Cajke, turbo folk i ostali sportovi

poruka: 173
|
čitano: 30.890
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cajke, turbo folk i ostali sportovi".
7 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

cajka na max... hdz u ekstazi

 

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 12:07 (Louis Pluto).
 
8 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
Marko :D kaže...
Glavas_ZG kaže...

Ljudi koji ne slušaju cajke se ne znaju zabavit, činjenica.

Točno; ljudi koji slušaju pop, sigurno neće na Arianu Grande nagazit gas i vozit 300 km/h na gradskoj cesti. 

 Ti si isto zesce isfrustriran lik buduci da su ti svi odgovori ovdje zesce generalizacije. Što se tiče svega, tzv cajke su u rangu tog popa sto se tice umjetnicke vrijednosti.

 

Jedno je pricati  o pozitivnom stimuliranju, drugo je govoriti " dokazano je da glazba snizuje iq " :D 

 

DarthMarkus kaže...
Paolo Maldini kaže...

Kod osobe me ne zanima me jel srbin, crnac, musliman ali da diskriminiram ljude koje slušaju cajke diskriminiram, moje mišljenje o njima je automatski dosta niže.

 Potpuno je u redu što diskriminiraš.

 

Tu se radi o pozitivnoj diskriminaciji (za nas i za susjede).

 

Kad prestaneš diskriminirat onda se zapitaj.

 

Koliko vi točno izlazite iz kuće i imate kontakte sa ljudima? Kakve su ovo infantilne izjave haha. Što je najgore, uopce ne slusam cajke, ali ove rasprave  su toliko zabavne

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 12:10 (nhooydz).
7 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
nhooydz kaže...

 

Jedno je pricati  o pozitivnom stimuliranju, drugo je govoriti " dokazano je da glazba snizuje iq "

 ne bih rekao da snizuje već pokazuje...

 

ako tvoje glazbene i lirske apetite zadovoljavaju "suze i tapete", "rus i hibiskus" onda to mora pokazivati slabo razvijenu gangliju

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 12:48 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

Vuco i feminizam:

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
Louis Pluto kaže...
nhooydz kaže...

 

Jedno je pricati  o pozitivnom stimuliranju, drugo je govoriti " dokazano je da glazba snizuje iq "

 ne bih rekao da snizuje već pokazuje...

 

ako tvoje glazbene apetite zadovoljavaju "suze i tapete", "rus i hibiskus" onda to mora pokazivati slabo nerazvijenu gangliju

 

Linkas disciplinu kicme? https://tekstovi.net/2,1152,37142.html :D 

7 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
nhooydz kaže...

 

Linkas disciplinu kicme? https://tekstovi.net/2,1152,37142.html :D 

 disciplina je zajebancija ako nisi primjetio... i "nemoj da bacaš betonske table sa vrha svoje zgrade..."

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 12:25 (Louis Pluto).
13 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
nhooydz kaže...

Ti si isto zesce isfrustriran lik buduci da su ti svi odgovori ovdje zesce generalizacije. Što se tiče svega, tzv cajke su u rangu tog popa sto se tice umjetnicke vrijednosti.

 

Jedno je pricati  o pozitivnom stimuliranju, drugo je govoriti " dokazano je da glazba snizuje iq " :D 

Čekaj, jesu li moje činjenice istinite? Jesu. Internet je pun videa gdje likovi se voze velikim brzinama po gradu, cajke udaraju na najjače, a ima i onih koji stavljaju novčanice u radio. Čak je Vice nazvao turbofolk Musik für idioten 2011. godine. Cajke su budimo realni, šund.

12 godina
online
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
nhooydz kaže...
Marko :D kaže...
Glavas_ZG kaže...

Ljudi koji ne slušaju cajke se ne znaju zabavit, činjenica.

Točno; ljudi koji slušaju pop, sigurno neće na Arianu Grande nagazit gas i vozit 300 km/h na gradskoj cesti. 

 Ti si isto zesce isfrustriran lik buduci da su ti svi odgovori ovdje zesce generalizacije. Što se tiče svega, tzv cajke su u rangu tog popa sto se tice umjetnicke vrijednosti.

 

Jedno je pricati  o pozitivnom stimuliranju, drugo je govoriti " dokazano je da glazba snizuje iq " :D 

 

DarthMarkus kaže...
Paolo Maldini kaže...

Kod osobe me ne zanima me jel srbin, crnac, musliman ali da diskriminiram ljude koje slušaju cajke diskriminiram, moje mišljenje o njima je automatski dosta niže.

 Potpuno je u redu što diskriminiraš.

 

Tu se radi o pozitivnoj diskriminaciji (za nas i za susjede).

 

Kad prestaneš diskriminirat onda se zapitaj.

 

Koliko vi točno izlazite iz kuće i imate kontakte sa ljudima? Kakve su ovo infantilne izjave haha. Što je najgore, uopce ne slusam cajke, ali ove rasprave  su toliko zabavne

 Drago mi je da Vas zabavljamo gospodine Kitić. Tu smo cijeli dan.

 Da se sjetimo kuma turbofolka :

 

"Da skrenem pažnju na sebe sprdao sam se sa narodnjacima i napravio radionicu kako bi trebalo da zvuče. Nazvao sam to turbo-folkom, misleći da će biti zgroženi. Međutim, nikada ne možete potceniti auditorijum. Tada sam shvatio da je u primitivnim društvima ironija, kao način izražavanja, štetna, jer je shvataju ozbiljno", rekao je Rambo Amadeus.

 

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 12:34 (DarthMarkus).
14 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

Radio Šabac, kasne osamdesete, večernja nagradna igra:

 

Voditelj: "Večeras pogađamo ime pevača narodne muzike. Mala pomoć: njegovo ime podseća na stvar koju barem jednom dnevno uzmete u ruku."

Slušateljica: "Dobro veče. Da nije možda Mile Kitić?"

Voditelj: "Nažalost, kriv odgovor. Tačan odgovor je Bora Spužić Kvaka."

...

 
4 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
Punti kaže...

Radio Šabac, kasne osamdesete, večernja nagradna igra:

 

Voditelj: "Večeras pogađamo ime pevača narodne muzike. Mala pomoć: njegovo ime podseća na stvar koju barem jednom dnevno uzmete u ruku."

Slušateljica: "Dobro veče. Da nije možda Mile Kitić?"

Voditelj: "Nažalost, kriv odgovor. Tačan odgovor je Bora Spužić Kvaka."

...

 a u pič...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
12 godina
online
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
Marko :D kaže...
nhooydz kaže...

Ti si isto zesce isfrustriran lik buduci da su ti svi odgovori ovdje zesce generalizacije. Što se tiče svega, tzv cajke su u rangu tog popa sto se tice umjetnicke vrijednosti.

 

Jedno je pricati  o pozitivnom stimuliranju, drugo je govoriti " dokazano je da glazba snizuje iq " :D 

Čekaj, jesu li moje činjenice istinite? Jesu. 

 Daj link, haha

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
15 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

nije ovdje problem toliko glazba, nego nekultura općenito (a proizlazi iz katastrofalnog institucionaliziranog obrazovanja i manjka/potpunog nedostatka kućnog odgoja), a što obuhvaća i čitanje (knjiga, sa slovima, bez slika) i film i sve što potpada pod (ne)kulturu. cajke su tek vrh ledenog brijega i naznaka bitno dubljeg sranja u kojem smo.

 

ilustracija: radio sam mahom u (skupim) privatnim školama (= odgojno mahom zapuštena ali bogata djeca u pubertetu, koja se u školu daju "na čuvanje i sklanjanje od javnosti i sramote" od 8 do 16 sati, a ne na školovanje i odgoj). u jednom razredu imao sam (paz sad!): jedno potpuno autistično dijete (samo je sjedio i zurio u prazno, ravnatelj/vlasnik mu je pisao svjedodžebe, formalno je završio školovanje s "dobrim" uspjehom), jednog paraplegičara (v. pod hawking), 11 cajkaš(ic)a i dvojicu koji su slušali zappu. ej! zappu! e, ta dvojica i mali paraplegičar bili su fenomenalni učenici ali i osobe (zrele za svoju dob/stanje). odlikaši, sine, odlikaši. ostali - katastrofa. jasno, prema feudalnim načelima (a to je rvacka, jebga), nasljednici "poslovnih carstava" su ta djeca. ova većina (ova pametnija manjina još je tad odabrala poći "svojim stazama") je budućnost ove nadridržave. od ravnatelja darovanih dvojki (i na maturi!, iako ne bi ni jedan razred normalno nikad prošli) i zavijajaući cajke (pun mobitel, jasno) čak i tijekom nastave, neobrazovani, nekulturni, jedva pismeni. u tri privatne škole praktički jednak sastav djece (mnogi veoma poznatih prezimena!).

 

mislim, daleko smo mi još od i kapitalizma, a nekmoli socijalizma (i dalje). ovo je rodovsko-plemenski feudalizam.

 

sve, kao što bi rekao pokojni pankretić, "bizniseri". pozlaćena mladež (neki i doslovce - jedan učenik je dobio od oca zlatnog bemeveja X5 zato jer je uspio - paz ovo - uopće maturirati i iz 17. - sedamnaestog! - pokušaja položiti vozački, a i to u okviru škole, interno).

 

ponavljam - djeca nisu kriva jer su im roditelji idioti (neodgovorne budale, seljačine, a bilo je i osuđenih ratnih zločinaca) no to imamo još i sad. ništa se bitno nije promijenilo (osim nagore): svi rađaju nedodirljive mesije, odgojno prepuštene sami sebi i ulici, nezainteresirane za ikakvo obrazovanje i/ili kulturu. no ako se i ocjene/svjedodžbe/diplome mogu kupiti, mentalni (ra)sklop ne može. kreten ostaje kreten, jer su ga na svijet donijeli kreteni, a društvu su ruke vezane i/ili nema volje ispravljati krive drine.

 

sami sad zaključite što su te cajke, za koga su i čija nana crnu vunu prede. 

 

Friday, navrijeme si utekao. I'm too old for this shit. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
DarthMarkus kaže...

 Daj link, haha

Evo ga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 12:54 (Marko :D).
6 godina
protjeran
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
DarthMarkus kaže...
Paolo Maldini kaže...

Kod osobe me ne zanima me jel srbin, crnac, musliman ali da diskriminiram ljude koje slušaju cajke diskriminiram, moje mišljenje o njima je automatski dosta niže.

 Potpuno je u redu što diskriminiraš.

 

Tu se radi o pozitivnoj diskriminaciji (za nas i za susjede).

 

Kad prestaneš diskriminirat onda se zapitaj.

 Čisto usput, moji filteri za diskirminaciju su ujedno i članstvo u HDZu, Radničkoj fronti, Živom Zidu, bilo čijoj stranačkoj mladeži, vjerovanje u chemtrailse, ravnu zemlju, da nikad nismo bili na Mjesecu i antivakseri. To su samo oni univerzalni koji su primjenjivi na sve, za radne kolege imam dodatne kriterije 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 13:10 (Paolo Maldini).
7 godina
protjeran
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

Popularnost cajki je izravno povezana sa propasti drzave. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

izražavat bilokakvu intelektualnu nadmoć zbog slušanja nekog žanra glazbe u odnosu na cajke je isto kao izražavaš svoju nadmoć time što umjesto končar vešmašine doma imaš miele vešmašinu. zatucanost, niš više. "ja slušam rock, a ne glupi pop, bolji sam od vas, hurrdurr". guess what, nisi. ni najmanje.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

Zanimljivo kako su svi protivnici cajki odmah potegli sa stanijom, sumadincem, macom i izvukli ono najgore od te muzike...pa to ne slušamo ni mi koji slušamo cajke, zna se na šta ciljaju takve pevaljke sa takvim pjesmama(sponzore s kojima preko booking-a ugovaraju svakakve usluge, to je opće poznato da se prodaju preko pjesama) 

Zašto nitko nije postavio ovakvo nešto 

 gdje tekst ima smisla i u kojem se skoro svatko od nas može pronaći, nisu cajke loše, samo vi vidite i čujete ono što želite čuti, a to je da cajke nevaljaju i zato su se po temi odmah na prvu istaknuli gore već pomenuti "izvođači" i lako je po tome pljuvati i to koristiti kao argument za ne slušanje cajki.....recite mi šta je loše u ovoj pjesmi od Sinana? 

 
ili u ovoj pjesmi Nedeljka Bajića Baje 
 poslušajte malo aranžman i produkciju....
 vamo imate instrumental samo ako baš ne želite slušati vokal....milina, to su narodne pjesme, kakve stanije, afrike, mace, jale i bube....to bude aktualno 2mj i propadne.
Radi primjera, Sandra Afrika je bila 2014e jedna od najpopularnijih i najskupljih pjevačica na ovim prostorima, po nastupu u Zagrebu je uzimala 8-10 tisuća eura za 2-3h pjevanja....danas, 5 godina kasnije ni jednu njenu pjesmu u klubu ne možeš čuti, toliko o tim pjesmama, isto će biti i sa ova dva pokemona(Jala i Buba) dok se Sinan, Mile, Šaban i ekipa i poslije 20 godina vrte i puštaju u klubu i to ja zovem cajkama, ovo ostalo nije ništa

Usput, poslušaje malo i ovaj bend, čisto da čujete cajke u metal/rock izvedbi pa mi recite da li i dalje loše zvuči 



Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
online
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

Postotak forumaša koji će zbog argumentacije to poslušat je 0,000000032%.

 

Btw, stavi upozorenje da trajne posljedice (ako ovo otvorimo mogu ugroziti browser) i rec feed.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 13:59 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
Glavas_ZG kaže...

Ljudi koji ne slušaju cajke se ne znaju zabavit, činjenica.

 pa skoro istina.... u slavoniji na svadbi zavisi gdje i tako to al uglavnom ako nema narodne i nije neko veselje....al kad harmonika razvali pol sata nakon vecere e tu pocinje sou.... i cak bi zakonom zabranio ples s mladom i darivanje oko ponoci jer samo sjebu sve s tim potraje 2 sata i otreznis se pa moras opet ponovno poslje tog udarat da se namazes dobro 

VenAtoR#2231
7 godina
protjeran
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
bruno1026 kaže...

izražavat bilokakvu intelektualnu nadmoć zbog slušanja nekog žanra glazbe u odnosu na cajke je isto kao izražavaš svoju nadmoć time što umjesto končar vešmašine doma imaš miele vešmašinu. zatucanost, niš više. "ja slušam rock, a ne glupi pop, bolji sam od vas, hurrdurr". guess what, nisi. ni najmanje.

 Nema veze sto slusas...osim ako slucas cajke, to je posebna dijagnoza.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 13:59 (O_O_O).
12 godina
online
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
jocommb kaže...
Glavas_ZG kaže...

Ljudi koji ne slušaju cajke se ne znaju zabavit, činjenica.

 pa skoro istina.... u slavoniji na svadbi zavisi gdje i tako to al uglavnom ako nema narodne i nije neko veselje....al kad harmonika razvali pol sata nakon vecere e tu pocinje sou.... i cak bi zakonom zabranio ples s mladom i darivanje oko ponoci jer samo sjebu sve s tim potraje 2 sata i otreznis se pa moras opet ponovno poslje tog udarat da se namazes dobro 

 U Slavonskim, tradicionalnim 0 bodova. Možda na ponekoj momačkoj.

 

Kad se meni pajdo ženio za žensku iz BiH demostrativno smo sjedili dok su oni lomili čaše. Red tambure, red sjedenja, red tambure, red sjedenja, a bilo nas je oko 200 (slavonaca).

 

Od svih mojih prijatelja i rođaka ama baš ni kod jednog nisu bile cajke, a Slavonac sam vulgaris i to turbo.

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 14:05 (DarthMarkus).
14 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi


Usput, poslušaje malo i ovaj bend, čisto da čujete cajke u metal/rock izvedbi pa mi recite da li i dalje loše zvuči 




 Pa to su isti oni koji se hvataju Sumadinca i  tih takvih najgorih a nezele ni da cuju ni poslusaju ono sta valja jer to pjeva netko na ekavici, a da prepjeva neko na tamburicu il nes tako na stokavici sutradan bi napamet znali.....a nekoj drugoj raspravi o drugoj temi jebat tebe da nabrajas samo nagore, bla bla bla....

al nebrine me bas uopce.... da znaju sta valja i da uopce nije lose dobrano bi se zabavili a bome i poj***li redovno usput....

VenAtoR#2231
7 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
bruno1026 kaže...

izražavat bilokakvu intelektualnu nadmoć zbog slušanja nekog žanra glazbe u odnosu na cajke je isto kao izražavaš svoju nadmoć time što umjesto končar vešmašine doma imaš miele vešmašinu. zatucanost, niš više. "ja slušam rock, a ne glupi pop, bolji sam od vas, hurrdurr". guess what, nisi. ni najmanje.

imo. cajkašenje je dijagnoza, ukusi su naučeni nitko se s njima ne rađa, ukoliko sam u društvu cajkaša, ponašam se kao cajkaš i slušam cajke... sad već govorimo o miljeu, zatucanom i polupismenom, koji žari i pali po regionu, gdje se obrazac ponašanja prenosi iz kafane u najelitnije krugove društva pa imaš keruma, dačića, dodika i trumpa.... polupismene nacije, propagandu primitivizma (prizemnog razmišljanja i ophođenja s različitostima, viđenjem svijeta i međusobnih odnosa, poticanje neobrazovanosti) i katastrofu civilizacije

 

netko se je jednom zapitao tko su to balkanci, to su ljudi koji su došli sa sela ali nikad nisu postali građani... danas su nam u vladama i ključnim pozicijama

 

ne zanima me cajka kao glazbeni izričaj, zanima me ono što sa sobom nosi, cajka je znak raspoznavanja

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 14:30 (Louis Pluto).
14 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
DarthMarkus kaže...

 

Od svih mojih prijatelja i rođaka ama baš ni kod jednog nisu bile cajke, a Slavonac sam vulgaris i to turbo.

 

 

 a cuj odmah sam reko da nije svagdje i ne u slavonskim svatovima nego u slavoniji.... a vidis kod mene i oko mene uopce nije tako ja gdje god sam bio ako nema i narodne nije nes i gotovo.....al zato se mjesa stalno i svima super.... naravno da ima i gundala koji brabonjaju al za takve se nesekiram jer mi nepada na pamet da radi jednog pojedinca nezadovoljno pol svatova.... svima isto i gotovo....

VenAtoR#2231
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
Marko :D kaže...
Glavas_ZG kaže...

Ljudi koji ne slušaju cajke se ne znaju zabavit, činjenica.

Točno; ljudi koji slušaju pop, sigurno neće na Arianu Grande nagazit gas i vozit 300 km/h na gradskoj cesti. 

 Onaj koji to radi nema problema sa glazbom ...

 

 Na folku i cajkama su naj zgodnije i naj lakse zenske, jos jedna cinjenica.

 

 Uhvati me jeza kad vidim one gabore sto idu na koncerte od psihomodo popa, hladnog piva ili starih jugo slovenskih kvazi rok grupa i sl, ili jos gore frigidna ekipa koja slusa Ninu Badrić ili ostale hr pop dosada grupe i svi skupa izgleda kao da su zapeli u 1963 god, kad im se pojavi ebena maya berovic ili karleusa svi se slede od jada i bjede.

Al ok, ovo gore sto sam nabrojao su stare i brzo izumiruce skupine koje su zive fosilizirane, uglavnom svi mladi i onako slusaju moderni folk/rap/hip_hop ...

12 godina
online
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
jocommb kaže...
DarthMarkus kaže...

 

Od svih mojih prijatelja i rođaka ama baš ni kod jednog nisu bile cajke, a Slavonac sam vulgaris i to turbo.

 

 

 a cuj odmah sam reko da nije svagdje i ne u slavonskim svatovima nego u slavoniji.... a vidis kod mene i oko mene uopce nije tako ja gdje god sam bio ako nema i narodne nije nes i gotovo.....al zato se mjesa stalno i svima super.... naravno da ima i gundala koji brabonjaju al za takve se nesekiram jer mi nepada na pamet da radi jednog pojedinca nezadovoljno pol svatova.... svima isto i gotovo....

 Ali u Slavoniji narodna glazba su tamburice. Sve ostalo su uvezena sranja koje bilo koji debeli, iole samorespektirajući Slavonac otkantava u 0,00003 sek.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
6 godina
protjeran
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi

Znao sam ja Glavaš da, čim onako voliš Intela i nVidiju, da voliš BMW, lance i cajke 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 14:19 (Paolo Maldini).
12 godina
online
Cajke, turbo folk i ostali sportovi

Glavaš voli trebe na cajkama.

 

Pat pozicija. 

 

Za mene nema te ljepote za koju bi to trpio.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 14:18 (DarthMarkus).
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
DarthMarkus kaže...

Glavaš voli trebe na cajkama.

 

 Ajde ajde ubrao si Stanijin cameltoe na 0:39 i na 0:42 . Oko sokolovo 

14 godina
offline
Re: Cajke, turbo folk i ostali sportovi
DarthMarkus kaže...
jocommb kaže...
DarthMarkus kaže...

 

Od svih mojih prijatelja i rođaka ama baš ni kod jednog nisu bile cajke, a Slavonac sam vulgaris i to turbo.

 

 

 a cuj odmah sam reko da nije svagdje i ne u slavonskim svatovima nego u slavoniji.... a vidis kod mene i oko mene uopce nije tako ja gdje god sam bio ako nema i narodne nije nes i gotovo.....al zato se mjesa stalno i svima super.... naravno da ima i gundala koji brabonjaju al za takve se nesekiram jer mi nepada na pamet da radi jednog pojedinca nezadovoljno pol svatova.... svima isto i gotovo....

 Ali u Slavoniji narodna glazba su tamburice. Sve ostalo su uvezena sranja koje bilo koji debeli, iole samorespektirajući Slavonac otkantava u 0,00003 sek.

Dobro pa nisi reko da narodne u slavoniji slusaju samo bosanci.... a i sokci dosli preko save.... narodna muzika je narodna svima i nemos rec da je samo tamburica narodna u slavoniji....slavonija je velika i na nekim mjestima nije samo tamburica nego i harmonika... isto kao sto je u podunavlju ekavida domace narijecje i kod hrvata a ne da ekavicu samo srbi koriste.... al ok tako kako ti volis narodne slicno i ja volim tamburice i sta da radim nepase mi i gotovo s tim da sigurno neci bit bas taki da nebi istrpio zbog zenske i tamburicu...hahahahaha

VenAtoR#2231
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice