Borbe velikih robota - moguća zabava budućnosti

poruka: 7
|
čitano: 2.294
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Borbe velikih robota - moguća zabava budućnosti".
15 godina
offline
Borbe velikih robota - moguća zabava budućnosti

Zanimljivo kao koncept, al u stvarnosti teško izvedivo.

 

Nije probem napraviti robote, problem je što su ljudi u njima, koji se nesmiju ozljediti, kada ljude izbace na can onda može biti nešto zanimljivije, i to je sve za sada previše sporo da bude uzbudljivo. U prvom sukobu prošle godine što sam gledao prva runda je bila obečavajuča, kada se jedan  zakucao u drugog, al su ostale runde bile sporije da se vozači ne ozljede. I kao što je sa ostalim sportovima, više ima priče  nego sporta.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Borbe velikih robota - moguća zabava budućnosti

Netko je previše igrao One Must Fall 2097

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Borbe velikih robota - moguća zabava budućnost
ivan262 kaže...

Zanimljivo kao koncept, al u stvarnosti teško izvedivo.

 

Nije probem napraviti robote, problem je što su ljudi u njima, koji se nesmiju ozljediti, kada ljude izbace na can onda može biti nešto zanimljivije, i to je sve za sada previše sporo da bude uzbudljivo. U prvom sukobu prošle godine što sam gledao prva runda je bila obečavajuča, kada se jedan  zakucao u drugog, al su ostale runde bile sporije da se vozači ne ozljede. I kao što je sa ostalim sportovima, više ima priče  nego sporta.

 stvarno ne vidim da se ne može složiti remote. Barem danas tehnologija dostupna uz VR nešto tipa ovome ne vidim razloga da bi osobe morala biti u robotu. 

10 godina
offline
Re: Borbe velikih robota - moguća zabava budućnost
ivan262 kaže...

I kao što je sa ostalim sportovima, više ima priče  nego sporta.

 Zar si ti stvarno ovu glupost nazvao sportom? 

15 godina
offline
Re: Borbe velikih robota - moguća zabava budućnost
Sve može postati sport, ako ima onih koji to žele gledati, ovo nije ništa drugačije od gledanja formule. 🤔
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
10 godina
offline
Re: Borbe velikih robota - moguća zabava budućnost
ivan262 kaže...
Sve može postati sport, ako ima onih koji to žele gledati, ovo nije ništa drugačije od gledanja formule. 🤔

 Nema veze gledanost. Stvar je u tome što u formuli pilot je izložen velikom fizičkom i psihičkom naporu. Treba posjedovati određene vještine. Tako je za plivanje, trčanje i svaki drugi pravi sport.

Ovu glupost može bilo tko prakticirati. Dovoljno je imati dvije ruke. Ne moraš biti spreman fizički niti psihički. Dovoljno je da znaš upravljati sa time.

15 godina
offline
Re: Borbe velikih robota - moguća zabava budućnost
Tko bi rekao da će e-sportovi danas biti toliko popularni, mislim ono sport da se igraju "igrice".

Ni jedan sport nije za natjecanje kada se tek smisli, treba prilagoditi pravila za natjecanja. Ako ovo zaživi, moraju dozvoliti više štete među robotima, te trebaju biti brži, jer ovo je sporo kao sa gledaš usporene snimak. I kao što sam rekao sve može postati sport ako ima onih koji će ga gledati i oni koji su spremni da se posvete u sa se guraju kako fizički tako i mentalno do samih grsnica
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice