Buzz Aldrin: preselimo se na Mars

poruka: 25
|
čitano: 7.046
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Buzz Aldrin: preselimo se na Mars".
15 godina
offline
Buzz Aldrin: preselimo se na Mars

aj ti, a mi ćemo za tobom kad popijemo kavu i prošećemo pesa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
20 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
Otiću na Mars samo da ne djelim kisik s ovakim likovima 🤦🏻‍♂️
12 godina
offline
Buzz Aldrin: preselimo se na Mars

toliki mozgovi i bilioni dolara, nisu u stanju da sacuvaju ni ovo malo zeleno-plavog planeta i prirode sto je ostalo, a misle da mogu ozeleniti pustinju?

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
Moj PC  
25 0 hvala 0
8 godina
offline
Buzz Aldrin: preselimo se na Mars

Je li taj pao s Marsa?

 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Buzz Aldrin: preselimo se na Mars

prema guglu 33% površine kopna su pustinje. ako možemo zivjet na marsu, zašto nebi prvo naselili pustinje? onak, i mars je jednaka pustinja, nemreš disat, neplodno, daleko, enormno skupo, nemreš ni špenadlu proizvest. zakaj onda ne prvo pustinje?

 
22 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
Malo propagande medju narodom, kako bi opravdali iduce povecanje budzeta za NASA-u
 
4 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Buzz Aldrin: preselimo se na Mars

Koga zanima više neka pogleda ovo:

 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
danen kaže...

Je li taj pao s Marsa?

Nije,ali i dalje ga muči teški PTSP od onoga kaj su "detektirali" na mjesecu za vrjeme piknika na pijesku.

 

Teret tajni je teško podnošljiv, možda bi se on i njemu slični malo izlajali ali eto ima familiju pa ga fučkaj.

 

mirkoj kaže...

toliki mozgovi i bilioni dolara, nisu u stanju da sacuvaju ni ovo malo zeleno-plavog planeta i prirode sto je ostalo, a misle da mogu ozeleniti pustinju?

Nije da nisu u stanju,nego nikoga realno nije briga barem kaj se tiče ovih nekoliko "velikih krokodilskih multikompanija". Takvi krokodili zapravo vladaju, i usmjeruju/lobiraju svu lovu prema njihovim prioritetima.Kad ti je nit vodilja novac i dominacija, onda znaš da živiš u perverznom i pokvarenom svjetskom poretku.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2019 16:20 (rambox).
16 godina
offline
Buzz Aldrin: preselimo se na Mars

Živo me zanima hoćemo li za par desetljeća imati ravnomarsaše kao što danas imamo ravnozemljaše.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2019 18:58 (cro_blue).
Moj PC  
15 0 hvala 0
8 godina
offline
Buzz Aldrin: preselimo se na Mars

kad homo sapiens predje 60 godina treba mu zabraniti i ukloniti ga iz javnog djelovanja jer mozdane celije izumiru,nista pametno  se ne moze ocekivati od njega .

Slobodno ,za deset godina i meni zacepite gubicu !

 

Mars je geoloski mrtav planet,do prije bilijon godina vjerovatno je bio poput Zemlje ,sa oceanima,jakim magnetnim poljem,friendly atmosferom ...  danas nemas sta da ga stiti od suncevog zracenja koje ga redovno ,,sterilise,, , teraformiranje je nemoguce i besmisleno u takvim uvjetima. 

 

Bolje da se kao vrsta , maknemo izvan suncevog sustava !

waaagh
 
5 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
Cuclajmo Zemlju dok možemo (a to ovim, kapitalističkim načinom neće biti još dugo), a onda veliko izumiranje pa slijedi neka slijedeća vrsta. Mi možemo samo dolje, nikako gore ;)
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2019 16:45 (Antiseptik).
Moj PC  
4 6 hvala 0
8 godina
offline
Buzz Aldrin: preselimo se na Mars

Možda neka nova vrsta majmuna? No, no, takvi već žive među nama. 

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
Dex.pwn kaže...
Otiću na Mars samo da ne djelim kisik s ovakim likovima 🤦🏻‍♂️

 Samo se bojim da nećeš imati nešto previše kisika za dijeliti. Svejedno, svakako treba konačno poduzeti korake u osvajanju Marsa, treba nam teško dohvatljivo mjesto  za naše lopove i političare. Zato, pošto mislim da nisi ni prvo ni drugo navedeno, ostani ti lijepo na majčici Zemlji.

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
cro_blue kaže...

Živo me zanima hoćemo li za par desetljeća imati ravnomarsaše kao što danas imamo ravmozemljaše.

 Naravno da hoćemo, a to će biti oni koji su sa Zemlje došli na Mars i za vrijeme putovanja su iz prve ruke vidjeli da je Zemlja (a bogami i Mars) ravna ploča.

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
warhammer kaže...

kad homo sapiens predje 60 godina treba mu zabraniti i ukloniti ga iz javnog djelovanja jer mozdane celije izumiru,nista pametno  se ne moze ocekivati od njega .

Slobodno ,za deset godina i meni zacepite gubicu !

 

Mars je geoloski mrtav planet,do prije bilijon godina vjerovatno je bio poput Zemlje ,sa oceanima,jakim magnetnim poljem,friendly atmosferom ...  danas nemas sta da ga stiti od suncevog zracenja koje ga redovno ,,sterilise,, , teraformiranje je nemoguce i besmisleno u takvim uvjetima. 

 

Bolje da se kao vrsta , maknemo izvan suncevog sustava !

 Neda mi se sada tražiti, probaj sam, ali našao sam neke zgodne, pa čak i izvodljive (vjerovatno) metode teraformiranja Marsa i stvaranja zaštitnog magnetskog polja i upotrebljive atmosfere. Dakle, možda Mars i nije promašeni slučaj.

dolazim odmah - Godot
14 godina
neaktivan
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
Gravitacija je mala na Marsu. Odumiru nam kosti.
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
Da, treba kolonizirati druge planete. Ali to će biti moguće jedino ako se oko tog pitanja ujedine sve zemlje svijeta, i sve korporacije, a bez fige u džepu. Tehnologija postoji, rakete su brže nego šezdesetih, elektronika daleko bolja a i mogućnosti za razvoj atmosfere su veće. Pa umjesto besmislenim ratovima i naoružavanjem, te umjesto beskrupoloznog iskorištavanja ljudi i depopulacije počnimo se baviti osvajanjem svemira. I to što prije, dok nas ima.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
Ok, Aldrin, hold my beer.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Buzz Aldrin: preselimo se na Mars

šta da i gore uvedete demokraciju

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
Kokobil50 kaže...
Da, treba kolonizirati druge planete. Ali to će biti moguće jedino ako se oko tog pitanja ujedine sve zemlje svijeta, i sve korporacije, a bez fige u džepu. Tehnologija postoji, rakete su brže nego šezdesetih, elektronika daleko bolja a i mogućnosti za razvoj atmosfere su veće. Pa umjesto besmislenim ratovima i naoružavanjem, te umjesto beskrupoloznog iskorištavanja ljudi i depopulacije počnimo se baviti osvajanjem svemira. I to što prije, dok nas ima.

Već imamo najljepši i najbrži svemirski brod. Samo da se riješiti korporacija i na konju smo.

Nažalost, figa u džepu je imanentna kapitalizmu pa ... (dok se njega ne riješimo možemo samo maštati)

Pis on ju, tu :P
12 godina
neaktivan
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
bruno1026 kaže...

prema guglu 33% površine kopna su pustinje. ako možemo zivjet na marsu, zašto nebi prvo naselili pustinje? onak, i mars je jednaka pustinja, nemreš disat, neplodno, daleko, enormno skupo, nemreš ni špenadlu proizvest. zakaj onda ne prvo pustinje?

 

Za svaki slucaj da se ne pobijemo medjusobno ili nas ne pobije neki virus, asteroid ili nesto trece.

 

Lisica kaže...
Gravitacija je mala na Marsu. Odumiru nam kosti.

 

To ne znamo kolika nam gravitacija treba da nam kosti ne slabe, ali i sa slabijom gravitacijom imamo i manje potrebe za jakim kostima.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
U tom slučaju mislim da je pravo pitanje nakon koliko vremena marsovci neće biti ljudi.
S obzirom na izmjene organizma na koju uticu zračenje, slaba gravitacija, prasina i hrana koju budu jeli.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
Lisica kaže...
U tom slučaju mislim da je pravo pitanje nakon koliko vremena marsovci neće biti ljudi.
S obzirom na izmjene organizma na koju uticu zračenje, slaba gravitacija, prasina i hrana koju budu jeli.

 Jesu li Aboridzani ljudi?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
Vidim da ne razumiješ o kakvom problemu se radi
15 godina
offline
Re: Buzz Aldrin: preselimo se na Mars
zoki.zlikowski kaže...
Lisica kaže...
U tom slučaju mislim da je pravo pitanje nakon koliko vremena marsovci neće biti ljudi.
S obzirom na izmjene organizma na koju uticu zračenje, slaba gravitacija, prasina i hrana koju budu jeli.

 Jesu li Aboridzani ljudi?

 Pitanje koliko je ludo toliko i ispravno. Kad ce marsovci prestati biti ljudi je isto pitanje a kad su crnci postali ljudi? Zooloski sa ljudima su postojali cak i po europi sredinom proslog stoljeca.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice