Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj godi

poruka: 14
|
čitano: 4.377
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj godi".
16 godina
odjavljen
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj godi

Sad gledam bas taj g pro wireless... Koja su fora ti bocni gumbi s obje strane? Meni to izgleda totalno neupotrebljivo. Nadao sam se misu koji ima 4 tipke s jedne strane (kao G700) a ne ovako

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj
Friday kaže...

Sad gledam bas taj g pro wireless... Koja su fora ti bocni gumbi s obje strane? Meni to izgleda totalno neupotrebljivo. Nadao sam se misu koji ima 4 tipke s jedne strane (kao G700) a ne ovako

 

Sam biraš hoće li biti s jedne, druge, nijedne ili obje strane. S mišem dobiješ magnetske "poklopce" za tipke koje ne želiš koristiti.

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj
Davor kaže...
Friday kaže...

Sad gledam bas taj g pro wireless... Koja su fora ti bocni gumbi s obje strane? Meni to izgleda totalno neupotrebljivo. Nadao sam se misu koji ima 4 tipke s jedne strane (kao G700) a ne ovako

 

Sam biraš hoće li biti s jedne, druge, nijedne ili obje strane. S mišem dobiješ magnetske "poklopce" za tipke koje ne želiš koristiti.

 

A ne mogu biti sve 4 s jedne strane?

Freak Show Inc.
11 godina
online
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj

petko, što si stariji sve više ličiš na onu trudnicu iz reklame o sokovima

...a nije bilo od jabuke?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj
picajzla0707 kaže...

petko, što si stariji sve više ličiš na onu trudnicu iz reklame o sokovima

...a nije bilo od jabuke?

 

A treba mi 4 tipke s iste strane jer vec dugi niz godina koristim G700 pa G700S i te tipke su mi nuzne za BF. Ne mogu se zamisliti da koristim mis bez toga. G700 mi je odlican u sve, zapravo, izuzev potrosnje baterije. Jede ih kao da nije normalan. Evo upravo cekam novu posiljku eneloopica da stignu.

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj

Pa Petko šta ti radis s tim Eneloopicama?!?!?  Znaci, 6 ili 7 godina star G700, originalna baterija, punjenje najcesce jednom ali ponekad vise puta dnevno (stavi skidaj na kabel miša izmedju sessiona), od oka osjetim kako se smanjio kapacitet, ali minimalno. Jel se ravnas LEDici na mišu za bateriju?

 

U svakom slučaju stoji da kad uzmem M185 kojem baterija traje izmedju 4 i 6 mjeseci se malo zapitam što je to normalna potrošnja wireless miševa....

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
12 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj
Friday kaže...

Sad gledam bas taj g pro wireless... Koja su fora ti bocni gumbi s obje strane? Meni to izgleda totalno neupotrebljivo. Nadao sam se misu koji ima 4 tipke s jedne strane (kao G700) a ne ovako

 Imao sam takav miš (G900). Ja koji nisam pro gamer sam osjetio razliku u kvaliteti senzora/tipku/izrade.

Tipke lijevo - desno su napravljene da bi pasale ljevacima i dešnjacima.

 

Ali , totalno si u pravu, s jedne strane su trebali dati mogućnost 4 tipke, jer nas ima jako puno koji tražimo dostojnu zamjenu za stari G700....

Prodao sam ga i vratio se ne G700. A kasnije prešao na G602.

 

P.S. nego kad smo kod toga, mislim da sve ljevake koje poznam, kotiste miš desnom rukom.. 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 9:52 (CyberDemonVZ).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj
Jovanka kaže...

Pa Petko šta ti radis s tim Eneloopicama?!?!?  Znaci, 6 ili 7 godina star G700, originalna baterija, punjenje najcesce jednom ali ponekad vise puta dnevno (stavi skidaj na kabel miša izmedju sessiona), od oka osjetim kako se smanjio kapacitet, ali minimalno. Jel se ravnas LEDici na mišu za bateriju?

 

U svakom slučaju stoji da kad uzmem M185 kojem baterija traje izmedju 4 i 6 mjeseci se malo zapitam što je to normalna potrošnja wireless miševa....

 

Pa nakon 2-3 sata igranja mi vec ode u crveno i pojavi mi se onaj popup na ekranu da je baterija na 10-20%. Jebeno mrzim to. Sad stizu 4 nove eneloopice. Napunim sve 4 prije "sesije" pa onda kad dodje do crvenog ide "reload".

 

CyberDemonVZ kaže...

 

P.S. nego kad smo kod toga, mislim da sve ljevake koje poznam, kotiste miš desnom rukom.. 

 

Adapt or perish... 

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj
Friday kaže...
Jovanka kaže...

Pa Petko šta ti radis s tim Eneloopicama?!?!?  Znaci, 6 ili 7 godina star G700, originalna baterija, punjenje najcesce jednom ali ponekad vise puta dnevno (stavi skidaj na kabel miša izmedju sessiona), od oka osjetim kako se smanjio kapacitet, ali minimalno. Jel se ravnas LEDici na mišu za bateriju?

 

U svakom slučaju stoji da kad uzmem M185 kojem baterija traje izmedju 4 i 6 mjeseci se malo zapitam što je to normalna potrošnja wireless miševa....

 

Pa nakon 2-3 sata igranja mi vec ode u crveno i pojavi mi se onaj popup na ekranu da je baterija na 10-20%. Jebeno mrzim to. Sad stizu 4 nove eneloopice. Napunim sve 4 prije "sesije" pa onda kad dodje do crvenog ide "reload".

 

Sve jasno, tangiralo me odmah cim sa ga kupio pa odlucio provjeriti o cemu se radi :D kad budes imao volje pusti ju da iscuri; meni je znala biti u crvenom i onda jos izvuci 6-8 sati rada/gejma ili random do drugog dana 24 sata kasnije. Uglavnom, indikacija i mjerenje napunjenosti baterije su im zakuac! :D PS Prvu notifikaciju ne diraj, pa nek u pozadini slaze preostale 50/25/10% ili kako vec ide :)

 

PS i ja sam prvih mjesec dana stajao sa 4 eneloopice na stolu, ali uvidio nepotrebnost i spremio u foto torbu :D ali u svih ovih 6 godin doslovno jednom sam vracao misa na kabel tj punjac usred gejma jer se ispraznila batt.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
12 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj
Jovanka kaže...

Sve jasno, tangiralo me odmah cim sa ga kupio pa odlucio provjeriti o cemu se radi :D kad budes imao volje pusti ju da iscuri; meni je znala biti u crvenom i onda jos izvuci 6-8 sati rada/gejma ili random do drugog dana 24 sata kasnije. Uglavnom, indikacija i mjerenje napunjenosti baterije su im zakuac! :D PS Prvu notifikaciju ne diraj, pa nek u pozadini slaze preostale 50/25/10% ili kako vec ide :)

 

PS i ja sam prvih mjesec dana stajao sa 4 eneloopice na stolu, ali uvidio nepotrebnost i spremio u foto torbu :D ali u svih ovih 6 godin doslovno jednom sam vracao misa na kabel tj punjac usred gejma jer se ispraznila batt.

 Mislim da neće ići, ima nekih problema s malim postotkom baterije.

Jednom je vidio screenshot s mog mobitela kad je bat. bila na 8%. Dva dana sam slušao o tome...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj
CyberDemonVZ kaže...

 Mislim da neće ići, ima nekih problema s malim postotkom baterije.

Jednom je vidio screenshot s mog mobitela kad je bat. bila na 8%. Dva dana sam slušao o tome...

 

Rekli smo da necemo iznositi prljavo rublje pred drugima...

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj
CyberDemonVZ kaže...

 Mislim da neće ići, ima nekih problema s malim postotkom baterije.

Jednom je vidio screenshot s mog mobitela kad je bat. bila na 8%. Dva dana sam slušao o tome...

 Da li to izviru minuscule, issues? 

Friday kaže...

 

Rekli smo da necemo iznositi prljavo rublje pred drugima...

 

Prljavo, samo prljavo *DAHT DAHT* :P

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
odjavljen
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj godi

Imam 2 powerbanka kod kuce. Sve moguce kabele i adaptere. BATERIJE. NE SMIJU. BITI. PRAZNE!!!

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. - Igraći uređaj

2000 mAh + 6700 mAh + 10k mAh + 10k mAh + 20k mAh + 4x2000 mAh Eneloop + 4x2500 mAh Eneloop XXX sve puno i redovno se dopunjava dok stoji :P Eneloop x1 2000mAh u G700 svaki dan praznim a na bilo gdje izmedju 50% i 10%, nije ti neka izgovor

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice