Black Friday u nas

poruka: 73
|
čitano: 16.180
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Black Friday u nas".
5 godina
offline
Re: Black Friday u nas

 Taj lik se pojadao od vecernjeg do bug-a po raznoraznim forumima. Sada eto i clanka.

A eto i playstationa kojeg nije vise bilo

16 godina
offline
Black Friday u nas

Dobro da se stvorio čarolijom odnekuda

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Black Friday u nas

Black Friday je za njubove i amatere, stari lisci čekaju Cyber Monday 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Black Friday u nas
dastefan kaže...

...(po svim portalima su danas), dobar glas...

  a jesam naivac.

11 godina
offline
Black Friday u nas

Ajme komedije... Gledam sad snimku iz Linksa, taj lik (u zelenoj kapi) se svađa sa djelatnicom na pultu, dok ekipa iza njegovih leđa uzima konzole kao da su đabe...  I onda ih je još dao u novine, jerbo, po njegovim riječima, konzola nije bilo... 

https://www.facebook.com/LinksHR/videos/927716230750175/

 

 

 
1 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Black Friday u nas
SamoPitam3 kaže...

 Taj lik se pojadao od vecernjeg do bug-a po raznoraznim forumima. Sada eto i clanka.

A eto i playstationa kojeg nije vise bilo

 zanimljva je izjava direktora linksa - da zaposlenici se nisu snašli...

sad ili laže da pokrije činjenicu da plejke po toj cijeni nisu uopće imali i da su lažno oglašavali ili pak pokriva radnike koji su to pokupovali i prije otvorenja

 

ako je ovo drugo, na njegovom mjestu svim tim radnicima bi dao otkaz i još ih tužio za štetu od negativnih tekstova u medijima

stvarno nema smisla da nas jebu s dva procesora ili ps-a i da onda i ta dva komada nema, jer su ih pokupovali zaposlenici trgovine prije svih i još ti se smiju u facu kad ti kažu - rasprodano, a ti prvi na redu

 

EDIT:

sad sam tek vidio ovaj detalj sa snimke

stvarno su mu drugi poćapali, jbga čovac došao na pult kao nekim normalnim danom

ali što mu trgovkinja nije rekla da se okrene i uzme plejku iza sebe

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 23:28 (picajzla0707).
5 godina
offline
Re: Black Friday u nas
bukowski kaže...

Ajme komedije... Gledam sad snimku iz Linksa, taj lik (u zelenoj kapi) se svađa sa djelatnicom na pultu, dok ekipa iza njegovih leđa uzima konzole kao da su đabe...  I onda ih je još dao u novine, jerbo, po njegovim riječima, konzola nije bilo... 

https://www.facebook.com/LinksHR/videos/927716230750175/

 

 

Morao sam se nakon 5 godina spojiti na acc da to vidim. No ja tu ne vidim da se masovno uzimaju ps4 konzole. Zapravo vidio samo da postoji jedna ps4 konzola na stolu i to na 1:20 samog videa. Doduse taj lik koji se pobunio je i prosao pokraj nje. Mozda je mislio da ce to funkcionirati drugacije, odnosno na samoj blagajni da ce se narucivati, a ne ovako uzimati.

11 godina
offline
Re: Black Friday u nas
SamoPitam3 kaže...
bukowski kaže...

Ajme komedije... Gledam sad snimku iz Linksa, taj lik (u zelenoj kapi) se svađa sa djelatnicom na pultu, dok ekipa iza njegovih leđa uzima konzole kao da su đabe...  I onda ih je još dao u novine, jerbo, po njegovim riječima, konzola nije bilo... 

https://www.facebook.com/LinksHR/videos/927716230750175/

 

 

Morao sam se nakon 5 godina spojiti na acc da to vidim. No ja tu ne vidim da se masovno uzimaju ps4 konzole. Zapravo vidio samo da postoji jedna ps4 konzola na stolu i to na 1:20 samog videa. Doduse taj lik koji se pobunio je i prosao pokraj nje. Mozda je mislio da ce to funkcionirati drugacije, odnosno na samoj blagajni da ce se narucivati, a ne ovako uzimati.

 Više je konzola bilo na polici, vidi se kasnije i u videu. Čovjek nije došao u Guccijev dućan na Rodeo drive-u pa da ima i svog shop assista koji će ga vodat za ruku i govorit mu gdje se šta nalazi, došao je na totalnu BF rasprodaju, gdje zna da su količine ograničene a potražnja ogromna, i da treba brzo reagirat. I Links je ovdje ispao totalno fer i korektan što mu je izašao u susret (nakon što se posro po njima) i omogućio da ipak kupi konzolu po sniženoj cijeni.

5 godina
offline
Re: Black Friday u nas
bukowski kaže...

 Više je konzola bilo na polici, vidi se kasnije i u videu. Čovjek nije došao u Guccijev dućan na Rodeo drive-u pa da ima i svog shop assista koji će ga vodat za ruku i govorit mu gdje se šta nalazi, došao je na totalnu BF rasprodaju, gdje zna da su količine ograničene a potražnja ogromna, i da treba brzo reagirat. I Links je ovdje ispao totalno fer i korektan što mu je izašao u susret (nakon što se posro po njima) i omogućio da ipak kupi konzolu po sniženoj cijeni.

 Gdje se vidi ? Jedino vidim jos playstation VR, ali OK. Naravno tu se govori samo o playstation konzolama, a ne opcenito konzolama. Da vi slucajno ne radite u linksu kada ovoliko energicno branite links ?!? Mislim, ovo sve mi lici na najobicniji damage control.

11 godina
offline
Re: Black Friday u nas
SamoPitam3 kaže...
bukowski kaže...

 Više je konzola bilo na polici, vidi se kasnije i u videu. Čovjek nije došao u Guccijev dućan na Rodeo drive-u pa da ima i svog shop assista koji će ga vodat za ruku i govorit mu gdje se šta nalazi, došao je na totalnu BF rasprodaju, gdje zna da su količine ograničene a potražnja ogromna, i da treba brzo reagirat. I Links je ovdje ispao totalno fer i korektan što mu je izašao u susret (nakon što se posro po njima) i omogućio da ipak kupi konzolu po sniženoj cijeni.

 Gdje se vidi ? Jedino vidim jos playstation VR, ali OK. Naravno tu se govori samo o playstation konzolama, a ne opcenito konzolama. Da vi slucajno ne radite u linksu kada ovoliko energicno branite links ?!? Mislim, ovo sve mi lici na najobicniji damage control.

 I na 3:43 se vidi ćelavi, veseli gospodin sa plejkom u ruci... I ne, nemam nikakve veze sa Linksom... I ne, tu nema nikakvog damage-a, samo puka frustracija jednog glupsona, koji je prošao pored svog predmeta želja, i onda su mu svi drugi krivi osim njega samoga...

5 godina
offline
Re: Black Friday u nas
bukowski kaže...

 I na 3:43 se vidi ćelavi, veseli gospodin sa plejkom u ruci... I ne, nemam nikakve veze sa Linksom... I ne, tu nema nikakvog damage-a, samo puka frustracija jednog glupsona, koji je prošao pored svog predmeta želja, i onda su mu svi drugi krivi osim njega samoga...

Prevrti par sekundi dalje i vidjeti ces da to nije ps4 sa spidermanom koji je cekao vec ps VR. Bila je samo jedna ps4 i to upravo sa spidermanom i prosao je pokraj nje. No, nema smisla dalje. Gledajuci ovo links je ispao u redu bar sto se tice njega, a sto se tice same akcije, pa neka ljudi sude o tome. Sve najbolje.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday u nas
Nije to Black Friday ako nema krvi i pokoji iščupani pramen kose.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Black Friday u nas
SamoPitam3 kaže...

 Bila je samo jedna ps4 i to upravo sa spidermanom i prosao je pokraj nje.

 Dobro. Bila jedna jedina, ok... i kako je onda moguce da je bila vec prodana kad je covjek bio drugi a prvi je uzeo samo grafu ?

Doslovce netko je mogao zgrabiti tu plejku i nosati je po trgovini pola sata ali dok nije dolsla na blagajnu ona je i dalje na stanju !

 

Naravno, nije bila iz tko zna kojih razloga...

 

To kolega bukowski slucajno ili namjerno propusta za uociti, mozda se nada da ce i njega ovi đilberi zvati...

 

 

5 godina
offline
Re: Black Friday u nas
spaljeni kaže...
SamoPitam3 kaže...

 Bila je samo jedna ps4 i to upravo sa spidermanom i prosao je pokraj nje.

 Dobro. Bila jedna jedina, ok... i kako je onda moguce da je bila vec prodana kad je covjek bio drugi a prvi je uzeo samo grafu ?

Doslovce netko je mogao zgrabiti tu plejku i nosati je po trgovini pola sata ali dok nije dolsla na blagajnu ona je i dalje na stanju !

 

 

 

 Pa ocito da su se ufurali u linksu u americki BF. Meni je samo zao sto nisu kao i u Americi, kao krdo uletjeli unutra. Napravili bi poveliku stetu, ali zasluzeno.

Ove godine smo ocito nesto novo naucili, tako da slijedece godine cim otvore vrata u linksu kao kredo treba uletjeti. Pa tko sto dohvati. Kako se oni odnose prema nama, samo uzvratiti nazad.

11 godina
offline
Re: Black Friday u nas
bukowski kaže...

Čovjek nije došao u Guccijev dućan na Rodeo drive-u pa da ima i svog shop assista koji će ga vodat za ruku i govorit mu gdje se šta nalazi, došao je na totalnu BF rasprodaju, gdje zna da su količine ograničene a potražnja ogromna, i da treba brzo reagirat...

 ne zna se, ljudi kod nas nisu naučili na stampedo

čovac je zbog neiskustva pogriješio što je došao na pult umjesto da prvo zgrabi plejku s hrpe (ako ih je bila hrpa), no to opet ne objašnjava zašto mu trgovkinja odmah nije rekla da se okrene i uzme artikl s police, kao što ne objašnjava kako je njoj to na stanju bilo prodano ako je on bio drugi na kasi

da, links je zajebao kako god okreneš

15 godina
offline
Re: Black Friday u nas
picajzla0707 kaže...

 ne zna se, ljudi kod nas nisu naučili na stampedo

čovac je zbog neiskustva pogriješio što je došao na pult umjesto da prvo zgrabi plejku s hrpe (ako ih je bila hrpa), no to opet ne objašnjava zašto mu trgovkinja odmah nije rekla da se okrene i uzme artikl s police, kao što ne objašnjava kako je njoj to na stanju bilo prodano ako je on bio drugi na kasi

da, links je zajebao kako god okreneš

 nije samo u tome. idu polako ali sigurno putem ve-mila. zamijenili su staru dobru ekipu (znalci, ljubazni, brzi, fleksibilni, uslužni, poznavali mušterije ...) nekakvim tabula rasa klincima ("znate, ja sam tu nov ...") i prodaju sve i svašta (vešmašine, igračke, bla ...). mene neki dan jedan takav uvjeravao, zureći u monitor, kako na skladištu nema (i uopće nemaju) OTG kabela, a iza mene puna polica (a i na portalu im piše da je dostupno na trešnjefki koliko trijeba). panjevi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Black Friday u nas

Cijeli slučaj je primjer nepoštenog postupanja trgovca, odnosno zavaravajuće poslovne prakse, koji je kažnjiv po zakonu..

 

Trebalo bi ovo istjerati na konac, pogotovo jer su dokazi ovako javni..

 

No, naravno da se naši uhljebi neće pretrgnuti poraditi na ovom slučaju, nije ni za očekivati..Jel'..

 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday u nas
bukowski kaže...

 I na 3:43 se vidi ćelavi, veseli gospodin sa plejkom u ruci... I ne, nemam nikakve veze sa Linksom... I ne, tu nema nikakvog damage-a, samo puka frustracija jednog glupsona, koji je prošao pored svog predmeta želja, i onda su mu svi drugi krivi osim njega samoga...

 Potpis.

A posebno mi je bijedno to kukanje novinama i spominjanje svog sinčića, valjda da se stvori neka patetika, eto sin će mu ostat gladan ako ne dobije PS4.

Naravno da ne bi imalo smisla da je rekao da želi konzolu preprodati po većoj cijeni i zaraditi, ova priča sa sinom ipak ljepše zvuči. :facepalm:

14 godina
neaktivan
offline
Black Friday u nas

Jučer čitam članak, danas komentare i bome mi se čini da me je taj PS4 skupo koštao :)

Jutarnji je fakat to napuhao van svih proporcija i prezentirao priču na svoj način, tu nažalost ne mogu ništa, da sam znao, sigurno ne bi razgovarao s njima.

Što se tiče Linksa i sniženja, PS4 Star Wars edicija, koja je bila na popustu, nisu imali niti jedan komad, a edicija sa Spiderman-om, uopće nije bila na popisu sniženih artikala.

Prije ulaska smo pitali djelatnike Linksa koja je procedura, rekli su: dođeš na blagajnu, platiš artikl i onda odeš po njega. Ja sam tražio bilo koji PS4, stanje na skladištu je bilo 0 za sve, a oni nisu izdali niti jedan račun.

Lijepo je od Linksa da su mi osigurali konzolu po toj cijeni koja je bila na sniženju, jer sam tamo došao u 4:15 i bio drugi u redu.

 

I jedino gdje sam dignuo temu o mom iskustvu, je na Bug i PCekspert forumu, Jutarnji je kontaktirao mene...

 

Na kraju dana će biti da se bosonogi informatičar borio sa vukovima ispred Linksa za PS4 za svog bolesnog sinčića :D a ja sam samo htio vidjeti jel se išta može kupiti na Crni petak sa dobrim sniženjem.

 

Eto...

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 10:46 (peltierzg).
 
20 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Black Friday u nas
peltierzg kaže...

 

Na kraju dana će biti da se bosonogi informatičar borio sa vukovima ispred Linksa za PS4 za svog bolesnog sinčića :D a ja sam samo htio vidjeti jel se išta može kupiti na Crni petak sa dobrim sniženjem.

 

Eto...

 Ne moraš se opravdavati nikome, sasvim si u pravu..

Ovih nekolicina koji prosipaju žuč, tko zna u kakvom su odnosu sa trgovinom, ili branšom..

 

Kažem, činjenica je da je utvrđena nepoštena praksa, napominjem ponovo..Kažnjivo po zakonu..

Nije bez razloga tebi links ponudio naknadno kupovinu..

Znaju da su krivi..

 

Jutarnji očito nije u poslovnom odnosu sa linksom, pošto ih je zainteresirao slučaj..Inače bi bio muk..Oni su zapravo bilten interesnih skupina, raznih..

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 10:54 (boatenga).
11 godina
offline
Re: Black Friday u nas
bill_jobs kaže...

 Potpis.

A posebno mi je bijedno to kukanje novinama i spominjanje svog sinčića, valjda da se stvori neka patetika, eto sin će mu ostat gladan ako ne dobije PS4.

Naravno da ne bi imalo smisla da je rekao da želi konzolu preprodati po većoj cijeni i zaraditi, ova priča sa sinom ipak ljepše zvuči. :facepalm:

 nije to bijedno, nego nešto što treba pohvaliti, ako već sam to nećeš napraviti

 

svake hebene godine, otkako je taj bf postao aktualan kod nas, varaju nas kupce i jebu nas uzduž i poprijeko - ovo je samo jedan u nizu slučajeva gdje je trgovina "rasprodala" artikl, iako bi čovjek bio prvi-drugi na kasi

i kad im na kraj neće stati inspekcija koja bi nas trebala zaštititi od ovakve nepoštene trgovačke prakse, onda nam ne preostaje drugo nego izvrgnuti ih sudu javnosti

 

koliko puta se dogodilo da trgovina nema artikl kojim su te danima navlačili kroz reklame ili su im zaposlenici sami to pokupovali... i nikom ništa, boli ih nižepotpisani za kupce

pa sad neka kusaju što su zakuhali, a ovo tvoje osuđivanje naprečac i gatanje iz kristalne kugle jel čovjek stvarno mislio kupiti sinu plejku ili je preprodati je daleko bijednije od "kukanja novinama"

peltierzg kaže...

Jučer čitam članak, danas komentare i bome mi se čini da me je taj PS4 skupo koštao :)

Jutarnji je fakat to napuhao van svih proporcija i prezentirao priču na svoj način, tu nažalost ne mogu ništa, da sam znao, sigurno ne bi razgovarao s njima.

Što se tiče Linksa i sniženja, PS4 Star Wars edicija, koja je bila na popustu, nisu imali niti jedan komad, a edicija sa Spiderman-om, uopće nije bila na popisu sniženih artikala.

Prije ulaska smo pitali djelatnike Linksa koja je procedura, rekli su: dođeš na blagajnu, platiš artikl i onda odeš po njega. Ja sam tražio bilo koji PS4, stanje na skladištu je bilo 0 za sve, a oni nisu izdali niti jedan račun.

Lijepo je od Linksa da su mi osigurali konzolu po toj cijeni koja je bila na sniženju, jer sam tamo došao u 4:15 i bio drugi u redu.

 

I jedino gdje sam dignuo temu o mom iskustvu, je na Bug i PCekspert forumu, Jutarnji je kontaktirao mene...

 

Na kraju dana će biti da se bosonogi informatičar borio sa vukovima ispred Linksa za PS4 za svog bolesnog sinčića :D a ja sam samo htio vidjeti jel se išta može kupiti na Crni petak sa dobrim sniženjem.

 

Eto...

 svaka čast majstore, ne obaziri se na glupe primjedbe, takve malograđanštine je uvijek bilo i bit će

12 godina
offline
Re: Black Friday u nas
Visak kaže...
Nije to Black Friday ako nema krvi i pokoji iščupani pramen kose.

 

Poželjno bi bilo i pokoji mrtav. Vijesti bi bile gledanije i bilo bi zanimljivih videa po internetu. Ako se već podupire trgovačka praksa stavljanja malih količina artikala s pompozno reklamiranim popustima, mogli bi staviti taj artikl na sredinu neke arene i kupcima podijeliti hladno oružje, pa da vidimo uživo kako se je nekoć osjećao Ben Hur dok se probijao kroz život laktovima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 11:23 (ante_etna).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday u nas
ante_etna kaže...
Visak kaže...
Nije to Black Friday ako nema krvi i pokoji iščupani pramen kose.

 

Poželjno bi bio i pokoji mrtav. Vijesti bi bile gledanije i bilo bi zanimljivih videa po internetu. Ako se već podupire trgovačka praksa stavljanja malih količina artikala s pompozno reklamiranim popustima, mogli bi staviti taj artikl na sredinu neke arene i kupcima podijeliti hladno oružje, pa da vidimo uživo kako se je nekoć osjećao Ben Hur dok se probijao kroz život laktovima.

 U cijeloj priči je bitno shvatiti da je to takav tip prodaje u kojem se kupci pristaju poniziti za određenu (ponekad upitnu) financijsku korist. Nešto kao 'Život na vagi' i slične emisije, jer i ovo je neka vrsta showa. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Re: Black Friday u nas
Visak kaže...
ante_etna kaže...
Visak kaže...
Nije to Black Friday ako nema krvi i pokoji iščupani pramen kose.

 

Poželjno bi bio i pokoji mrtav. Vijesti bi bile gledanije i bilo bi zanimljivih videa po internetu. Ako se već podupire trgovačka praksa stavljanja malih količina artikala s pompozno reklamiranim popustima, mogli bi staviti taj artikl na sredinu neke arene i kupcima podijeliti hladno oružje, pa da vidimo uživo kako se je nekoć osjećao Ben Hur dok se probijao kroz život laktovima.

 U cijeloj priči je bitno shvatiti da je to takav tip prodaje u kojem se kupci pristaju poniziti za određenu (ponekad upitnu) financijsku korist. Nešto kao 'Život na vagi' i slične emisije, jer i ovo je neka vrsta showa. 

 Znači, nema "dobar dan, oprostite...., gdje stoji...., imali još.....," nego lakat u oko i noga u trbuh. Samo treba i zakonodavstvo uskladiti s tim novouveženim krkanizmom jer promidžba malih količina artikala se smatra nepoštenom praksom.

12 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday u nas
picajzla0707 kaže...
svake hebene godine, otkako je taj bf postao aktualan kod nas, varaju nas kupce i jebu nas uzduž i poprijeko

 Možda tebe, mene ne, sjedim doma i kliknem "kupi" ako mi se nešto svidi, ako kupnja prođe - super, ako ne opet dobro.

Ne pada mi na pamet ponižavat se pred trgovinom usred zime u 3-4 ujutro sa grupom luzera koje ste do nedavno ismijavali kad su takve vijesti stizale iz amerike.

 

picajzla0707 kaže...
koliko puta se dogodilo da trgovina nema artikl kojim su te danima navlačili kroz reklame...

I opet ponavljam, mene nitko nije navlačio niti sam naivac kao možda ti, tebe eto varaju, navlače i jebu.

Ko ti je kriv šta se hvataš za svako sranje koje ti se prezentira kroz reklame, kako rekoh, ako mogu kupit kupim, ako ne mogu boli me džon, nisam oštećen za ništa.

Ne pada mi na pamet tu plakati po forumima i cmizdriti novinarima kao da si kruha gladan, a zapravo kupuješ luksuznu robu.

11 godina
offline
Re: Black Friday u nas
peltierzg kaže...

Jučer čitam članak, danas komentare i bome mi se čini da me je taj PS4 skupo koštao :)

Jutarnji je fakat to napuhao van svih proporcija i prezentirao priču na svoj način, tu nažalost ne mogu ništa, da sam znao, sigurno ne bi razgovarao s njima.

Što se tiče Linksa i sniženja, PS4 Star Wars edicija, koja je bila na popustu, nisu imali niti jedan komad, a edicija sa Spiderman-om, uopće nije bila na popisu sniženih artikala.

Prije ulaska smo pitali djelatnike Linksa koja je procedura, rekli su: dođeš na blagajnu, platiš artikl i onda odeš po njega. Ja sam tražio bilo koji PS4, stanje na skladištu je bilo 0 za sve, a oni nisu izdali niti jedan račun.

Lijepo je od Linksa da su mi osigurali konzolu po toj cijeni koja je bila na sniženju, jer sam tamo došao u 4:15 i bio drugi u redu.

 

I jedino gdje sam dignuo temu o mom iskustvu, je na Bug i PCekspert forumu, Jutarnji je kontaktirao mene...

 

Na kraju dana će biti da se bosonogi informatičar borio sa vukovima ispred Linksa za PS4 za svog bolesnog sinčića :D a ja sam samo htio vidjeti jel se išta može kupiti na Crni petak sa dobrim sniženjem.

 

Eto...

 PS4 te koštao 1549,00 kn. Po meni dobar deal.

Sad ni edicija koju si tražio nije dobra... A mukica...

Što se tiče procedure, koliko znam, obično se artikl uzme (ako je izložen na polici), dođe se sa artiklom na blagajnu, skenira se i plati (kao što su i svi drugi jučer napravili). Ali očito je za tebe druga procedura. Ti lijepo platiš, 'šef' sa mikrofonom uzme konzolu s police za tebe (jer što bi se ti gurao s drugima) zapakira ju u vrećicu, i ti sretno i veselo odlepršaš iz dućana...

11 godina
offline
Re: Black Friday u nas
ante_etna kaže...

...promidžba malih količina artikala se smatra nepoštenom praksom.

 da ne spominjemo toliko male količine, da bi trebao stajati natpis - moguće ih je naći u tragovima

kao kad na čokoladi stoji malim slovima natpis da lješnjaka, badema i slično ima u tragovima, samo što u trgovini te tragove moćeš naći eventualno kao omot proizvoda koji su rasprodali još prošli mjesec, ali zato uredno reklamiraju da će biti na bf snižen 80%

11 godina
offline
Re: Black Friday u nas
bill_jobs kaže...
picajzla0707 kaže...
svake hebene godine, otkako je taj bf postao aktualan kod nas, varaju nas kupce i jebu nas uzduž i poprijeko

 Možda tebe, mene ne, sjedim doma i kliknem "kupi" ako mi se nešto svidi, ako kupnja prođe - super, ako ne opet dobro.

Ne pada mi na pamet ponižavat se pred trgovinom usred zime u 3-4 ujutro sa grupom luzera koje ste do nedavno ismijavali kad su takve vijesti stizale iz amerike.

 

picajzla0707 kaže...
koliko puta se dogodilo da trgovina nema artikl kojim su te danima navlačili kroz reklame...

I opet ponavljam, mene nitko nije navlačio niti sam naivac kao možda ti, tebe eto varaju, navlače i jebu.

Ko ti je kriv šta se hvataš za svako sranje koje ti se prezentira kroz reklame, kako rekoh, ako mogu kupit kupim, ako ne mogu boli me džon, nisam oštećen za ništa.

Ne pada mi na pamet tu plakati po forumima i cmizdriti novinarima kao da si kruha gladan, a zapravo kupuješ luksuznu robu.

nisam niti ja stajao u redu za bf, ikad

ali... 

 

Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam šutio;
jer nisam bio komunist.
Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam šutio;
jer nisam bio socijaldemokrat.
Kada su došli po sindikaliste,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalist.
Kada su došli po mene,
više nije bilo nikog
da se pobuni.

 

to je ista stvar i ako se već nećeš buniti, onda barem šuti kad se drugi bune

i nemoj govoriti drugima da su bijedni, a u isto vrijeme bit još bijedniji osuđivanjem naprečac

12 godina
offline
Re: Black Friday u nas
picajzla0707 kaže...
ante_etna kaže...

...promidžba malih količina artikala se smatra nepoštenom praksom.

 da ne spominjemo toliko male količine, da bi trebao stajati natpis - moguće ih je naći u tragovima

kao kad na čokoladi stoji malim slovima natpis da lješnjaka, badema i slično ima u tragovima, samo što u trgovini te tragove moćeš naći eventualno kao omot proizvoda koji su rasprodali još prošli mjesec, ali zato uredno reklamiraju da će biti na bf snižen 80%

Po nekim stavovima ne bi uopće trebali imati ni jedan jedini komad, a slobodno bi reklamirali jer "ako prođe - dobro, ako ne prođe opet - dobro, prevarilo me i što sad? Cmizdrit?" Nema pravila i vozi tko kako hoće. Toljagu u ruke i vozi.

9 godina
offline
Re: Black Friday u nas
ridealong kaže...
ZGamer kaže...

Svakako korak u dobrom smjeru za Hrvatistan po pitanju BF-a...iako po broju ekonomskih i financijskih stručnjaka na forumu reklo bi se da smo Amerika

Daj pojasni - reklo bi se da smo Amerika.

 Kaj ja tebi imam objašnjavati kad si se sam našao u postu...pardnon moru stručnjaka i bez citiranja 

IIII
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice