Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a

poruka: 11
|
čitano: 5.042
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a".
15 godina
offline
Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a

džabe im sve kad su ispušili ligu prvaka i euro ligu... a navodno i hnl seli na vip, skupa sa ostalim... bit će sijedeće ljeto-jesen vrlo zanimljivo u vidu pada broja pretplatnika ht-u

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a

I ovo naravno ne vrijedi za njihove korisnike koji imaju maxtv putem satelita?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 7:56 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a

Kaže od 23 prosinca do 31 prosinca 

A što je sa ostalih 1184 dana dok se ne bude moglo gledati Ligu Prvaka kod njih ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a

Na žalost svake godine sve gore s poklonima i sve nepovoljniji ugovori, tako da i ja nakon 25 godina, napuštam HT fiksne i mobilne usluge. Nude mi novi ugovor, koji je 250kn skuplji od dosadašnjeg, kao ono, nude mi veće količine usluga, koje naravno ja ne trebam, što će mi 5 tisuća minuta ili 6Gb interneta u mobilnim tarifama, pa nisam zaljubljen, pa da visim na mobitelu i ovo s MAXtv_om, sve programi bez veze, HD programi posebno se naplaćuju a i taj HD je neki poluHD.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a
ivo454 kaže...

Na žalost svake godine ...

 Upravo tako i ja namjeravam. Sve sam imao njihovo, ali brate mili preskupi i svakim danom sve manje kvalitetnih i gledljivih programa, a sve više turskih sapunica, američkih politički korektnih bedastoća. A onaj T-portal k'o da ga Mao Ce Tung uređiva. Ma iššš, nema više ni lipe 

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a
Čekam njihov Max TV reciver od 23.10. dva puta utovareno u pogrešan kombi (“Overseas” niš čudno :) ) Neka treća služba njihova dostava u 15 do osam navečer, halo jeste doma? Velim jesam jesam al kod Rakovog potoka! Zvan T-Com, kao dogovorena požurnica (bullshit), znači mogao bi dobiti reciver za ŽićBo al tam ziher onaj drugi nadam se... Hvala im za Božićni poklon...
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a
Flying Dutchman kaže...
Čekam njihov Max TV reciver od 23.10. dva puta utovareno u pogrešan kombi (“Overseas” niš čudno :) ) Neka treća služba njihova dostava u 15 do osam navečer, halo jeste doma? Velim jesam jesam al kod Rakovog potoka! Zvan T-Com, kao dogovorena požurnica (bullshit), znači mogao bi dobiti reciver za ŽićBo al tam ziher onaj drugi nadam se... Hvala im za Božićni poklon...

 Izštekaj maxtv stb i prijavi kvar.... da je crko, dobit ces novi odma

ja sam prekjucer prijavio kvar, imal sam 54 prekida linije u 24h, dobio nova 2 stb-a i novi ruter.

Darth Vader
8 godina
neaktivan
offline
Re: Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a
Jedini pravi poklon koji sebi možete pokloniti je pobjeći što dalje od HT-a .
Za ono što nude je i jedna jedina lipa preskupa.
Uzalud im svi PR članci ,reklame i portali , ali usluge su im katastrofa a korisnička služba još gora.


 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a
malo zaigrano dijete kaže...

 Izštekaj maxtv stb i prijavi kvar.... da je crko, dobit ces novi odma

ja sam prekjucer prijavio kvar, imal sam 54 prekida linije u 24h, dobio nova 2 stb-a i novi ruter.

Sada ima novi program za nadzorpa je lakše vidjeti dali MaxTV stvarno ne radi ili je samo ištekan 

Doduše mi često takve probleme samo dispečiramo na teren (tehničare zamijene novi) jer se nikome ne da  zezati s MaxTV-om, a pogotovo novim prijemnicima koji su živa banana...

 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
15 godina
online
Re: Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a
Ico2005 kaže...

džabe im sve kad su ispušili ligu prvaka i euro ligu... a navodno i hnl seli na vip, skupa sa ostalim... bit će sijedeće ljeto-jesen vrlo zanimljivo u vidu pada broja pretplatnika ht-u

 krivo, euro ligu nisu izgubili. Samo ligu prvaka..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Blagdanski pokloni HT-a za korisnike MAXtv-a
tavric kaže...
Jedini pravi poklon koji sebi možete pokloniti je pobjeći što dalje od HT-a .
Za ono što nude je i jedna jedina lipa preskupa.
Uzalud im svi PR članci ,reklame i portali , ali usluge su im katastrofa a korisnička služba još gora.

A kud pobjeći kad su pokupovali sve manje igrače? Ima li još koji provider koji nije u vlasništvu T-Coma ili Vipa?

 

Fascinantno kako uspiju pokvariti stvari. Već par godina imam H1 i nikad nije bilo nikakvih problema ni s TV-om ni s internetom. Zadnjih mjeseci (baš otkad ih je preuzeo T-Com, zanimljiva slučajnost) mi se svakih par dana internet uspori pun k*, na TV-u svako malo na pola programa nema uopće rasporeda tako da ni catchup funkcija ne radi... Nevjerojatno nešto.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice