kaže...
Friday kaže...

Ima stvarno kretenskih naljepnica po autima. Nisam ni obracao paznju na to, tek mi je sad sinulo kad sam ovo procitao...

 također. i pogodio je u sridu...što čudniji hibrid egzotičnog imena, to veća naljepnica.  

 

O da, imena su takva da ce ta djeca kad se u odrasloj dobi budu upoznavala s nekim morati ljude uvjeravati da nisu bila nezeljeno dijete.

Freak Show Inc.
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub
Ovo s dojkama (br. 157) je jasno. Riječ je o tome da se ljudi pare odnaprijed, licem o lice. To se opet tumači time da je muškarac morao gledati da ga (ih) ne napadne u viskoj travi kakva životinja.
 
7 0 hvala 3
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne
danen kaže...
Ovo s dojkama (br. 157) je jasno. Riječ je o tome da se ljudi pare odnaprijed, licem o lice. To se opet tumači time da je muškarac morao gledati da ga (ih) ne napadne u viskoj travi kakva životinja.

 Nije ni danas nikaj drugačije, barem na selu.

Naime, treba pazit da ih u visokoj kukuruzi ne napadne kakav kombajn (pogotovo vrijedi ako je kasna jesen).

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 9:59 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

156 - ilustracija ispod teksta. 

157 - još uvijek ima dosta žena koje moraju nositi broš da bi se znalo koja je strana prednja. 

 

158 - je, primijeti se kak muški uglavnom sunčaju leđa. 

 

159 - rijetko se pročita ovako točno opažanje, iako nije problem: samo pogledaš oko sebe. no neobični su ženski kriteriji pri odabiru za parenje: što gore, to bolje. 

 

160 - znam (svi znaju, zapravo, ali se prave blesavi) da su ameri jedna od najglupljih nacija na svijetu (u opako oštroj konkurenciji) no još uvijek nam pušu za vrat. nasreću, u svakom se korovu nađe pokoji klas. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne
danen kaže...
Ovo s dojkama (br. 157) je jasno. Riječ je o tome da se ljudi pare odnaprijed, licem o lice. To se opet tumači time da je muškarac morao gledati da ga (ih) ne napadne u viskoj travi kakva životinja.

 Pa dojke služe ko amortizeri?

6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne
HCMAA kaže...
#157
#158
Zato afro-afrikancima je veseljko ko slonova surla


 ma jok.

krive su pelene.

afrikaneri ne umataju miška u pelene pa se stalno slobodno klati, livo desno, livo desno, te ne nose odmalena usku odjeću (gaće, hlače) te tako slobodno raste... 

u Europi su veća muda a manji miško...

 

te naljepnice mi više djeluju da usporim i držim razmak iza takvog vozila zbog moguće opasnosti od sudara...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 10:04 (Anđeo bez falinge).
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub
Pita me čitetelj "Pa dojke služe ko amortizeri?" Ne služe kao amortizeri, nego za privlačenje muške pažnje. Naime, kod čovjeka je priroda napravila prednju stranu isto tako privlačnom (ako ne i privlačnijom) od stražnje. Sve je to evolucijski uvjetovano...
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

ma jok..

ja uvijek gledam stražnju stranu jer me prednja često razočara.

evolucija je otišla u više smjerova...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
8 0 hvala 0
14 godina
online
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

BISER #157

Od svih vrsta sisavaca, jedino ženke ljudskog roda imaju trajno povećane dojke. Ženkama svih ostalih sisavaca se uvećaju samo u razdoblju laktacije (dojenja).Ne pitajte zašto. Ne znam. I nije mi bitno, sve dok je tako.

 

Seksualna selekcija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne
danen kaže...
Pita me čitetelj "Pa dojke služe ko amortizeri?" Ne služe kao amortizeri, nego za privlačenje muške pažnje. Naime, kod čovjeka je priroda napravila prednju stranu isto tako privlačnom (ako ne i privlačnijom) od stražnje. Sve je to evolucijski uvjetovano...

 Ne pita, zajebaje se.

A to sa privlačnošću mi je nekakva siva zona. Meni su sise (neke) privlačne ali uvjeren sam da žene na tom mjestu imaju grbu ko deva da bi mi kod privlačne žene ta grba bila privlačna. Uostalom, da im je smisao privlačenje onda bi sve sise bile privlačne. Kod nekih te prođe volja za ručkom a kamoli čime drugome. I guzica je privlačna. Opet kako koja. E sad jel ona takva da bi nam bila privlačna, ili je ona tu da iz nje rastu noge a privlačnost je nuspojava, ne znam i ne zamaram se baš time.

 

8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub
Pa evolucija ide u prvom redu u smjeru seksulane selekcije, jer spolno privlačnije jedinke imaju veću šansu da rašire svoje gene. S druge pak strane spolna privlačnost stoji u nekoj vezi sa većom šansom za preživljavanje kako jedinke tako i njezina potomstva. Stoga svaki oblik ljepote (spolne privlačnosti) nosi obilježje vitalnosti, zdravlja.
 
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

Molim da se kartonira sve koji ruzno pisu o sisama. Ovo je ozbiljan forum i ne trebamo takve trpiti ovdje

Freak Show Inc.
 
22 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

#157

 

dapače, mi kad gledamo ceckaste dekle (ili kako je pjevao Bora Čorba - guzate, sisate, lomne u struku, zbog njih ja razvijam desnicu ruku...) zapravo dokazujemo da smo zreli razumni muškarci, jer se brinemo da nam potomstvo ima osiguranu prvu, najzdraviju prehranu..

 

iako, veličina tetrapaka ne garantira obilnost u mlijeku..

 

a i ovo što je g. Raos rekao, narasle su jer nam je pažna usmjerena na prednji dio tijela, jer hodamo uspravno... ai rituali i oblici parenja su modificirani sukladno tome, iako kako veli Mujo dijabetičar u vicu, više nesmije zguza, jer tako mu je najslađe....

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 12:57 (Stric_Jura).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

okidač mi je

8 dobra sisa
13 dobro dupe
0 5 žuja i ne biram
2 ništa, gamer sam
6 objesio sam ga o klin
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 13:07 (torrente).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

 

 

Hm, ovo za #159, odnosno ADHD. Naime, baš sam prošli vikend gledao na Internetu, dva videa, gdje je u jednom videu jedan dečko pisao zadaću pod uličnom rasvjetom, jer ga je boljela glava od pisanja zadaće po svijećom, a roditelji nisi imali novaca za elek. energiju. (obitelj iz Perua, dečko nekih koliko se sjećam 12 godina)....

 

 

 

 

A, u drugom videu, jedan dečko od 3-4 godine, ne želi jesti puding koji tobože nije do kraja otvoren, jer je ostalo malo zaštitne folije sa strane...Pa, ima "filozofsku" raspravu sa svojom majkom o tome, jel'

puding otvoren ili nije....

 

Pa, si mislim kako neke moderne bolesti kod ljudi dolaze, zato što imaju svega u obilju i pogrešaka u odgoju.....Jeo, bi ti mali čovječe da si gladan...A, ovako kada svega imaš na volju i izobilju, eh lako onda od

toga i oboliš....

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne
PzKpfw kaže... 

A, u drugom videu, jedan dečko od 3-4 godine, ne želi jesti puding koji tobože nije do kraja otvoren, jer je ostalo malo zaštitne folije sa strane...Pa, ima "filozofsku" raspravu sa svojom majkom o tome, jel'

puding otvoren ili nije....

 

 vi'š zanimljivo... dingpu je poluotvoren ili poluzatvoren?

torrente kaže...

5 žuja...

 ...i mrtav bauljam do kreveta

PzKpfw kaže...

... a roditelji nisi imali novaca za elek. energiju. (obitelj iz Perua, dečko nekih koliko se sjećam 12 godina)....

 a šta su ga pravili kad nemaju za osnovne životne potrebe?

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 14:49 (Louis Pluto).
10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne

@danen

 

Kako u pogledu evolucije stoje suvremene pojmovi ljepote, gdje je nešto čim je veće, deblje, XXL u širinu tim ljepše...??

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub
Debljina je također plus u evolucijskom smislu. Jedrina ženskog tijela znači: žena je dobro uhranjena, ima dovoljno potkožnog sala da može izdržati trudnoću. Inače, žene imaju više sala od muškaraca, a ako jako omršave izgube mjesečnicu (zaštita od neželjene trudnoće). Glad je bila stalna pratiteljica čovječanstva, sve do nedavno.
 
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

imale su ulogu sakupljačica ispred nastambe tj špilje. radijus kretanja 100m.  tijelo je imalo uvjete da skladišti masnoću.

naša uloga je bila trkač-lovac na daljinu. po nekoliko dana se trčalo za veprom i do 30km.

zato možemo imati trbuh ko bojler ,ali nikada u guzicama ko žene.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 17:36 (torrente).
 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne
Ovo sa žabama objašnjava one debilne (tj. za debile) upute na proizvodima tipa 'nemojte stavljati uključeni toster u usta'.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne
torrente kaže...

okidač mi je

 Zašto ne mogu odabrati 3 odgovora?

12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne
Louis Pluto kaže...
PzKpfw kaže...

... a roditelji nisi imali novaca za elek. energiju. (obitelj iz Perua, dečko nekih koliko se sjećam 12 godina)....

 a šta su ga pravili kad nemaju za osnovne životne potrebe?

 

 Struja nije osnovna životna potreba, razmnožavanje je.

15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

mene ovo zbunjuje. možda je i amere, iako ne vjerujem da su to ikad čuli, bar većina, iako je s albuma US (što je "mi" ili "nama", a ne kratica): 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne ljub

ako zenka ima manju ili istu sisu kao ja , moja *ita ne reaguje 

waaagh
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#32) - Ne
warhammer kaže...

ako zenka ima manju ili istu sisu kao ja , moja *ita ne reaguje 

 pri čemu ti nemaš ginekomastiju, nadam se. bildanje se ne računa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice