Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas bespla

poruka: 12
|
čitano: 4.220
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas bespla".
9 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas bespla

Jel zna itko kako uopće isprobati ovaj besplatan trial? Ne vidim ništa na službenoj stranici ni na Battle.net 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas be

-ne postoji 'besplatan trial' .. tj to je noramlan soft, kojeg skineš, instaliraš i imaš određen trial period u kojem radi do aktivacije..

 

btw, u textu se pogrešno spominje demo, ovo nije demo. (čisto picajzlasto terminologija, ali potrebna da bi se razlikovalo ovakve stvari.. manje zabuna).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas bespla

To nebi ni besplatno dirao štapom

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas bespla

Kupio igru.

Više, manje je loša

Gale
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas be
iSammy kaže...

Jel zna itko kako uopće isprobati ovaj besplatan trial? Ne vidim ništa na službenoj stranici ni na Battle.net 

 još nije dostupan. Tek će biti tokom dana.

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas bespla

apsolutno smeće. sram me za njih što su napravili od COD2 naovamo. zadnja koju sam kupio je bila modern warfare

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas be
ihush kaže...

-ne postoji 'besplatan trial' .. tj to je noramlan soft, kojeg skineš, instaliraš i imaš određen trial period u kojem radi do aktivacije..

 

btw, u textu se pogrešno spominje demo, ovo nije demo. (čisto picajzlasto terminologija, ali potrebna da bi se razlikovalo ovakve stvari.. manje zabuna).

 

Tomejto, tomato..

Slažem se da nije demo već je, koliko vidim po opisu, full verzija igre koju je navodno moguće u ovom periodu besplatno skinuti i isprobati - daklem, besplatni trial.

10 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas be
Ove se ne isplati ni torrentirat. Zali boze vremena i prometa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas be
iSammy kaže...
ihush kaže...

-ne postoji 'besplatan trial' .. tj to je noramlan soft, kojeg skineš, instaliraš i imaš određen trial period u kojem radi do aktivacije..

 

btw, u textu se pogrešno spominje demo, ovo nije demo. (čisto picajzlasto terminologija, ali potrebna da bi se razlikovalo ovakve stvari.. manje zabuna).

 

Tomejto, tomato..

Slažem se da nije demo već je, koliko vidim po opisu, full verzija igre koju je navodno moguće u ovom periodu besplatno skinuti i isprobati - daklem, besplatni trial.

 -ne, nije to krumpir-krompir :) .. nego da trial nije besplatan ne bi se ni nazivao trial, tj soft koji platiš je 'normalan', dok je trial probni period, free, dok traje trial period. Postoji ili ne postoji, ali ne postoji free-besplatan kao što ne postoji nebesplatan trial (koji je plaća). Sama terminologija je pogrešna (mada svi razumiju o čemu se radi i nije ništa važno osim mojeg picajzlastog ispravka, ali s ciljem, da se bolje razumijemo, koristeći pravilne nazive, manje zabuna-nesporazuma, bit komunikacije..) :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas bespla

Skinuo trial , poceo sam igrat kada je pisalo playable nisam cekao da skine svih 80gb.Igra lagga (connection interrupted) mozda ne bi laggala da sam skinuo svih 80gb.Prvo sto sam procitao na chatu kada sam usao u igru Bad game je netko napisao i s time se slazem.Kako je gore vec napisano igra nije ni pirata vrijedna.Ljudi vise nisu glupi i nece kupovat svake godine jednu te istu igru, bolje za 6eura kupit mw2 i opet igras jednu te istu igru...Imao sam 300-400h cod 4 mp i oko 200h mw2.Mislim da je korisnije dupe obrisat sa 30e nego kupit bo4.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas bespla

Danas isprobao jedan meč i nisam ostao impresioniran.

Odrastao sam na CoD 4 MP, a spram njega mi ovo nema osjećaj kao CoD pucačina.

Možda sam u krivu, možda je jedan meč, možda ovo, možda ono, al sigurno ne kupujem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 4 Blackout od danas bespla

Koje govno od igre, sad probao jedan meč i odmah sam obrisao igru, da sam ovo kupio ubio bi se na mjestu. Sramota na šta je spao CoD serijal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice