Budućnost je električna i za Ducati

poruka: 11
|
čitano: 2.645
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Budućnost je električna i za Ducati".
14 godina
offline
Budućnost je električna i za Ducati

Još samo da naraste kapacitet/padne masa baterije za faktor 2 ili više,. uz odgovarajući pad cijena i sve će konačno imati smisla, a benzinci će polako u zasluženu mirovinu.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Budućnost je električna i za Ducati

ducati bi prvo morao malo poraditi na kvaliteti i trajnosti klasičnih motora. beš ove zujalice. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
online
Re: Budućnost je električna i za Ducati
Ajar kaže...

ducati bi prvo morao malo poraditi na kvaliteti i trajnosti klasičnih motora. beš ove zujalice. 

 zašto bi kad im ovako dobro ide? Ako krenu na zujalice bar će se ostavit "ćorava posla". Iako, onda ostaju bez jedinog što Ducati ima: zvuk i emocija. Tko nije mazohist punih džepova - uzme Japanca.

12 godina
offline
Re: Budućnost je električna i za Ducati
Ajar kaže...

ducati bi prvo morao malo poraditi na kvaliteti i trajnosti klasičnih motora. beš ove zujalice. 

 VW kvaliteta.

11 godina
offline
Re: Budućnost je električna i za Ducati
Ajar kaže...

ducati bi prvo morao malo poraditi na kvaliteti i trajnosti klasičnih motora. beš ove zujalice. 

 koliko si ih dosad sahranio?

16 godina
offline
Budućnost je električna i za Ducati

zakaj ne odu ko auto industrija, manja kubikaza, recimo 200ccm + twin turbo? :p

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 11:54 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Budućnost je električna i za Ducati
GSP kaže...
Ajar kaže...

ducati bi prvo morao malo poraditi na kvaliteti i trajnosti klasičnih motora. beš ove zujalice. 

 koliko si ih dosad sahranio?

 Pametan čovjek uči na tuđim greškama. Sahranio ga je (996) lik pored mene na semaforu a motor je par mjeseci ranije bio tek predstavljen, dakle nov.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Budućnost je električna i za Ducati
Uz ovakav dizajn - NE!
14 godina
offline
Re: Budućnost je električna i za Ducati
jozef kaže...
Ajar kaže...

ducati bi prvo morao malo poraditi na kvaliteti i trajnosti klasičnih motora. beš ove zujalice. 

 zašto bi kad im ovako dobro ide? Ako krenu na zujalice bar će se ostavit "ćorava posla". Iako, onda ostaju bez jedinog što Ducati ima: zvuk i emocija. Tko nije mazohist punih džepova - uzme Japanca.

 zašto bi se HDZ mijenjao i počeo raditi nešto kad i ovako pobjeđuju na izborima... radi takvog razmisljanja je svijet u ku***

14 godina
protjeran
offline
Re: Budućnost je električna i za Ducati
nixass kaže...

zakaj ne odu ko auto industrija, manja kubikaza, recimo 200ccm + twin turbo? :p

 

Motorna kolesa su i bez turba nabrijana (pogotovo sportska), pa bi ja reko: there's no replacement for displacement kod dvokotača.

Ova tvoja šema bi bila svaki čas na generalki, doduše ima i mazohista kojima bi to pasalo.

Trust me, I'm a Jedi!
16 godina
offline
Re: Budućnost je električna i za Ducati
ITman kaže...
nixass kaže...

zakaj ne odu ko auto industrija, manja kubikaza, recimo 200ccm + twin turbo? :p

 

Motorna kolesa su i bez turba nabrijana (pogotovo sportska), pa bi ja reko: there's no replacement for displacement kod dvokotača.

Ova tvoja šema bi bila svaki čas na generalki, doduše ima i mazohista kojima bi to pasalo.

 /s

 

:p

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice